זקוקים לשירותי הדברה בהרצליה? המדבירים של פסט מאסטר זמינים עבורכם בכל שעה וערוכים להיפטר מכל מזיק בצורה מהירה ויעילה ובמחיר משתלם ביותר.

בין אם אתם גרים בשכונות היוקרה החדשות של העיר ובין אם בשכונות היותר ישנות, בין אם בבית פרטי ובין אם בבניין מגורים ואפילו אם אתם צריכים שירותי הדברה לעסק שלכם שבאזור התעשייה של העיר, תוכלו להתקשר אלינו ולהזמין מדביר בהרצליה 24 שעות ביממה, במחירים הכי משתלמים שיש.

מהם סוגי המזיקים הנפוצים בעיר ובאזור מישור החוף, אילו סוגי עבודות אנחנו מבצעים, כמה זה עולה ולמה דווקא פסט מאסטר. מתחילים.

 

חברת הדברה בהרצליה – מדבירים מורשים (מחיר פגז)

✔️ מטפלים בכל סוגי המזיקים במקצועיות!

✔️ אחריות ללקוח בסיום העבודה

✔️ מבחר שיטות הדברה או ריסוס לבית בהרצליה

✔️ להצעת מחיר הוגנת >>

טלפון: 050-8303463

 

הדברה בהרצליה
שירותי ריסוס והדברה בהרצליה במחיר אטרקטיבי

 

מדבירים ולוכדים בכל שכונות הרצליה: נווה עמל, נוף ים, הרצליה פיתוח, נחלת עדה, גן רש"ל, יד התשעה, נווה אמירים, נווה ישראל, גני הרצליה, שיכון דרום ונוספות

 

מתי כדאי להזמין שירותי הדברה בהרצליה

תנופת בנייה אדירה, אוכלוסייה שרק הולכת וגדלה, מבנים ברמות תחזוקה שונות ואקלים חם ולח שמזיקים פשוט אוהבים – כל אלו גורמים לכך ששירותי הדברה הם דבר כל כך מבוקש.

מקובל לחשוב שרק בשכונות הישנות של העיר נהוג להזמין שירותי הדברה אך למעשה המזיקים השונים נפוצים גם בשכונות החדשות, במגדלים היוקרתיים, בחניוני הבניינים ובאזור התעשייה שמתפתח ללא הפסקה.

יצירת קשר עם חברת הדברה בהרצליה היא דבר מתבקש במידה וחרק או מזיק מסוים מתחיל לפלוש למתחם כלשהו, קשה מאוד להיפטר ממנו לבד, מה שעלול לגרום למפגע בריאותי ואסתטי ואף לגרום לנזקים לרכוש ברמה כזאת או אחרת.

 

מדבירים בהרצליה נגד כל סוגי המזיקים

בעיר ניתן למצוא מספר רב של מזיקים, שאוהבים מאוד את מזג האוויר החם והלח של העיר. מזיקים אלו כוללים בעיקר (אך לא רק) חרקים מסוגים שונים, כשכל אחד מהם עשוי לגרום לנזק מעט שונה. הנה סוגי החרקים הנפוצים ביותר שגורמים לרבים להזמין שירות הדברת חרקים:

# תיקנים (ג'וקים) – דוגמת התיקן האמריקאי המעופף שנכס מהחלון או מהביוב והתיקן הגרמני הקטן יותר שמתרבה בתוך מכשירי חשמל ושקעים ונכנס לבית ולעסק דרך קרטונים של מוצרים שמזמינים. תיקנים אלו גורמים לתחושות גועל קשות ואף מסוגלים להעביר מחלות. הדברת ג'וקים מתחילה באבחון נכון של סוג התיקן ולאחר מכן טיפול ממוקד בו כך שהוא לא ישוב עוד בשנה הקרובה ויותר מכך.

# נמלים וטרמיטיםנמלים מגיעות לכל מקום בו יש מזון, מתחבאות במשקופים וארונות המטבח ועשויות לגרום לנזקים לצמחייה בחצר ובגינה. טרמיטים הם אפילו מסוכנים יותר, גורמים נזק אדיר למבנה ולרהיטים ולמעשה מכרסמים בכל מה שעומד בדרכם. מדביר מוסמך כמו שתמצאו אצלנו ידע להבחין בין השניים ובהתאם לכך לבצע את הטיפול המיטבי לסילוקם המוחלט.

# פשפשים, פרעושים וקרציות – מוצצי דם, מעבירי מחלות ומאוד קשים לסילוק ללא איש מקצוע וסדר פעולות נכון. חוששים שהם נמצאים בביתכם? התקשרו איתנו עוד היום על מנת להזמין ריסוס נגד פשפשים וקרציות בעיר ותימנעו מעקיצות וגירודים מיותרים.

