אנשים רבים זקוקים לשירותי הדברה בפתח תקווה והדבר אינו מפתיע. כאחת הערים הגדולות ביותר בישראל אשר מתפתחת ללא הפסקה, העיר פתח תקווה מתאפיינת בהרבה מבנים ותושבים, מה שמושך גם הרבה מזיקים אל שכונות המגורים ואזורי התעשייה של העיר. אם גם אתם מתגוררים בפתח תקווה וצריכים שירותי הדברה, פנו אל חברת פסט מאסטר.

אפשר להזמין מדביר מזיקים 24 שעות ביממה בפתח תקווה, במחירים משתלמים במיוחד אשר כוללים גם אחריות על העבודה. אילו סוגי מזיקים נפוצים בפתח תקווה, מהן שיטות ההדברה היעילות ביותר כנגדם, כמה עולה הדברה בפתח תקווה, איך בוחרים מדביר מזיקים מומלץ בפתח תקווה ומדוע כדאי לכם להתקשר דווקא איתנו? הנה כל התשובות.

 

הדברה בפתח תקווה 24 שעות ביממה! (כל סוגי המזיקים)

✔️ שירותי ריסוס בפתח תקווה והדברה זה פסט מאסטר – מקצועיות מעל הכל.

✔️ שימוש בחומרים באישור המשרד להגנת הסביבה בלבד

✔️ לוכד נחשים בפתח תקווה, לוכד עכברים, לכידת חולדות ופינוי פגרים, שירותים נוספים

✔️ סטנדרט פסט מאסטר – אחריות בכתב על כל שירותי ההדברה והריסוס

✔️ הדברה בכל שכונות העיר פתח תקווה: כפר גנים א’, כפר גנים ב’, כפר גנים ג’, נווה גן,

הדר גנים-עמישב, נווה עוז, רמת ורבר, קרית אלון, הדר המושבות, בר יהודה ועוד

✔️ לייעוץ והצעת מחיר עבור הדברה בפתח תקווה (מחירים משתלמים) >>

חייגו כעת: 050-8303463

 

הדברה בפתח תקווה
הדברות בפתח תקווה – כל סוגי המזיקים והמכרסמים 24 שעות ביממה

 

 

מתי כדאי להזמין מדביר בפתח תקווה?

ניתן להתקשר אלינו עבור הזמנת שירותי הדברה בפתח תקווה בכל מקרה בו אתם שמים לב לסימנים המעידים על כך שמזיק כלשהו חדר לבית או לעסק שלכם ולא מתכוון לעזוב.

ברוב המקרים ממש תראו את המזיק שפלש, כגון שבילים של נמלים במטבח ובחצר, תיקנים וג’וקים שמופיעים ממש בכל יום בחדרי הבית השונים, יתושים, זבובים או ברחשים שמרחפים ללא הרף במרפסת שלכם, נחש, עכבר או חולדה שמסתובבים בחצר, במחסן, מאחורי הספה או המקרר וכדומה. לעיתים גם תשימו לב לעקיצות כואבות או מגרדות על הגוף, לריח לא נעים בבית או שתתחילו לראות נשלי עור מפוזרים על הרצפה, המיטות וסימנים מוזרים על הקירות.

ניתן להזמין מדביר בפתח תקווה 24 שעות ביממה, כך שתוכלו להיפטר מהמזיקים במהירות ולהימנע מנזקים לרכוש, מחלות למיניהן ותחושות אימה וגועל.

 

שיטות הדברה מומלצות בפתח תקווה נגד מזיקים

כאשר תזמינו מאיתנו שירותי הדברה בפתח תקווה, תגלו כי קיימות מספר שיטות הדברה נפוצות, כאשר הבחירה באחת או יותר מהן מתבצעת רק לאחר אבחון מקדים שבו נזהה את סוג המזיק ואת הסיבות לפלישתו למתחם שלכם. באילו חומרי ריסוס והדברה אנו משתמשים?

✔️ ריסוס כימי – זוהי שיטת הדברה ותיקה ומוצלחת מאוד, שמבצעת שימוש בחומרים רעילים ביותר על מנת להשמיד את אוכלוסיית המזיקים במקום. כאשר מדובר בחרקים דוגמת נמלים ותיקנים מבוצע שימוש בקוטלים ייעודיים עבורם (קרויים פירטרואידים) ובריכוזים שונים בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

עבור בעלי חיים גדולים יותר, דוגמת חולדות ועכברים, מבוצע שימוש ברעלים אחרים, כגון חומרים נוירוטוקסינים ומעכבי קרישה. ריסוס בפתח תקווה שיבוצע על ידי מדביר מקצועי כמו שתמצאו אצלנו, לא יותיר ריח או סכנה כלשהי כך שתוכלו לחזור לחייכם הרגילים ללא מזיקים במהירות וללא זכר לפעולת ההדברה שבוצעה.

