חושבים שזיהיתם קקי של נחש בבית? מצאתם גללי צואה שחורים וחושדים שמדובר בנחשים? התקשרו אלינו בהקדם האפשרי ונסייע בזיהוי המזיק ובלכידה מהירה.

גיליתם קקי של נחש בחצר או בתוך הבית ועכשיו אתם מעט חוששים? צלצלו אלינו לפסט מאסטר או שילחו אלינו תמונה של הצואה ובהתאם לזאת נוכל להרגיע אתכם או להגיע אליכם לבדיקת השטח מקרוב וללכוד של הנחש. מרבית הסיכויים שלא מדובר בנחש ארסי, אך עדיין, לא כדאי לקחת סיכונים מיותרים.

איך נראית צואת נחש, האם הוא מסוכן, איך נחש עושה את צרכיו בכלל, האם אפשר לזהות את סוגו לפי הצואה שלו ומה עושים איתה? מיד תקבלו את כל התשובות.

 

טיפול בקקי של נחש בבית ע"י מדביר מוסמך 24/7

✔️ זיהוי סוג הנחש לפי תמונת הצואה והגללים שלו

✔️ צוות פסט מאסטר זמין לסייע 24 שעות ביממה 

✔️ שלחו לנו את תמונת הצואה לוואטסאפ

✔️ טיפול של לוכד נחשים מקצועי בכל אזורי הארץ

✔️ צרו קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית >>

 לפרטים חייגו לטלפון: 050-8303463

 

קקי של נחש
איך לזהות קקי של נחש – המדריך של פסט מאסטר 

קקי של נחש – מהיכן הוא יוצא?

אם שאלתם את עצמכם מאיפה יוצאת הצואה של הנחש, הרי שמדובר בתהליך שונה לחלוטין ממה שמתבצע אצל יונקים. לחלק מהנחשים יש שיניים אך המשותף לכולם הוא שהם לא לועסים את הטרף שלהם אלא בולעים אותו שלם, ולכן העיכול שלהם מתבצע לאורך פרק זמן של ימים, שבועות ואף חודשים, כתלות בגודל הטרף.

לאחר העיכול הממושך נוצרת עיסה שמהווה למעשה את הצואה שאותה יש להוציא מן הגוף. פתח היציאה של הצואה אצל נחשים קרוי "ביב" ודרכו מופרשת לא רק הצואה אלא גם השתן.

 

האם קקי של נחש מסוכן?

חלק מהנחשים בישראל הם ארסיים ומסוכנים לאדם (כגון הצפע הארץ ישראלי), אחרים תת-ארסיים ומסוכנים עבור בעלי חיים וחיות מחמד וחלקם אינם ארסיים בכלל.

מאחר ואינכם בעלי הידע לזהות באיזה סוג של נחש מדובר, קקי של נחש צריך להדליק אצלכם נורה אדומה ועליכם לפנות במהירות אל חברת הדברה שתיתן לכם תשובה ברורה בעניין ואף תגיע אליכם במקרה הצורך.

מלבד הסכנה של היתקלות בנחש ארסי, קקי של נחשים הוא גם מזוהם ועשוי להכיל בתוכו סלמונלה ומחוללי מחלות נוספים שהיו בתוך בעלי החיים שהוא טרף.

 

איך יודעים אם זו באמת צואה של נחש?

בתוך הבית או בחצר שלכם יכולים להתגלות סוגי צואה רבים שהם לא בהכרח של נחשים, למשל של מכרסמים שונים. איפה ייתכן שתופיע צואה של נחשים? בדרך כלל בחצר של הבית, שם הצואה תופיע בדשא או בין העשבים ולעיתים גם במקום המחבוא של הנחש.

במידה והנחש חודר לתוך הבית, הצואה שלו תתגלה בפינות נסתרות או מאחורי הספה או המקרר. איך מזהים צואה של נחש ויודעים בוודאות שלא מדובר במכרסם? הנה כמה סימני זיהוי מרכזיים:

✔️ צבע – לנחשים צבע צואה חום עד חום כהה. מאחר ועם הצואה מופרשת גם חומצת שתן, קצוות הצואה יכללו גם פסים לבנים.

