הדברת עכברים בפריסה ארצית – שירות לוכד עכברים ע"י לוכדים מוסמכים 24 שעות ביממה במחירים נוחים!

אנשים רבים שנתקלים לראשונה בעכבר בבית, בחצר, בדירה או בעסק שלהם מבינים עד כמה מה שנראה חמוד בסרטים המצוירים אינו כך במציאות, וכי חשוב להזמין לוכד עכברים מקצועי במהירות.

ניתן להזמין את השירות מהיום להיום בכל רחבי הארץ במחירים משתלמים אשר כוללים גם אחריות על העבודה.

אילו סוגי עכברים נפוצים בישראל, איך לוכדים עכבר, מהי העלות של דבר כזה ולמה כדאי לכם לעשות זאת עם פסט מאסטר? הנה כל התשובות.

 

לוכד עכברים מחיר זול בפריסה ארצית מלאה 24/7

✔️ שירות לוכד עכברים במגוון שיטות – לכידה, הדברה, ריסוס מנע ופינוי פגר

✔️ לוכדי עכברים מוסמכים ומנוסים עם אחריות בסיום עבודה!

✔️ לכידת עכברים במלכודות, בלוכדן או באמצעות פיזור רעלים

✔️ הדברה, איתור ולכידה של עכברים ועכברושים מכל סוג!

✔️ נתקלתם בעכבר? לקבלת הצעת מחיר >>

חייגו עכשיו: 050-8303463

 

לוכד עכברים בכל הארץ
הדברת עכברים בבית ובעסק במחיר זול

 

 

מתי כדאי להזמין לוכד עכברים?

עכבר הוא אינו אוגר או שרקן כך שהוא ממש לא חיית מחמד חביבה שנחמד ונעים לחיות לצידה.

זהו מכרסם שנכנס באופן בלתי רצוי לבתים, חצרות, מחסנים של עסקים ושדות חקלאיים ועלול לגרום להמון נזקים.

עכברים פוגעים מאוד ברמת ההיגיינה במקום בו הם נמצאים, הם אוהבים לכרסם מוצרי מזון וצמחייה והשתן והצואה שלהם אף עלולים להעביר מחלות.

לעיתים הם גם עלולים לנשוך, מה שאינו נעים בכלל. הזמנת לוכד עכברים היא דבר הכרחי גם בשל היותם גורמי נזק לרכוש, בעיקר לחוטי חשמל, צינורות השקיה, יבול חקלאי ומוצרים שונים מפלסטיק.

 

אילו סוגי עכברים נפוצים בישראל?

ניתן למצוא מינים רבים של עכברים שגדלים ברחבי העולם, כשבישראל ישנם 2 סוגי עכברים שנחשבים ליותר נפוצים:

1. עכבר מצוי – סוג זה של עכברים יעדיף למצוא מקומות מסתור בתוך מבנים, שם אין סיכוי לטריפתו על ידי ציפורים למיניהן. ברגע שהוא חודר למבנה, הוא מנסה למצוא גומחה להסתתר בה, כמה שיותר קרוב למקורות המזון הדרושים לו. המקומות האהובים עליו הם עליות גג, מחסנים, מרתפים, מקלטים, בתוך ארונות, מאחורי מקררים, מעל הנמכות תקרה ובתוך פתחים בקירות.

2. עכבר השדה – סוג זה של עכברים מעדיף לחיות מחוץ למבנים ובאוויר הפתוח. מקומות המסתור האהובים עליו כוללים בורות באדמה ופתחים של גזעי עצים רקובים. הוא ניזון מצמחיה וגידולים חקלאיים (פירות וירקות) וגורם לנזקים אדירים בשדות גם בשל כרסומו את צינורות ההשקיה.

לכידת עכבר פסט מאסטר
לוכד עכברים בפריסה ארצית – מחיר אטרקטיבי – פסט מאסטר

 

איך תוכלו לזהות שחדרו עכברים לשטח שלכם?