# חרקים נוספים – גם יתושים, עכבישים, נדלים, דבורים, צרעות, ברחשים, חומייני וחרקים רבים נוספים, נפוצים מאוד ברחבי העיר ובאפשרותנו להדביר כל אחד מהם בצורה יעילה ומהירה. סוגי חרקים אלו נפוצים בעיקר בתקופת הקיץ וזוהי הסיבה ששירותי הדברה באזור הרצליה מאוד מבוקשים בתקופה זו של השנה.

 

הדברה בהרצליה
הדברה בהרצליה נגד ג'וקים אמריקאיים, תיקנים גרמנים, נמלים וכל סוגי החרקים והמזיקים

 

לכידה או הדברה של מכרסמים בהרצליה

גם מזיקים גדולים יותר הם דבר נפוץ מאוד בעיר, בעיקר בגינות של בתים פרטיים, מקלטים של בנייני מגורים או מחסנים של עסקים שונים.

הנה סוגי המזיקים שמחייבים הזמנה של מדביר בהרצליה באופן מיידי:

# נחשים – יכולים להיות ארסיים או כאלו שאינם מזיקים אך בהחלט מפחידים. לוכד נחשים בהרצליה והשרון ידע כיצד ללכוד את הנחש בצורה מהירה ויעביר אותו למקום מרוחק. אל תקחו סיכונים מיותרים בניסיונות ללכידה עצמית, מדובר בסכנת חיים!

# חלודות ועכבריםמכרסמים מעבירי מחלות אשר גורמים לנזקים קשים לרכוש, מוצרי עץ וחוטי חשמל וצואתם מסריחה מאוד. לא ניתן להמשיך ולנהל אורח חיים רגיל עם חולדה או עכבר בבית, בגינה, בעליית הגג או במחסן של העסק. כל לוכד עכברים בהרצליה או מדביר חולדות שתזמינו מאיתנו, ידע כיצד ללכוד את המכרסמים הכה מזיקים הללו באמצעות מספר שיטות דוגמת מלכודות ופיתיונות רעילים.

# חפרפרות – אף הן משתייכות למשפחת המכרסמים אך לעומת העכברים והחולדות הן גורמות לנזק לצמחייה, בגינה ובשטחים חקלאיים. בעיר ישנם בתים פרטיים רבים עם גינה וחצר שעלולים לסבול ממכת חפרפרות שקשה מאוד להיפטר ממנה ללא התקשרות עם חברת הדברה מקצועית.

 

הדברות בהרצליה – באילו שיטות אנחנו משתמשים?

קיימות מספר שיטות הדברה שבאפשרותנו להציע לכם, בהתאם לסוג המזיק הספציפי אשר פלש למתחם שלכם:

✔️ פיתיונות מורעלים – שיטה שנחשבת לבטוחה ביותר וכוללת שימוש במקורות מזון שמושכים את המזיק ומרעילים אותו. הדברה ברעל באמצעות פיתיונות מתאימה כנגד נמלים, טרמיטים, תיקנים, צרעות ואפילו חולדות ועכברים.

✔️ הדברה באמצעות מלכודות – פעולה ששמורה כנגד בעלי חיים גדולים ובעיקר נחשים, שאותם אסור להרוג על פי החוק. ניתן ללכוד גם עכברים וחולדות באמצעות מלכודות שונות (דבק, כלוב וקפיץ) ובמידה והמכרסם נלכד על ידי המלכודת ומת, יש להזמין את המדביר בשנית על מנת שיגיע למקום ויפנה את הפגר.

✔️ ריסוס – שיטה זו מתאימה כאשר מדובר במזיקים בכמות גדולה או שעמידותם גדולה, למשל כאשר תזדקקו לשירות הדברת יתושים, הדברת תיקנים, פשפשים או טרמיטים. הריסוס כולל בתוכו חומרים כימיים וניתן לרסס אותם גם בתוך הבית, כל עוד משתמשים בחומרים שמאושרים על ידי משרד הבריאות ותוך כדי פינוי הבית על יושביו למשך מספר שעות.

הדברה ירוקה בהרצליה חברת הדברה מקצועית אמורה להציע לכם גם את האפשרות הזאת, שכוללת מגוון שיטות הדברה שאינן גורמות נזק לסביבה.

אצלנו תוכלו להזמין למשל הדברה ביולוגית שכוללת שימוש באויבים טבעיים של המזיקים לצרכי הרחקתם, כמו גם הדברה אקולוגית שמבוצעת באמצעות חומרים טבעיים שלא מסוכנים לבני אדם (מתאים במיוחד כאשר ישנם ילדים, קשישים או נשים בהריון בבית).

עוד אפשרויות הדברה ירוקות כוללות ביצוע של פעולות שונות שמחבלות בסיכוי של המזיקים לחדור לבית או להתרבות, כגון איטום חריצים, ייבוש מקורות מים עומדים ועוד.