✔️ צורה – צואה של נחשים היא מאורכת ואינה עגולה, כך שניתן לזהות שלא מדובר בצואה של מכרסמים כלשהם.

✔️ מרקם – קקי של נחש מתייבש במהירות ולכן סביר שתמצאו אותו בצורתו היותר מוצקה עם בליטות לאורכו.

שימו לב: מאחר ונחשים טורפים חיות אחרות, ניתן לבחון את הצואה מקרוב ולראות האם היא כוללת שאריות לא מעוכלות של חלקי בעלי חיים אחרים, פרווה, עצמות וכו'. בכל מקרה, תמיד תוכלו לצלצל אלינו ולתאר בפנינו את הצואה ואף לשלוח אלינו תמונה ולקבל תשובה מהירה.

 

איך יודעים אם זה קקי של נחש גדול או קטן?

אצלנו בפסט מאסטר מתמחים בזיהוי של כל סוגי הנחשים ויודעים לשער בקירוב רב באיזה סוג נחש מדובר על פי בחינת הצואה שלו. אנחנו עושים זאת על פי בחינה של המאפיינים הבאים:

✔️ הרכב הצואה – כל סוג של נחש ניזון מבעלי חיים אחרים, מה שמשפיע על הרכב הצואה שלו.

✔️ מספר ההפרשות בשטח – ישנם נחשים שמפרישים צואה אחת למספר שבועות או חודשים ואילו אחרים אחת למספר ימים או אחרי ארוחה.

✔️ גודל הצואה – קקי של נחש קטן יהיה קטן ולהיפך, מה שיכול לצמצם את מספר האפשרויות בקביעת סוג הנחש.

 

אוקיי זה קקי של נחש – מה עושים עכשיו?

אז מה עושים כשמוצאים קקי של נחש? ובכן, לאחר שפניתם אלינו וקיבלתם תשובה כי אכן מדובר בקקי נחשים, אנו נשלח אליכם מדביר מטעמנו שיבחו את הצואה מקרוב ויחליט האם מדובר בנחש ארסי או שאפשר לנשום לרווחה.

פי סימנים נוספים, כגון ביצי נחשים ונשלים, המדביר ינסה לאתר את הנחש וללכוד אותו. כמו כן, משום שמדובר בצואה מזוהמת, חשוב מאוד לחטא את מה שנמצא מתחת לצואה וסביבתה.

איך מחטאים אזור שיש בו קקי של נחשים? במידה ומדובר במבנה, המדביר ישתמש בכפפות, יכניס את הצואה לשקית וישליכה  לפח. את הרצפה הוא יחטא באמצעות כלור וירסס אותה בתכשיר מיוחד.

במידה ומדובר על קקי שהתגלה בגינה, יש להעביר את הצואה עם האדמה שמתחתיה לשקית ולהשליכה  לפח. לאחר מכן יש לחטא את המקום באמצעות תכשיר ריסוס.

 

כמה עולה לפנות קקי של נחש?

המחיר של טיפול בקקי של נחשים נקבע בהתאם לגורמים הבאים:

# מספר פעולות – האם מדובר רק בסילוק הצואה וחיטוי השטח או גם בהליך שכולל את לכידת הנחש?

# תזמון הפעולה – קריאה דחופה או כזאת שמתבצעת מחוץ לשעות העבודה הרגילות תחויב בתוספת תשלום.

# כמויות הצואה – אזורים שבהם קיימת צואת נחשים רבה מחייבים התייחסות שונה מבחינת כוח  אדם ולכן הטיפול בהם יעלה יותר.

מחיר לוכד נחשים – לפי סוג שירותלכידת נחש – עלות מומלצת
עלות ביקור לוכד נחשים לייעוץ ללא לכידה 340 – 250 ₪
כמה עולה ללכוד נחש בבית או בחצר? 680 – 340 ₪
לכידת נחש מחיר מומלץ790 – 280 ₪
כמה תעלה לכידת נחש במיקום שאינו ידוע? 1,100 – 500 ₪
 התגלה אצלכם קקי שאינכם מזהים? אצלנו בפסט מאסטר תקבלו מענה מקצועי ומהיר, בעלויות נוחות ומשתלמות במיוחד. צלצלו אלינו בכל שעה ונגיע לפנות את המטרד ולהחזיר אתכם לשגרת חייכם הרגילה.