אם הבחנתם ביותר מעכביש אחד בבית, בגינה או בעסק שלכם, כדאי שתזמינו בהקדם שירות הדברת עכבישים.

מלבד המראה הלא אסתטי, חלק מהעכבישים בישראל הם ארסיים מאוד ולכן חשוב כי חברת הדברות מקצועית תאבחן את השטח שלכם ותבחר בשיטת ההדברה המתאימה ביותר.

אנו מציעים לכם שירותי הדברות לכל סוגי המזיקים בפריסה ארצית מלאה, במחירים משתלמים במיוחד אשר כוללים גם אחריות על העבודה.

אילו סוגי עכבישים נפוצים בישראל, איך מדבירים עכבישים, מידע על עלויות ולמה דווקא עם פסט מאסטר? בואו נתחיל.

 

ריסוס עכבישים בכל יעד בישראל – הדברה וטיפול מקצועי!

✔️ הדברת עכבישים – ריסוס נגד כל סוגי העכבישים: עכביש קופצן, רעדן, יורקן, פרוונית ועוד

✔️ המדבירים שלנו מדבירים עכבישים רק באמצעות חומרי הדברה מאושרים

✔️ לאחר הדברת העכבישים המדבירימסור לכם אחריות בכתב בסיום הטיפול 

✔️ מגוון אפשרויות להדברת עכבישים ירוקה, אפשרות לטיפול מנע

✔️ להזמנת מדביר עכבישים במחירים נוחים >>

חייגו כעת: 050-8303463

 

הדברת עכבישים
מדביר עכבישים מוסמך – הגעה לכל יישוב בישראל

 

 

מתי כדאי לבצע הדברת עכבישים?

הבעיה הגדולה עם עכבישים היא שהם מסוגלים להגיע כמעט לכל מקום ולפלוש לבתים, חצרות, גינות, מחסנים של עסקים ועוד.

הם אומנם אינם מסוגלים לעוף אך בזכות המבנה המיוחד שלהם שכולל ראייה היקפית מרשימה, מספר רב של רגליים ויכולת לטוות קורים, שום חלל לא מהווה מכשול עבורם.

הם נפוצים במיוחד בדירות קרקע או כאלה שממוקמות בקומות ראשונות, אוהבים מאוד צמחייה ומקומות נסתרים כמו פינות של קירות.

בעוד רוב המינים של העכבישים אינם מסוכנים, ישנם כאלה ארסיים אשר יכולים לגרום גם למוות ולכן חשוב להזמין מדביר מקצועי מאיתנו לשם אבחון וטיפול מיידיים.

 

תעודת זהות: מי אתם עכבישים? תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיעכבישאים – Araneae
סוגים עיקריים קפצן, רעדן, יורקן, פרוונית
זנים מסוכנים (ארסיים)ארסן חום (ששן), אלמנה שחורה
נזקים אפשריים להם גורם

עקיצות, אדמומיות, נפיחות ותחושת גירוד. עלול לגרום לנמק ובהיעדר טיפול אף למוות

באילו מקומות נפוץ?בכל רחבי הארץ, אזורים מוצלים וקרירים
צבע המזיקשחור, שחור לבן, שחור לבן צהוב
מה הורג יתושים? (שיטות מובילות)מלכודת דבק, ריסוס (כימי) או הדברה ירוקה, הדברה ביולוגית, ריסוס אקולוגי
מחיר הדברת יתושים בגינה או בביתהחל מ-300 ₪

אילו סוגי עכבישים נפוצים בישראל?

עד כה עולם המדע הצליח לאפיין כ- 40 אלף מינים שונים של עכבישים החיים בכל רחבי העולם, כ- 30 מהם ארסיים ומסוכנים לאדם. במדינת ישראל ניתן למצוא כ- 500 מינים שונים של עכבישים כאשר רק שניים מהם ארסיים.

העכבישים שסביר להניח שתפגשו בסביבת המחייה והעבודה שלכם הם בעיקר אלו הלא ארסיים כגון:

#1 עכביש קופצן – עכביש שאינו טווה קורים אך מסוגל לבצע קפיצות מהירות, כך שקשה מאוד ללכוד אותו.

#2 רעדן – עכביש נפוץ מאוד, קטן עם רגליים ארוכות. הוא נוטה לטוות קורים לאורך התקרה ומזנק על הטרף שלו כאשר הוא מרעיד את סיבי הקורים ומכאן שמו.

#3 יורקן – עכביש קטן מאוד שמתיז על הטרף שלו את קורי העכביש במקום לטוות אותם מראש. היורקן אינו מסוכן לאדם וניזון מחרקים קטנים כך שניתן להגיד שנוכחותו המינימאלית בבית אפילו חיונית לנו במלחמה כנגד חרקים אחרים.

