שירותי הדברה באזור השרון 24 שעות ביממה במחירים נוחים במיוחד – צריכים מדביר בשרון? צרו איתנו קשר.

גרים בכפר סבא, נתניה, הרצליה, רעננה, הוד השרון, כפר יונה או בכל יישוב אחר באזור וזקוקים לשירותי הדברה בשרון עם תוצאות מוכחות? טוב שהגעתם אלינו. שירותי ריסוס והדברת מזיקים זו המומחיות שלנו בפסט מאסטר ובאפשרותנו לטפל בכל סוגי המזיקים בצורה מהירה ויעילה ביותר.

כל זה במחירים משתלמים במיוחד אשר כוללים גם אחריות על העבודה. אילו סוגי הדברות אנו מציעים לכם, מהי העלות של הדברה באזור השרון ולמה כדאי לכם לחייג אלינו עוד היום? הנה התשובות.

 

חברת הדברה בשרון במחיר אטרקטיבי (מאד!)

✔️ מדבירים בשרון עם רישיון לביצוע הדברות במגוון שיטות

✔️ ריסוס / הדברה ירוקה בשרון, אקולוגית, ונוספות

✔️ הדברת מזיקים מכל סוג ולכידת מכרסמים שונים

✔️ אחריות בסיום הדברה ומחירים אטרקטיביים

✔️ למידע נוסף והצעת מחיר שלא כדאי לפספס >>

חייגו אלינו: 050-8303463

 

הדברה בשרון
שירותי הדברה באזור השרון על ידי מדבירים מורשים

 

 

מגיעים להדביר בכל יישובי האזור: כפר סבא, הרצליה, רעננה, הוד השרון, נתניה, אבן יהודה, תל מונד, שפיים, רמות השבים, כפר יונה, פרדסיה, רשפון, צור יצחק, תל יצחק, בני ציון, בצרה, חרוצים, בית ינאי, עמק חפר, קדימה צורן ועוד

 

הדברות בשרון – אילו שיטות הדברה קיימות?

בימינו ישנן מספר שיטות הדברה, שכל אחת מהן נבחרת בהתאם לסוג המזיק הספציפי שפלש למתחם שלכם. הנה השיטות השונות שבאפשרותנו להציע לכם:

✔️ הדברה כימית – כוללת שתי אפשרויות מרכזיות: ריסוס של חומרים כימיים שמשמידים את המזיקים במהירות וביעילות, או פיזור של פיתיונות ג'ל מורעלים. שיטת הפיתיונות מתאימה כאשר מקור המזיקים אינו ידוע או לא נגיש. המזיק אוכל את הפיתיון המורעל ומעביר את הרעל לתוך המושבה. במרבית המקרים ננסה לבחור באפשרויות אחרות שפחות מזיקות לסביבה, אך כשאין ברירה, הדברה כימית מהווה את האפשרות הכי יעילה.

הדברה ירוקה – זוהי שיטה נוספת שאנו מתמחים בה (מכונה גם הדברה אקולוגית או הדברה אורגנית) שכוללת שימוש בשיטות הדברה ידידותיות לאדם ולסביבה, ללא רעלים. שירותי הדברה ירוקה מתאימים במיוחד לבתים בהם מתגוררים תינוקות, ילדים קטנים, נשים בהיריון, קשישים וחולים במחלות קשות. הדברה אקולוגית מתאימה גם למושבים רבים באזור שבהם מגדלים יבולים בשדות חקלאיים או למחסנים של עסקים בתחום המזון.

✔️ הדברות משולבות – ישנם סוגי מזיקים שמחייבים שילוב של מספר שיטות הדברה על מנת לסלקם לחלוטין. למשל, שילוב של שימוש בקיטור אדים חמים יחד עם שאיבה וריסוס ממוקד על מנת להשמיד פשפשים או שימוש בפיתיונות ג'ל וריסוס במקרה של טרמיטים ונמלי אש.

מעבר לזאת, אנו גם נדע להמליץ לכם על שיטות הדברה טבעיות וזאת על ידי תכשירים שהמדבירים שלנו ילמדו אתכם להכין. תכשירים אלו כוללים חומרים טבעיים שניתן למצוא בכל חנות, דוגמת שמן ציטרונלה, רוזמרין, מלח, ג'ינג'ר ועוד, כששימוש נכון בהם יכול להרחיק את המזיקים מביתכם ולשמור על תוצאות ההדברה שלנו לאורך זמן.

 

מחיר הדברה בשרון

מחירי הדברה בשרון לא נחשבים לדבר יקר מידי ומתחילים ב-250 שקלים עבור הדברות פשוטות יחסית. המחיר של שירותי הדברה עשוי להתייקר ככל שמדובר בכמות גדולה יותר של מזיקים ובשטח הדברה גדול ומורכב יותר לביצוע.

