פסט מאסטר לוכד נחשים בצפון – נתקלתם בנחש? אל חשש! אנחנו פה בשביל לעזור ולדאוג שהנחש לא יחזור! חייגו אלינו והלוכד שלנו כבר בדרך אליכם! לכידה מקצועית ובטוחה במחירים נוחים לכל כיס.

תמיד חשוב שיהיה לכם מספר טלפון של לוכד נחשים בצפון, מאחר ואזור זה מועד לפורענות בכל הקשור לנחשים שיכולים לחדור לבית, לגינה או לעסק שלכם. לכידת נחשים באזור הצפון היא המומחיות שלנו בפסט מאסטר.

אנחנו ערוכים לשלוח אליכם לוכד נחשים בצפון הארץ 24/7, כך שלא תצטרכו לסכן את עצמכם בשל ניסיונות ללכוד אותו באופן עצמאי וגם לא תצטרכו להיות איתו לבד לאורך זמן רב מידי.

סוגי נחשים בצפון יש הרבה, אך אילו נחשים נחשבים ליותר נפוצים? היכן הם אוהבים להסתתר? מה עושים כאשר נתקלים בנחש ואיך מתבצע תהליך הלכידה? איך מרחיקים נחשים ממחסן של עסק, מחצר של בית או מחדר השינה של בית בצפון וכמה זה אמור לעלות לכם. את כל התשובות תקבלו מיד.

 

לוכד נחשים בצפון במחיר מיוחד! זמין 24 שעות…

✔️ לוכדי נחשים בכל אזור הצפון עם היתר לכידה מרשות הטבע והגנים

✔️ לכידת נחש בכל מקום בצפון: בבית, בדירה, בגינה, שטח חקלאי ועוד.

✔️ לוכדים את כל סוגי הנחשים – נחש צפע מצוי, צפע חרמון, אפעה, זעמן

✔️ לכידת נחשים בכל שעות היממה – לוכדים מוסמכים בלבד!

✔️ צרו קשר לייעוץ והזמנת לוכד נחשים באזור הצפון >>

לפרטים חייגו לטלפון: 050-8303463

 

לוכד נחשים בצפון
לוכד נחשים בצפון בזמינות מיידית, לוכד מוסמך, מחירים נוחיםמיומנו של לוכד נחשים בצפון – היכן נחשים אוהבים להסתתר?

נחשים אינם נוטים לחשוף את עצמם כל כך מהר ותמיד יעדיפו לשהות במקומות נסתרים מאוד מן העין, קרירים ולחים.

בפינות מסתור אלו הם אורבים לטרף ומבחינתם לא היו זזים ממקומם לעולם. מהם מקומות המסתור של נחשים בצפון?

ובכן, לוכדי נחשים בצפון יוכלו לספר לכם על אינספור מקומות בהם מצאו נחשים, כשניתן לומר שככל שמדובר במקום עם הרבה חפצים וכזה שאינו מסודר מספיק, כך הנחשים יותר אוהבים אותו בשל מקומות המסתור הרבים שהם יכולים לנצל בו.

אלו יכולים להיות מחסנים, מקלטים וגינות שאינן מטופחות דיו, כך שניתן להסתתר בין העשבים והדשא הגבוה. 

נחשים יכולים להסתתר גם בתוך מזגנים, מאחורי השידה, הספה או המקרר בבית, בארונות, מתחת למלונה של הכלב ואפילו במכונית.

במקרים רבים בהם פונים אלינו על מנת שנשלח לוכד נחשים בצפון הם עבור דירות קרקע, מאחר ובהן הרבה יותר קל לנחש למצוא מקום מסתור וגם לחדור לתוך הבית.

 

סוגי הנחשים הנפוצים בצפון הארץ

סוג הנחש תיאור גודלנחש ארסי?
נחש צפע מצוי,
נקרא גם צפע ארצישראלי
נפוץ מאוד בצפון הארץ, גופו רחב וקצהו צר. נחשי הצפע הצפוניים כהים יותר מאלו שחיים בדרום הארץ ומרכזה ועל גביהם פסים שנראים כמעין מעוינים.מגיע עד לאורך של 1.35 מטרים.נחש זה ארסי ביותר כך שהכשתו מסכנת חיים.
נחש צפע חרמוןנפוץ בעיקר בצפון הארץ, בהרים הגבוהים של הגליל והגולן. הוא אינו נחשב לנחש גדול, ראשו בצורת משולש וצבעו כהה.אורכו מגיע עד לכדי 75 ס"מ בלבד,זהו עוד סוג של נחש צפע ארסי ומסכן חיים
נחש אפעהממשפחת נחשי הצפע, הוא קטן יחסית ונמצא באזור הגלבוע בצפון הארץ, צבעו משתנה בין אפור, צהבהב, חום ואדמדם.
על גופו קשקשים שתנועתם יוצרת קולות לצרכי אזהרה.
אורכו הממוצע נע בין  80-83 ס"מ. הארס שלו מסוכן לאדם ויכול לגרום למוות.
נחש זעמןגופו דק וזנבו ארוך. שיניו  גדולות וגדלות בהדרגה מקדמת הלסתות ואחורה. סימן ההיכר שלו הוא צורתו המיוחדת של מגן מצחו הדומה לפעמוןאורכו עד כ-3 מטרים, והוא  הארוך ביותר מנחשי ישראל.משמיע קולות כאותות אזהרה, מסוגל לנשוך חזק וכואב אך אין לו ארס ואינו מסוכן.