קיימים מספר סימנים שיעזרו לכם לזהות כי אין ברירה מלבד הזמנת לוכד עכברים בבית:

#1 הימצאות של גללי צואה – צואת העכברים הינה עגולה ולא גדולה יותר מגרגיר של אורז. הופעת גללים שכאלו מצביעה על הימצאותו של עכבר. במידה ומדובר בגללים גדולים יותר, ככל הנראה שמדובר בחולדה וגם בכך נוכל לטפל.

#2 התנהגות מוזרה של חיית המחמד שלכם – חיות מחמד ביתיות כגון חתולים וכלבים מזהות מייד כי חדר מכרסם לביתכם. חתול נחשב בתור לוכד עכברים וחולדות מעולה וזאת בשל זריזותו הרבה. למעשה, אם החתול שלכם אינו זז ממקום מסוים ומגלה אי שקט, ככל הנראה שחדר מכרסם לבית שלכם. כלבים אינם בעלי אותה הסבלנות אך הם ינבחו וינסו לאותת לכם.

#3 סימני כרסום – לעכברים שיניים קדמיות חדות מאוד שבאמצעותן הם מבצעים את רוב פעולות היום יום שלהם – אכילה וחפירת גומחות למסתור. פעולת הכרסום שלהם נראית לעין על חוטי חשמל, צינורות השקיה, מוצרי מזון ויבול חקלאי אכול, טפטים מגורדים וכו'.

עדיין לא בטוחים כי עכבר באמת פלש לשטח שלכם? פזרו קמח במקומות החשודים. בבוקר כבר תראו את סימני כפות הרגליים של העכבר, אם הוא קיים.

 

שיטות ללכידת עכברים

מבין השיטות הקיימות ללכידה של עכברים ניתן למצוא את אלו ההומניות יותר, שאינן גורמות סבל לעכברים ואת אלו שיכולות להיות מעט יותר בעייתיות מהבחינה הזאת.

אנחנו בפסט מאסטר משתדלים שלא לגרום סבל לבעלי החיים באשר הם. אומנם נבחר בשיטת הלכידה היעילה ביותר, אך בכזאת שמתחשבת ביצור הקטן והתמים הזה.

לוכדי עכברים מקצועיים כמו שתמצאו אצלנו יציעו לכם את אחת משיטות הלכידה הבאות:

✔️ מלכודת דבק נגד עכברים – בשיטה זו פיתיון מזון מוצב על גבי כלי מקלקר שמרוח בדבק חזק ביותר. המטרה היא לגרום לעכבר לעלות על הכלי ולהידבק אליו בחוזקה. ניתן לרכוש מלכודות מהסוג הזה בחנויות השונות ולבצע זאת באופן עצמאי, אך במהרה תגלו שמלכודות אלו אינן איכותיות דיו והדבק בהן מתייבש מהר. לכן ניתן להזמין לוכד עכברים ולא לנסות לחסוך בעלויות שגם ככה נמוכות.

✔️ מלכודת כלוב – בשיטה זו ניתן לבצע לכידת עכברים וחולדות מבלי לפגוע בהם כלל. במקרה זה פיתיון המזון מוצב בתוך כלוב בעל פתח כניסה ויציאה אחד וכאשר המכרסם נוגס בו, מנגנון קפיצי נועל אותו מבפנים. לאחר הלכידה אנחנו לא הורגים את המכרסם אלא משחררים אותו לחופשי במקום מרוחק.

✔️ מלכודת קפיצית – גם כאן, פיתיון המזון מחובר למנגנון של קפיץ, אך כזה שמופעל ונסגר בעוצמה כאשר העכבר מנסה להזיזו ממקומו. במידה והקפיץ נסגר על צווארו של העכבר, הוא כנראה ימות במקום.

✔️ לוכדן – אם יודעים בדיוק היכן העכבר ממוקם ומדובר במיקום קל לגישה, לוכד עכברים מיומן יכול להשתמש במכשיר ייעודי שקרוי לוכדן ולתפוס את העכבר בו במקום, פעמים רבות מבלי להזיק לו כלל.

