חברת הדברה בפתח תקווה והסביבה לטיפול בכל סוגי המזיקים והמכרסמים – מדבירים עם רישיון, אחריות ומחירים נוחים.

אנשים רבים צריכים הדברה בפתח תקווה והדבר אינו מפתיע. כאחת הערים הגדולות ביותר בישראל אשר מתפתחת ללא הפסקה, גם היא מתאפיינת בהרבה מבנים ותושבים, מה שמושך גם הרבה מזיקים אל שכונות המגורים ואזורי התעשייה. אם גם אתם מתגוררים בעיר או בסביבתה וצריכים שירותי הדברה, פנו אלינו לפסט מאסטר.

אנחנו מדבירים נגד מזיקים במחירים משתלמים במיוחד אשר כוללים גם אחריות על העבודה. אילו סוגי מזיקים נפוצים באזור פ"ת, מהן שיטות ההדברה היעילות ביותר כנגדם, כמה עולה התענוג, איך בוחרים מדביר מומלץ בפתח תקווה ומדוע כדאי לכם להתקשר דווקא אלינו? הנה כל התשובות.

 

הדברה בפתח תקווה מחיר זול (כל סוגי המזיקים)

✔️ שירותי ריסוס לבית בפתח תקווה, הדברה מקצועית!

✔️ חומרי הדברה בטוחים לשימוש ואחריות

✔️ לוכד נחשים בפ"ת, עכברים, חולדות, פינוי פגרים

✔️ הדברה ירוקה, אורגנית, ביולוגית ושיטות נוספות

✔️ לייעוץ והצעת מחיר עבור (מחירים משתלמים) >>

חייגו כעת: 050-8303463

 

הדברה בפתח תקווה
חברת הדברה בפתח תקווה – כל סוגי המזיקים והמכרסמים 24 שעות ביממה – מדבירים מורשים

 

 

מתי כדאי להזמין מדביר בפתח תקווה?

מדבירים בכל שכונות העיר: כפר גנים א', כפר גנים ב', כפר גנים ג', נווה גן, הדר גנים-עמישב, נווה עוז, רמת ורבר, קרית אלון, הדר המושבות, בר יהודה ועוד

ניתן להתקשר אלינו לקבלת הצעת מחיר עבור הדברה בפתח תקווה בכל מקרה בו אתם שמים לב לסימנים המעידים על כך שמזיק כלשהו חדר לבית או לעסק שלכם ולא מתכוון לעזוב.

ברוב המקרים ממש תראו את המזיק שפלש, כגון שבילים של נמלים במטבח ובחצר, תיקנים וג'וקים שמופיעים ממש בכל יום בחדרי הבית השונים, כמו תיקן גרמני או אמריקאי, יתושים, זבובים או ברחשים שמרחפים ללא הרף במרפסת שלכם, נחש, עכבר או חולדה שמסתובבים בחצר, במחסן, מאחורי הספה או המקרר וכדומה. לעיתים גם תשימו לב לעקיצות כואבות או מגרדות על הגוף, לריח לא נעים בבית או שתתחילו לראות נשלי עור מפוזרים על הרצפה, המיטות וסימנים מוזרים על הקירות.

אפשר לשלוח אליכם מדביר בפתח תקווה 24 שעות ביממה לבצע הדברה, כך שתוכלו להיפטר מהמזיקים במהירות ולהימנע מנזקים לרכוש, מחלות למיניהן ותחושות אימה וגועל.

לקוחות רבים מחפשים "הדברה בפתח תקווה מידרג" כדי למצוא מדביר עם המלצות – חשוב לנו שתדעו שגם אצלנו השירות שתקבלו יהיה מצוין.

 

מחיר הדברה בפתח תקווה

מחיר שירותי ההדברה שלנו בפסט מאסטר הוא דבר שתלוי במספר גורמים כגון סוג המזיק, שיטת ההדברה ומורכבות הביצוע שלה, גודל השטח שיש להדביר ומספר המזיקים בו, האם יש לבצע גם הדברה בביוב (הדברה נגד מזיקים בביוב בפתח תקווה מייקרת מעט את העלויות), האם מדובר בשעות עבודה רגילות או כאלה שאינן שגרתיות (לילה, סופ"ש, חגים) והאם מבוצעת הדברה רגילה או ירוקה, אשר נחשבת ליקרה יותר.