נתקלתם בנחש באזור הצפון? כך תפעלו

ראשית כל, נתחיל בהסבר לגבי מה לא כדאי לעשות – בשום אופן אין לנסות ללכוד נחש לבד! ייתכן שמדובר בנחש ארסי ופעולה זו מסכנת את חייכם. סדר הפעולות הנדרש במקרה זה הוא:

✔️ פנו אלינו – בשל הדחיפות והחשיבות של העניין, אנחנו מעניקים שירותי לכידת נחשים בצפון הארץ 24/7. תוכלו לפנות אלינו בכל שעה וכבר בשיחת הטלפון נוכל להגיד לכם בסבירות גבוהה האם מדובר בנחש ארסי או לא וכיצד לפעול.

✔️ אל תנסו להבהיל את הנחש – נחשים אינם בורחים במנוסה ממקומם. הם מנסים להסתתר וכל לחץ מיותר עשוי לגרום להם לנשוך ולהכיש.

✔️ הרחיקו גורמים מיותרים מהמקום– הכוונה בעיקר לילדים ולחיות מחמד, שעלולים לנסות לגעת בנחש ולגרום לו להרגיש מאויים ולתקוף.

✔️ נסו לשמור על קשר עין עם הנחש – לוכד נחשים מומחה אומנם ידע להתחקות אחר מקום המסתור של הנחש, אך בכדי לחסוך זמן וסיכון מיותרים, אם ניתן לשמור על קשר עין עם הנחש, מה טוב.


לכידת נחש בצפון – איך זה מתבצע?

נחשים הם בעלי חיים מוגנים על פי חוק, כך שאסור בשום אופן לפצוע או להרוג אותם.

הדבר היחידי שמותר לעשות הוא ללכוד אותם ואת זה רשאי לבצע רק לוכד נחשים מיומן בעל היתר מטעם רשות הטבע והגנים. לוכד שכזה מצוייד בכל אמצעי המיגון הנדרשים – מסיכת עיניים, ביגוד מגן וכפפות מיוחדות.

הלכידה עצמה מתבצעת באמצעות מוט לכידה מיוחד. המוט מאפשר את תפיסת הנחש במרחק גדול מהלוכד, כך שלא קיים סיכוי שהנחש יצליח לפגוע בו. את הנחש הלכוד בדרך כלל מכניסים לכלוב (עבור נחשים שאינם ארסיים) או לשק מיוחד שמונע ממנו לנשוך. לאחר מכן הנחש משוחרר בטבע בהתאם להנחיות.


כיצד ניתן למנוע מנחשים להגיע למתחם שלכם?

על מנת למנוע מלכתחילה מנחשים לחדור למתחם שלכם ולמזער מקרים של הכשת נחש בצפון ככל שניתן, חשוב כי תקפידו על מספר דברים: שמרו על הגינה שלכם מסודרת, נקייה וגזומה, אטמו כל פתח שדרכו נחשים יכולים לזחול אל תוך הגינה והבית שלכם והדבירו את מקורות המזון שלהם כך שבאזור שלכם לא יסתובבו חולדות, עכברים וחרקים שונים.

מלבד שליחה של לוכד נחשים בצפון, נוכל לעזור לכם גם בכך.


מחיר לוכד נחשים בצפון

מחיר לוכד נחשים בצפון מושפע ממספר גורמים, בעיקר תזמון הקריאה, האם מדובר בשעה שגרתית, בשעה מאוחרת בלילה או בזמן סוף שבוע או חג? גודל השטח שבו צריך לחפש וללכוד את הנחש, שכן עלות של לוכד נחשים בדירה בצפון תהיה זולה יותר לעומת עבודת לכידה בשטח חקלאי גדול,

מספר הנחשים שיש ללכוד ומורכבות העבודה. אצלנו בפסט מאסטר מציעים לכם מחירים נוחים והוגנים עבור שירותי לכידת נחשים בצפון והנה טווחי המחירים הממוצעים שאמורים להיגבות מכם עבור שירות זה:

מחיר לוכד נחשים בצפון – סוג השירותלכידת נחש בצפון – עלויות
עלות ביקור לוכד נחשים לייעוץ ללא לכידה 330 – 250 ₪
לוכד נחשים בצפון מחיר ממוצע להזמנת לכידה300-700 ₪
כמה עולה איתור ולכידת נחש בצפון ממיקום לא ידוע? (מחיר לנחש בודד)1,000 – 600 ₪
עלות לכידת נחש שהמיקום ידוע (חדר בבית/ארון במחסן וכו')670 – 350 ₪
תוספת למחיר ללכידת נחשים בשבתות וחגיםעד 200%

מחפשים לוכד נחשים בצפון? הנה, מצאתם! צלצלו אלינו בכל שעה ולוכד מקצועי יגיע אליכם במהירות ויחזיר אתכם לשגרת חייכם הרגילה.

לקריאה נוספת: הדברה באזור הצפון | לוכד נחשים בחיפה


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.