✔️ אבקות רעילות – זוהי אפשרות נוספת שעושה שימוש ברעל כימי, אך בשונה מריסוס,  הרעל מגיע בצורת אבקה שמסוגלת לקטול מזיקים שונים על ידי מגע שלה איתם. שיטה זו מתאימה להדברה של מגוון רחב ביותר של חרקים, דוגמת נמלים, תיקנים,  פרעושים ואפילו פשפשי מיטה.

✔️ פיתיונות רעל – שיטה שמתאימה מאוד לצרכי הדברת חרקים בבית ובגינה ולהדברת מכרסמים שונים בבית ובעסק. הפיתיון הוא מקור מזון שאהוב על המזיק, הוא בולע אותו, מורעל לאחר מספר שעות ולמעשה מרעיל את המושבה כולה כאשר הוא מגיע אליה. בפיתיונות רעל משתמשים כאשר מדובר במזיק שבונה לו מושבה באזור שאליו הגישה בעייתית מאוד ולא ניתן לרסס בו, או כאשר לא מצליחים לגלות מהו המקור להופעת המזיק או במקרים בהם אפשרות הריסוס אינה מומלצת, למשל כאשר ישנם ילדים קטנים, חיות מחמד או נשים בהריון בבית.

✔️ מלכודות – שיטה שמתאימה עבור בעלי חיים גדולים יחסית (לא חרקים) דוגמת מכרסמים. לוכד חולדות ועכברים בעיר פתח תקווה ואזור השרון יעדיף להשתמש במלכודות על פני פיתיונות רעל, כל עוד מדובר במספר פרטים מצומצם שנדרש להרחקה. קיימות מלכודות מסוגים שונים כגון מלכודות קפיץ ודבק (שהורגות את המכרסמים) או מלכודות כלוב. לכידה היא שיטה שמבוצעת גם לצרכי לכידת נחשים, תוך כדי תפיסתם על ידי לוכדן מיוחד ושחרור שלהם באזורים מרוחקים המאושרים לכך.

 

הדברה ירוקה בעיר פתח תקווה

כאשר הדבר מתאפשר, אנו תמיד נדאג להציע לכם גם שירותי הדברה ירוקה אשר בהם נשתמש בשיטות הדברה שאינן פוגעות באדם ובסביבה.

למשל, שיטת הדברה אורגנית אשר כוללת שימוש בחומרים טבעיים להדברת מזיקים במקום חומרים כימיים, כדוגמת אדמה דיאטומית כנגד פרעושים במקרים שבהם לא ניתן לרסס, או הדברה ביולוגית אשר בה נעשה שימוש בחיידקים או בעלי חיים אחרים אשר מהווים איום למזיקים וניזונים מהם.

שירותי הדברה ירוקה בפתח תקווה מומלצים תמיד, אך במיוחד בבתים עם חיות מחמד, ילדים קטנים, נשים בהריון או קשישים שלא יכולים לצאת מהבית לכמה שעות בזמן הריסוס.

 

הדברות בפתח תקווה של פשפשים וטרמיטים

אם אתם זקוקים לשירותיו של מדביר ג’וקים בפתח תקווה, הדברת נמלים או שירותי לכידת מכרסמים בפתח תקווה, הרי שתוכלו להיפטר המטרד בתוך זמן קצר מאוד. אלא שלעיתים עולה הצורך בביצוע פעולות מורכבות יותר כנגד מזיקים שנחשבים לקשוחים יותר.

הדברות שכאלה כוללות מספר שלבים עד לסילוק המזיק לחלוטין. שני סוגי מזיקים שדורשים פעולות הדברה מורכבות הם:

# טרמיטים – חרקים דמויי נמלים אך כאלו שגורמים נזק למבנה ולרהיטים. כאשר מתגלים טרמיטים במשקופים, ארונות מטבח, מתחת לריצוף, בתוך סדקים של קירות או אפילו ביסודות המבנה, הדבר מחייב אתכם לחפש חברה אשר מציעה שירותי ריסוס נגד טרמיטים בפתח תקווה אשר משולבים גם עם פעולות נוספות.

על מנת להשמיד טרמיטים לחלוטין, מבוצע שימוש ראשית כל בפיתיונות ג’ל מורעלים. לאחר מספר ימים מבוצע גם ריסוס ישירות לתוך המבנה שנדבק, לרבות המשקוף, מתחת לרצפה ואפילו לתוך האדמה. כאשר מדובר בטרמיטים בתוך מבנה ולא ניתן להשתמש בריסוס כימי, ניתן לשקול הדברה ירוקה באמצעות אדמה דיאטומית.

# פשפשים – אלו הם חרקים זעירים מוצצי דם שאינם מעבירים מחלות לאדם אך מהווים מטרד בלתי נסבל שמתבטא בגירודים, עור עקוץ וריחות צחנה. פשפשים הם חרקים מאוד עמידים שאינם רגישים למים ולכן לא ניתן להיפטר מהם רק על ידי שטיפה. מדביר מקצועי חייב לפעול באופן הבא – שאיבה חזקה מאוד של כל המשטחים בחדר הנדבק, שימוש במכשיר קיטור רותח ולאחר מכן ביצוע ריסוס כימי.

