פינוי קן ציפורים הוא דבר הכרחי לשם שמירה על הבריאות, איכות החיים ובטיחות המבנה. פנו אלינו לקבלת שירות סילוק קן ציפורים או הסרת קן יונים על ידי מדביר מוסמך (ושחרור הציפור לחופשי בסיום ההסרה).

פינוי קיני ציפורים עם גוזלים או בלי הוא בין תחומי ההתמחות הרבים שלנו בפסט מאסטר ואנחנו מבצעים זאת בהצלחה רבה בכל רחבי הארץ במחירים משתלמים במיוחד.

איך מפנים קן ציפורים, מהו מחיר פינוי של קן ציפורים ומדוע חשוב שתתקשרו אלינו ברגע שזיהיתם קן יונים בחלון, בבית או במרפסת שלכם? הנה התשובות.

 

פינוי קן ציפורים ממזגן, מחסן, אדן החלון, מרזב, ארובה ועוד במחיר משתלם במיוחד!

✔️ סילוק קן ציפורים בבית תוך שחרור הציפור לחופשי בטבע לפני הסרת הקן 

✔️ טיפול בכל סוגי הקנים והציפורים: פינוי קן יונים, עורבים, סנוניות, דררות ועוד

✔️ מדבירים מוסמכים זמינים לבצע הסרה של קן ציפורים בכל הארץ

✔️ פינוי קן ציפורים כולל הדברה נגד כיני יונים במקרה הצורך

✔️ לקבלת הצעת מחיר עבור פינוי קן ציפורים לצמיתות >>

חייגו כעת: 050-8303463

 

פינוי קן ציפורים
פינוי קן ציפורים – סילוק קן ציפורים לצמיתות על ידי מדביר מוסמך

 

 

מדוע חשוב לפנות קן ציפורים במהירות?

קן ציפורים שצץ לפתע במרפסת או בחלון של הבית יכול להיות מאוד נחמד ומסקרן, אך חשוב לדעת כי הדבר מחייב הרחקה שלו מסביבת המגורים שלכם כמה שיותר מהר. פינוי קן ציפורים הוא דבר חשוב מכמה סיבות עיקריות:

✔️ מפגע רעש – ציפורים עשויות להרעיש, במיוחד בשעות הבוקר המוקדמות, כמו במקרה המובהק של יונים. מפגע שכזה פשוט יהרוס את השינה שלכם בכל יום מחדש ויגרום לפגיעה קשה באיכות החיים שלכם.

✔️ מפגע בריאותי – צואה של ציפורים נחשבת למזהם סביבתי חמור והיא עשויה להכיל מחוללי מחלות רבים כגון דררת, סלמונלה, דלקות ריאות שמועברות דרך העיניים ועוד. בנוסף, חלק מהציפורים סובלות בעצמן מטפילים שונים, שיכולים למצוץ גם את דמם של האדם ולגרום לתופעות אלרגיות וזיהומים שונים (כגון כיני יונים).

✔️ פגיעה במבנה – הסרה של קן ציפורים היא דבר חשוב גם בשל העובדה שציפורים שמקננות בתוך המבנה ולידו עשויות לפגוע בו, לחורר צינורות פלסטיק, לפגוע בצינורות המזגן ולעיתים אפילו לפגוע באיטום של המבנה בחלקו החיצוני וזאת עקב המסת חומרי האיטום על ידי צואת היונים החומצית (עקב ריכוז אמוניה גבוה).

במילים אחרות, גם אם אתם נהנים בתחילה ממראה הקן התמים, מהר מאוד תתחילו להרגיש גם את החסרונות והבעיות הרבות של העניין ולכן חשוב שתתקשרו אלינו בהקדם ותזמינו שירות פינוי קינים מקצועי ומהיר.

מידע נוסף: פינוי יונה מתה | פינוי פגרים | הדברת קרציונים וכיני יונים

 

כיצד מתבצע תהליך סילוק קן ציפורים?

פינוי קן ציפורים בצורה מקצועית מתחיל ראשית כל בזיהוי הקן. מדוע זיהוי קן ציפורים הוא דבר חשוב? על מנת שמבצע המשימה יהיה בטוח שאכן מדובר בקן מיושב ואף ידע האם יש סיבה להיזהר מסוג הציפור שהקן משוייך אליה. למשל, קיים הבדל בין פינוי קן יונים לבין פינוי קן של עורבים מבחינת מורכבות הפינוי. אם מדובר בקן עורבים, הם בהחלט עשויים לתקוף במידה והם מזהים סכנה לקן או סכנה לביצים והגוזלים שלהם ולכן צריך לקחת זאת בחשבון מבחינת מיגון.

לאחר שלב הזיהוי, יש לוודא כי אין ציפורים בקן ובסביבתו ואז באמצעות שימוש בציוד מיוחד ניתן לתפוס את הקן ולהעביר אותו למקום מבטחים. הציוד עשוי לכלול סולמות להגעה לקינים שנמצאים במקומות גבוהים ו/או זרועות טלסקופיות עבור המקרים בהם הקן נמצא במקומות שאינם נגישים.

