המדבירים של פסט מאסטר מטפלים בזבובים במקצועיות במגוון שיטות הדברה אפקטיביות. צרו קשר לפרטים.

אחד מסוגי החרקים המעופפים היותר מציקים הוא הזבוב, מה שגורם לרבים להזמין שירות הדברת זבובים בבית. חרקים אלו הם טורדניים, עשויים להעביר מחלות, חלקם גם עוקצים, ובנוסף הם מסוגלים להתרבות בצורה מהירה כך שקשה להיפטר מהם ללא שירותי הדברה מקצועיים.

אנו מציעים שירות ריסוס זבובים בכל הארץ במחירים משתלמים במיוחד, אשר כוללים גם אחריות על העבודה. מה עושים נגד מכת זבובים בבית, מהם הסוגים הנפוצים בישראל, אילו שיטות הדברה אנחנו מציעים לכם, כמה עולה הדברה כזאת ולמה כדאי לבחור דווקא בנו? הנה כל התשובות.

 

ריסוס נגד זבובים בכל כתובת בישראל 24 שעות ביממה!

✔️ מכת זבובים בבית? ריסוס או הדברה נגד זבובים, כולל טיפול מנע ואחריות

✔️ מגוון אפשרויות טיפול בזבובים בבית פרטי או דירת מגורים

✔️ הדברה תוך שימוש בחומרים מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה

✔️ מדבירים מורשים, ומקצועיים. מגיעים לכל עיר ושכונה בישראל

✔️ איך להיפטר מזבובים? צרו קשר ונעשה את זה ביחד!

✔️ לשיחת ייעוץ או הזמנת הדברה במחיר מנצח >>

חייגו כעת: 050-8303463

 

הדברת זבובים
שירותי הדברה נגד זבובים בכל הארץ

 

 

למה חשוב להדביר זבובים?

לזבוב מחזור חיים שכולל הטלת ביצים, מהן מתפתחות רימות שהופכות לגלמים ולאחר מכן לזבובים בוגרים. נקבת הזבוב מסוגלת להטיל מדי חודש כ-900 ביצים ולכן מדובר בקצב התרבות גדול במיוחד שמסוגל לגרום למתקפת זבובים בכל מקום בו הם מוצאים לעצמם מזון – בבית, בעסק ובגינה.

ברגע שהם מתחילים לפלוש בצורה המונית על מקום מסוים, ניתן לומר כי חלה ירידה משמעותית בהיגיינה של המקום, וזה עוד לפני שדיברנו על הזמזום המציק והצורך לנפנף בידיים ללא הפסק.

החרקים המעופפים הללו גם עלולים לגרום למחלות (שחפת, כולרה ועוד), בשל העובדה שהם ניזונים ממזונות רקובים ואף צואה, ולכן הזמנה של שירות הדברת זבובים או לכל הפחות ביצוע הרחקה שלהם, היא דבר שחשוב לבצע בהקדם כאשר הם מתחילים להופיע בכמויות גדולות.

 

תעודת זהות: מי אתה זבוב? תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיזבוב – Brachycera
שמות נוספיםקצרי מחוש
גודל המזיקכ-5 עד 7 מ"מ: הזבוב הוא חרק מעופף בעל מחזור חיים רב שלבי המתחיל מביצה, רימה, גולם וזבוב בוגר
האם זבובים מסוכנים לאדם?ייתכן, תלוי בסוג הזבוב: נקבות זבובי החול מעבירות את מחלת הלישמניה, זבוב הבשר מעביר חיידקים רבים
נזקים אפשריים להם גורםמפגע אסתטי, סכנה תברואתית
תזונה עיקריתרוב הזנים בישראל ניזונים מדמם של בעלי חיים ובני אדם
צבע המזיקשחור, ירוק, חום
איך מדבירים זבובים (שיטות מובילות)מלכודות דבק, ריסוס, פיתיון רעיל, הדברה ירוקה. ניתן גם להדביר את הזבוב בשלב הרימה ולמנוע את המשך מחזור החיים שלו.
מחיר הדברה של זבוביםהחל מ-250 ₪

אילו סוגי זבובים נפוצים בישראל?