פעולות אלו אורכות מספר ימים ועל כן נחשבות ליקרות יותר מהדברות “רגילות” אחרות. גם שירותי הדברה שמבוצעים בשעות שאינן שגרתיות יכולים להיות יקרים יותר, כמו במקרה של מחיר שירותי ריסוס בפתח תקווה כנגד יתושים, מה שמתבצע פעמים רבות בשעות הלילה, אז הם יותר פעילים.

 

לפי מה נקבע מחיר הדברה בפתח תקווה?

מחיר שירותי הדברה בפתח תקווה הוא דבר שתלוי במספר גורמים כגון סוג המזיק, שיטת ההדברה ומורכבות הביצוע שלה, גודל השטח שיש להדביר ומספר המזיקים בו, האם יש לבצע גם הדברה בביוב (הדברה נגד מזיקים בביוב בפתח תקווה מייקרת מעט את העלויות), האם מדובר בשעות עבודה רגילות או כאלה שאינן שגרתיות (לילה, סופ”ש, חגים) והאם מבוצעת הדברה רגילה או ירוקה, אשר נחשבת ליקרה יותר. הנה טווחי המחירים עבור שירותי הדברה בפתח תקווה המומלצים על ידי חברת פסט מאסטר.

הדברה בפתח תקווה מחיר לפי שירות מדביר בפתח תקווה מחיר ממוצע
טווח מחירים להדברת דבורים וצרעות 500 – 250 ₪
עלות הדברת מקקים / ג’וקים בפתח תקווה 450 – 200 ₪
כמה עולה הדברה נגד נמלים מחיר בפ”ת 500 – 200 ₪
הדברת טרמיטים בפ”ת (בהתאם לכמות הרעל שיש להחדיר לקירות/ תחת רצפת הבית או, סביב הבית וכו’) 1,500 – 350 ₪
מחיר הדברת פרעושים או קרציות (מחיר לפי חדר) 500 – 250 ₪
הדברת פשפשים בפתח תקווה והסביבה (לפי חדר) מחירים החל מ – 500 ₪
לוכד עכברים בפתח תקווה מחיר לדירה או לעסק *בהדברה במטבחים מוסדיים, המחיר עשוי לעלות 900 – 300 ₪
לוכד נחשים בפתח תקווה מחיר (לנחש בודד וללא צורך באיתור הנחש) 800 – 300 ₪

מחירי הדברה בעיר פתח תקווה – עוד פרמטרים חשובים:

הרבה חברות מציעות שירותי הדברה במרכז הארץ במחירים משתלמים, אך עליכם לבדוק לגבי פרמטרים נוספים שיעשו את כל ההבדל עבורכם. למשל, העדיפו להתקשר עם חברה אשר המחירים שלה כוללים גם אחריות ארוכת טווח על העבודה, כך שתקבלו ביקורים נוספים במקרה הצורך ללא תוספת תשלום.

חפשו חברה אשר גם לא מקפיצה את המחירים בצורה משמעותית בתקופת הקיץ שבה הביקוש לשירותי הדברה בפתח תקווה עולה תמיד, מה שמעיד על הגינות ואמינות בתחום. אנחנו עומדים בכל הדגשים הללו. נסו אותנו ולא תתאכזבו.

 

עוד סיבות שיגרמו לכם לבחור דווקא בנו

קיימות עוד סיבות רבות למה לקרוא למדביר של פסט מאסטר, ביניהן:

✔️ אצלנו תמצאו מדבירים מוסמכים בפתח תקווה והסביבה אשר מחזיקים ברישיון המשרד להגנת הסביבה לעסוק בתחום, מה שמעיד על מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

✔️ אנו מקפידים לעבוד רק עם חומרי הדברה אשר מאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה, כך שאתם מוגנים מכל בחינה שהיא.

✔️ אנו מתמחים גם בהדברת מזיקים בעייתיים במיוחד – אם אתם זקוקים לשירותיו של מדביר נדלים בפ”ת והסביבה המיידית, לשירותי הרחקת יונים והדברה נגד כיני יונים, העלמת פשפש המיטה או קן צרעות במזגן – אנחנו הכתובת עבורכם.

✔️ אינספור לקוחות אשר חיפשו מדבירים מומלצים בפתח והסביבה והגיעו אלינו, יכולים להעיד על מקצועיות המדבירים שלנו וההגעה המהירה שלהם.

המדבירים שלנו בפתח תקווה זמינים 24 שעות ביממה בכל אזורי העיר, בין אם מדובר באזורי התעשייה או בשכונות המגורים החדשות והישנות של העיר. צרו איתנו קשר ותקבלו את כל הפרטים.