מדביר ברעננה עם רישיון בתוקף זמין מיידית לעבודות הדברה ברעננה והסביבה הקרובה 24/7.

כאשר מזמינים נותני שירות לביצוע הדברה ברעננה חשוב מאוד לוודא כי מדובר במקצוענים שיודעים בדיוק מה הם עושים, על מנת שההדברה אכן תהיה יעילה ותחזיק לטווח הזמן הארוך ביותר. שירותי הדברה באזור זה פסט מאסטר. כל המדבירים מסוגלים להתמודד עם כל סוגי המזיקים, מחרקים ועד מכרסמים וזוחלים, ועושים זאת בשיטות המתקדמות ביותר שקיימות כיום.

בנוסף, אנו מציעים לכם גם אחריות בכתב על העבודה ומחירים נוחים והוגנים, גם כאשר מדובר בשעות לא שגרתיות כמו אמצע הלילה, סופי השבוע וימי חג.

אילו הדברות ברעננה אנחנו מבצעים, באילו סוגי מזיקים אנחנו מטפלים ובאילו שיטות, מה המחיר של שירותי הדברה ברעננה ומדוע כדאי לכם ליצור קשר דווקא איתנו? מיד תבינו.

 

חברת הדברה ברעננה – מדבירים עם רישיון (מחיר אטרקטיבי)

✔️ הדברות ברעננה מכל סוג: הדברה ירוקה בבית, דירה, משרד או עסק

✔️ הדברה כימית או ריסוס לבית ברעננה – פתיונות, מלכודות ג'ל וחומרי הדברה מאושרים

✔️ שירותי הדברה עם אחריות מלאה ללקוח על העבודה – אפשרות לטיפול מנע

✔️ חברת הדברה ברעננה בכל השכונות: לב הפארק, נווה זמר, קרית שרת, דוד רמז,

נאות שדה, שיכון אשר, קרית גנים, פרץ, קרית וייצמן ונוספות >>

✔️ להזמנת מדביר ברעננה, צרו קשר >>

הטלפון שלנו: 050-8303463

 

הדברה ברעננה
כל שירותי הריסוס והדברה ברעננה – מדבירים מורשים

 

 

שירותי הדברה ברעננה – 24 שעות ביממה

לא כל חברת הדברה ברעננה עובדת מסביב לשעון ומסוגלת לספק לכם שירותי הדברה 24 שעות ביממה. זהו קריטריון חשוב מאוד מאחר ולעולם אין לדעת מתי מזיק כלשהו יחליט לפלוש לבית, לגינה או לעסק שלכם. הנה מספר תרחישים שבהם התקשרות עם חברה כמונו שמציעה שירותי הדברה ברעננה 24 שעות ביממה היא דבר הכרחי:

✔️ הדברה דחופה בבתים – קמתם בשבת בבוקר וגיליתם קן צרעות במרפסת שלכם, או שאולי מכת ברחשים הופיעה בגינה שלכם בדיוק בערב החג, כשאתם אמורים לארח עוד באותו היום. לא משנה באיזה יום או שעה, אנחנו נגיע אליכם ונטפל בבעיה באופן מידי.

✔️ הדברה במקומות עבודה – כאשר מדובר במפעל, משרד או מטבח מוסדי, לעיתים עולה הצורך לבצע את ההדברה בשעות לא שגרתיות ובעיקר לאחר שהעובדים כבר אינם נוכחים במקום. אנחנו נוכל להתאים את עצמנו אליכם מבלי שתצטרכו להשבית את העסק למספר שעות.

✔️ לכידת מכרסמים וזוחלים – כאשר מדובר על עכבר, חולדה או נחש שחדרו למתחם שלכם, אין שום אפשרות להתעכב בלכידה שלהם. הדבר מפחיד מאוד וגם עלול להיות מסוכן. בין אם תצטרכו שירות של הדברת עכברים ברעננה, הרחקת חולדות וחפרפרות או לכידת נחשים ברעננה, אנחנו נגיע אליכם במהירות ונחזיר אתכם לשגרת החיים בזמן קצר.

