זקוקים לשירותי הדברה בהרצליה? פנו אלינו עוד היום ותוכלו להיפטר מכל מזיק בצורה מהירה ויעילה ובמחיר משתלם ביותר. בין אם אתם גרים בשכונות היוקרה החדשות של העיר ובין אם בשכונות היותר ישנות, בין אם בבית פרטי ובין אם בבניין מגורים ואפילו אם אתם צריכים שירותי הדברה לעסק שלכם שבאזור התעשייה של העיר, תוכלו להתקשר אלינו ולהזמין מדביר בהרצליה 24 שעות ביממה, במחירים הכי משתלמים שיש.

מהם סוגי המזיקים הנפוצים בהרצליה ומישור החוף, אלו סוגי הדברות בהרצליה תוכלו להזמין, כמה עולה הדברה בהרצליה, למה מדביר בהרצליה זה רק פסט מאסטר ותשובות לשאלות נוספות – את הכל תקבלו מיד.

 

הדברה בהרצליה – מדבירים מורשים בהרצליה (מחירים נוחים)

✔️ הדברות בהרצליה והסביבה לכל סוגי המזיקים זה פסט מאסטר

✔️ מתן אחריות ללקוח בסיום כל סוגי עבודות ההדברה, לכידה וריסוס 

✔️ מבחר שיטות להדברה או ריסוס בהרצליה, שירות מקצועי ואדיב סביב השעון

✔️ מדבירים ולוכדים בכל שכונות הרצליה: נווה עמל, נוף ים, הרצליה פיתוח, נחלת עדה, גן רש"ל,

יד התשעה, נווה אמירים, נווה ישראל, גני הרצליה, שיכון דרום ונוספות

✔️ להצעת מחיר עבור מדביר בעיר הרצליה במחירים הוגנים >>

לשיחה מהירה חייגו: 050-8303463

 

הדברה בהרצליה
שירותי ריסוס והדברה בהצליה 24/7

 

מתי כדאי להזמין שירותי הדברה בהרצליה?

תנופת בנייה אדירה, אוכלוסייה שרק הולכת וגדלה, מבנים ברמות תחזוקה שונות ואקלים חם ולח שמזיקים פשוט אוהבים – כל אלו גורמים לכך ששירותי הדברה בהרצליה הם דבר כל כך מבוקש. מקובל לחשוב שרק בשכונות הישנות של הרצליה נהוג להזמין שירותי הדברה אך למעשה המזיקים השונים נפוצים גם בשכונות החדשות, במגדלים היוקרתיים, בחניוני הבניינים ובאזור התעשייה שמתפתח ללא הפסקה.

התקשרות עם חברת הדברה בהרצליה היא דבר מתבקש במידה וחרק או מזיק מסוים מתחיל לפלוש למתחם כלשהו, קשה מאוד להיפטר ממנו לבד, מה שעלול לגרום למפגע בריאותי ואסתטי ואף לגרום לנזקים לרכוש ברמה כזאת או אחרת.

 

הדברה בהרצליה נגד כל סוגי החרקים

בהרצליה ניתן למצוא מספר רב של מזיקים, שאוהבים מאוד את מזג האוויר החם והלח של העיר. מזיקים אלו כוללים בעיקר (אך לא רק) חרקים מסוגים שונים, כשכל אחד מהם עשוי לגרום לנזק מעט שונה. הנה סוגי החרקים הנפוצים ביותר שגורמים לרבים להזמין שירות הדברת חרקים בהרצליה:

# תיקנים (ג'וקים) – דוגמת התיקן האמריקאי המעופף שנכס מהחלון או מהביוב והתיקן הגרמני הקטן יותר שמתרבה בתוך מכשירי חשמל ושקעים ונכנס לבית ולעסק דרך קרטונים של מוצרים שמזמינים. תיקנים אלו גורמים לתחושות גועל קשות ואף מסוגלים להעביר מחלות. הדברת ג'וקים בהרצליה מתחילה באבחון נכון של סוג התיקן ולאחר מכן טיפול ממוקד בו כך שהוא לא ישוב עוד בשנה הקרובה ויותר מכך.

# נמלים וטרמיטיםנמלים מגיעות לכל מקום בו יש מזון, מתחבאות במשקופים וארונות המטבח ועשויות לגרום לנזקים לצמחייה בחצר ובגינה. טרמיטים הם אפילו מסוכנים יותר, גורמים נזק אדיר למבנה ולרהיטים ולמעשה מכרסמים בכל מה שעומד בדרכם. מדביר מוסמך בהרצליה כמו שתמצאו אצלנו ידע להבחין בין השניים ובהתאם לכך לבצע את הטיפול המיטבי לסילוקם המוחלט.

# פשפשים, פרעושים וקרציות – מוצצי דם, מעבירי מחלות ומאוד קשים לסילוק ללא איש מקצוע וסדר פעולות נכון. חוששים שהם נמצאים בביתכם? התקשרו איתנו עוד היום על מנת להזמין ריסוס נגד פשפשים וקרציות בעיר הרצליה ותימנעו מעקיצות וגירודים מיותרים.

