פסט מאסטר – שירותי הדברה בראשון לציון 24 שעות ביממה, במחירים משתלמים ונוחים ואחריות על העבודה. 

ראשון לציון היא אחת הערים הגדולות והמתפתחות ביותר בישראל ובהתאם לזאת גם חברת הדברה בראשון לציון היא מצרך מבוקש.

בעיר עם כמות אוכלוסייה כל כך גדולה, אינספור מבני מגורים ועסקים ומזג אוויר חם ולח בשל היותה ממוקמת במישור החוף, הצורך שלכם במדבירים מורשים יכול לעלות בכל עונות השנה ובמיוחד לקראת תקופת הקיץ החמה והלוהטת.

אילו סוגי מזיקים דורשים שירותי הדברה וריסוס בראשון לציון, מהן שיטות ההדברה שאנו מציעים לכם, כמה עולה העבודה ומדוע כדאי לכם לבחור דווקא בנו? הנה כל התשובות.

 

הדברה בראשון לציון מחיר זול, שירות אדיב!

✔️ ריסוס לבית בראשון לציון עם פסט מאסטר בכל אזור בעיר

✔️ מדבירים מוסמכים ושימוש בחומרים מאושרים בלבד

✔️ לוכד עכברים, חולדות, נחשים, זיהוי ואיתור כל מזיק

✔️ אחריות בכתב ללקוח בסיום כל ריסוס או הדברה בעיר

✔️ להצעת מחיר מהירה, חייגו אלינו >>

לטלפון: 050-8303463

 

הדברה בראשון לציון
שירותי ריסוס, לכידה והדברה בראשון לציון

 

 

מתי עולה צורך בשירותי הדברה בראשון לציון?

מדבירים בכל שכונות העיר: ראשונים, נווה ים, שיכוני המזרח, קרית ראשון, נווה הדרים, נאות אשלים, קרית גנים, קידמת ראשון, קרית כרמים ונוספות

ראשון לציון היא אחת מהערים המתפתחות ביותר באזור המרכז. היא שוכנת על שפת הים, מתאפיינת בקיצים חמים ולחים ביותר, כוללת סביבות מגורים ועבודה מגוונות ביותר ובשנים האחרונות אף חלה בה תנופת בנייה אדירה בכל חלקיה. השילוב של כל אלו חושף אותה, במיוחד עם סיומו של החורף ותחילת האביב, לפלישה של מזיקים רבים לבתי מגורים, עסקים, חצרות וגינות.

אותם מזיקים עלולים לגרום לא רק למפגעים אסתטיים ותחושות גועל ופחד אלא גם לבעיות בריאות הנגרמות מעקיצות, נשיכות ומגע עם צואה ושתן ולפגיעה ברכוש בשל יכולתם של המזיקים לכרסם רהיטים, חוטי חשמל ועוד.

מאחר ולעולם אין לדעת מתי מזיק כלשהו יופיע במתחם שלכם (למשל חולדה או נחש באמצע הלילה) אנו מציעים לכם שירות של מדביר כל סוגי המזיקים 24 שעות ביממה בראשל"צ אשר מגיע לכל שכונות העיר, בין אם מדובר בשכונות במזרח ראשון ובין אם בשכונות המרכז ומערב ראשון הישנות והחדשות.

 

מחיר ההדברה בראשון לציון

מחיר הדברת מזיקים בראשון לציון הוא דבר שנקבע לפי סוג המזיק ושיטת ההדברה המתאימה ביותר עבורו. למשל, ניתן לומר כי העלות של הדברת טרמיטים בבית תהיה יקרה יותר מאשר הדברת נמלים. בעוד שאת הנמלים מדבירים באמצעות פתיונות ג'ל פשוטים, את הטרמיטים יש להדביר על ידי החדרת ריסוס לתוך המשקופים, מתחת לריצוף ואפילו לתוך פתחים שיוצרים באדמה.

בנוסף, העלות של ההדברה נקבעת גם על פי מספר המזיקים שיש להדביר, כמו במקרה של לכידת עכברים וחולדות. הנה טווח המחירים לשירותי הדברה בראשון לציון כפי שתמצאו אצלנו בחברת פסט מאסטר:

הדברה בראשון לציון מחיר לפי שירותמדביר בראשל"צ מחיר ממוצע
ריסוס או הדברה נגד פרעושים החל מ-250 ₪
מחיר הדברת קרציות ופשפשים בראשוןהחל מ-500 ₪ לחדר
הדברת מכרסמים בחצר/ גינה650 – 250 ₪
מחיר הדברת מקקים בראשלצ450 – 250 ₪
עלות הדברת צרעות ודבורים בראשון לציון500 – 250 ₪
לוכד חולדות ועכברים בראשלצ900 – 300 ₪
עלות הדברת נמלים400 – 250 ₪
המחיר להדברה נגד טרמיטים1,500 – 250 ₪

המחיר של הדברה ירוקה בראשון לציון יהיה לרוב גבוה ב-20 עד 30 אחוז מהמחירים המצוינים. במקרה של הדברה ירוקה, ייתכן שיהיה צורך לבצע פעולות במספר ביקורים שונים.