✔️ פיזור רעל – פיתיונות אלו הם למעשה מזונות שטבולים בתוך חומר רעיל מסוג האנטי-קואגולנטים, שמחסל את כל אוכלוסיית העכברים ושאר המכרסמים במקום תוך מספר שעות. חומר זה רעיל מאוד לאדם ובעלי חיים אחרים ולכן שיטה זו משמשת בעיקר עבור הדברת עכברים בגינה או בחצר ולא עבור הדברה של עכברים בבית או מקומות שבהם מאוחסן מזון או יבול חקלאי. ישנם חומרים נוספים שמשמשים לצרכי הדברת עכברים וחולדות, בין היתר ציאניד, אבץ פוספיד וסטריכנין. רק לוכד עכברים מקצועי ובעל הסמכה רשאי להשתמש בפיתיונות המורעלים הללו.

מלבד שיטת פיזור הרעל, כל השיטות שציינו לעיל נכנסות תחת הקטגוריה של הדברת עכברים ירוקה ואנו תמיד נעדיף לבחור בכך, במידה והדבר מתאפשר.

 

לוכד עכברים
לכידת עכברים באמצעות כלוב היא אחת מהשיטות היעילות להרחקתם מהבית

 

השיקולים בבחירת השיטה

ישנם עוד שיקולים מלבד לעניין הסביבתי שגורמים לנו לבחור בשיטת לכידה כזו או אחרת:

1. מספר העכברים – ככל שמדובר בכמות גדולה יותר של עכברים כך ישנה העדפה להשתמש באמצעי לכידה זול ויעיל יותר ובעיקר מלכודות דבק. כאשר מדובר בכמות קטנה, מתבצע שימוש בעיקר במלכודות כלוב.

2. מיקום העכברים – לא תמיד ניתן להשתמש במלכודות מסוג זה או אחר וזאת בשל מגבלות המיקום בו נמצא העכבר.

למשל, מלכודות כלוב אינן יעילות בתוך ארונות מטבח. העכברים פשוט לא נכנסים אליהן כשהם גם ככה במקום קטן. במקרים שכאלו נשתמש במלכודות קפיץ. אם העכבר נמצא בתוך גומחה בקיר, ניתן להציב מלכודת דבק ממש ביציאה.

כמובן שכשמדובר בלכידת עכבר חשוב להשתמש במלכודות שלא יגרמו לנזק לאדם, במיוחד כאשר ישנם ילדים קטנים וסקרנים בקרבת מקום, וגם בכך אנחנו נתחשב.

 

מחיר לוכד עכברים

אז כמה עולה לכידת עכברים בתל אביב ובשאר חלקי הארץ? כמו גם של חולדות ומכרסמים אחרים?

והאם ישנו הבדל בין מחיר לכידת עכבר לבין מחיר לכידת חולדה או מכרסם אחר?

ניתן לומר כי המחירים די דומים בין כל סוגי המכרסמים ובכל חלקי הארץ, הנה טווחי המחיר הממוצעים:

עלות פיזור מלכודות פתיון ע"י מדביר נקבעת בהתאם למספר המלכודות הנדרשות בשטח, כאשר כל מלכודת מסוגלת ללכוד עכבר אחד בלבד.

לוכד עכברים מחיר ממוצע (לפי שירות)מחירים מומלצים ללכידת עכבר
עלות הדברת עכברים ירוקה* פתיונות שאינם מורעלים
מחיר לכידת עכבר בודדהחל מ-300 ₪
כמה עולה לכידת מספר עכבריםהחל מ-500 ₪
מחיר הדברת עכבר באמצעות רעל (תלוי במס' העכברים וגודל השטח)החל מ-450 ₪

יש לציין כי מחיר פיזור מלכודות דבק נגד עכברים אינו כולל בתוכו תשלום על הזמנת הלוכד בשנית בכדי לפנות את הפגרים וכך גם לגבי שחרור המכרסמים במקרה של מלכודות כלוב.

