מדבירים באשקלון במקצועיות בכל שכונות העיר במחירים נוחים במיוחד כולל אחריות. צרו קשר לפרטים

אם אתם זקוקים לשירותי הדברת מזיקים באשקלון, כדאי שתכירו את סוגי המזיקים והחרקים שמאפיינים את העיר וסביבתה. אנחנו בחברת פסט מאסטר עובדים עם מדבירים באשקלון שצברו ידע וניסיון בהדברה בכל רחבי העיר – מברנע, דרך נווה דקלים ועד לאפרידר ולגבעת ציון.

לא משנה אם אתם זקוקים לשירותי ריסוס נגד נמלים באשקלון, הדברת פרעושים או הרחקת כל מזיק אחר – המדבירים המקצועיים שעובדים איתנו מגיעים עם הציוד והחומרים המתקדמים והבטוחים ביותר בשוק.

 

מחפשים מדביר באשקלון? חברת הדברה באשקלון במחירים מעולים!

✔️ הדברה ו/או ריסוס באשקלון: הדברת ג'וקים, הדברה נגד נמלים,

פשפשים, פרעושים, טרמיטים, עש, זבובים ומזיקים נוספים

✔️ מבחר שיטות הדברה ירוקה באשקלון והסביבה 

✔️ טיפול בכל סוגי החרקים באשקלון, וגם בזוחלים ומכרסמים

✔️ הדברות באשקלון בכל העיר: עיר היין, המרינה, ברנע,

אפרידר, אגמים, גולדה, הסיטי, נווה דקלים, גבעת ציון,

שמשון, נווה אילון, עתיקות או כל שכונה אחרת…

✔️ מדבירים באשקלון עם ניסיון רב

✔️ זמינים עבורכם 24 שעות >>

לפרטים והזמנת שירות: 050-8303463

 

הדברה באשקלון
הדברה באשקלון והסביבה – מדבירים מורשים באשקלון

 

 

הדברה באשקלון – מאפיינים ייחודים

אשקלון היא העיר השלישית בגודלה במחוז דרום. למרות שהעיר ממוקמת במישור החוף, האקלים המאפיין אותה הוא יבש ונעים, בזכות הרוחות המדבריות אשר מאזנות את הלחות האופיינית לערי חוף אחרות.

אזור הנגב ומדבר יהודה מאופיינים בכמות גדולה של חרקים ומזיקים הדורשים אמצעי הדברה מעט שונים מאלה הנפוצים במרכז. כשבוחרים חברת הדברה באשקלון, חשוב לבחור בחברה שמכירה היטב את האזור והמזיקים הנפוצים בו.

אנו בחברת פסט מאסטר רגילים להציע שירותי הדברה ו/או ריסוס באשקלון לעיתים קרובות, ולכן המדבירים שלנו צברו ניסיון רב בהדברת החרקים והמזיקים הנפוצים בעיר.

 

סוגי החרקים והמזיקים הנפוצים בעיר אשקלון

אזור הדרום כולו מתאפיין בנופים מרשימים, אבל גם בלא מעט חרקים ומזיקים:

✔️ זבוב החולזבוב החול הוא חרק ממשפחת היתושיים. הצרה עם זבוב החול היא נטייתו להעביר מחלות וטפילים לבני אדם, שעלולים לגרום לשושנת יריחו. לכן, כשמזהים נוכחות של זבוב החול, יש ליצור קשר באופן מידי עם מדביר באשקלון. עוד על הדברה של זבובים כאן.

✔️ נחשים – הנחשים במדינת ישראל נחלקים לשלוש מחלקות: נחשים שאינם ארסיים, נחשים תת-ארסיים (שלא מהווים סכנת חיים, אך בכל-זאת מייצרים פגיעה רצינית בגוף) ולבסוף נחשים ארסיים שהכשתם קטלנית. במקרה שנתקלים בנחש, חשוב לתפוס מרחק ולהזמין לוכד נחשים שיבצע לכידה מקצועית ובטוחה של הנחש.

✔️ טרמיטים – טרמיטים הם חרקים זעירים שגורמים לנזק עצום במהירות אדירה. טרמיטים ניזונים מעץ, הם מכרסמים והורסים דלתות, משקופים, ידיות ורהיטים. הטרמיטים מסוגלים לאכול את רהיטי העץ מבפנים, עד שהרהיט מתפורר וקורס לחלוטין. כדי לחסוך את הנזק מראש, חשוב לטפל בבעיית טרמיטים מיד כשהיא מתחילה. אנחנו בחברת פסט מאסטר מתמחים בכל סוגי ההדברות, כולל הדברת טרמיטים באשקלון במחירים משתלמים במיוחד.

מעבר לשלושת המזיקים שציינו, העיר מתאפיינת גם בבעיה של נדלים, נמלים ותיקנים, כמו גם במזיקים נוספים שמאפיינים את כל ערי ישראל הגדולות, דוגמת פרעושים, יונים ועכברים.

