שירותי הדברה בבית דגן  – מצאתם ג'וקים באמבטיה? נמלים במטבח? פשפשים על המזרן? אל חשש! בדיוק בשביל זה אנחנו פה! צוות המדבירים של פסט מאסטר יגיע להדביר במקצועיות כל חרק, מכרסם או מזיק במחירים נוחים (מאד).

זקוקים להדברות בבית דגן? לפני שאתם בוחרים מדביר, יש כמה דברים שחשוב לדעת. אנחנו כאן כדי לענות לכם על כל השאלות החשובות: איך לוודא שהמדביר שלפניכם בעל רישיון הדברה, מדוע הרישיון כל-כך חשוב, כמה עולה הדברה, ומתי הזמן הטוב ביותר לבצע ריסוס בבית? מדריך מזורז עם כל מה שצריך לדעת לקראת הדברה בבית דגן.

 

הדברה בבית דגן – מדבירים מורשים במחירים ללא תחרות

✔️ מדבירים בבית דגן  – זמינים לקריאתם מסביב לשעון ומגיעים במהירות

✔️ שירותי הדברה ביישוב בית דגן – מדבירים עם אחריות נגד מזיקים

✔️ לוכד חולדות בבית דגן – לכידת חולדות, עכברים, נחשים ללא סיכון בטיחותי לדיירי הבית

✔️ מדביר בבית דגן בכל שכונות היישוב: הבאר, בנה ביתך, נקודת חן, נווה גנים ואחרות 

✔️ הדברה ביישוב בית דגן עושים עם פסט מאסטר! מחירים מעולים ושירות אדיב >>

לפרטים חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה בבית דגן
הדברה בבית דגן עם אחריות על כל הדברה – מדבירים מורשים במחירים מעולים!

 

 

מתי כדאי להזמין מדביר בבית דגן?

על-פי החוק, הדברה צריכה להתבצע רק במידה ויש מזיקים בבית, ולא כפעולת מניעה. מומלץ להזמין הדברה לדירה בבית דגן רק לאחר שזיהינו מזיקים בבית, ועדיף לעשות זאת בהקדם האפשרי, לפני שהם מתרבים והבעיה תופחת לממדי ענק.

רוב החרקים יוצאים ממקומות המסתור שלהם כשמזג האוויר מתחיל להתחמם, בסביבות חודש מאי. בתקופת הזאת הביקוש להדברה עולה בעשרות אחוזים. הדרך האפקטיבית היחידה למנוע חרקים וממזיקים היא לדאוג לסביבה נקייה, לאטום סדקים וחריצים ולסגור היטב את כל אריזות המזון.

 

איך לבחור חברת הדברה בבית דגן?

יש לא מעט מדבירים בבית דגן – אלה הנקודות שחשוב לוודא לפני שמזמינים אחד:

✔️רישיון הדברה: רוב חומרי ההדברה הם חומרים רעילים. בידיים לא מיומנות ריסוס לבית בבית דגן עלו להיות מסוכן. לכן חשוב לוודא שהמדביר שהזמנתם הוא מדביר מורשה עם תעודת הדברה. אל תהססו לבקש לראות את התעודה, ותוודאו ששמו של המדביר הוא זה שרשום בתעודה.

רישיון כזה מוכיח שהמדביר למד באופן מקיף כל מה שצריך לדעת על שימוש בטיחותי ונכון בחומרי הדברה. חשוב לציין כי יש כמה דרגות של רישיון הדברה, הדברת טרמיטים ופשפשים למשל מצריכה רישיון בדרגה גבוהה יותר.

✔️ אחריות על העבודה: חלק מהמדבירים מספקים אחריות על עבודתם. במידה והבעיה חוזרת על עצמה בתקופת האחריות שלאחר ההדברה, המדביר ישוב לביקור נוסף ללא עלות. על הדברת ג'וקים בבית דגן נהוג לתת אחריות של חצי שנה. על הדברת פרעושים בבית דגן לעומת זאת, לא נהוג לתת אחריות כלל מכיוון שמדובר בפתרון נקודתי.