למשל, הדברה לבית של 2-3 חדרים בלי גינה, תעלה פחות מהדברה של בית פרטי בין 5-6 חדרים עם גינה.

באותו האופן, ריסוס ביתי יעלה פחות מריסוס של משק חקלאי גדול. בנוסף, הדברה אורגנית תעלה יותר מהדברה כימית רגילה וכך גם הזמנת השירותים בתקופת הקיץ שבה הביקוש רב יותר.

בכל מקרה, אצלנו תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר. הנה טווחי המחירים המומלצים עבור שירותי הדברה בשרון:

שירותי הדברה באזור השרון – מחיריםהדברה בשרון מחיר מומלץ
המחיר להדברת פרעושים וקרציות בשרון

כדאי לבצע ריסוס ולשלב במקביל גם טיפול לחיית המחמד שלכם.

500 – 250 ₪
הדברת פשפשים מחיר לחדר בודד

טיפול יסודי בפשפשי מיטה בשיטה הכוללת מספר שלבים.

החל מ – 500 ₪
הדברת ג'וקים באזור השרון מחיר

ריסוס נגד ג'וקים, תיקנים ומקקים לבית פרטי, דירה או בניין מגורים משותף.

450 – 250 ₪
המחיר להזמנת שירות לוכד עכברים בשרון

נתקלתם בעכבר, חולדה או מכרסם אחר כלשהו? צרו קשר ונגיע ללכוד אותו.

900 – 300 ₪
הדברת טרמיטים מחיר בהתאם לכמות הרעל הדרושה

מאתרים את קן הטרמיטים ומחדירים לתוכו רעל שפותר את הבעיה.

1,500 – 350 ₪
לוכד נחשים באזור השרון באישור רשות הטבע והגנים

לוכדי נחשים מנוסים זמינים לקריאתכם מסביב לשעון.

800 – 300 ₪
פינוי פגר באזור השרון

פגר של חתול, כלב, יונה או נבלה של כל חיה אחרת.

250-500 ₪
הדברת נמלים בבית או בגינה בשרון

הנמלים לא נותנות לכם מנוח? צרו קשר ונגיע לסייע במהירות.

500 – 250 ₪
מחיר הדברה ופינוי קיני צרעות

פינוי קן צרעות והשמדתו

500 – 250 ₪

 

שירותי הדברת בית בשרון – בגינה, במרפסת ובמשק חקלאי

אם בבית ובעסק, בתוך מבנים סגורים, קיים סיכוי גדול לפלישת מזיקים שיחייבו אתכם  להזמין שירותי הדברה מאיתנו, אז בכל הקשור לסביבה החיצונית של הבית, הסיכוי גדול אפילו יותר.

למעשה, כל סוגי המזיקים שפולשים לבתים באזור השרון מצליחים לעשות זאת מאחר ולא בוצעה הדברה בזמן בסביבה החיצונית של המבנה. אלו יכולים להיות ג'וקים, נמלים, קרציות ופרעושים אך גם סוגי מזיקים אחרים, שאוהבים לחיות בסביבת צמחים וגורמים להם לנזקים רבים.

על מנת למנוע את הנזקים, רצוי כי תתקשרו אלינו ותזמינו שירותי הדברה בזמן. אנו מציעים לכם שירותי הדברת מזיקים בצמחים 24 שעות ביממה, כך שתוכלו להיפטר מתולעים, חלזונות, חשופיות, ערצב הגינה ועוד מגוון רחב של סוגי מזיקים.

גם חרקים מעופפים למיניהם דוגמת יתושים, זבובונים, ברחשים, צרעות ודבורים אוהבים לבנות את הקן שלהם במרפסות, גינות ושדות או מטעים חקלאיים ולהתרבות במקווי מים באזור, וגם בהם נוכל לטפל. תוכלו להזמין מאיתנו שירות הדברת מזיקים בעצי פרי ואף ריסוס הדרים, בין אם מדובר בגינה הפרטית שלכם ובין אם במשק חקלאי עם פרדס גדול.

 

שירותי הדברה בשרון – בתוך הבית ובעסק

הצורך בהזמנת שירותי הדברה בשרון יכול לעלות בכל מבנה באזור – בין אם מדובר בבית בשכונת מגורים או בעסק במרכז מסחרי. מזיקים שונים יכולים לחדור לבית ולעסק דרך החלונות, חריצים בקירות ובדלתות, פתחי הביוב, אריזות של מוצרים שונים ואף דרך הבגדים שלכם והפרווה של חיות המחמד שלכם.