ישנם מספר סוגי זבובים שנחשבים לנפוצים בישראל, את כולם באפשרותנו להדביר בצורה יעילה ומהירה:

#1 זבוב הבית – זהו הזבוב הנפוץ ביותר בישראל ולו עיניים מעט אדומות וגוף אפור-שחור. הדברת זבוב הבית מבצעים באמצעות פתיונות מיוחדים או ריסוס בחומרים ייעודיים כגון deltamethrin 1.51%. יש לציין כי חומרי הריסוס הללו מתאימים גם להדברת חרקים נוספים כך שהמדביר שלנו יכול לעזור לכם להיפטר ממספר חרקים מציקים בו זמנית, למשל, תיקן אמריקאי.

#2 זבוב הפירות (זבוב ים תיכוני) – זבוב זה ניזון מפירות והוא מהווה את אחד מהגורמים המזיקים ביותר לחקלאות, כמו גם לגינות פרטיות שבהן מגדלים פירות מכל סוג שהוא. הדברת זבוב הפירות או הדברה של זבוב הים התיכון חשובה מאוד מאחר וזבוב זה גורם לפירות להיות לא אכילים והיא מבוצעת בעיקר באמצעות שימוש בפיתיונות על מנת לשמור על הסביבה.

#3 זבוב החול – נקבת זבוב החול היא מעין יתושה, שניזונה מדמם של בעלי חיים אחרים. את זבוב החול נהוג למצוא מחוץ לבית, במקומות חמים בדרך כלל אך כאלו שמוצלים מפני השמש הקופחת. עקיצתה של נקבת זבוב החול מסוגלת להעביר את מחלת הלישמניה שידועה בשמה העממי שושנת יריחו בשל צורת הפצע החמור שמופיע על העור בעקבותיה. הדברת זבוב החול מחייבת טיפול יסודי בכל הקרקע ומומלץ להשתמש גם בלוחיות אידוי כנגד יתושים, שיעילות למעשה גם נגד זבוב זה.

#4 זבוב השוקיים – זבוב שאוהב לחיות בסביבת האדם ובעלי חיים כגון כלבים, חתולים וארנבים אך גם חיות משק כגון פרות וכבשים. זבוב זה נוטה להתרבות בתוך צמחים רקובים והוא נושא על גביו פתוגנים שונים ומעביר אותם באמצעות עקיצה שהיא למעשה מציצת דם, בדומה ליתוש. הוא דומה מאוד לזבוב הבית אך מדביר מקצועי ידע להבדיל בין השניים בקלות. מלבד ריסוס נגד זבוב השוקיים אנו בדרך כלל נשתמש גם במלכודות, פתיונות ואפילו אמצעים ביולוגיים תוך טיפוח חרקים שמהווים אויבים טבעיים שניזונים מסוג יתוש זה.

#5 זבוב הבשר – אלו הם הזבובים בעלי הגוון הירקרק שמתעופפים מסביב לצואה ופחים גדולים שבהם ניתן למצוא מזונות רקובים ופגרים. חרקים אלו מעבירים מחלות לאדם מאחר והם נושאים חיידקים פתוגנים רבים. ניתן להיפטר מזבוב הבשר על ידי הרחקת מקור המזון שמושך אותו. לצד זה ניתן להשתמש בריסוס ופתיונות להשמדת הזבובים החיים הנותרים, הרימות והגלמים.

זנים נוספים שנפוצים בארץ כוללים את זבוב התסיסה וזבוב הזית. ריסוס זבובי תסיסה מתבצע בין היתר גם באמצעות מלכודות דבק או מכשירים מחשמלים כאלו ואחרים ואת הרימות מדבירים באמצעים כימיים (כגון טרייסר ועוד). הדברת זבוב הזית מבוצעת בעיקר באמצעות מלכודות או שימוש בפיתיונות מורעלים.

 

הדברה של זבובים - פסט מאסטר

הדברת זבובים עם מדבירי פסט מאסטר – מחירים נוחים!

 

שיטות הדברה נגד זבובים – איך אפשר להיפטר מהם?

בהתאם לסוג הזבוב, כמות הפרטים הבוגרים במקום, שטח ההדברה וכמות הרימות, בוחר המדביר את שיטת ההדברה הטובה ביותר. הנה סיכום של שיטות ההדברה הנפוצות ביותר כנגד זבובים כפי שתמצאו אצלנו:

✔️ ריסוס – באמצעות חומר רעיל שגורם לקטילת הזבובים, לעיתים תוך מוות מיידי ובמקרים אחרים תוך ביצוע שיתוק שלהם.