 

איך להתכונן לקראת הדברות בבית דגן?

אם הזמנתם הדברה לבית או לבית העסק בבית דגן, יש מספר צעדים שתוכלו לנקוט לקראת ההדברה. הצעדים הללו מגדילים את הסיכויים שההדברה תצליח:

✔️ הדברת תיקנים: במקרה של הדברת תיקנים במטבח כדאי לפנות את ארונות המטבח. כמו כן, רצוי להיפטר מאריזות מזון פתוחות שעלולות להיות נגועות בביצי חרקים.

✔️ הדברת עכברים בבית דגן:  בניגוד להדברת תיקנים, במקרה של הדברת מכרסמים חשוב להשאיר את הרהיטים במקומם ולא להזיז שום דבר בבית. עכברים וחולדות רגישים לשינויים, ואם הם יזהו תזוזה בבית הם לא ייצאו מהמחבוא שלהם, דבר שיקשה על לכידתם.

✔️ הדברת פרעושים ופשפשים: הדברת פרעושים ופשפשים דורשת הכנות מקדימות. לפני בואו של המדביר חשוב לשאוב את כל השטיחים ואת פינות הבית, למקרה שהפרעושים והפששפשים הטילו ביצים. בנוסף, עליכם לכבס בטמפרטורה גבוהה כל בגד שבא במגע עם הפרעושים והפשפשים.

 

כיצד מתבצעת הדברה בבית דגן?

התהליך מתחיל בזיהוי החרק. כל מזיק דורש שיטת הדברה ייחודית, עם חומרים וריכוזים שמתאימים לו. במידת האפשר, נעדיף לטפל בפולשים באמצעים אלטרנטיביים ולא בריסוס – למשל באמצעות מלכודות, תיבות האכלה ופיתיונות ג'ל. בתום ההדברה יתכן שתתבקשו לפנות את הבית למספר שעות ולהשאיר את החלונות פתוחים לצורך אוורור.

לאחר מכן חשוב לנקוט במספר צעדי מניעה  – כמו איטום סדקים וחריצים בקירות, התקנת רשתות בחלונות וייבוש של מקורות מים עומדים.

 

מחיר הדברה ביישוב בית דגן

באופן כללי הדברה היא לא סיפור יקר. מחיר הדברה בבית דגן עולה בסביבות 300 ₪ עבור הדברה פשוטה כנגד מקקים. ככל שהשטח שעלינו להדביר גדול יותר, מחיר ההדברה צפוי לעלות. כמו כן, חלק מהמזיקים דורשים אסטרטגיית הדברה מורכבת ויקרה יותר – הדברת פשפש המיטה בבית דגן תעלה לכם בין 400-1,500 ₪ בממוצע.

הדברה בבית דגן – מחיר לפי מזיקמדביר בבית דגן – מחירון מומלץ
כמה יעלה ביקור מדביר לצורך ייעוץ הדברה?200 – 120 ₪
מחיר הדברת נמלים בחצר הבית בבית דגן?החל מ-250 ₪
עלות ריסוס נגד ג'וקים ביישוב בית דגן החל מ-250 ₪
עלות הדברת פשפשים בגינה או בחצר בבית דגןהחל מ-2,100 ₪
מה מחיר הדברת פרעושים בדירה קטנה?החל מ-320 ₪
מחיר לכידת עכבר ביישוב בית דגןהחל מ-260 ₪
לוכד נחשים בבית דגן מחיר ממוצע800 – 320 ₪

הדברה עם פסט מאסטר – למה דווקא אנחנו?

אנחנו מעסיקים מדבירים מורשים בלבד, בעלי וותק וניסיון בתחומם. המדבירים שלנו יודעים לטפל בכל סוגי המזיקים – בין אם אתם זקוקים לשירותיו של לוכד חולדות בבית דגן, לוכד נחשים, הדברת נמלים בבית או כל מזיק אחר.

אנחנו כאן בשבילכם. עם שירות אדיב ומקצועי, אחריות על כל עבודה ומחירים נוחים.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.