הדברת חרקים היא שירות חשוב שאנשים רבים מזמינים לאורך כל ימות השנה והיא נועדה להפוך את החיים שלכם בבית, בחצר ובעסק ליותר נעימים, עם היגיינה טובה יותר ופחות עקיצות, מה שמונע מחלות ונזקים לרכוש. אצלנו בפסט מאסטר מציעים שירותי הדברה בפריסה ארצית נגד כל סוגי החרקים, 24 שעות ביממה, במחירים משתלמים במיוחד.

אילו חרקים באפשרותנו להדביר, מהן שיטות ההדברה שאנו משתמשים בהן, כמה עולה הדברת חרקים באמצעותנו וגם מה היתרון של הדברת חרקים אצלנו לעומת חברות אחרות? הנה כל התשובות.

 

הדברת חרקים בבית, בגינה, בדשא – טיפול בכל סוגי החרקים

✔️ שירותי מדביר חרקים מקצועי בכל הארץ – ריסוס נגד חרקים

✔️ גיליתם חרקים מזיקים בצמחי תבלין? גם עבורם יש לנו פתרונות

✔️ מדבירי חרקים מורשים מוסמכים להדברה וריסוס כל סוגי המזיקים!

✔️ חומרי הדברת חרקים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה

✔️ אחריות בכתב ללקוח בסיום הדברה נגד חרקים, אפשרות להדברה ירוקה!

✔️ לשיחת ייעוץ בנושא הדברת חרק כלשהו בכל הארץ במחיר אטרקטיבי >>

התקשרו: 050-8303463

 

הדברת חרקים בכל הארץ
ריסוס נגד חרקים בכל הארץ – מדביר חרקים מוסמך

 

 

הדברה נגד חרקים – האבחון המקדים

הדברת חרקים מוצלחת היא כזאת שמתחילה בזיהוי וודאי של סוג החרק שפלש אל מרחב המחייה שלכם כאורח לא רצוי. מדביר חרקים מקצועי כמו שתמצאו אצלנו יקפיד על כך ויבצע מספר בדיקות כגון תשאול של בני הבית לגבי סימפטומים שונים שהם חשים, ינסה לאתר סימני צואה או נשלי עור שמעידים על סוג החרק ואף ישתמש במלכודות דבק. בהתאם לתוצאות הוא יוכל לבחור בשיטת ההדברה המתאימה.

 

אילו שיטות הדברת חרקים קיימות?

חברת הדברות איכותית כדוגמתנו, תוכל להציע לכם מספר שיטות הדברה יעילות ובטוחות כנגד כל סוגי החרקים, בהתאם לסוג החרק הספציפי:

✔️ פיתיונות מורעלים – אשר כוללים בתוכם סוג מזון שהחרק אוהב, בתוספת רעל. לאחר האכילה, החרק נושא את הפיתיון בגופו לתוך המושבה, שמורעלת בעקבות כך תוך זמן קצר. הדברה נגד נמלים, הדברת מקקים מסוימים (כגון תיקן גרמני) ואפילו הדברת צרעות וטרמיטים מתבצעת בשיטה זו, שנחשבת לאפשרות הטובה ביותר כשהקן או מושבת החרקים נסתרים מהעין וקשים לגישה.

✔️ ריסוס נגד חרקים – לעיתים אין ברירה אלא להשתמש בריסוס ישיר על מקומות המחייה של החרקים על מנת להשמידם. הריסוס אמור לפעול על החרק עצמו וגם על שלבי ההתפתחות שלו כגון ביצים, ריסוס נגד זחלים וכדומה. הדברה נגד חרקים מעופפים כדוגמת הדברה נגד יתושים מתבצעת לרוב על ידי ריסוס בלבד, כנ"ל לגבי הדברת חרקים בגינה שבה ניתן להשתמש בריסוס ביתר קלות לעומת הדברת חרקים בבית שמחייבת משנה זהירות.

✔️ פעולות משולבות – ישנם סוגי חרקים שכנגדם יש צורך להשתמש בכמה שיטות בו זמנית, למשל במקרה של טרמיטים, אז נהוג להשתמש הן בפיתיונות והן בריסוס על מנת להשמידם לחלוטין. פרעושים הם גם דוגמא טובה למקרה בו חיסול כל הפרטים, לרבות הביצים, מחייב שימוש משולב בריסוס, שאיבה חזקה ושימוש במכשיר אדים חמים.

 

מחיר הדברת חרקים – כמה עולה?

המחיר להדברת חרקים בפריסה ארצית מתחיל ב- 150 שקלים בלבד, כשהמחיר משתנה בהתאם למורכבות העבודה, סוג החרק, האם מדובר בהדברה ירוקה (יקרה יותר) או הדברה רגילה וגודל השטח המודבר. היתרון הגדול של שירות הדברת החרקים שלנו הוא בכך שאנחנו מציעים לכם לא רק מחירים משתלמים אלא גם אחריות ארוכת טווח על העבודה, כך שתוכלו לקבל ביקורי מדביר נוספים ללא תוספת תשלום, במידה והחרקים יחזרו.

הדברת חרקים מחיר לפי סוג ההדברהמחירים מומלצים לריסוס חרקים
העלות של הדברת ג'וקים בחצר בית פרטי או בניין250-350 ₪
מחיר הדברת נמלים בבית או בדירה250-400 ₪
מה המחיר להדברת נמלים בחצר בית פרטי?250-600 ₪
הדברת זבובים וחרקים מעופפים בחצר בית פרטי250-350 ₪
עלות מחיר הדברת קפצזנב או פסוקאים בבית או בחצר200-300 ₪
מחיר מדביר עכבישים250-300 ₪
המחיר להדברת חיפושיות בחצר הבית או הבניין250-350 ₪
כמה עולה הדברת נמלי אש בחוץ?250-600 ₪
הדברת נמלי אש בבית מחיר ממוצע250-400 ₪
הדברת עשים בארונות מחירים250-500 ₪
כמה יעלה להדביר דג הכסף בחצר250-500 ₪
מחיר הדברה של חומייני בבית, בגינה או במרפסת200-400 ₪
מה מחיר הדברת טרמיטים בבית350-1500 ₪

בנוסף, אנו מציעים לכם שירות הדברת חרקים 24 שעות ביממה כי לעולם אין לדעת מתי תזדקקו למדביר באופן בהול. ולא רק שירותי הדברה של חרקים אלא גם הדברת מזיקים מכל הסוגים הנוספים היא המומחיות שלנו, דוגמת מכרסמים וזוחלים, כך שאתם יכולים להיות רגועים מכל בחינה שהיא.

מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

הדברת חרקים ירוקה

בין אם המדביר מחליט להשתמש בפיתיונות ובין אם בריסוס או בשיטה אחרת, חשוב מאוד כי השימוש יבוצע בחומרים המאושרים על ידי משרד הבריאות, כך שרעילות החומרים לא תפגע בדיירים אך עדיין תבצע את העבודה בצורה יעילה ובטוחה ביותר. כמובן שאנחנו מקפידים על כך, אך במידה ותהיו מעוניינים לנקוט במשנה זהירות (למשל, כאשר ישנים ילדים קטנים בבית, נשים בהריון וכו'), קיימת גם אפשרות נוספת של הדברה ירוקה נגד חרקים ללא שימוש ברעל.

בימינו קיימים חומרי ריסוס נגד חרקים אשר אינם אמורים להזיק לאדם בשימוש נכון ואנו תמיד נדאג להציע לכם את האפשרות הזאת, במידה ונחליט כי הדבר יעיל כנגד סוג החרקים שנמצאו במתחם שלכם.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.