 

הדברה ירוקה באשקלון

הדברה ירוקה היא הדברה המורכבת בעיקרה מחומרים טבעיים, והיא לא מכילה חומרים כימיים מזיקים כמו זרחן אורגני. הדברה ירוקה עונה על הצורך הגובר של האנושות בפתרונות הדברה ידידותיים לסביבה, שאינם מזיקים לכדור הארץ. מעבר לשמירה על הסביבה, היתרון הגדול של הדברה באמצעות שיטות הדברה ירוקות נעוץ בבטיחות השימוש בה – הדברה ירוקה לא מסכנת בני אדם וחיות מחמד. כיום, מרבית ההדברות שנעשות הן הדברות ירוקות.

במקרים מורכבים ייתכן שהדברה ירוקה לבדה לא תספיק, ויהיה צורך בשימוש בחומרי הדברה כימיים חזקים יותר. הדבר נכון במיוחד בבואנו להדביר פשפשים, פרעושים, או חרקים קטנים אחרים שנמצאים בכמויות גדולות ומסוגלים לשרוד ריסוס שאינו יסודי וקטלני מספיק. כמו כן, המדבירים איתם אנחנו עובדים מתמחים בשירותי הדברת חרקים באמצעים אורגניים, שלא מאבדים מהאפקטיביות שלהם.

 

הרחקת יונים באשקלון

יונים התנחלו לכם על אדן החלון או המרפסת, והן משאירות צואה ולכלוך רב? הגיע הזמן לטפל בבעיה. אין צורך לפגוע ביונים עצמן, אפשר להשתמש באמצעים הומניים להרחקתן. אלו הם האמצעים הנפוצים להרחקת יונים מהבית:

#1 דוקרנים נגד יונים – את הדוקרנים מניחים על המשטח עליו היונים נוהגות להתקהל, למשל על אדן החלון הוא המזגן. ברגע שיש דוקרנים, היונים לא יכולות לקונן בשטח והן יעברו למקום אחר.

#2 רשת להרחקת יונים – רשת נגד יונים משמשת לגידור אזורים בהם יונים נוטות לקונן, כמו מסתורי כביסה וחללים פנימיים בבנייני מגורים. הרשתות מונעות את כניסת היונים לשטח ובכך פותרות את הבעיה.

#3 הרחקת יונים אלקטרונית – חובבי הטכנולוגיה והגאדג'טים שבינינו ישמחו לגלות שיש גם דרכים אלקטרוניות להרחיק יונים. הרחקת יונים אלקטרונית מתבצעת באמצעות מכשיר שמפיק רעשים אולטרא-סונים שמרחיקים את היונים, אבל אינם נשמעים על-ידי בני אדם.

 

הדברת נמלים באשקלון

סובלים מבעיית נמלים? הצעד הראשון בטיפול בבעיית הנמלים הוא לזהות באיזה סוג של נמלה מדובר. מרבית סוגי הנמלים אינם מזיקים מעבר למפגע האסתטי והמטרד, אבל אם זיהיתם נמלים בצבע אדום או אדום-שחור, יכול להיות שמדובר בנמלת האש. עקיצה של נמלת אש מאד לא נעימה, ואם אתם סובלים מאלרגיה העקיצה עלולה להתפתח ליבלת ואפילו להשאיר צלקת.

הטיפול בנמלים נעשה באמצעות ריסוס, שימוש בפיתיונות ג'ל או שילוב בין שתי השיטות. הדברת נמלים באמצעות פיתיונות ג'ל צריכה להיות מותאמת גם לסוג הנמלה וגם לעונת השנה, משום שנמלים נמשכות לפיתיונות שונים בהתאם למזג האוויר. הנמלים נמשכות לפיתיונות הג'ל ולוקחות אותם בחזרה אל הקן, אל שאר הנמלים. השאיפה שלנו היא שהמלכה, זאת שמטילה ביצים, תאכל מהפיתיון ותמות. בעקבותיה יחוסל גם הקן.

מחפשים מדביר נמלים בעיר ובסביבתה? אנחנו בפסט מאסטר עובדים עם מדבירי נמלים מוסמכים ומורשים בכל אזור הדרום. התקשרו וקבלו הצעת מחיר מיוחדת שתביא את הקץ לבעיית הנמלים!

 

הדברות באשקלון נגד ג'וקים

אין ישראלי שלא נתקל בבעיית ג'וקים בבית לפחות פעם אחת בחיים. תשמחו לגלות שלמדבירים שלנו יש ניסיון רב עם ריסוס נגד ג'וקים באשקלון והסביבה. לא רק שהדברה נגד ג'וקים מטפלת בבעיית ג'וקים שכבר קיימת, היא יכולה למנוע אותה מראש, ולתת לכם שקט מתיקנים במשך חודשים ועד לשנה ויותר. ג'וקים עלולים להעביר מחלות וזיהומים שונים, בשל נטייתם להסתתר במקומות מזוהמים כמו פחי אשפה וצינורות ביוב.

רוב התיקנים במדינת ישראל שייכים לאחד משני סוגים – תיקן אמריקאי או תיקן גרמני. מומלץ לבצע הדברה נגד תיקן אמריקאי פעם בשנה לשם מניעה. הדברה נגד תיקן גרמני מבצעים רק במידה ומזהים נוכחות שלו בבית.

