פינוי כלב מת עלול להיות חוויה לא נעימה בכלל – המדבירים של פסט מאסטר יגיעו לבצע את המשימה בהליך קצר ויעיל, פינוי זריז ומקצועי לבית קברות מורשה לחיות. שירות אכפתי ורגיש מלא בהבנה וחמלה!

פינוי כלב מת הוא דבר שלא כדאי לבצע לבד. עדיף לפנות אל חברה מקצועית שמתמחה בעניין, דוגמת פסט מאסטר. אנחנו נוכל להגיע אליכם במהירות לכל מקום בארץ ולפנות את גופת הכלב שלכם לאן שתחליטו.

מה עושים עם כלב מת בבית? ומה לגבי כלב שאינו שלכם ומת ליד הבית שלכם? מי אחראי על הפינוי, מהן ההכנות לקראת פינוי גופת כלב?

היכן ניתן לקבור כלב מת ולאן צריך לפנות את הפגר, כמה עולה לפנות גופה כזו? את כל התשובות לשאלות החשובות האלה – בשורות הבאות.

 

פינוי כלב מת – פינוי מהיר ומיידי במחיר הוגן 24/7!

✔️ פינוי כלבים מתים – מגיעים במהירות לכל מקום שתרצו בפריסה ארצית רחבה!

הליך הפינוי מבוצע במהירות, ביעילות ותוך התחשבות מלאה בסיטואציה המורכבת! 

✔️ פינוי גופת כלב – נטרול ריחות, ריסוס וחיטוי הפגר וסביבתו

✔️ פינוי והטמנה במקום מורשה – בית קברות לחיות

✔️ פינוי פגר של כלב – בכל יום ושעה 24/7 ע"י מדביר מוסמך עם רישיון

✔️ פינוי גופת כלב – טיפול בכל סוגי הכלבים בכל הגדלים.

✔️ פינוי כלב מדירה, בית פרטי, גינה, חצר, בניין

✔️ שירות פינוי פגרי כלבים, במחיר אטרקטיבי >>

לפרטים חייגו לטלפון: 050-8303463

 

פינוי כלב מת
פינוי כלבים מתים – פינוי פגר של כלב בפריסה ארצית וזמינות מיידית 24/7, ריסוס וחיטוי פגר הכלב, במחירים הוגנים!

 

 

פינוי כלבים מתים – כאשר מדובר בכלב שלכם שמת בבית

כאשר הכלב של המשפחה שלכם מת, עם כל הצער שבדבר, עליכם לפנות אותו מהבית כמה שיותר מהר. למה חשוב לפנות גופת כלב במהירות? מאחר והריחות הרעים לא יאחרו להגיע, הגופה תתחיל להתפרק, נוזלים יצאו מתוכה וגם המזיקים יגיעו. אז מה עליכם לעשות?

# פשוט לפנות לווטרינר של הכלב שלכם – ולהתייעץ איתו להיכן יש לפנות את הכלב (נגיע לכך בהמשך) ולאחר מכן לפנות אלינו על מנת שנפנה את הגופה להיכן שתגידו לנו. פינוי כלב מת מתבצע באמצעותנו במהירות – 24/7. עד שנגיע עליכם לבצע מספר פעולות שאמורות למנוע ריחות לא נעימים בבית, התפרקות של הגופה והגעת מזיקים:

# הניחו את גופת הכלב על משטח החתלה חד פעמי – ואם אין לכם כזה, אז על גבי שקית זבל גדולה. עטפו אותה בסדין או מגבת ולאחר מכן הכניסו אותה לשקית אטומה.

# על מנת להאט ככל שניתן את תהליכי ההתפרקות של הגופה – הכניסו את הגופה העטופה למקרר במקרה של כלב קטן. אם מדובר בכלב גדול או בינוני, אין צורך בכך, כל עוד החברה המפנה תגיע במהירות.

# צרו קשר עם נותני שירות – בתחום קבורת חיות מחמד או משרפה שמאושרת לכך על ידי המדינה. הווטרינר הקבוע של הכלב שלכם אמור לדעת עם מי אתם צריכים להתקשר ואנחנו כבר נפנה את גופת הכלב למקום.

 

פינוי כלב מת
פינוי פגר של כלב מת

 

פינוי גופה של כלב שאינו שלכם

לא חסרים מקרים בהם פגר של כלב שאינו שלכם מתגלה פתאום בחצר או ליד הבניין שלכם. כמובן שגם במקרה הזה חשוב מאוד לפנות אותו כמה שיותר מהר, מאחר ולא ניתן לדעת ממה הכלב מת ואילו מחלות הוא נושא. בנוסף הוא יכול לגרום לריחות נבלה בלתי נסבלים ולגרום למזיקים שונים להגיע.

פינוי פגר של כלב שנמצא ברחוב אמור להתבצע על ידי העירייה, אך העובדות מראות כי הרשויות לוקחות את זמן ולעיתים מגיעות רק לאחר מספר ימים. לכן גם במקרה הזה עדיף שתיפנו אלינו ואנחנו כבר נגיע במהירות, נפנה את הגופה של הכלב ונבצע גם חיטוי וריסוס של האזור שבו נמצא הפגר.