הנה טווחי מחירים עבור הדברות בפתח תקווה המומלצים על ידי חברת פסט מאסטר.

הדברה בפתח תקווה מחיר לפי שירותמדביר מומלץ בפתח תקווה מחיר ממוצע
טווח מחירים להדברת דבורים וצרעות500 – 250 ₪
עלות הדברת ג'וקים בפתח תקווה מחיר הוגן450 – 250 ₪
כמה עולה הדברה נגד נמלים מחיר בפ"ת500 – 250 ₪
הדברת טרמיטים1,500 – 350 ₪
מחיר הדברת פרעושים או קרציות (מחיר לפי חדר)500 – 250 ₪
הדברת פשפשים בפתח תקווה והסביבה כולל פשפש המיטה (לפי חדר)החל מ – 500 ₪
לוכד עכברים בפתח תקווה מחיר לדירה או לעסק900 – 300 ₪
לוכד נחשים בפתח תקווה מחיר (לנחש בודד וללא צורך באיתור הנחש)800 – 300 ₪
הדברת יתושים בבית400 – 300 ₪

מחירי הדברה בעיר פתח תקווה – עוד פרמטרים חשובים:

הרבה חברות מציעות שירותי הדברה במרכז הארץ במחירים משתלמים, אך עליכם לבדוק לגבי פרמטרים נוספים שיעשו את כל ההבדל עבורכם. למשל, העדיפו להתקשר עם חברה אשר המחירים שלה כוללים גם אחריות ארוכת טווח על העבודה, כך שתקבלו ביקורים נוספים במקרה הצורך ללא תוספת תשלום.

חפשו חברה אשר גם לא מקפיצה את המחירים בצורה משמעותית בתקופת הקיץ שבה הביקוש לשירותי הדברה בפתח תקווה עולה תמיד, מה שמעיד על הגינות ואמינות בתחום. אנחנו עומדים בכל הדגשים הללו. נסו אותנו ולא תתאכזבו.

 

הדברת מזיקים בפתח תקווה – השיטות

כאשר תזמינו אותנו כדי להדביר מזיקים מכל סוג, תגלו כי קיימות מספר שיטות הדברה נפוצות, כאשר הבחירה באחת או יותר מהן מתבצעת רק לאחר אבחון מקדים שבו נזהה את סוג המזיק ואת הסיבות לפלישתו למתחם שלכם. באילו חומרי ריסוס והדברה אנו משתמשים?

✔️ ריסוס כימי – זוהי שיטת הדברה ותיקה ומוצלחת מאוד, שמבצעת שימוש בחומרים רעילים ביותר על מנת להשמיד את אוכלוסיית המזיקים במקום. כאשר מדובר בחרקים דוגמת נמלים ותיקנים מבוצע שימוש בקוטלים ייעודיים עבורם (קרויים פירטרואידים) ובריכוזים שונים בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

עבור בעלי חיים גדולים יותר, דוגמת חולדות ועכברים, מבוצע שימוש ברעלים אחרים, כגון חומרים נוירוטוקסינים ומעכבי קרישה.

ריסוס שיבוצע על ידי מדביר מקצועי כמו שתמצאו אצלנו, לא יותיר ריח או סכנה כלשהי כך שתוכלו לחזור לחייכם הרגילים ללא מזיקים במהירות וללא זכר לפעולת ההדברה שבוצעה.

✔️ אבקות רעילות – זוהי אפשרות נוספת שעושה שימוש ברעל כימי, אך בשונה מריסוס,  הרעל מגיע בצורת אבקה שמסוגלת לקטול מזיקים שונים על ידי מגע שלה איתם.

שיטה זו מתאימה להדברה של מגוון רחב ביותר של חרקים, דוגמת נמלים, תיקנים,  פרעושים ואפילו פשפשי מיטה.

✔️ פיתיונות רעל – שיטה שמתאימה מאוד לצרכי הדברת חרקים בבית ובגינה ולהדברת מכרסמים שונים בבית ובעסק. הפיתיון הוא מקור מזון שאהוב על המזיק, הוא בולע אותו, מורעל לאחר מספר שעות ולמעשה מרעיל את המושבה כולה כאשר הוא מגיע אליה. בפיתיונות רעל משתמשים כאשר מדובר במזיק שבונה לו מושבה באזור שאליו הגישה בעייתית מאוד ולא ניתן לרסס בו, או כאשר לא מצליחים לגלות מהו המקור להופעת המזיק או במקרים בהם אפשרות הריסוס אינה מומלצת, למשל כאשר ישנם ילדים קטנים, חיות מחמד או נשים בהריון בבית.