✔️ פתיונות רעילים – שמכילים את סוג המזון האהוב על הזבובים (למשל, פתיונות בשר עבור זבוב הבשר) כשבתוכו רעל.

✔️ מלכודות דבק – מכילות על גבן חומרים שמושכים את הזבובים, שנדבקים על גביהן. שיטה זו מתאימה במיוחד לצרכי איבחון סוגי הזבובים בבית ובחצר.

✔️ מווסתי גדילה – כגון "רימול" ואחרים. מיועדים לצרכי הדברת רימות זבובים על ידי עצירת ההתפתחות שלהם לחרקים בוגרים.

✔️ הדברה ירוקה – כוללת שיטות שונות שבהן משתמשים בחומרים שאינם מזיקים לסביבה אך בעלי יעילות גבוהה כנגד זבובים. למשל, הדברה במלכודות, הדברה ביולוגית נגד זבובים או הדברה טבעית באמצעות חומרים שמרחיקים אותם (כגון רוזמרין, גרניום, ציפורן ועוד), נחשבות לשיטות הדברה בטוחות מאוד וניתן להשתמש בהן כאשר ישנם ילדים קטנים או נשים בהריון בבית או כאשר לא רוצים להרעיל את הפירות שמגדלים.

* לא משנה באיזו שיטת הדברה נבחר בסופו של דבר, אנו נקפיד להשתמש בחומרים אשר מאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

 

זבובים בבית - מלכודת דבק
מלכודת זבובים ביתית נגד מכת זבובים בבית – פסט מאסטר

 

מחיר הדברת זבובים בבית – כמה עולה?

מחיר הדברה נגד זבובים נחשב לזול יחסית לעומת הדברות של חרקים אחרים, אך עדיין ישנם כמה קריטריונים שמשפיעים על המחיר, כמו גודל השטח שיש להדביר ומורכבות ההדברה. למשל, הדברה בבית של 2-3 חדרים תהיה זולה יותר מהדברה בבית פרטי גדול, וכאשר יש צורך גם בביצוע הדברה בחצר, הדבר מעלה את המחיר.

✔️ למחירון המלא שלנו

בכל הקשור להדברה בשטח חקלאי, טווח המחירים למדביר זבובים מוסמך עבור הדברה במקומות כמו רפת או בשדה גם כן יהיה גבוה יותר, גם בשל הגודל של השטח וגם מאחר ובדרך כלל יהיה צורך להשתמש במספר שיטות הדברה מלבד ריסוס, כגון במלכודות ופתיונות.

הנה טווח המחירים כפי שתמצאו אצלנו בחברת פסט מאסטר.

מחירון מומלץ לשירותי הדברת זבובים וזבובונים:

הדברת זבובים מחירכמה עולה הרחקת זבובים?
מחיר הדברת זבובים וחרקים מעופפים בחצר בית פרטי250-350 ₪
העלות של שירות הדברת עש בארון250-500 ₪
המחירים של הדברת יתושים בבניין מגורים250-650 ₪
כמה עולה הדברת צרעות ודבורים בחצר250-500 ₪
העלות הממוצעת להדברת בית קרקע עם גינה250-600 ₪
מה מחיר הדברת ברחשים במרפסת הדירה, בחצר בית פרטי או חצר הבניין?200-400 ₪

הדברת זבובים ירוקה

מעט יקר יותר אך מספק לכם שקט רב

אם אתם זקוקים לשירות הדברת זבובים בגינה, בבית או בעסק שלכם ואתם מעוניינים לבצע זאת בשיטות הדברה ירוקות שלא פוגעות בסביבה, המחיר שיוצע לכם יהיה בדרך יקר יותר מאשר הדברה רגילה. יחד עם זאת, אצלנו תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר אשר כוללים גם אחריות על העבודה, כך שתקבלו מאיתנו גם ביקורים נוספים במקרה הצורך.

במילים אחרות – צרו איתנו קשר ונשלח אליכם מדביר זבובים בפריסה ארצית רחבה, כך תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את הטוב ביותר!

 

מכת זבובים בבית? הדברה מקצועית זה פסט מאסטר

כמובן שתוכלו להזמין מאיתנו גם שירותי הדברה של יתושים וחרקים מעופפים נוספים. כאשר אתם מזמינים שירותי הדברה נגד זבובים ויתושים ביחד, באפשרותנו להציע לכם זאת במחיר משתלם במיוחד, מאשר אם תזמינו את השירותים בנפרד, במועדים שונים.

אנו בפסט מאסטר גאים להציע שירותים להדברת כל סוגי המזיקים בפריסה ארצית מלאה! עבודה כזו נעשית על ידינו במגוון רחב של שיטות הדברה יעילות והמזיקים המטרידים האלה ייעלמו מהמתחם שלכם במהירות. חייגו כעט למענה מיידי או צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

שיטות נוספות להרחקת זבובים

איך להיפטר מזבוביםתיאוריתרונות וחסרונות
אבקת אגיטהאבקה שממנה יוצרים תמיסה שניתן למרוח במקומות שונים ברחבי הבית, כמו ארונות מטבח גבוהים או משקופי הדלתותשיטה מעולה ויעילה מאד לטווח זמן  של 6-8 שבועות, אך מדובר בחומר מסוכן למגע ויש לנהוג בו בזהירות ולהרחיק ממגע ידם של ילדים ובעלי חיים
מלכודת דבק לתלייהמלכודות נגד זבובים אשר ניתן לתלות במקומות שונים בבית ובגינה – מושכות אליהן זבובים ולוכדות אותםפתרון מצוין ונחשב לאחד הזולים ביותר נגד זבובים. יתכן שהוא קצת פחות אסתטי ונעים לעין מפתרונות אחרים, אך שווה ניסיון
מתקן חשמלי / מלכודת אור UVמכשיר עם אור סגול/כחול זוהר שמשתמשים בו בעיקר להדברת יתושים, אך יעיל גם נגד זבוביםמתקן שטוב להציב בחדר המרכזי בבית, לדוגמא באזור הסלון או המרפסת. מטפל בבעיה תוך מספר שעות, איך מדובר בפתרון מקומי בלבד
מלכודות CO2עובד על פליטה של פחמן דו חמצני, בשילוב עם לחות וחום אשר מושכים את הזבובים למלכודתמתאים לחללים פתוחים כמו לחצרות, גינות, חוות, לולים וכדומה. מדובר בפתרון שאינו זול, אך עושה את העבודה

חומרי הדברה נפוצים לשימוש נגד זבובים

  • אירוסול
  • תרכיז נוזלי
  • תרכיז רחיף
  • תרכיז מתחלב
  • אבקה מסיסה
  • תרכיז רחיף מיקרוקפסולרי
  • אבקה רטיבה
  • מיקרואמולסיה
  • תחליב שמן במים

הערה: חלק מהחומרים רשאי להשתמש הקהל הרחב ובחלקם אך ורק מדביר מורשה. למידע נוסף באתר המשרד להגנת הסביבה.

 

זבובים חרקים מעופפים
זבובים, חרקים מעופפים – פסט מאסטר

הדברה נגד זבובים – תשובות לשאלות נפוצות:

הדברת נגד זבובים יכולה להתבצע במספר דרכים עיקריות ביניהן: ריסוס המקום, הצבת פתיונות רעילים, הצבת מלכודת דבק, טיפול בזבובים בשלב מוקדם (רימות) באמצעות מווסתי גדילה וכמובן גם בשיטות הדברה ירוקות. כל מקרה לגופו ושיטת ההדברה תיבחר בהתאם למאפייניה של מכת הזבובים הספציפית.

כאמור, ישנן מספר שיטות להדברת זבובים בבית. אם אתם סובלים ממכת זבובים במקום מגוריכם ההמלצה שלנו היא להתקשר לחברת הדברה ולבקש שישלחו אליכם מדביר מוסמך לטיפול בבעיית הזבובים שלכם.

הזבובים נמשכים למזון ומאכלים כמו גם לחומרים שעשויים להזין אותם. הדרך הטובה ביותר להרחיק זבובים מהבית היא לוודא שאתם לא משאירים במקום פתוח סוגי מזונות כמו בשר, אוכל של חיות מחמד, שקיות זבל עם שאריות אוכל, צואה או נבלה/פגר.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.