 

היכן מותר לקבור את הכלב? האם בבית ושטחים ציבוריים?

לקוחות רבים שלנו טועים לחשוב כי פינוי גופה של כלב מהבית הוא אינו דבר שחובה לבצע ושהם יכולים לקבור את הכלב בחצר ביתם. האם אפשר לקבור כלב מת בחצר? התשובה היא שלא, שכן על פי החוק בישראל, חל איסור על קבורת בעלי חיים באופן פרטי.

אין לקבור כלבים וחיות מחמד אחרות בשטחים פרטיים (בגינה למשל) ולמעשה גם לא בשטחים ציבוריים כמו יערות, חורשות, חוף הים וכדומה.
אז לאן מפנים פגרי כלבים? והיכן קוברים אותם? ובכן, ישנן כמה אפשרויות לכך:

✔️ מטמנות עירוניות – במקרה זה יש לתאם מול העירייה את המועד להטמנת הכלב באתר עירוני המיועד לכך. חשוב לציין כי לא מדובר בקבר של ממש אלא יותר כמו "קבר אחים" וכי עדיין תצטרכו למצוא פתרון להובלת הפגר אל המטמנה. פנייה אל  חברה כמונו עבור פינוי כלב מת תפתור לכם את הבעיה.

✔️ בתי קברות פרטיים – אלו הם עסקים שקיבלו היתר מהמדינה לקבור חיות מחמד בשטחם, בהליך קבורה פרטי בחלקת קבר אמיתית שאותה תוכלו לפקוד כאשר תחפצו בכך. זוהי אפשרות קבורה הרבה יותר מכובדת אך היא תעלה לכם יותר.

✔️ שריפת הגופה – שירות שבדרך כלל מוצע על ידי בתי העלמין לחיות מחמד והוא כולל  את שריפת הכלב וקבלת האפר בתוך כד או כלי אחר לבחירה.

לא משנה באיזו אפשרות תבחרו, אנו נוכל לסייע לכם בפינוי גופת הכלב אל המקום הנדרש. במידה ומדובר בכלב קטן ואתם עדיין לא החלטתם מה ברצונכם לעשות עם הפגר, תוכלו להכניס אותו למקרר למשך עד 24 שעות (כמובן, בתוך סדין ועיטוף בשקית אטומה וחזקה). פינוי גופת כלב גדול בדרך כלל אינה סובל דיחוי ויש לעשות זאת בהקדם האפשרי.

 

מחיר פינוי כלב מת – כמה עולה?

פינוי כלב מת בבית או בחצר באמצעותנו אומנם יעלה לכם כסף, אך לא יותר מידי, מה גם שתוכלו להיות בטוחים שהבעיה תיפתר במהרה – ללא ריחות רעים וללא הגעת מזיקים המונית למקום. כמה זה אמור לעלות לכם?

ובכן, מחיר פינוי כלב מת תלוי בכמה דברים, כמו גודל הכלב ( פינוי כלבים גדולים יקר יותר בכ-100 שקלים בממוצע), מידת הדחיפות (פינוי דחוף באמצע הלילה או בסוף השבוע יהיה יקר יותר מאשר בשעות היום), האם מדובר בפינוי בלבד או גם בצורך בביצוע הדברה וטיפול במפגע ריחות (מה שבדרך כלל מתבקש כאשר מדובר על פינוי של כלב מת שאינו שלכם),

האם יש צורך בהסעת הפגר למקום מרוחק מאוד ממקום הפינוי, והאם הקבורה נערכת במטמנה או בבית קברות פרטי (האפשרות הפרטית יכולה להגיע לאלפי שקלים).

בכל מקרה, פינוי כלב מת מתבצע על ידינו בפסט מאסטר במחירים נוחים והוגנים ואנחנו תמיד הולכים לקראת הלקוחות שלנו בשעה הקשה, שבה עליהם לקבור את כלבם הנאמן. הנה טווחי המחירים הממוצעים עבור פינוי כלבים מתים בכל שעה שהיא ולפי מקום הקבורה הנבחר:

פינוי כלב מת – מחיר לפי מזיקמחירון מומלץ
מחיר ממוצע לפינוי כלב קטן מת החל מ-450 ₪
עלות פינוי פגר של כלב בינוני בשולי הכביש580 – 450 ₪
מה העלות של פינוי פגר כלב קטן?
כאשר המקום ידוע כמו מהבית או מהחצר וכו.. 
500 – 400 ₪
כמה עולה לפנות פגרי של כלב גדול?
במקום גלוי כגון שולי הכביש או שכונת מגורים
750 – 600 ₪
כמה יעלה פינוי כלב מת מהחצר?
מחיר כולל חיטוי, נטרול ריחות והטמנה
800 – 500 ₪
מה העלות לפינוי פגר של כלב מהוטרינר לאחר הרדמה?
כאשר היום והשעה נקבעו מראש 
400 – 350 ₪
כמה עולה לפנות גופה של כלב גדול מהבית?
פינוי מיידי ללא חיטוי/הדברה 
500 – 400 ₪

 מוזמנים לצלצל אלינו ולקבל תשובה לכל שאלה ולתאם פינוי מולנו במחיר נוח והוגן במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.