 

הדברת תיקנים ונמלים ברעננה

שני סוגי המזיקים הנפוצים ביותר בבתים ועסקים הם תיקנים ונמלים, שבהם אנו מסוגלים לטפל במספר שיטות דוגמת ריסוס ופיתיונות ג'ל מורעלים. כאשר מדובר בתיקנים, השירותים שלנו מתמקדים ב- 2 סוגי תיקנים נפוצים:

#1 תיקן אמריקאי – פעיל בעיקר בקיץ מאחר והוא אוהב חום ולחות. הוא מגיע בעיקר מהביוב ומחפש מקורות מזון במטבח. הוא גדול וגם יכול לעופף, מה שיכול להיות מבהיל מאוד.

#2 תיקן גרמני – קטן יותר ולכן פחות מאיים, אך לעומת זאת פעיל בכל חודשי השנה. הוא לא מסוגל לעוף וחודר לבית דרך קרטונים ואריזות של מוצרים שונים.

שירותי הדברה ברעננה נגד נמלים, מתמקדים בכמה סוגים נפוצים:

#1 נמלה אצנית – זוהי נמלה שנפוצה בעיקר בחצרות וגינות. יש לה רגליים ארוכות, היא מהירה ביותר ומכאן שמה. קיימים שני סוגי נמלים בקטגוריה זו – אצנית צהובה ואצנית ארוכת מחוש.

#2 נמלת קציר שחור – חיה במושבות של עד עשרות אלפי נמלים. היא שחורה ופעילה מאוד בחודשי הקיץ. יש לה נטייה טבעית לבנות לעצמה מושבות בתוך בתים ובעיקר במטבחים ובתוך משקופים.

#3 נמלת האש נמלה אגרסיבית ועוקצנית ביותר שיכולה להכאיב מאוד. מימדיה הקטנים אינם מעידים על מידת הנזק שהיא מסוגלת לעשות, בעיקר בחצרות תוך כדי הרס לגינות ויבולים.

 

הדברת טרמיטים ברעננה

לעיתים תזמינו מאיתנו שירות של מדביר נמלים ברעננה ותגלו שמדובר בכלל בטרמיטים. מדובר בסוג חרקים שמאוד דומה חיצונית לנמלים, אך למעשה הם אינם משתייכים למשפחה זו. בעוד נמלים אינן מסוגלות לגרום נזק למבנה, טרמיטים מפרישים אנזימי עיכול שמעכלים עץ, גבס ואפילו בטון! מטרמיטים קשה מאוד להיפטר רק על ידי שימוש בפיתיונות ולכן נדרשות פעולות נוספות ביניהן ריסוס לתוך המושבות שלהם, בתוך קירות ומשקופים, מתחת לפרקטים ומרצפות ואפילו לתוך האדמה.

 

הדברת פשפשים ברעננה

גם שירותי הדברת פשפשים הם דבר מבוקש מאוד אצלנו בפסט מאסטר. אותם יצורים מוצצי דם שככל הנראה "תפסו טרמפ" לתוך הבית שלכם על גבי הפרווה של חיית המחמד שלכם, לא יעזבו אתכם ללא ביצוע של הדברה מתאימה. אם אתם קמים בבוקר עם עקיצות בעיקר ברגליים, בדפוס עקיצות טורי לאורך הרגל, אלו ככל הנראה פשפשים, שיכולים להעביר אליכם גם מחלות שונות ולא נעימות. הדברה נגד פשפשים מבוצעת על ידי שילוב של שאיבה חזקה, שימוש בקיטור אדים רותחים (לטיפול בביצים) ולאחר מכן ריסוס.

בנוסף תוכלו להזמין מאיתנו גם שירותי הדברת פרעושים ברעננה והדברת קרציות ברעננה, מזיקים שיכולים להזיק לכם בדיוק כמו פשפשים.

 

הדברת צרעות והרחקת דבורים ברעננה

קן צרעות או קן דבורים אצלכם בבית הוא דבר שלא ניתן להשלים איתו. גם צרעות וגן דבורים הן חרקים מעופפים שיכולים לעקוץ ולא רק להכאיב, אלא גם לסכן חיים אצל הרגישים לכך. לעומת דבורים, שאותן אין להשמיד אלא להרחיק בצורה מקצועית למקום אחר בטבע, קן צרעות בהחלט ניתן לטיפול על ידי השמדה אך רק על ידי מי שיש בידו את החומרים והכלים לעשות כן.

הדברה ברעננה של צרעות כוללת שימוש בפיתיונות מורעלים וריסוס, אך קודם לכך, ישנה חשיבות גדולה למומחיותו של המדביר לזהות היכן בכלל נמצא הקן, שיכול להיות מרוחק יותר מהמקום.