#4 פרוונית – עכביש גדול ממדים ומפחיד מאוד אשר ידוע גם בכינוי הטרנטולה הישראלית. הוא נושך חזק מאוד אך אינו ארסי או מסוכן לאדם.

#5 עכבישים נפוצים נוספים שאינם ארסיים – עכביש אדום, עכביש לבן, עכביש שחור-צהוב ועכביש לבן.

 

הדברת עכבישים
בישראל קיימים מגוון שני עכבישים – אנחנו בפסט מאסטר מסוגלים להדביר עכבישים מכל הסוגים

 

בישראל ניתן למצוא גם 2 סוגי עכבישים ארסיים:

#1 ארסן חום (ששן) – זהו עכביש בצבע חום אשר יכול להגיע עד לאורך של כ- 7 ס"מ. הוא פעיל מאוד בלילה ונפוץ בכל חלקי הארץ. עקיצתו אינה אמורה להיות קטלנית לאדם אך יכולה לגרום לנמק באיבר שנעקץ. במידה ונעקצתם על ידי ארסן חום, פנו במהרה לקבלת טיפול רפואי.

#2 אלמנה שחורה – העוקץ של עכביש זה מכיל רעל שמזיק לעצבים ויכול לגרום למוות. עכביש זה הוא בצבע שחור ולעיתים מופיעות אצלו נקודות אדומות על הגב. אורכו מגיע עד לכדי 4 ס"מ. ראיתם אלמנה שחורה? התרחקו והזמינו שירות הדברת עכבישים ארסיים מאיתנו.

מאחר ומי שאינו בקיא בתחום לא ממש יכול לזהות את סוג העכביש שחדר למתחם שלו, חשוב להזמין מדביר עכבישים מורשה על מנת שיבצע את תהליך הזיהוי בצורה מקצועית ויחליט האם מדובר בעכביש ארסי או לא והאם יש צורך לבצע הדברה שלו.

 

ריסוס נגד עכבישים – איך מדבירים?

העכבישים הם חרקים שאינם חיים כמושבה ולכן פתיונות ג'ל, שידועים בתור אופציה טובה מאוד לצרכי הדברת מזיקים וחרקים רבים אחרים (נמלים, תיקנים, טרמיטים, צרעות וכו') אינם רלבנטיים. אז מה עושים? הנה השיטות שבהן אנו משתמשים לצרכי הדברת עכבישים בבית, בחצר ובעסק:

✔️ ריסוס כימי – אפשרות זו מבוצעת כאשר מדובר בכמות עכבישים גדולה שפלשה למתחם וזאת על מנת להשמיד את כל אוכלוסייתם במקום, בין אם בבית ובין אם בחצר. ריסוס נגד עכבישים מכיל חומר שיעיל גם נגד קרציות ופרעושים. מאחר והריסוס הכימי עשוי להזיק לאדם, יש להתפנות מהמקום למשך שעה אחת לפחות. במידה וגרים במקום ילדים קטנים או נשים בהריון, כדאי מאוד להתפנות למשך מספר שעות רב יותר, לשם הזהירות.

✔️ ריסוס אקולוגי – זהו ריסוס שמכיל קוטלי חרקים שאינם מזיקים לאדם ולמעשה מדובר פה על הדברת עכבישים טבעית, כלומר, החומרים מופקים בעיקר מצמחים ואינם רעילים עבורנו, כך שאין צורך להתפנות מהמקום בזמן ולאחר ההדברה.

✔️ מלכודות – ניתן להשתמש במלכודות דבק, על מנת למשוך את העכבישים לצאת ממקום מחבואם ולהילכד. לאחר מספר ימים ניתן לזרוק את המלכודת עם כל העכבישים והחרקים שנדבקו על גביה.

✔️ הדברה ביולוגית – בשיטה זו מבוצע שימוש בחיידקים או אורגניזמים קטנים אחרים על מנת שיפגעו בעכבישים, בדרך כלל על ידי אכילת הצאצאים שלהם ומניעת יכולתם להתרבות.

 

הדברת עכבישים לבד, באופן עצמאי

קיימות גם מספר שיטות הדברת עכבישים עשה זאת בעצמך. למשל, ניתן לרכוש מספר תכשירים שנמכרים בכל סופר, אך יש לקחת בחשבון כי הם משפיעים רק לזמן קצר וכי יש להשתמש בהם באופן נקודתי בלבד. כמו כן, ניתן להשתמש בחומרים טבעיים, כגון שמן מנטה, על מנת להרחיק עכבישים ולהימנע מהם מראש.

ההמלצה שלנו היא לנסות לבצע זאת באופן זמני ובמידה והם חוזרים (ובדרך כלל הדבר קורה) פשוט לפנות אלינו לשם הזמנת שירות הדברת עכבישים מקצועי וממוקד יותר.