פרמטרים נוספים שעל פיהם נקבע המחיר על שירות הדברה בראשון לציון:

✔️ קיץ לעומת חורף – בחורף מתבצע על פי רוב טיפול מניעתי בלבד בעוד בקיץ מדובר בהדברה לשם חיסול והעלמת מזיק קיים ולכן העלות יקרה בהתאם.

✔️ הדברה דחופה – מחיר הזמנת מדביר בשעות לא שגרתיות בלילה, בסופשבוע ובחגים יהיה תמיד יקר יותר.

✔️ מורכבות העבודה – ישנו הבדל בין ריסוס לבית בגודל של 2 חדרים לבין ריסוס של בית בגודל 5 חדרים + גינה או פעולת הדברה בבניין משרדים או מטבח מוסדי. ככל שהמשימה מורכבת יותר ומדובר בשטח גדול יותר, כך המחיר יעלה בהתאם.

אצלנו בפסט מאסטר תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר עבור הדברת כל סוגי המזיקים בראשון לציון, אשר כוללים גם ביקורים נוספים במקרה הצורך, במסגרת תקופת האחריות הניתנת לכם. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

הדברה בראשון לציון
הדברה בראשון לציון ניתן לעשות גם מחוץ לבניין, על מנת להגן עליו מחדירת מזיקים

 

סוגי מזיקים נפוצים שניתן למצוא בעיר

הצורך שלכם בהזמנת שירותי הדברה בראשון לציון יכול לעלות לאורך כל חודשי השנה ובמיוחד בתקופת הקיץ שבה רוב סוגי המזיקים מתחילים להיות פעילים ולהתרבות. סוגי המזיקים הנפוצים ביותר בראשון לציון הם:

#1 תיקנים – שירותי הדברת תיקנים בראשון לציון מתמקדים בדרך כלל בשני סוגים מרכזיים – התיקן האמריקאי והתיקן הגרמני. התיקן האמריקאי נפוץ מאוד בימי הקיץ והוא חודר לבית ולעסק דרך פתחי הביוב ורשתות קרועות בחלונות. התיקן הגרמני הוא הבעייתי יותר שכן לעומת זה האמריקאי הוא קטן יותר ונוטה להסתתר במושבות גדולות בתוך סדקים קטנים בקירות, במשקופים, בארונות המטבח ואפילו בתוך מתקני מים ומכשירי חשמל אחרים. מדביר ג'וקים בראשל"צ מנוסה כמו שתמצאו אצלנו, ידאג ראשית כל לאפיין את סוג התיקן ורק לאחר מכן יקבע איזה סוג הדברה הכי יתאים עבורו.

#2 נמלים וטרמיטים – בראשון לציון ישנם סוגים שונים של נמלים, לרבות נמלי האש שעקיצתן מאוד כואבת. הנמלים מהוות בעיקר מפגע אסתטי וכאשר הן נוכחות בחצר הן גם יכולות לגרום נזק קשה לצמחייה. מזיק נוסף שנפוץ בראשון לציון הוא טרמיטים אשר אומנם דומים לנמלים אך לעומתן הם מסוגלים לגרום לנזק רב לרהיטים, לקירות ולמשקופים. כאשר מתגלים טרמיטים במבנה, יש לטפל בהם בהקדם, לעיתים תוך כדי ריסוס האדמה מסביב לכל הבית.

#3 חרקים מעופפים – מזיקים אלו הם בעלי יכולת התרבות מהירה והם עלולים להציק מאוד כאשר הקן שלהם מוקם בקרבת הבית והעסק ואף לגרום לאימה ופחד. אלו יכולים להיות יתושים אשר עקיצתם מעבירה מחלות ומגרדת, צרעות ודבורים שעקיצתם מאוד כואבת ואף עלולה לגרום למוות למי שרגישים אליה, ואף זבובים וברחשים שגורמים לתחושת גועל כאשר הם מופיעים בהמונים.

#4 עכברים וחולדות – אלו הם מכרסמים חזקים וחכמים ביותר, שנוטים להתחבא במקומות חשוכים ולצאת בלילה לטרף ולצרכי רבייה. הם מכרסמים מכל הבא ליד, הורסים כל דבר שנקרה בדרכם (לרבות חוטי חשמל) וכמו כן, נשיכתם מכאיבה ועשויה להעביר מחלות, כמו גם הצואה והשתן שלהם. למידע נוסף בנושא הדברת מכרסמים או לוכד עכברים.

#5 נחשים – רוב הנחשים שתפגשו באזור ראשון לציון אינם ארסיים או מסוכנים לאדם. חלקם אף מהווים כמעין הדברה טבעית בגינה ובחצר כנגד חרקים שונים. אלא שללא ידע מקצועי בתחום לעולם לא תדעו איזה נחש חדר לבית, לגינה או לעסק שלכם וכדי לא לקחת סיכונים מיותרים עליכם להזמין מדביר דרכנו בהקדם.

