שירות הרחקת לטאות הוא דבר מאוד מבוקש אצלנו בפסט מאסטר, במיוחד בבתים פרטיים, אליהם חודרות הלטאות מהגינה. הלטאות שנפוצות בישראל אומנם לא נחשבות למסוכנות לאדם ובתרבויות רבות הן אף נחשבות לכאלה שמביאות מזל טוב, אך עדיין רבים מפחדים מהן וממש לא רוצים לחיות איתן בבית.

אנחנו מציעים לכם שירותי הרחקת לטאות בכל הארץ, 24 שעות ביממה ובמחירים משתלמים במיוחד. מהם סוגי הלטאות הנפוצים בארץ, כיצד מדבירים ומרחיקים אותן ומדוע כדאי לכם לצלצל אלינו עוד היום אם לטאה חדרה לביתכם? הנה כל התשובות.

 

הרחקת לטאות בבית או בגינה, שממית או זיקית בכל הארץ!

✔️ לוכד לטאות מורשה ללכידה והרחקה של כל סוגי הלטאות מהבית, בגינה או בחצר

✔️ מסירת אחריות ללקוח בסיום כל שירות לכידת לטאה או באמצעות לוכדן

✔️שיטות ידידותיות לסביבה, הרחקה מקצועית 24/7

✔️ מדביר להרחקת לטאות יסייע באיתור מקום המסתור, פיזור מלכודות וטיפול מנע

✔️ הרחקת שממיות, זיקיות ועוד במחירים שאסור לפספס >>

חייגו לפרטים: 050-8303463

 

הרחקת לטאות
הרחקת לטאות בבית או בחצר – מחויבות למחיר נוח ולשירות מקצועי

 

 

סוגי לטאות שיכולות לחדור לבית שלכם?

בישראל ניתן למצוא סוגים רבים של לטאות אך רוב רובן נמצאות בחיק הטבע ולעולם לא ייכנסו לבית שלכם. יחד עם זאת, ישנם כמה סוגי לטאות שכן מספיק סקרניות על מנת להיכנס למבנים, אך הן אינן מסוכנות כלל וכלל. בין סוגי הלטאות הנפוצים ביותר שבגללם מזמינים מאיתנו שירותי הרחקת לטאות מהבית, ניתן לציין את הבאים:

✔️ שממית הבית – ניתן למצוא אותה בכל רחבי הארץ, צבעה וורדרד- חום בהיר או כחול-אפור ויש לה כריות הדבקה באצבעות, באמצעותן היא נצמדת לקירות.

✔️ שממית מחוספסת – נפוצה בעיקר באזור הדרום והיא כהה יותר, עם נקודות חומות על גבה.

✔️ חרדון – אף הוא נפוץ בכל רחבי הארץ, גופו מעט כהה אך כאשר עולות הטמפרטורות צבעו הופך לבהיר יותר.

✔️ לטאה זריזה – זוהי לטאה מהירה מאוד, בעלת צבע זית מבריק, שאוהבת מאוד את חיק הטבע אך לעיתים עלולה להיכנס בטעות לבתים.

 

תעודת זהות: מי את לטאה? תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעילטאה – Lacertilia
קבוצה, על-סדרהזוחלים, הלפידוזאוריה
האם מסוכן?לא
מיני לטאות נפוצים בישראלחומטיים‏, לטאיים‏, חרדוניים‏, שממיתיים‏, זיקית ים-תיכונית, מניפנית אילתית/ גלילית/ מצויה, קמטן החורש
ממה ניזונה לטאה?בעיקר ממיני חרקים קטנים, כגון פרפרים בגודל קטן, יתושים, עכבישים קטנים ונוספים
צבע המזיקכתלות במין והסוג, לרוב צבעי הסוואה בהירים
איך לוכדים לטאה? (שיטות מובילות)מלכודות המיועדות ללטאות או לכידה מידית על ידי המדביר באמצעות לוכדן
מחיר הרחקת לטאות מהביתהחל מ-250 ₪

למעשה, כל הלטאות הללו ניזונות מחרקים ולכן ניתן לנצל אותן לצרכי הדברה ביולוגית טבעית בחצר של הבית. למשל, במקרה של  תיקנים, יתושים, זבובים וזחלים. אך כאשר הן פולשות לתוך הבית ממש לא נעים לחיות איתן, ולכן תמיד כדאי שיהיה לכם מספר טלפון של חברת הדברה מקצועית כמונו אשר מציעה שירות של הרחקת לטאות 24 שעות ביממה.

בין אם מדובר על הרחקת לטאות גדולות או קטנות, המדבירים המומלצים והמקצועיים שלנו ידעו כיצד להרחיק אותן מביתכם בצורה המהירה והיעילה ביותר.

 

איך מרחיקים לטאות מהבית?