 

הדברה של פשפשים באשקלון

פשפשים הם חרקים קטנטנים שיכולים לחיות בכל מקום בבית או בגינה שלנו. לפשפשים יש נטייה מטרידה לחיות על המזרנים שלנו, לעקוץ אותנו במהלך הלילה ולהשתמש בדם שלנו כמקור מזון. את רוב האנשים עצם הרעיון מטריד מאד, ולכן הם פונים מיד למדביר פשפשים – ובצדק. ככל שתדחו את הטיפול בבעיה, היא תלך ותטפח לממדי ענק. אם אתם מתעוררים בבוקר עם עקיצות בעור באזורים שנותרו חשופים בזמן שישנתם, ככל הנראה מדובר בפשפשים, בעיקר אם אלו עקיצות רבות בקו עוקב. מדביר מקצועי ידע לזהות אם יש צורך בביצוע הדברה כנגד פשפשי מיטה ואיפה יש לבצעה: ספת הסלון, במיטות וכו'.

לא רק שפשפשים עוקצים ומטרידים, הם גם גורמים לריח רע וחריף בבית. הדברת פשפשים היא מורכבת ומתבצעת במספר שלבים. ההדברה כוללת שימוש בקיטור חם, שואב מיוחד וריסוס בחומרי הדברה חזקים ויעילים.

 

לוכד עכברים באשקלון

זיהיתם עכבר בבית? כנראה שאתם צריכים לוכד עכברים באשקלון. לכידה והדברה מקצועית של עכברים מתבצעת באמצעות הצבה של מלכודות או תיבות האכלה. מלכודות מתאימות אם אתם חושדים שיש לכם עכבר או שניים בבית, אבל אם מדובר בכמות גדולה של עכברים, צריך להשתמש בתיבות האכלה.

✔️ מלכודות עכברים – קיימים סוגים שונים של מלכודות, הנפוצות שבהן הן מלכודות כלוב ומלכודות קפיץ. מלכודות דבק נחשבות ללא הומניות, משום שהן הורגות את העכבר באופן איטי וכואב שלא לצורך.

✔️ תיבות האכלה – תיבות האכלה מכילות רעל עכברים. העכברים מגיעים אל המלכודת בחיפוש אחר מזון ומתים מהרעל. לא ניתן לרכוש תיבות האכלה באופן חופשי, רק מדביר מקצועי מורשה להשתמש בהן.

 

כמה עולה הדברה באשקלון?

אם אתם זקוקים לשירות הדברה לבית באשקלון, תרצו לדעת כמה זה צפוי לעלות לכם. אנחנו בחברת פסט מאסטר ערכנו השוואת מחירים, כדי שאתם לא תצטרכו. המחירון המומלץ שלנו מתבסס על סקר שוק מעמיק שביצענו.

חשוב לנו להציע מחירים משתלמים , מהזולים ביותר שתמצאו בשוק ההדברה. למרות המחיר הזול שאנחנו מציעים, אצלנו לא מתפשרים על איכות העבודה. למעשה, אנחנו כל-כך בטוחים בשירות שלנו, שאנחנו גם נותנים אחריות מלאה על כל עבודה – כך שאתם יכולים להיות רגועים ולדעת שאתם נמצאים בידיים טובות.

הדברה באשקלון מחיר לפי סוג שירותמחיר מומלץ – שירותי מדביר מורשה
הדברת נמלים בבית באשקלון מחיר ממוצע250-400 ₪
הדברת ג'וקים באשקלון מחיר ממוצע250-500 ₪
הדברת טרמיטים מחיר באשקלון350-1500 ₪
מה העלות של הדברת עכבישים באשקלון?250-300 ₪
העלות עבור הדברת כיני יונים במרפסת באשקלון300-500 ₪
מחיר הדברת חפרפרת בגינה או חצר באשקלון400-800 ₪
כמה עולה לכידת חולדה בחדר אשפה?250-400 ₪
מחיר לכידה והדברה של עכברים באזור אשקלון350-750 ₪
מחיר הדברת בניין מגורים באשקלון (כולל חללים ציבוריים)300-500 ₪
המחיר של טיפול בקן צרעות באשקלון (חצר או מרפסת)250-400 ₪

 

פסט מאסטר מתמחה בשירותי הדברה באשקלון 

לא חסרות חברות הדברה, אז למה שתבחרו דווקא בנו? ובכן, טוב שאתם שואלים: אצלנו בפסט מאסטר כל המדבירים הם מדבירים מורשים, עם תעודת הסמכה ורישיון בתוקף באישור המשרד להגנת הסביבה.

אנחנו בחברת פסט מאסטר בטוחים בשירות שאנחנו נותנים, ולכן אנחנו מספקים אחריות מלאה על כל עבודה. ואם עדיין לא השתכנעתם, כדאי שתדעו שהמחיר שלנו להדברה הוא זול ומשתלם באופן מיוחד. אז אם אתם זקוקים לשירותי ריסוס לבית באשקלון, צרו קשר וקבלו הצעת מחיר ללא שום התחייבות.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.