הדברה נגד זבוב החול נחשבת לפעולה שהיא חובה של ממש ולא בגדר המלצה. לעומת רוב סוגי היתושים הקיימים בישראל (ולמרות שמו, אכן מדובר בסוג של יתוש ולא בזבוב), יתוש זה מסוגל להעביר מחלה קשה מאוד לאדם (לישמניה) ולכן יש לפעול לשם הדברתו כמה שיותר מהר. אצלנו בפסט מאסטר מתמחים בתהליכי הדברת זבוב החול ומסוגלים להיפטר ממנו בצורה מהירה ויעילה.

תוכלו להתקשר אלינו ונשלח אליכם מדביר זבובי חול מקצועי לכל חלקי הארץ. השירות במחירים נוחים והוגנים אשר כוללים גם אחריות על העבודה.

מהו זבוב החול, מדוע חשוב להדביר אותו, כיצד מבצעים הדברת זבובי חול, כמה עולה הדברת זבוב החול ומדוע חשוב שתתקשרו אלינו עוד היום? הנה כל התשובות.

 

הדברת זבוב החול בכל הארץ – מחירים נוחים (מאד)!

✔️ מדביר זבובי החול בזמינות גבוהה – מתחייבים לשירות הטוב בישראל 

✔️ מבחר אפשרויות הדברה נגד זבוב החול – הדברה ירוקה, אורגנית, כימית ועוד

✔️ מדבירים מורשים ובעלי הסמכות, חומרים באישור המשרד להגנה"ס 

✔️ חברת הדברות המתמחה בביצוע ריסוס נגד זבוב החול וחרקים מעופפים

✔️ מחפשים מדביר נגד זבוב החול? קבלו הצעת מחיר שאסור לפספס >>

להזמנת מדביר זבוב החול: 050-8303463

 

הדברת זבוב החול
הדברת זבוב החול בפריסה ארצית – מדבירים נגד זבוב החול

 

 

מהו זבוב החול ומדוע הוא כל כך מסוכן לאדם?

זבוב החול, הידוע גם בכינויו "בקה", הוא למעשה סוג של יתוש שנראה כמעין זבוב קטן. צבעו חום-צהבהב, הוא בעל 6 רגליים ארוכות יחסית, עם כנפיים שעל גביהן שיערות קטנטנות, והוא עף בצורה של דילוגים, מה שמאפשר להבדיל בינו לבין זבובים ויתושים אחרים. גם במקרה של זבוב החול, הנקבה היא זו שניזונה מדמם של בני אדם ובעלי חיים אחרים והעקיצות שלה אינן מכאיבות יותר משל יתוש רגיל, אלא רק מגרדות ונעלמות בדרך כלל ללא צורך בטיפול כלשהו.

מדוע בכל זאת חשוב לבצע הדברה נגד זבוב החול? מאחר ובאזורים שונים בארץ, בעיקר בדרומה, היתושים הללו ניזונים מדמם של בעלי חיים שנושאים בקרבם את נגיף הלישמניה, כך שעקיצתם יכולה להעביר אותו לאדם.

המחלה שנגרמת בעקבות נגיף זה קרויה "שושנת יריחו" והיא מתבטאת בזיהום עורי חמור שמשאיר צלקות שאותן קשה מאוד להעלים או לטשטש, במיוחד באזורי הפנים והגפיים. גם בשאר האזורים בארץ יתושים אלו יכולים להדביק במחלה זו ולכן כאשר מזהים את נוכחותם, יש להזמין את שירותי ההדברה שלנו באופן מיידי.

