אנחנו בפסט מאסטר מתמחים בביצוע הדברה נגד תיקן גרמני בבית, בגינה או בכל מקום אחר. ישנם כמה סוגי תיקנים שעלולים להופיע בביתכם או בבית העסק שלכם אך התיקן הגרמני נחשב לבעייתי ביותר מבחינת הדברה. הדברת תיקן גרמני זוהי המומחיות שלנו בחברת פסט מאסטר ובאפשרותנו להעלים אותו מהמתחם שלכם במהירות ולמנוע את חזרתו לתקופה ארוכה.

אנו מציעים את שירותנו בפריסה ארצית רחבה ואף מעניקים אחריות ארוכה על העבודה. רוצים לדעת איך לזהות תיקן גרמני, איך מדבירים תיקן גרמני, כמה עולה להדביר תיקן גרמני ומדוע הבחירה בנו תספק לכם את שירותי ההדברה האיכותיים ביותר? מיד תקבלו את כל התשובות.

 

מדביר תיקן גרמני מורשה – זמין 24 שעות ביממה בכל הארץ!

✔️ הדברת תיקן גרמני המכונה גם ג’וק גרמני בחומרים מורשים ע”י המשרד להגנה”ס

✔️ הדברה נגד כל סוגי התיקנים, מגוון אפשרויות הדברה ירוקה

✔️ הדברה וריסוס במערכת הביוב וטיפול מנע למניעת חזרת הג’וקים

✔️ אחריות ללקוח בסיום הדברת תיקן גרמני – מחויבות לשירות ולמקצועיות

✔️ לפנייה למדביר תיקנים גרמנים מומלץ >>

חייגו לקבלת שירות עכשיו: 050-8303463

 

הדברת תיקן גרמני
הדברת נגד תיקן גרמני בכל הארץ 24 שעות

 

 

הכירו את התיקן הגרמני (הג’וק הגרמני)

אם אתם זקוקים לשירות הדברת תיקנים, ככל הנראה שהופיע בביתכם תיקן גרמני או אמריקאי. אלו הם שני סוגי התיקנים הנפוצים בישראל. כיצד תדעו לזהות בין השניים? התיקן הגרמני הוא הרבה יותר קטן מהתיקן האמריקאי והוא גם לא מסוגל לעוף.

ההבדלים בין שני סוגי התיקנים הם גם בצבע, כאשר התיקן הגרמני הוא בצבע אדמדם-כתמתם ויש לו שני פסים על השריון ואילו התיקן האמריקאי הוא בצבע חום-בהיר.

שניהם אוהבים מאוד מקומות חמים ולחים, אך בעוד התיקן האמריקאי חודר אל הבית דרך הביוב, התיקן הגרמני עושה זאת דרך אריזות קרטון של מצרכים ומוצרים שאתם רוכשים, מאחר והוא מחפש כל העת אחר שאריות מזון. זוהי הסיבה שהוא גם מאוד נפוץ במטבחים תעשייתיים.

הבעיה עם התיקן הגרמני היא בגודלו הקטן שמאפשר לו להסתתר כמעט בכל מקום, בחריצי קירות ואף במנועים של מקררים, בתוך ברי מים, מכונות קפה וכדומה.

מעבר לתחושות הגועל הנלוות לגילוי של התיקן הגרמני באותם מכשירים, גללים של תיקן גרמני אף עלולים לזהם כל מכשיר חשמלי במטבח ולגרום למחלות למיניהן.

התיקן הגרמני גם ידוע ביכולתו לאכול מוצרי טקסטיל ולחבל במצעים ובבגדים במידה והוא מגיע גם לחדרים נוספים בבית, ולכן שירותי ההדברה הם דבר הכרחי ומתבקש.

הדברה נגד תיקן גרמני חייבת להתבצע מיד כאשר מתחילים לראות תיקנים בודדים בשטח וזאת בשל קצב ההתרבות המהיר שלהם. נקבה אחת של תיקן גרמני מסוגלת לסחוב בתיק הביצים שלה קרוב ל- 50 תיקנים.

 

תעודת זהות: מי אתה תיקן גרמני? תכונות ומאפיינים בולטים

תכונה / מאפיין תשובה
שם מדעי Blattella germanica
שמות נוספים  תיקנאים דו-כנפיים
האם מסוכן? כן – ג’וקים גרמניים עלולים להעביר מחלות וחיידקים רבים
נזקים אפשריים להם התיקן הגרמני גורם ריבוי חיידקים, מפגע אסתטי, זיהומים
באילו מקומות תיקנים גרמנים נפוצים? בעיקר באזור המטבח, לעתים ניתן למצוא ג’וקים גם בתוך מכשירי חשמל
צבע המזיק חום עם פסים קטנים
איך נפטרים מהתיקן הגרמני? (שיטות מובילות) מלכודות דבק, פיתיון מורעל
מחיר הדברה של מקק גרמני החל מ-250 ₪

 

איך מדבירים תיקן גרמני?