 

מדבירים ברעננה באופן בטוח

כאשר אתם מזמינים שירותי הדברה על בסיס חומרים כימיים, חשוב מאוד שתהיו בטוחים שמדובר בחברת הדברה שמקפידה על כל כללי הבטיחות בתחום, על מנת למנוע הרעלה ופגיעה בבריאות שלכם ובסביבתכם הקרובה. אצלנו בחברת פסט מאסטר מקפידים להתקשר עם חברות שמציעות חומרי הדברה שקיבלו את אישור משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה, מה גם שהמדבירים שלנו יודעים כיצד להשתמש בהם בצורה בטוחה.

 

הדברה ירוקה ברעננה

מעבר לזאת, אנו מציעים לכם גם שיטות שונות של הדברה ירוקה. סוג זה של הדברה מחליף את השימוש בחומרי ריסוס רעילים ומסוכנים, מה שנדרש במצבים רגישים כגון כאשר מדובר על הדברת דירה שכוללת חיות מחמד, או שמתגוררים בה נשים בהיריון, ילדים קטנים, קשישים שאינם יכולים לצאת מהבית למספר שעות עד לסיום מלאכת ההדברה ועוד. הנה מה שאנחנו מציעים לכם במסגרת שירותי ההדברות הירוקות שלנו:

✔️ הדברה אקולוגית ברעננה – מבוצעת באמצעות חומרים אקולוגיים, ששומרים על הסביבה ולא מרעילים אותה, כדוגמת פרומונים ופרתרואידים על בסיס טבעי.

✔️ הדברה אלקטרונית ברעננה – מבוצעת באמצעות מכשירים שמפיקים גלי קול ומרחיקים מזיקים שונים כגון עכברים, חולדות, חפרפרות ועוד.

✔️ הדברה ביולוגית ברעננה – מבוצעת באמצעות שימוש באויבים טבעיים של המזיקים. למשל, שימוש בחרקים עקרים (שתופסים את המקום של המזיקים ואינם מתרבים בעצמם), חיידקי בצילוס כנגד זחלי יתושים ועוד.

 

מחיר הדברה ברעננה – כמה עולה השירות?

חברת הדברה איכותית ברעננה לא אמורה לגבות מכם מחיר גבוה מידי עבור שירותי ההדברה שלה. למרבה הצער, לא כל חברה אכן נוהגת כך ולכן תוכלו למצוא אצלנו מחירון שקוף שמפרט את העלות של הדברה ברעננה לפי טווחי מחירים ממוצעים. המחירים אמורים להיקבע לפי סוג המזיק, שיטת ההדברה וגודל השטח שרוצים להדביר.

הדברה ברעננה מחיר לפי סוג שירותמחירון שירותי הדברה (ממוצע)
מחיר הדברת נמלים בבית ברעננה250-400 ₪
הדברת ג'וקים ברעננה מחיר ממוצע250-500 ₪
עלות הדברת שממיות במרפסת ברעננה 250-400 ₪
כמה עולה הדברה נגד תולעי עץ ברעננה250-400 ₪
הדברת עכבישים מחיר250-300 ₪
מחיר הדברת חולדות ברעננה בבניין מגורים250-400 ₪
לוכד עכברים מחיר350-750 ₪
מה העלות של הדברת עש בארונות הבית250-500 ₪
כמה עולה הדברה נגד חשופיות וחלזונות בגינה?250-550 ₪
עלות הדברה נגד דג הכסף ברעננה250-500 ₪

חברת הדברה ברעננה – פסט מאסטר

חברות הדברה ברעננה והסביבה יש הרבה ועליכם מוטלת האחריות לבדוק היטב מי מציעה לכם את הטוב ביותר. כאשר אתם בוחרים בנו עבור קבלת שירותי הדברה בעיר ובסביבתה, אתם יכולים להיות בטוחים בבחירתכם. כל המדבירים שלנו הם מדבירים מורשים, אנחנו משתמשים אך ורק בחומרים בטוחים ויעילים ומציעים לכם גם מחירים משתלמים אשר כוללים אחריות ארוכה.

בנוסף תוכלו למצוא המלצות רבות עלינו ברשת שנכתבו על ידי לקוחות עבר מרוצים. צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.