 

תעודת זהות: מי אתה זבוב החול? תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיבקה – Phlebotomus
שמות נוספיםזבובון החול
האם מסוכן לאדם?עשוי לגרום לזיהומים ודלקות וכמו כן להעביר מחלות
נזקים אפשריים להם גורםעקיצתם יכולה להעביר מחלות מבעלי חיים לאדם כמו למשל "שושנת יריחו", הבאה לידי ביטוי בזיהום עורי חמור המשאיר צלקות שקשה להעלים, במיוחד סביב אזורי הפנים והגפיים.
באילו מקומות נפוץ?בעיקר בדרום הארץ, בדגש על קירבה למקורות מים עומדים
צבע המזיק

חום-צהבהב: חרק שעיר עם רגליים ארוכות בנות כ-1 עד 3 מ"מ

איך מדבירים זבוב החול? (שיטות מובילות)ריסוס (כימי או הדברה ירוקה): הדברה באיוד, הדברה במלכודות ושיטות נוספות
מחיר הדברת זבוב החולהחל מ-200 ₪

 

כיצד מבצעים הדברה נגד זבוב החול?

בשלב הראשוני, מדבירים מומלצים יוודאו כי אכן מדובר בסוג זה של יתוש ושלא מדובר במזיק מעופף אחר (שגם אותו נוכל להדביר בקלות, אך בדרכים אחרות). במידה ואכן מדובר בזבוב החול, עומדות בידי המדביר מספר אפשרויות על מנת לבצע את ההדברה:

✔️ ריסוס נגד זבוב החול בתוך הבית והחצר – הריסוס כולל חומרים על בסיס פירתרואיד (קוטל חרקים ומעופפים) בעל רעילות גבוהה למזיקים אך עם פוטנציאל רעילות נמוך לאדם. את הריסוס מיישמים בבית ובחצר ויש לפנות את המקום למשך מספר שעות לאחר מכן. משום שנקבת זבוב החול פעילה מאוד בשעות אחר הצהרים והערב, מומלץ מאוד לבצע את ההדברה בשעות אלו אך הדבר אינו מחייב.

✔️ ריסוס זבוב החול בשטחים ציבוריים פתוחים – במקומות שכאלה, הריסוס מבוצע על ידי חומרים שמוגדרים "שארתיים". חומרים אלו פועלים לאורך זמן רב יותר ואינם מתפוגגים במהירות כמו הריסוס הביתי, שמחייב את נטרול החומר לאחר פרק זמן של כמה שעות לאחר יישומו, על מנת שהמבנה יאוכלס מחדש ללא השפעה רעילה על דייריו.

✔️ חומר דוחה זבוב החול – ישנם מספר סוגי חומרים שהוכחו ככאלה שזבוב החול אינו מסוגל לסבול, כך שבמידה והוא מריח אותם בשטח, הוא מייד יוצא ממקום מחבואו ומנסה לעבור למקומות אחרים. את החומרים הללו משחררים לאוויר ממכשירים חשמליים בצורת אדים. המדביר שלנו עשוי לצייד אתכם עם חומר נגד זבוב החול שתיישמו בשטח בעצמכם לאחר הריסוס או לחילופין, ליישם אותו בעצמו תוך כדי ביצוע הריסוס, על מנת לגרום ליתושים המטרידים להתעופף בניסיון לברוח מהחומר ולעבור הרעלה על ידי חומרי הריסוס בצורה מהירה יותר.

✔️ מלכודות נגד זבוב החול – טיפול בזבוב החול יכול להתבצע גם באמצעות מלכודות שמשמשות לצרכי לכידה וסילוק של יתושים רגילים, בין אם מדובר על מלכודות סטנדרטיות ובין אם על כאלה שכוללות משאבה או נורות UV בלבד. שיטת המלכודות נחשבת לירוקה וידידותית לסביבה, אך יש לציין כי היא לא יעילה בשטחים פתוחים גדולים ושהיא פחות מתאימה לשימוש בתוך הבית. כן ניתן להשתמש בה עבור הדברה של זבוב החול בגינה קטנה או במרפסת שמש.

 

כמה עולה הדברה נגד זבוב החול? מחירים

מחיר הדברה נגד זבוב החול נקבע על פי מספר גורמים, ביניהם מורכבות העבודה וגודל השטח שיש להדביר.