 

הדברת עכבישים
הדברה של עכבישים מונעת הצטברות של קורי עכביש על החלונות ובאזורים אחרים בבית

מחיר הדברת עכבישים – כמה עולה?

המחיר להדברה נגד עכבישים תלוי בשני גורמים עיקריים – מורכבות העבודה וגודל השטח שרוצים להדביר. עבודה מורכבת יכולה להתקיים כאשר מדובר בבית, חצר או מחסן של עסק עמוסים מאוד כך שקשה מאוד להגיע לכל הפינות בהן מסתתרים העכבישים.

כמו כן, ככל שמדובר בשטח גדול יותר להדברה כך המחיר יעלה בהתאם. למשל, עלות ההדברה בדירה קטנה בת 2-3 חדרים תהיה נמוכה יותר מאשר בית פרטי גדול עם גינה ו-6 חדרים.

טווח המחירים המומלץ לריסוס עכבישים בבית או בכל מקום אחר הוא 250-500 ₪. כל עלות נוספת תהיה בהתאם לשעות ההגעה, סוג ההדברה, עלות החומרים ומורכבות הטיפול.

לטיפול בעכבישים מחיר משתנה בהתאם לכמות העכבישים, מיקום הקן ו/או הצורך באיתורו, מספר המיקומים בהם יש לבצע ריסוס, מורכבות ואורך הטיפול וגומרים נוספים.

 

גורמים שמשפיעים על עלות העבודה

מחירי ההדברה שתמצאו אצלנו שווים לכל כיס, אך עדיין ישנם מספר גורמים שיכולים לייקר את המחיר. למשל, מחיר הדברת עכבישים טבעית יהיה בדרך כלל יקר יותר מאשר הדברה באמצעות ריסוס כימי, בשל העובדה שמדובר בחומרים שעלותם גבוהה יותר.

על מנת להוזיל את המחיר רצוי מאוד לבצע מספר פעולות שיקלו על המדביר ויהפכו את עבודתו לפחות מורכבת, כגון אירגון הבית והחצר, סילוק קרטונים וכו', אלא אם אתם סבורים שחלילה חדר לביתכם עכביש ארסי, כגון פרוונית שחורה. כדאי לכם גם להזמין את השירות עוד לפני הקיץ (לשם מניעה), שבו מחירי שירותי ההדברה קופצים בשל הביקוש.  

 

דגשי האיכות של חברת פסט מאסטר

אינספור לקוחות מרוצים כבר הזמינו שירותי הדברת עכבישים במרכז, בצפון או בדרום הארץ דרך חברתנו וההמלצות הרבות ברשת מעידות על מקצוענותנו הרבה. כל המדבירים שלנו בפסט מאסטר הם בעלי רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. אנו עושים שימוש אך ורק בחומרי הדברה נגד עכבישים אשר קיבלו את אישורי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה, והמחירים שלנו לא רק משתלמים אלא גם כוללים אחריות על העבודה.

בקיצור, אנו מחויבים למתן שירות ההדברה הטוב ביותר בישראל, צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

הדברת עכבישים - תשובות לשאלות נפוצות

ישנם אלפי זנים של עכבישים ורבים מהם נמצאים בישראל על שלל סוגיהם. לא כל העכבישים עוקצים ומזיקים, אבל חלקם בהחלט עלולים להוות סכנה ממשית לבריאות – ואפילו לחיי אדם. הדברת עכבישים נחוצה הן בכדי להגן על הסביבה מפני המפגע האסתטי שהם מייצרים, לאור כמויות הקורים שהם טווים, אך גם כדי למנוע פציעות ופגיעות פיזיות באנשים, בבעלי חיים ובשלמות הצמחייה בבית ובגינה.

ריסוס כימי נגד עכבישים הוא שיטת ההדברה הנפוצה ביותר כנגד המזיק הזה, אך בהחלט ניתן להיפטר מהם גם בדרכים אחרות, כגון מלכודות דבק, הדברה ביולוגית נגד עכבישים ואפילו ריסוס אקלוגוי, שנחשב ליעיל במיוחד ואינו מזיק לאדם.

בחנויות שונות של "עשה זאת בעצמך" ואפילו בסופרמרקטים, ניתן למצוא תכשירי הדברת עכבישים וחרקים שונים. השימוש בחומרים אלו, כמו גם בחומרים אחרים שאינם כימיים, עשוי בהחלט לסייע להיפטר מהעכבישים – אך לא בהכרח לאורך זמן. טיפול של מדביר מוסמך נגד עכבישים יהיה יעיל יותר ובטוח יותר, כיוון שהשירות יינתן לאחר הדרכה וייעוץ המותאם באופן אישי לכל לקוח.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.