✔️ מלכודות – שיטה שמתאימה עבור בעלי חיים גדולים יחסית (לא חרקים) דוגמת מכרסמים. לוכד חולדות ועכברים בעיר פתח תקווה ואזור השרון יעדיף להשתמש במלכודות על פני פיתיונות רעל, כל עוד מדובר במספר פרטים מצומצם שנדרש להרחקה.

קיימות מלכודות מסוגים שונים כגון מלכודות קפיץ ודבק (שהורגות את המכרסמים) או מלכודות כלוב. לכידה היא שיטה שמבוצעת גם לצרכי לכידת נחשים, תוך כדי תפיסתם על ידי לוכדן מיוחד ושחרור שלהם באזורים מרוחקים המאושרים לכך.

 

הדברה בפתח תקווה
הרחקת דבורים כחלק משירותי הדברה בפתח תקווה – מגנה על הסביבה וגם על הדבורים עצמן

 

הדברה ירוקה בעיר פתח תקווה

כאשר הדבר מתאפשר, אנו תמיד נדאג להציע לכם גם הדברה ירוקה אשר בהם נשתמש בשיטות הדברה שאינן פוגעות באדם ובסביבה.

למשל, שיטת הדברה אורגנית אשר כוללת שימוש בחומרים טבעיים להדברת מזיקים במקום חומרים כימיים, כדוגמת אדמה דיאטומית כנגד פרעושים במקרים שבהם לא ניתן לרסס, או הדברה ביולוגית אשר בה נעשה שימוש בחיידקים או בעלי חיים אחרים אשר מהווים איום למזיקים וניזונים מהם.

יש חברות הדברה בפתח תקווה שמשתמשות בשיטות כימיות בלבד. אצלנו תוכלו לבחור גם שיטות ירוקות.

שירותי הדברה ירוקה בפתח תקווה מומלצים תמיד, אך במיוחד בבתים עם חיות מחמד, ילדים קטנים, נשים בהריון או קשישים שלא יכולים לצאת מהבית לכמה שעות בזמן הריסוס.

 

הדברת פשפשים וטרמיטים

אם אתם זקוקים לשירותיו של מדביר ג'וקים בפתח תקווה, הדברת נמלים בפתח תקווה או שירותי לכידת מכרסמים, הרי שתוכלו להיפטר המטרד בתוך זמן קצר מאוד.

אלא שלעיתים עולה הצורך בביצוע פעולות מורכבות יותר כנגד מזיקים שנחשבים לקשוחים יותר.

הדברות שכאלה כוללות מספר שלבים עד לסילוק המזיק לחלוטין. שני סוגי מזיקים שדורשים פעולות הדברה מורכבות הם:

# טרמיטים – חרקים דמויי נמלים אך כאלו שגורמים נזק למבנה ולרהיטים. כאשר מתגלים טרמיטים במשקופים, ארונות מטבח, מתחת לריצוף, בתוך סדקים של קירות או אפילו ביסודות המבנה, הדבר מחייב אתכם לחפש חברת הדברה אשר מציעה שירותי ריסוס נגד טרמיטים בפתח תקווה אשר משולבים גם עם פעולות נוספות.

על מנת להשמיד טרמיטים לחלוטין, מבוצע שימוש ראשית כל בפיתיונות ג'ל מורעלים. לאחר מספר ימים מבוצע גם ריסוס ישירות לתוך המבנה שנדבק, לרבות המשקוף, מתחת לרצפה ואפילו לתוך האדמה. כאשר מדובר בטרמיטים בתוך מבנה ולא ניתן להשתמש בריסוס כימי, ניתן לשקול הדברה ירוקה באמצעות אדמה דיאטומית.

# פשפשים – אלו הם חרקים זעירים מוצצי דם שאינם מעבירים מחלות לאדם אך מהווים מטרד בלתי נסבל שמתבטא בגירודים, עור עקוץ וריחות צחנה. פשפשים הם חרקים מאוד עמידים שאינם רגישים למים ולכן לא ניתן להיפטר מהם רק על ידי שטיפה. מדביר מקצועי חייב לפעול באופן הבא – שאיבה חזקה מאוד של כל המשטחים בחדר הנדבק, שימוש במכשיר קיטור רותח ולאחר מכן ביצוע ריסוס כימי.