יש לציין כי כל שיטות הפינוי שלנו הומניות וכי אנחנו מקפידים לא לפגוע בשום אופן בציפורים, בביצים ובגוזלים שלהן.

טיפול בקן ציפורים
קן ציפורים בחניון של בית פרטי – סילוק הקן ושחרור הציפורים

 

מחיר פינוי קן ציפורים – כמה עולה הסרת קן?

ישנם גורמים רבים שקובעים את העלות הסופית של פינוי הקן, אך ניתן לומר כי מחיר פינוי קן ציפורים נקבע ראשית כל על פי מספר הקינים במקום ונגישותם. פינוי קן ציפורים ממרפסת שמש שטוחה למשל, יהיה זול בהרבה מאשר פינוי קן של ציפורים שמקננות בראש גג רעפים משופע שקשה מאוד להגיע אליו. המחיר עבור פינוי קן ציפורים אמור לכלול בתוכו גם ביצוע הדברה בסביבת המקום ממנו הורחק הקן וזאת על מנת לחטא ולהעלים כל זכר למזיקים שונים וגורמים מחוללי מחלות שיכולים עדיין לפגוע בכם.

אצלנו בפסט מאסטר עובדים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כך שנוכל להגיע תוך זמן קצר, מתי שרק תרצו. 

הנה טווח המחירים המומלץ עבור פינוי קן ציפורים מהבית שלכם:

פינוי קן ציפורים מחיר כולל ניקוי האזורהסרת קן יונים – מחיר מומלץ
פינוי קן ציפורים מחיר ממוצע550 – 250 ₪
מה המחיר סילוק קן ציפורים מגג רעפים?600 – 250 ₪
מחיר הסרת קן ציפורים משלטים של חנויות ובתי עסק550 – 250 ₪
עלות פינוי קן ציפורים ממערכת אוורור/ ונטה450 – 200 ₪
פינוי קן של ציפור מארובה מחירים ממוצעים500 – 200 ₪
כמה עולה פינוי קן יונים ממרתף?450 – 250 ₪
מחיר פינוי קן ציפורים מאדן של חלון (במקרה של גישה ישירה לחלון)350 – 200 ₪
כמה עולה פינוי קן יונים ממרפסת שירות?500 – 250 ₪

במקרה הצורך, מדביר מומלץ שלנו גם ידאג להציע לכם מספר אמצעים שיסייעו להרחיק ציפורים נוספות מהמקום, מה שימנע בניית קינים נוספים בעתיד, מה שגם כן יגרום לתוספת מחיר כלשהי. אמצעים אלו עשויים לכלול דחלילים בגדלים שונים (עבור הרחקת ציפורים מהגינה), דוקרני נירוסטה, רשתות נגד יונים, הדברה אלקטרונית על ידי גלי קול ועוד. המחיר עשוי להתייקר גם במידה ותזמינו אותנו בשעות לא שגרתיות, למשל בשעות לפנות הבוקר המוקדמות או הלילה המאוחרות, בסופי שבוע או בימי חג.

מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

פינוי קן ציפורים - שאלות ותשובות נפוצות

ציפורים מהוות מפגע תברואתי משתי סיבות עיקריות: ראשית, הן מייצרות צואה בכמויות גדולות שעלולה לחולל זיהומים ומחלות, נוסף על פגיעה ממשית במבנה בשל החומציות של ההפרשות עצמן. שנית, קיומם של קיני ציפורים ושלבי הקינון וההתרבות, גורמים לכך שהציפורים ישהו בקרבת מקום המגורים לאורך זמן ובקביעות. בעלי כנף שונים ובמיוחד ציפורים שחובבות אזורים אורבניים, עלולים להוות גורם למכת כינים, פשפשים ומזיקים שונים שהן נושאות על גופן.

השיטות לפינוי קן ציפורים הן הומניות ומתבצעות על ידי אנשי הדברה מיומנים, שבראש ובראשונה שמים דגש על בטיחות – הן של בני האדם המתגוררים באזור והן של בעלי החיים עצמם. הרחקת קן ציפורים נעשית בסיוע מכשור ייעודי ובזהירות מרבית, על מנת שלא לפגוע בקן, בביצים שבתוכו או בגוזלים הזעירים שייתכן וכבר בקעו.

אפשר לנקוט במספר אמצעים יעילים להרחקת ציפורים ממבנים, על מנת שלא לאפשר להן להתקרב אל הבית ולקנן בסביבתו. הדרכים למניעת חדירת ציפורים ויונים למבנה הן רבות וכוללות שיטות כמו הצבת דחלילים, התקנת דוקרנים, מתיחת רשת נגד יונים ועוד. הזמנת שירותי הדברה מקצועיים וקבלת ייעוץ ממדביר, תעניק לכם את המידע המלא בנושא זה ותאפשר את התאמת שיטת הרחקת הציפורים הרלוונטית והיעילה ביותר עבורכם.