בכל מקרה, אצלנו בפסט מאסטר תקבלו את המחירים הנוחים והמשתלמים ביותר עבור טיפול בעכברים ובמכרסמים ומזיקים אחרים, אשר כוללים כאמור גם אחריות ארוכת טווח על העבודה. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

לוכד עכברים
לכידת עכברים על ידי מדביר מקצועי – תעניק לכם שקט ממכרסמים בבית

 

יתרונות הדברה עם פסט מאסטר

ישנם כמה דגשים שעליכם לבדוק כאשר אתם מחפשים לוכד עכברים מומלץ ואצלנו תמצאו את כולם.

אז למה פסט מאסטר?

✔️ לוכדים מוסמכים עם רישיון – על מנת להצליח להיפטר מעכברים בצורה מהירה ויעילה, עליכם להתקשר עם לוכד מקצועי, ובמילים אחרות – כזה שהינו בעל רישיון הסמכה מטעם המשרד להגנת הסביבה. כל הלוכדים שלנו מחזיקים ברישיון שכזה, מה שמבטיח לכם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. המקצועיות תתבטא בתהליך אבחון מקדים במטרה לעלות על מיקום העכברים, מה מושך אותם אליכם ועל מסלולי ההליכה שלהם, ובהתאם לזאת תיבחר שיטה הלכידה המתאימה.

✔️ שירות לכידת עכברים 24 שעות בכל הארץ – זהו היבט חשוב מאוד, מאחר ומרבית העכברים פועלים בעיקר בשעות הלילה ואז בדיוק תיתקלו בהם. לא כל חברות ההדברה מציעות זאת אך עם פסט מאסטר תוכלו להזמין אותנו ביממה, מתי שרק תזדקקו לכך, גם מעכשיו לעכשיו. מה עושה לוכד עכברים מעכשיו לעכשיו? מתחייב להגיע אליכם בתוך זמן קצר ככל האפשר, גם כאשר מדובר בשעת לילה מאוחרת, סוף השבוע או ימי החג ובמחיר נוח ולא מוגזם.

✔️ לכידה של עכברים והדברה של כל סוגי המזיקים – חברה מומלצת היא כזאת שתוכל להציע לכם לכידה של כל סוגי המכרסמים והמזיקים. לכידה של עכברים, חולדות וחפרפרות אך גם של מזיקים נפוצים נוספים דוגמת ג'וקים, זבובים, קרציות, נמלים, פשפש המיטה, קרדית האבק, יתושים, טרמיטים ועוד. זה בדיוק מה שבאפשרותנו לספק לכם.

מידע נוסף בקטגוריה זו

תשובות לשאלות נפוצות

החולדות המצויות שאנו מכירים (ידועות גם בתור חולדת נורבגיה) הן גדולות יותר מעכברים (עכבר הבית) וזנבותיהן ארוכות ועבות יותר משל העכברים. לעכבר ראש בצורת משולשת מעט יותר בהשוואה לחולדה.

צואת שני המכרסמים שונה וניתן להבדיל בין קקי של עכבר לשל חולדה כאשר צואת חולדה תהיה בגוונים מעט כהים יותר וגודל הגללים יהיו גדול משמעותית מגרגרי אורז.

ניתן לפזר מלכודות דבק נגד עכברים באזורים כמו תחת כיור המטבח, חורים וכוכים בקיר או כל מקום אחר בו אתם עשויים לחשוד כי מסתתר בו עכבר. בנוסף ישנן מלכודות כלוב ללכידה הומאנית (שחרור העכבר לחופשי בטבע) או מלכודות קפיציות המכילות פיתיון ונסגרות על העכבר בבואו לאכול מן הפיתיון.

שימוש בלוכדן ופיזור רעלים אסור בהחלט על ידי אדם שלא עבר הכשרה כלוכד עכברים והסמכה כמדביר מקצועי!

במקרה של פריט בודד המחיר עבור לכידת עכבר מתוך קיר הבית ינוע בין ה-250 ₪ ל-550 ₪ כתלות במורכבות איתור מיקום העכבר המדויק והאמצעים הנדרשים ללכידתו. לעיתים נדרשת עבודה נוספת במצבים בהם בתוך הקיר עוברת תעלת חשמל בסמוך לאיזור הימצאות העכבר.