עוד סוגי מזיקים שאמורים לגרום לכם להתקשר עם מדביר בראשון לציון ברגע שהם מתחילים להופיע: פשפשים (כולל פשפש המיטה), קרציות, נדלים, פסוקאים, קרדית האבק, עכבישים ועוד.

 

הדברה בראשון לציון
הדברה בראשון לציון נגד נמלים מונעת את חזרתם למשך חודשים ואפילו למעלה משנה

 

אילו שיטות הדברה נחשבות ליעילות ביותר?

אנו מציעים לכם מספר שיטות הדברה אשר יבחרו רק לאחר ביצוע אבחון מקדים שבו נזהה את סוג המזיק המדובר. הנה כמה משיטות ההדברה היעילות והנפוצות ביותר:

✔️ ריסוס בראשון לציון – בשיטה זו נשתמש בחומרים כימיים רעילים מאוד שמיועדים להשמיד את כל אוכלוסיית המזיקים במקום. הבחירה בריסוס כימי תתבצע רק כאשר אין ברירה ולא ניתן להשמיד את המזיק בדרך אחרת. למשל, אם תצטרכו מדביר פשפשים וקרציות בראשון ותזמינו אותו מאיתנו, הוא ישתמש בריסוס כימי לאחר שאיבה חזקה של החדר בו נמצאו הפשפשים ושימוש במכשיר קיטור חם. ללא הריסוס הכימי לא תחוסל כל אוכלוסיית הפשפשים והם יחזרו להתרבות תוך זמן קצר. גם ריסוס נגד טרמיטים בראשון לציון הוא דבר שרבים מזמינים מאיתנו, כמו גם ריסוס נגד תיקנים וסוגי מזיקים נוספים.

✔️ פיתיונות – במקרים מסוימים ניתן להציב בפני המזיקים פיתיון מזון שהם לא יהיו מסוגלים לסרב לו, שבתוכו נמצא רעל. המזיק צורך את הרעל, חוזר בחזרה אל המושבה וכאשר הוא מת תכולת הקיבה שלו נשפכת ולמעשה מרעילה את כל שאר הפרטים. שיטה זו מתאימה במקרים בהם המזיקים מסתתרים במקומות שאליהם קשה מאוד להגיע ועל כן הריסוס בלבד לא מספיק אפקטיבי. למשל, הדברת צרעות מתבצעת בשיטה הזאת כשלב ראשוני (לפני ריסוס הקן) וכך גם לגבי הדברה של תיקן גרמני ונמלים.

✔️ רעלים אחרים – לעיתים עולה הצורך להשתמש ברעל כנגד בעלי חיים גדולים יותר וזאת כאשר ישנם יותר מדי פרטים מהם מכדי לטפל בהם כבודדים. לצורך כך יש להשתמש ברעל במקומות בהם לא מסתובבים ילדים וחיות מחמד. דוגמא טובה לכך היא השימוש בחומרי רעל כנגד עכברים וחולדות.

✔️ מלכודות – הדברה וטיפול מניעה נגד מכרסמים מתבצעים ראשית כל על ידי מלכודות, לפני שבכלל נלקחת בחשבון אופציית הרעל. המלכודות (דבק, כלוב, קפיץ) כוללות פיתיון שאליו נמשכים המכרסמים ולאחר הנגיסה הם נלכדים. לוכד עכברים בראשל"צ יכול להשתמש גם בלוכדן מיוחד שמאפשר לו ללכוד את המכרסם באותו הרגע מבלי שיזיק לו בכלל.

הדברה ירוקה בראשון לציון – בשיטה זו אנו מבצעים את ההדברה ללא שימוש ברעלים או ריסוס כימי. השימוש במלכודות מהווה למעשה סוג של הדברה ירוקה אך קיימות גם שיטות נוספות של הדברה טבעית בראשל"צ שאנו מציעים, דוגמת שימוש בחומרים אורגניים שאינם מזיקים לאדם או לסביבתו (למשל, אדמה דיאטומית כנגד פשפשים), הדברה ביולוגית באמצעות בעלי חיים אחרים כנגד המזיקים, איטום סדקים, ניקוי עשבייה וייבוש מים עומדים.

אפשרות נוספת היא פשוט להרחיק את המזיק. למשל, טיפול בקן צרעות בראשון לציון יכול להתבצע על ידי הזזת הקן למקום אחר, מבלי שיש צורך לפגוע בהן.

 

מדביר בראשון לציון – פסט מאסטר

צריכים עזרה עם המזיקים? אנחנו פה בשבילכם. צוות פסט מאסטר ישמח לסייע בהדברת כל מזיק באזור מגוריכם. לפרטים נוספים התקשרו אלינו: 050-8303463


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.