במקרים מסוימים נדרשת אסטרטגיה משולבת כנגד מזיק מסויים על מנת להדבירו לחלוטין. דוגמא טובה לכך היא הדברה של פשפשים, שמחייבת ביצוע שאיבה חזקה מאוד של כל החדר, טיפול בחום ולאחר מכן ריסוס.

באופן זה מושמדים הפשפשים והביצים שלהם כך שהסיכוי לשגשוג מחדש פוחת משמעותית עם סיכויי הצלחה גבוהים מאוד.

 

הדברה בהרצליה
הדברה בהרצליה בשיטות מתקדמות – להגנה גם על הצמחים והפרחים מפני מזיקים וחרקים שעלולים להרוס אותם

 

מחיר הדברה בהרצליה

מחירי הדברה בהרצליה הוא דבר שתלוי בסוג המזיק, שיטת ההדברה הנבחרת וגודל השטח שרוצים להדביר. למשל, הדברת מזיקים בבית פרטי גדול עם 5-6 חדרים תהיה יקרה יותר מאשר הדברה בבית של 2-3 חדרים בלבד. באותו האופן, הדברת מזיקים בחצר או גינה של בית בהרצליה תהיה זולה יותר במידה ואין צורך לבצע את ההדברה גם בתוך הבית.

מחיר ההדברה יכול להיות יקר יותר גם במידה ויש לבצע מספר פעולות משולבות, כמו במקרה של פשפשים או טרמיטים, שנגדם משתמשים לא רק בפיתיונות ג'ל אלא גם בריסוס (לעיתים אף מתחת לריצוף או בתוך האדמה באמצעות קידוחים).

הנה טווח העלויות לשירותי ריסוס או הדברה של מזיקים, כפי שתמצאו אצלנו בפסט מאסטר:

הדברה בהרצליה מחיר לפי סוג שירותמחירים מומלצים לצרכן
כמה עולה הדברת נמלים בבית בהרצליה250-400 ₪
המחיר הממוצע לשירותי הדברת טרמיטים350-1500 ₪
הדברת נמלים בחצר הבית מחיר ממוצע250-600 ₪
הדברת פרעושים בהרצליה (דירה גדולה/דירה קטנה + גינה450-700 ₪
העלות של הדברת חולדות בחדרי אשפה250-400 ₪
הדברת חומייני בבית, בגינה או במרפסת250-400 ₪
מחיר הדברת חשופיות וחלזונות בגינה250-550 ₪
המחיר להזמנת מדביר תולעים וזחלים בחצר250-500 ₪
עלות הדברת שממיות במרפסת250-400 ₪
טווח מחירים למדביר עכבישים250-300 ₪
מחיר הדברת פסוקאים בבית או בחצר בהרצליה250-350 ₪
טווחי העלות להדברה נגד עכברים350-750 ₪

 

היבטים נוספים שמשפיעים על מחירים של הדברה

קיימים היבטים נוספים שעלולים להשפיע על המחיר של שירותי הדברה בהרצליה, למשל כאשר מזמינים את המדביר מחוץ לשעות העבודה המקובלות, כמו במקרה של צורך דחוף בלכידת נחש בלילה או הכרח לבצע הדברת יתושים בחצר לאחר שעות החשיכה.

בנוסף, במקרה ותעדיפו לבצע את ההדברה בשיטות ירוקות וידידותיות לסביבה, המחיר בדרך כלל יהיה יקר יותר מאשר הדברה רגילה. בכל מקרה, אצלנו תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר, אשר כוללים גם אחריות על העבודה, כך שתמיד נדאג לשלוח אליכם מדביר מקצועי ללא תוספת תשלום במידה והמזיקים יחזרו.

 

מדוע דווקא פסט מאסטר?

כאשר אתם בוחרים להזמין מאיתנו מדביר בהרצליה והסביבה, אתם יכולים להיות בטוחים כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר, על ידי מדבירים מוסמכים אשר מחזיקים ברישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. גם החומרים איתם אנחנו משתמשים הם כאלו שמאושרים על ידי משרד הבריאות, מה שאמור לספק לכם שקט נפשי רב.

אנו מסוגלים להדביר את כל סוגי המזיקים הקיימים, כך שתוכלו להזמין מאיתנו שירות הדברת מעופפים (יתושים, ברחשים, זבובונים ועוד) אך גם של חרקים ומזיקים אחרים (תיקנים, עכבישים, נמלים, פשפש המיטה, קרדית האבק, מכרסמים, נחשים ועוד), 24 שעות ביממה. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

אזורי שירות קרובים: חברת הדברה בתל אביב, מדביר בכפר סבא, הדברה ברעננה

 


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.