# חרקים נוספים – גם יתושים, עכבישים, נדלים, דבורים, צרעות, ברחשים, חומייני וחרקים רבים נוספים, נפוצים מאוד בעיר הרצליה ובאפשרותנו להדביר כל אחד מהם בצורה יעילה ומהירה. סוגי חרקים אלו נפוצים בעיקר בתקופת הקיץ וזוהי הסיבה ששירותי הדברה בהרצליה מאוד מבוקשים בתקופה זו של השנה.

 

הדברה בהרצליה
הדברה בהרצליה נגד ג'וקים אמריקאיים, תיקנים גרמנים, נמלים וכל סוגי החרקים והמזיקים

 

הדברה של מכרסמים ונחשים בהרצליה

גם מזיקים גדולים יותר הם דבר נפוץ מאוד בהרצליה, בעיקר בגינות של בתים פרטיים, מקלטים של בנייני מגורים או מחסנים של עסקים שונים.

הנה סוגי המזיקים שמחייבים הזמנה של מדביר בהרצליה באופן מיידי:

# נחשים – יכולים להיות ארסיים או כאלו שאינם מזיקים אך בהחלט מפחידים. לוכד נחשים בהרצליה והשרון ידע כיצד ללכוד את הנחש בצורה מהירה ויעביר אותו למקום מרוחק. אל תקחו סיכונים מיותרים בניסיונות ללכידה עצמית, מדובר בסכנת חיים!

# חלודות ועכבריםמכרסמים מעבירי מחלות אשר גורמים לנזקים קשים לרכוש, מוצרי עץ וחוטי חשמל וצואתם מסריחה מאוד. לא ניתן להמשיך ולנהל אורח חיים רגיל עם חולדה או עכבר בבית, בגינה, בעליית הגג או במחסן של העסק. כל לוכד עכברים בהרצליה או מדביר חולדות בהרצליה שתזמינו מאיתנו, ידע כיצד ללכוד את המכרסמים הכה מזיקים הללו באמצעות מספר שיטות דוגמת מלכודות ופיתיונות רעילים.

# חפרפרות – אף הן משתייכות למשפחת המכרסמים אך לעומת העכברים והחולדות הן גורמות לנזק לצמחייה, בגינה ובשטחים חקלאיים. בהרצליה ישנם בתים פרטיים רבים עם גינה וחצר שעלולים לסבול ממכת חפרפרות שקשה מאוד להיפטר ממנה ללא התקשרות עם חברת הדברה מקצועית.

 

הדברות בהרצליה – באילו שיטות אנחנו משתמשים?

קיימות מספר שיטות הדברה שבאפשרותנו להציע לכם, בהתאם לסוג המזיק הספציפי אשר פלש למתחם שלכם:

✔️ פיתיונות מורעלים – שיטה שנחשבת לבטוחה ביותר וכוללת שימוש במקורות מזון שמושכים את המזיק ומרעילים אותו. הדברה ברעל בהרצליה באמצעות פיתיונות מתאימה כנגד נמלים, טרמיטים, תיקנים, צרעות ואפילו חולדות ועכברים.

✔️ הדברה באמצעות מלכודות – פעולה ששמורה כנגד בעלי חיים גדולים ובעיקר נחשים, שאותם אסור להרוג על פי החוק. ניתן ללכוד גם עכברים וחולדות באמצעות מלכודות שונות (דבק, כלוב וקפיץ) ובמידה והמכרסם נלכד על ידי המלכודת ומת, יש להזמין את המדביר בשנית על מנת שיגיע למקום ויפנה את הפגר.

✔️ ריסוס – שיטה זו מתאימה כאשר מדובר במזיקים בכמות גדולה או שעמידותם גדולה, למשל כאשר תזדקקו לשירות הדברת יתושים בהרצליה, הדברת תיקנים, פשפשים או טרמיטים. הריסוס כולל בתוכו חומרים כימיים וניתן לרסס אותם גם בתוך הבית, כל עוד משתמשים בחומרים שמאושרים על ידי משרד הבריאות ותוך כדי פינוי הבית על יושביו למשך מספר שעות.

הדברה ירוקה בהרצליה חברת הדברה מקצועית אמורה להציע לכם גם את האפשרות הזאת, שכוללת מגוון שיטות הדברה שאינן גורמות נזק לסביבה. אצלנו תוכלו להזמין למשל הדברה ביולוגית בהרצליה שכוללת שימוש באויבים טבעיים של המזיקים לצרכי הרחקתם, כמו גם הדברה אקולוגית בהרצליה שמבוצעת באמצעות חומרים טבעיים שלא מסוכנים לבני אדם (מתאים במיוחד כאשר ישנם ילדים, קשישים או נשים בהריון בבית). עוד אפשרויות הדברה ירוקות כוללות ביצוע של פעולות שונות שמחבלות בסיכוי של המזיקים לחדור לבית או להתרבות, כגון איטום חריצים, ייבוש מקורות מים עומדים ועוד.