פעולות אלו אורכות מספר ימים ועל כן נחשבות ליקרות יותר מהדברות "רגילות" אחרות. גם שירותי הדברה שמבוצעים בשעות שאינן שגרתיות יכולים להיות יקרים יותר, כמו במקרה של מחיר שירותי ריסוס בפתח תקווה כנגד יתושים, מה שמתבצע פעמים רבות בשעות הלילה, אז הם יותר פעילים.

 

הדברה בפתח תקווה
הדברה בפתח תקווה נגד פשפשים ופשפש המיטה חשובה לשמירה על היגיינה בבית

 

מה חשוב לדעת לקראת ריסוס לבית בפתח תקווה?

  • כמה זמן לאחר ההדברה ניתן להיכנס הביתה? בממוצע – לאחר 4-5 שעות כבר ניתן לשוב הביתה. במידה ויש תינוקות, ילדים קטנים ו/או בעלי חיים רצוי להמתין קצת יותר. שטיפה של הבית מומלץ לעשות רק ביום שאחרי.
  • שיטת ההדברה – תיבחר בהתאם לסוג המזיק הרלוונטי.
  • תקופת אחריות – על רוב סוגי ההדברה תינתן אחריות למשך 6 חודשים, למעט במקרים של תיקן אמריקאי, פשפש המיטה, או חרקים מעופפים כמו ברחשים ויתושים. כדי להיות בטוחים – שאלו את המדביר.
  •  רישיון המדבירים בפתח תקווה – הרישיון הנדרש להדברת מזיקים, חרקים ופינוי פגרים בעיר הוא רישיון מהמשרד להגנת הסביבה. ללכידת נחש נדרש רישיון מרשות הטבע והגנים.

 

עוד סיבות שיגרמו לכם לבחור דווקא בנו

קיימות עוד סיבות רבות למה לקרוא למדביר של פסט מאסטר, ביניהן:

✔️ אצלנו תמצאו מדבירים מוסמכים אשר מחזיקים ברישיון המשרד להגנת הסביבה להדברת כל סוגי המזיקים, מה שמעיד על מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

✔️ אנו מקפידים לעבוד רק עם חומרי הדברה אשר מאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה, כך שאתם מוגנים מכל בחינה שהיא.

✔️ אנו מתמחים גם בהדברת מזיקים בעייתיים במיוחד – אם אתם זקוקים לשירותיו של מדביר נדלים בפ"ת והסביבה המיידית, לשירותי הרחקת יונים והדברה נגד כיני יונים, העלמת פשפש המיטה או קן צרעות במזגן – אנחנו הכתובת עבורכם.

✔️ לקוחות רבים אשר חיפשו מדביר מומלץ בפתח תקווה והסביבה והגיעו אלינו, יכולים להעיד על מקצועיות המדבירים שלנו וההגעה המהירה שלהם.

המדבירים שלנו בפתח תקווה זמינים 24 שעות ביממה בכל אזורי העיר, בין אם מדובר באזורי התעשייה או בשכונות המגורים החדשות והישנות של העיר.

יש לנו המון חוות דעת חיוביות מלקוחות מרוצים.

מדביר מוסמך נמצא במרחק שיחת טלפון אחת מכן. צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים. מחירים הוגנים ושירות אדיב מובטחים.

תשובות לשאלות נפוצות

כמובן. כל המדבירים שלנו בפתח תקווה ובכלל, הם מדבירים מוסמכים עם רישיון הדברה בתוקף מהמשרד להגנת הסביבה.

פסט מאסטר נותנת אחריות על כל עבודת הדברה בפתח תקווה בהתאם לסוג המזיק.

כן, אנחנו מדבירים במספר שיטות הדברה אפשריות, בהתאם לסוג המזיק, כאשר אחת מהן היא הדברה ירוקה.

בהחלט. צרו קשר ונדאג לשלוח אליכם מדביר מומלץ בפתח תקווה שיתאם אתכם את שעת ההגעה ויגיע להדביר עוד באותו היום.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.