שירותי הדברה תקופתיים או בהתאם לצורך יכולים לפתור את העניין, כשניתן לומר שישנם מספר סוגי מזיקים נפוצים במיוחד שמחייבים ביצוע הדברת מזיקים בבית ובעסק מפעם לפעם:

✔️ הדברת תיקנים – קיימים שני סוגי תיקנים הדורשים הדברה ושנפוצים בבתים ועסקים באזור השרון. הראשון הוא התיקן האמריקאי הגדול מבין השניים, שאף יכול לעופף ומגיע בדרך כלל מהביוב. השני הוא התיקן הגרמני הקטן יותר, שמגיע בדרך כלל מקרטונים של מוצרים שהזמנתם לבית ולעסק.

✔️ הדברת נמלים באזור השרון – נפוצות בעיקר בבתים פרטיים עם חצר אך יכולות להגיע גם לקומות הראשונות בחיפושיהן אחר מזון, וגם לעסקים, בעיקר כאלה עם מחסני סחורה מתחום המזון.

✔️ הדברת טרמיטים בשרון – דומים מאוד לנמלים אך גורמים לנזקים חמורים לעומתן. הם מסוגלים לאכול עצים וחומרים נוספים ולכן מהווים סכנה לרכוש, דוגמת רהיטי עץ ויסודות של בנייני מגורים ועסקים.

✔️ הדברת פשפש המיטה וקרדית האבק – אלו שני סוגי מזיקים שנפוצים מאוד בבתים ואף בצימרים ובתי מלון באזור. הם חודרים למבנה על גבי הבגדים שלכם, המזוודות וחיות המחמד.

✔️ הדברת קרציות ופרעושים – גם יצורים אלו יכולים לחדור בקלות אל בתים ועסקים. גם כן דרך הבגדים ובעיקר על גבי חיות המחמד. מידע נוסף בנושא: הדברת קרציות | הדברת פרעושים

עוד סוגי מזיקים שעלולים לפלוש לבית ולעסק שלכם ולחייב אתכם להתקשר עם מדביר הם נדלים, פסוקאים, זבובונים, עכבישים, דג הכסף ועוד.

 

הדברת מכרסמים באזור השרון

מזיקים נוספים שיכולים לפלוש לבית, לגינה, לעסק, למחסן או למשק החקלאי שלכם, הם מכרסמים מסוגים שונים, דוגמת עכברים, חולדות וחפרפרות.

גם במישור הזה באפשרותנו לעזור לכם עם שירותי הדברת עכברים בשרון, כמו גם עם הדברת חולדות וחפרפרות. למעשה, אנו מציעים לכם שירות הדברה של מכרסמים 24 שעות ביממה, כך שלא תצטרכו להתמודד עם המכרסם בעצמכם.

תהליך הלכידה של מכרסמים מתבצע באמצעות מלכודות (כלוב, דבק או קפיץ) או באמצעות חומרי רעל, במידה ומדובר במספר מכרסמים גדול. במידה ונשתמש במלכודות שהורגות את המכרסם (נשתדל שלא) או באופציית הרעל, נדאג גם להגיע ולפנות מהמתחם את הפגר.

כאשר מדובר על הדברת מכרסמים במשקים חקלאיים, בדרך כלל נשתמש בשיטות נוספות דוגמת הדברה ביולוגית באמצעות תנשמות או הדברה אלקטרונית באמצעות מכשירים אלקטרוניים שמפיקים צלילים שמבריחים את המכרסמים מהשטח.

 

הדברות בשרון עם פסט מאסטר – הרבה מעבר למחיר משתלם

חברות הדברה בשרון יש הרבה אך הבחירה בנו היא הרבה יותר משתלמת עבורכם. הסיבה לכך היא שאנו מציעים לכם גם אחריות ארוכה עבור העבודה שלנו, כך שתוכלו לקבל ביקור נוסף של מדביר ללא תוספת תשלום במקרה הצורך.

מעבר לזה, גם אם תצטרכו הדברה היום באופן דחוף, תמיד נוכל לעזור לכם מאחר ואנו מציעים שירותי מדביר 24 שעות, כך שלא תצטרכו להסתכן בהתקשרות עם חאפרים למיניהם ברגעי הלחץ. צלצלו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

מדבירים בשרון לפי יישוב:

✔️ מדביר בנתניה  ✔️ מדביר בכפר סבא  ✔️ מדביר בהוד השרון  ✔️ מדביר באבן יהודה  ✔️ מדביר ברמת השרון  ✔️ מדביר בתל מונד  ✔️ מדביר בקדימה  ✔️ מדבירים בכפר יונה  ✔️ מדבירים בעמק חפר  ✔️ מדביר בפרסיה

 

מגיעים לכל יישוב באזור השרון:


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.