במקרים מסוימים נדרשת אסטרטגיה משולבת כנגד מזיק מסויים על מנת להדבירו לחלוטין. דוגמא טובה לכך היא הדברה של פשפשים, שמחייבת ביצוע שאיבה חזקה מאוד של כל החדר, טיפול בחום ולאחר מכן ריסוס. באופן זה מושמדים הפשפשים והביצים שלהם כך שהסיכוי לשגשוג מחדש פוחת משמעותית עם סיכויי הצלחה גבוהים מאוד.

 

הדברה בהרצליה
הדברה בהרצליה בשיטות מתקדמות – להגנה גם על הצמחים והפרחים מפני מזיקים וחרקים שעלולים להרוס אותם

 

מחיר הדברה בהרצליה – כמה עולה?

מחיר הדברה בהרצליה הוא דבר שתלוי בסוג המזיק, שיטת ההדברה הנבחרת וגודל השטח שרוצים להדביר. למשל, הדברת מזיקים בבית פרטי גדול עם 5-6 חדרים תהיה יקרה יותר מאשר הדברה בבית של 2-3 חדרים בלבד. באותו האופן, הדברת מזיקים בחצר או גינה בהרצליה תהיה זולה יותר במידה ואין צורך לבצע את ההדברה גם בתוך הבית.

מחיר ההדברה יכול להיות יקר יותר גם במידה ויש לבצע מספר פעולות משולבות, כמו במקרה של פשפשים או טרמיטים, שנגדם משתמשים לא רק בפיתיונות ג'ל אלא גם בריסוס (לעיתים אף מתחת לריצוף או בתוך האדמה באמצעות קידוחים). הנה טווח העלויות לשירותי ריסוס או הדברה של מזיקים בהרצליה, כפי שתמצאו אצלנו בפסט מאסטר:

הדברה בהרצליה מחיר לפי סוג שירות מדביר בהרצליה – מחירים מומלצים לצרכן
כמה עולה הדברת נמלים בבית בהרצליה 250-400 ₪
המחיר הממוצע לשירותי הדברת טרמיטים 350-1500 ₪
הדברת נמלים בחצר הבית מחיר ממוצע 250-600 ₪
הדברת פרעושים בהרצליה (דירה גדולה/דירה קטנה + גינה 450-700 ₪
העלות של הדברת חולדות בחדרי אשפה בהרצליה 250-400 ₪
הדברת חומייני בהרצליה בבית, בגינה או במרפסת 250-400 ₪
מחיר הדברת חשופיות וחלזונות בגינה בהרצליה 250-550 ₪
המחיר להזמנת מדביר תולעים וזחלים בחצר בהרצליה 250-500 ₪
עלות הדברת שממיות במרפסת 250-400 ₪
טווח מחירים למדביר עכבישים בהרצליה 250-300 ₪
מחיר הדברת פסוקאים בבית או בחצר בהרצליה 250-350 ₪
טווחי העלות להדברה נגד עכברים בהרצליה 350-750 ₪

 

היבטים נוספים שמשפיעים על מחירים של הדברה

קיימים היבטים נוספים שעלולים להשפיע על המחיר של שירותי הדברה בהרצליה, למשל כאשר מזמינים את המדביר מחוץ לשעות העבודה המקובלות, כמו במקרה של צורך דחוף בלכידת נחש בלילה או הכרח לבצע הדברת יתושים בחצר לאחר שעות החשיכה.

בנוסף, במקרה ותעדיפו לבצע את ההדברה בשיטות ירוקות וידידותיות לסביבה, המחיר בדרך כלל יהיה יקר יותר מאשר הדברה רגילה. בכל מקרה, אצלנו תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר, אשר כוללים גם אחריות על העבודה, כך שתמיד נדאג לשלוח אליכם מדביר מקצועי ללא תוספת תשלום במידה והמזיקים יחזרו.

 

מדוע דווקא פסט מאסטר?

כאשר אתם בוחרים להזמין מאיתנו שירותי הדברה בהרצליה והסביבה, אתם יכולים להיות בטוחים כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר, על ידי מדבירים מוסמכים אשר מחזיקים ברישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. גם החומרים איתם אנחנו משתמשים הם כאלו שמאושרים על ידי משרד הבריאות, מה שאמור לספק לכם שקט נפשי רב.

אנו מסוגלים להדביר את כל סוגי המזיקים הקיימים, כך שתוכלו להזמין מאיתנו שירות הדברת מעופפים בהרצליה (יתושים, ברחשים, זבובונים ועוד) אך גם של חרקים ומזיקים אחרים (תיקנים, עכבישים, נמלים, פשפש המיטה, קרדית האבק, מכרסמים, נחשים ועוד), 24 שעות ביממה. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.