המקרים הפשוטים יותר שכוללים ריסוס של שטח קטן, יתחילו במחירים של כ-200 שקלים, והמחיר יתייקר ככל שמדובר בשטח גדול יותר שכולל גם גינה או צורך בשילוב של מספר שיטות הדברה, כגון ריסוס, חומר דוחה זבובים ומלכודות ביחד.

עוד היבט שמשפיע על המחיר של שירותי הדברה נגד זבוב החול הוא עונת השנה שבה מזמינים את השירות. בעונת הקיץ החמה, שבה כל סוגי היתושים יותר נפוצים, מחירי ההדברה קופצים בשל הביקוש הרב, כך שאם ברצונכם לחסוך בעלויות ואף למנוע את הופעת זבוב החול מלכתחילה, רצוי שתתקשרו אלינו כבר בתחילת האביב, כשהטמפרטורות מתחילות לעלות.

בכל מקרה, אצלנו בפסט מאסטר תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר עבור שירותי הדברת זבוב החול.

 

הדברת זבוב החול – היתרונות של פסט מאסטר

מחירים משתלמים עבור שירותי הדברה נגד זבוב החול הם יתרון משמעותי שתקבלו מאיתנו,  אך מעבר לזאת, ההתקשרות איתנו מבטיחה לכם גם יתרונות רבים נוספים:

✔️ צוות מדבירים מורשים – כל המדבירים שלנו הם בעלי הסמכה מטעם המשרד להגנת הסביבה, מה שמבטיח לכם תוצאות הדברה בטוחות שבאמת יעבדו לטווח הזמן הארוך. הסיבה לכך היא גם ההקפדה של כל אחד מהם לעבוד אך ורק עם חומרי הדברה איכותיים שקיבלו את אישור משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

✔️ אחריות על העבודה – אנחנו מתחייבים לפתור לכם את בעיית המזיקים לתקופת הזמן הארוכה ביותר שניתן, ובהתאם לזאת אף נותנים לכם אחריות ארוכת טווח בכתב מייד בסיום העבודה, כך שתוכלו להזמין אותנו פעם נוספת ללא תוספת תשלום, במידה וזבוב החול יחזור להטריד אתכם.

✔️ שירותי הדברה 24/7 – לעולם אין לדעת מתי תזדקקו לשירותי הדברה דחופים, בין אם מדובר על הדברת זבוב החול ובין אם על הדברה של סוגי זבובים ויתושים אחרים. על כן אנחנו מציעים לכם את השירות שלנו 24 שעות ביממה, 7 ימי בשבוע, מתי שרק תזדקקו לכך.

מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

הדברה נגד זבוב החול - שאלות נפוצות ותשובות עליהן

זבוב החול הוא למעשה סוג של יתוש קטן מאוד, בין 1 ל- 3 מ"מ בלבד, יש לו 6 רגליים ארוכות יחסית, כנפיים בצורת V עם שיערות קטנות מאוד על גביהן והוא מעופף בצורת דילוגים. אם זיהיתם חרק שנראה דומה לתיאור הזה, התקשרו אלינו לפסט מאסטר והזמינו הדברה במהירות.

בדיוק כמו סוגי יתושים אחרים, גם זבוב החול מסוגל להדביק בני אדם במחלות באמצעות עקיצתו, אך במקרה הזה, מדובר במחלה הרבה יותר קשה ורצינית, כזאת הקשורה לנגיף הלישמניה ומחלת "שושנת יריחו". אומנם מרבית המקרים דווחו בעיקר בדרום הארץ, אך רצוי שלא לקחת סיכונים ולהזמין הדברה נגד זבוב החול גם בשאר אזורי הארץ.

עקיצת זבוב החול יכולה לגרום להעברת טפיל הלישמניה לגוף, מה שיכול להתבטא במספר אופנים. ברוב המקרים מדובר בלישמניה של העור, מה שמתבטא בפצע מוגלתי חמור שמותיר צלקת עבה וגסה. במקרים אחרים יכול להיגרם נזק לריריות (קיבה, אף, פה) ולעיתים אף נזק לאיברים פנימיים, מה  שיכול לגרום גם למוות.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.