קיים הבדל נוסף בין הג’וק הגרמני לבין זה האמריקאי. בעוד האמריקאי ניתן להדברה בקלות על ידי ריסוס של חומרים כימיים, אין כך הדבר לגבי התיקן הגרמני, שמגלה מזה מספר שנים עמידות יוצאת דופן לכל חומר שנוסה כנגדו.

בנוסף, סוג זה של תיקן מסוגל להתחבא במקומות כל כך צרים כך שלא ניתן להגיע עם הריסוס לרוב רובם של התיקנים. אז מה עושים נגד תיקן גרמני? במקום להזמין ריסוס נגד תיקן גרמני שלא באמת עוזר לאורך זמן, אנו מציעים לכם שתי אפשרויות יעילות:

✔️ פיתיון (ג’ל נגד תיקן גרמני) – התיקן הגרמני הינו בעל תיאבון רב וחיבתו היא בעיקר לתירס, מאכלים מתוקים, בשרים ומאכלים שומניים. אם לא די בכך, הרי שהתיקן הגרמני נוהג לאכול גם את הצואה של בני מינו. חומר הדברה נגד תיקן גרמני שמנצל זאת מצוין הוא פיתיון ג’ל שמכיל בתוכו עמילן תירס מורעל. התיקן אוכל את הפיתיון ומורעל, כשהרעל אף יוצא הפרשות שלו, אותן אוכלים שאר התיקנים. באופן זה הרעל מגיע למקום המסתור שלהם וכל התיקנים מודברים.

✔️ מלכודות דבק – בשיטה זו מבוצע שימוש במלכודות פרומון דביקות, שמוצבות בסביבת מקום המסתור של התיקנים. הפרומון מושך את התיקנים והם נדבקים בהמוניהם על גבי המלכודות. זוהי דרך מעולה לסלק מהמקום את יתרת התיקנים שנותרים בחיים לאחר שימוש בפיתיונות מורעלים.

2 השיטות מהוות למעשה סוג של הדברה ירוקה של תיקן גרמני, כך שאין שום צורך כי תפנו את המתחם בעת ביצוע ההדברה ואין שום סכנה לילדים או לחיות המחמד שלכם.

 

צפו במדבירים שלנו מבצעים הדברה נגד תיקן גרמני בבית הלקוח

 

הרחקת תיקן גרמני – עשה זאת בעצמך

קיימות גם מספר פעולות שתוכלו לבצע באופן עצמאי במטרה להרחיק את התיקן הגרמני, וזאת לאחר ביצוע ההדברה המקצועית או עד שתחליטו להזמין את שירותינו.

למשל, תוכלו לשטוף את הרצפה ולנקות את הבית או המסעדה שלכם באמצעות הוספת שמנים אתריים למי השטיפה, כגון קינמון וציפורן. מומלץ מאוד גם לפתוח אריזות של מוצרי חשמל שרכשתם מחוץ לבית או לבית העסק ולא להכניס את הקרטונים, שיכולים להכיל את המטרד הקטן והעיקש הזה.

 

מחיר הדברת תיקן גרמני – כמה עולה?

מחיר הדברת תיקן גרמני הוא דבר שתלוי בגודל השטח שרוצים להדביר ובעד כמה בעיית התיקנים חמורה. להלן טווחי המחירים הממוצעים:

מחיר הדברה של תיקן גרמני לפי סוג השירות הדברת ג’וק גרמני – מחירים מומלצים
עלות הדברת תיקן גרמני בבית 250-450 ₪
מחיר הדברת תיקן גרמני במסעדה, בית קפה וכדומה 350-500 ₪
המחירים של הדברת ג’וק גרמני במטבח ביתי 250-400 ₪
עלויות הדברת תיקן גרמני במטבח תעשייתי 350-500 ₪

מחירי הרחקת תיקן גרמני באמצעות שמנים אתריים הינם זולים יותר, אך עליכם לקחת בחשבון כי מדובר בעיקר בפעולות מנע שלא יפתרו את הבעיה לחלוטין. ההמלצה היא לפנות אל חברת הדברה מקצועית ולמגר את הופעת התיקנים לחלוטין.

מפסט מאסטר תוכלו להזמין מדביר תיקן גרמני בזול ואף תקבלו אחריות ארוכה על העבודה. שירותי הדברת מזיקים נוספים שאנו מציעים.

אנו משתמשים בחומרי ההדברה האיכותיים ביותר אשר מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה ומבטיחים לכם תוצאות מעולות ומיידיות בשטח. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים.