מדבירים בראש העין במחירים נוחים – לבית נקי ממזיקים

אם הגעתם לקריאת השורות הבאות, כנראה שגם אתם זקוקים לשירותי הדברה בראש העין, כמו רבים אחרים מתושבי העיר שכבר הזמינו מדביר מאיתנו ונפטרו מהמזיקים המציקים שפלשו למתחם שלהם. אצלנו תוכלו למצוא מדביר זמין 24/7 בראש העין, במחירים משתלמים במיוחד אשר כוללים גם אחריות על העבודה.

אילו סוגי מזיקים נפוצים בראש העין, מהן שיטות ההדברה שאנחנו מציעים לכם, מהם מחירי הדברות בעיר ובסביבתה וגם למה כדאי לבחור פסט מאסטר לשירותי הדברה ולא בחברה אחרת? מיד תקבלו את כל התשובות.

 

חברת הדברה בראש העין – מחיר זול (מדבירים מוסמכים)

✔️ הדברות בראש העין – הדברת חרקים ומזיקים מכל הסוגים

✔️ מדבירים בראש העין בעלי ניסיון 24/7 לשירותכם

✔️ מחויבות לסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר ואחריות

✔️ לשיחה עם מדביר מוסמך ולקבלת הצעת מחיר >>

טלפון: 050-8303463

 

הדברה בראש העין
שירותי הדברה בראש העין 24 שעות

 

 

שירותי הדברה בכל שכונות ראש העין: שבזי, גבעת טל, נווה אפק, גבעת הסלעים, פסגות אפק, צה"ל, הרקפות, רמב"ם, אביב, נתן ונוספות.

 

מתי חשוב להזמין שירותי הדברה בראש העין?

מאחר וראש העין נמצאת באזור המרכז החם והלח של ישראל, תושביה נוטים לסבול ממתקפות של מזיקים מסוגים שונים, כשהדרך היחידה להיפטר מהם באופן קבוע ולא בתור פתרון זמני היא על ידי הזמנת חברה מקצועית כדוגמתנו שמציעה שירותי הדברה בראש העין והסביבה ברמה הגבוהה ביותר.

במידה ולא תטפלו במזיקים בצורה מקצועית ומהירה, הם יתרבו אצלכם בבית או בעסק ועלולים לגרום לכם לפגיעה קשה באיכות החיים שתתבטא באופן הבא:

X ריחות – ככל שיותר מזיקים יפלשו למתחם שלכם כך גם הצואה שלהם תצטבר בכמות רבה יותר ותגרום לריחות שאינם נעימים כלל וכלל, בדיוק כמו במקרה של פשפשים, תיקנים, עכברים וחולדות.

X עקיצות – לא רק נקבת היתוש יודעת לעקוץ, אלא גם דבורים, צרעות, פרעושים, קרציות, פשפשים ואפילו חיפושית החומייני. חלק מהמזיקים יכולים להעביר באמצעות העקיצות מחלות שמסוכנות מאוד לאדם, אחרים מסוגלים להכאיב לכם מאוד ואילו מזיקים מסוימים פשוט יהפכו את הלילות שלכם לחסרי שינה.

X נזקים למבנה ולרכוש – ישנם מזיקים שיכולים לגרום נזק של ממש למבנה. כל מדביר טרמיטים בראש העין, למשל, ידע להגיד לכם כי ללא טיפול מתאים אותם חרקים דמויי נמלים יכולים אפילו לכרסם בבטון ובעץ ולגרום לנזקים אדירים שקשים מאוד לשיקום.

X סכנת חיים – חלק מהמזיקים אף יכולים להרוג, כשדוגמא טובה לכך היא בעלי החיים הארסיים שנוכחים בשפע באזור, כגון נחשים, עקרבים ואפילו נדלים מזן מסוים. לכן חשוב מאוד להזמין מאיתנו שירות של מדביר בראש העין בהקדם האפשרי כאשר מזהים מזיק מסוים בבית.

בין אם מדובר בשכונות הוותיקות של העיר שמאופיינות בבתים פרטיים עם חצרות ובין אם בשכונות החדשות ביותר שבהן ניתן למצוא מגדלי מגורים, אנו מגיעים לכל רחבי העיר ומסוגלים להתמודד עם כל תנאי השטח וסוגי המזיקים.

כאשר אתם מזמינים שירותי הדברה מאיתנו אתם יכולים להיות בטוחים כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר, תוך זיהוי מדויק של סוג המזיק ובחירה בשיטת ההדברה היעילה ביותר כנגדו.

 

הדברת חרקים בראש העין

מדבירים מוסמכים כמו שתמצאו אצלנו, ידעו להציע לכם מספר שיטות הדברה יעילות כנגד כל סוגי החרקים שנמצאים בעיר. שיטת ההדברה הספציפית תיבחר לאחר ביצוע אבחון מקדים שבו המדביר יזהה את סוג החרק ואת מקורו. הנה כמה משיטות ההדברה שבאפשרותנו להציע לכם:

✔️ ריסוס – של חומרים רעילים אך כאלה שמאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת והסביבה, כששימוש נכון וממוקד אינו אמור לגרום לפגיעה באדם, בצומח ובחיות המחמד שלכם. למען הביטחון, יש לפנות את המתחם מיושביו למשך מספר שעות במקרים מסוימים. אם אתם זקוקים לשירותי הדברת תיקנים בראש העין זוהי בדרך כלל שיטת הריסוס היא השיטה המומלצת, אך היא מתאימה גם כנגד סוגי חרקים רבים אחרים.

✔️ פיתיונות רעילים – משמשים בעיקר לצרכי הדברה ירוקה נגד נמלים וכל סוג של חרק שמקים לעצמו מושבה שאינה נגישה (טרמיטים, צרעות, תיקנים וכו'). הפיתיונות אינם פוגעים בסביבה ולמעשה בטוחים לשימוש גם במטבחים, מקומות עבודה ובתי מגורים עם ילדים.

ישנם תרחישים בהם נשתמש במספר שיטות הדברה בו זמנית על מנת לחסל את המזיקים.

הדבר מתאים במקרים שבהם הגישה אל המזיקים מאוד בעייתית וקשה (כגון הדברה של טרמיטים שחדרו מתחת לרצפה או לאדמה) או שמדובר במזיקים מאוד קשוחים כדוגמת הדברת פשפשים בראש העין, מה שמחייב גם פעולות שאיבה וקיטור לפני פעולת הריסוס.

 

הדברה בראש העין
הדברה בראש העין בתוך הבית ובפרט במטבח – מרחיקה נמלים ומזיקים נוספים שנמשכים לשאריות מזון

 

הדברה ירוקה בראש העין

אפשרות נוספת שאנחנו מציעים לכם היא הדברה ירוקה. בשיטה זו אנו משתמשים בחומרים שאינם רעילים לאדם וסביבתו.

בקטגוריה זו ניתן למצוא את השיטות הבאות – הדברה אקולוגית על ידי חומרים אורגניים, הדברה ביולוגית שמבצעת שימוש באויבים טבעיים של המזיקים כנגדם ואפילו הדברה אלקטרונית שמפיצה גלי קול שהמזיקים לא מסוגלים לסבול. גם פעולות דוגמת איטום חריצים וייבוש מקווי מים עומדים, נחשבות לסוג של הדברה ירוקה שניתן לבצע. עוד על הדברה ירוקה.

 

הדברה בראש העין
שירותי הדברה ירוקה בראש העין – להרחקת תיקנים ומזיקים נוספים ללא סכנה לבני הבית ולחיות המחמד

 

הדברת מכרסמים בראש העין

ברחבי העיר ניתן למצוא בתים פרטיים רבים עם גינות, כמו גם מגדלי מגורים עם חצר גדולה וחניונים תת קרקעיים ומחסנים, כך שמכרסמים יכולים לפלוש בקלות למקומות הללו ולפגוע באיכות החיים של הדיירים.

גם בעסקים הרבים שבעיר, עכברים וחולדות בהחלט יכולים להופיע כך שתמיד חשוב שיהיה לכם מספר לטלפון של לוכד עכברים וחולדות בראש העין. כמובן שגם במקרים האלה באפשרותנו לטפל בצורה מהירה ויעילה כאשר השיטות הקיימות ללכידת עכבר או חולדה כוללות:

✔️ מלכודות דבק – מכילות מזונות שאהובים על מכרסמים אלו, שפשוט נדבקים למלכודת ואינם מסוגלים להימלט ממנה. על פי רוב הדבר מסתיים במותה של החיה. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי חולדות הן כה קשוחות עד שחלקן מסוגלות לכרסם לעצמן את הרגל שנדבקה למלכודת ופשוט לברוח במנוסה מהמקום תוך השארת שובל דם. מסיבה זו מלכודות דבק מתאימות יותר לעכברים קטנים מאשר לחולדות גדולות.

✔️ מלכודות קפיץ – כוללות קפיץ חזק שנסגר על המכרסם לאחר שהוא מנסה לנגוס בפיתיון שמותקן על גביו. במקרה זה המוות הוא וודאי ומיידי.

✔️ מלכודות כלוב – המלכודת היחידה שאינה גורמת למותו של המכרסם המזיק, שמשוחרר לחופשי לאחר לכידתו.

במידה ומדובר במספר רב של חולדות ועכברים שנוכחים במקום או כאשר הם חדרו למקום שאינו נגיש (כגון עליית גג, הנמכת תקרה וכו'), מקובל להשתמש בפיתיונות מורעלים שמכילים רעל עצבי או נוגדי קרישה.

יתרון ההתקשרות איתנו עבור הדברת מכרסמים בבית או בחצר או בעסק הוא בכך שאנחנו מציעים לכם גם שירות של פינוי פגרים, במידה ואתם לא מסוגלים להתמודד עם המכרסם המת בעצמכם.

 

מחירון שירותי הדברה בראש העין

שירותי ריסוס והדברה בראש העין אינם נחשבים ליקרים במיוחד ומסתכמים בעלות התחלתית של 250 שקלים עבור עבודות הדברה פשוטות יחסית.

המחיר להדברה או ריסוס יכול להיות יקר יותר במידה ומדובר בכמות גדולה של מזיקים, בשטח גדול שיש להדביר, במורכבות הפעולה (למשל כאשר ישנה מושבת נסתרת שקשה להגיע אליה) ובמידה ומעדיפים לבחור בשיטות ירוקות.

הדברה ירוקה בראש העין היא יקרה יותר מאחר ובדרך כלל היא לוקחת זמן רב יותר ודורשת יותר מביקור אחד. הנה טווח המחירים לשירותי הדברה בראש העין, כפי שמוצע לכם אצלנו בפסט מאסטר:

הדברה בראש העין מחיר לפי שירותמדביר בראש העין מחירון מומלץ
מחיר הדברת יחידת דיור (חדר אחד) בראש העין250-350 ₪
הדברת בית פרטי בלי גינה300-500 ₪
עלות הדברת בית קרקע עם גינה או חצר250-600 ₪
המחיר של הדברת דירה 3 חדרים בראש העין300-500 ₪
כמה עולה להדביר דירת 4 חדרים או 5 חדרים בעיר350-700 ₪
כמה עולה הדברת מכרסמים בגינה פרטית300-500 ₪
מה מחיר הדברת ג'וקים בחצר בראש העין250-350 ₪
כמה עולה להדביר נמלים בחצר הבית250-600 ₪
מה המחיר להדברת קן צרעות בחצר בראש העין250-400 ₪
הדברת תיקן גרמני מחיר בראש העין300-400 ₪

 

גורמים נוספים שמשפיעים על מחיר ההדברה?

ישנם סוגי הדברות שבהם המחיר יהיה בדרך כלל יקר יותר מאחר ויש הכרח לבצע מספר פעולות על מנת להעלים את המזיקים לגמרי. למשל, ריסוס נגד קרציות ו/או פשפשים אינו תמיד מספיק ויש להשתמש גם באמצעים נוספים כגון שאיבה חזקה ואפילו טיפול בחום על מנת להיפטר אחת ולתמיד מהמטרד.

בנוסף, במידה ויש לכם צורך בהזמנת מדביר באופן דחוף בשעות לא שגרתיות (למשל, לכידת נחש או מכרסם באמצע הלילה), המחיר יהיה יקר יותר. המחיר של שירותי הדברה בראש העין יהיה יקר יותר גם בתקופת הקיץ, מאחר וזוהי התקופה בה מרבית המזיקים פעילים יותר ולכן הביקוש למדבירים גבוה יותר.

 

יתרונות ההתקשרות עם פסט מאסטר

אינספור לקוחות מרוצים כבר הזמינו הדברות מפסט מאסטר וניתן למצוא המלצות רבות לגבינו בכל רחבי הרשת. אנו מציעים לכם מדבירים מוסמכים בפריסה ארצית מלאה, כשכל אחד מהם מחזיק ברישיון הנדרש מטעם המשרד להגנת הסביבה.

בנוסף אנו דואגים להשתמש אך ורק בחומרים אשר מאושרים על ידי משרד הבריאות ומסוגלים להתמודד עם כל סוגי המזיקים הקיימים, בין אם מדובר בחרק, מכרסם או זוחל.

זקוקים לשירותי ריסוס בראש העין והסביבה נגד מקקים, זבובים ויתושים? לשירותי הדברה נגד תולעים וזוחלים? או אולי לשירותי לכידה של עכבר, חולדה או נחש? אין משימה שלא נוכל לעמוד בה 24 שעות ביממה, והכל במחירים נוחים והוגנים אשר כוללים גם אחריות ארוכת טווח, מה שלא כל חברת הדברה בראש העין מציעה. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

ראש העין – מפה:

ערים נוספות: מדבירים בפתח תקווה, הדברה בהוד השרון, חברת הדברה בכפר סבא


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.