מאחר והלטאות שנפוצות בישראל אינן מסוכנות לאדם וגם בשל העובדה שחלקן נמצאות בסכנת הכחדה (הן לא מתרבות במהירות כמו סוגי מזיקים אחרים), אנו עושים את מירב המאמצים שלא לפגוע בהן, אלא פשוט ללכוד אותן ולשחרר אותן במקום בטוח בטבע. כך שאם תזמינו מאיתנו שירות של מדביר לטאות,

אנחנו למעשה נשלח לכם לוכד לטאות מוסמך אשר, בדומה ללוכד נחשים, יודע כיצד להרחיק כל סוג של לטאה באמצעות לכידה.

אם הלטאה נראית לעין, הפעולה תתבצע באמצעות לוכדן, מעין מוט שבאמצעותו תופסים את הלטאה מבלי לפגוע בה.

אם הלטאה כבר הספיקה לברוח, הלוכד ישאיר מלכודת שתתפוס אותה בהמשך. הרחקת לטאה בדרך שכזאת תתבצע באמצעות שימוש במלכודות דבק מיוחדות, שמושכות את הלטאה ומנטרלות את יכולתה לנוע. המלכודות אינן הורגות את הלטאה וניתן בקלות לשחרר אותה במקום מבטחים.

 

הרחקת לטאות באמצעות ריסוס – האם זה אפשרי?

לא קיימות שיטות של ריסוס כימי לבית נגד לטאות שנחשב למספיק יעיל ושיטת הלכידה נחשבת לאפשרות הכי יעילה. כן ניתן להשתמש בתכשירי ריסוס ביתיים נגד יתושים, מאחר והלטאות לא אוהבות את הריח שלהם ובורחות מהמקום. ניתן לנסות זאת עבור הרחקת לטאות בבית וגם בתור חומר הדברת לטאות בגינה ובחצר.

טיפול נגד לטאות בשיטה כזאת היא למעשה לשם מניעה של חדירת לטאות למתחם שלכם, אך אם לטאה כבר חדרה לביתכם, כדאי שתזמינו מאיתנו שירות של הרחקת לטאות ולא תנסו לתפוס אותה בעצמכם.

 

האם ניתן ללכוד לטאה ללא לוכד לטאות מקצועי?

קשה מאוד לתפוס לטאה לבד ללא ציוד מתאים דוגמת לוכדן, ולכן עדיף כי תצלצלו אלינו על מנת שנשלח אליכם לוכד לטאות מקצועי. הוא ידע לזהות באופן ודאי את סוג הלטאה גם אם היא מסתתרת וזאת בזכות גללי הצואה הייחודיים שלה (עם שפיץ בקצה) וגם ללכוד אותה בצורה מהירה. אם אתם בכל זאת מעוניינים לנסות להתמודד עם הלטאה בעצמכם וללכוד אותה לבד, זכרו שהמטרה היא לתפוס אותה אך לא להזיק לה.

המתינו לצאתה ממקום מחבואה וטאטאו אותה בעדינות אל תוך דלי הפוך על צידו. ניתן גם לרסס את הלטאה עם מים קרים, שכן פעולה זו מדמה גשם, מה שגורם לה להאט את תנועתה. שימו לב שאם אתם מנסים לתפוס אותה עם הידיים, עשו זאת בעדינות ולא דרך הזנב, שכן ככל הנראה הוא יישאר לכם ביד והלטאה תברח לדרכה.

 

פעולות הרחקת לטאות שניתן לבצע לבד לשם מניעה

מלבד שימוש בתכשירי ריסוס למיניהם שניתן לרכוש בחנויות (כאמור, ריסוס נגד יתושים, מה שיעיל גם נגד לטאות), רצוי שתבצעו גם עוד מספר פעולות של הרחקת לטאות – עשה זאת בעצמך:

✔️ איטום פתחים – התקינו רשתות בחלונות, חיסמו את הרווח שמתחת לדלת הכניסה לבית ושימו לב לחריצים שבקירות.

✔️ שימוש במלח וביצים – פזרו מלח על אדן החלון או קליפות של ביצים בכניסה לבית. הלטאות אינן אוהבות את החומרים הללו ומתרחקות מהן.

✔️ שמירה על טמפרטורה נמוכה וסביבה יבשה – דאגו שהבית שלכם יאופיין בתנאים שכאלה, שכן לטאות נמשכות למקומות חמים ולחים בעיקר.

✔️ הדברה של מזיקים אחרים – לטאות נמשכות למקומות עם חרקים מאחר והם משמשים כמזון עבורן. הזמנת שירותי הדברה מאיתנו עבור אותם מזיקים, תימנע את הגעתן.

 

מחיר הרחקת לטאות – כמה עולה?

מחיר הרחקת לטאות הוא דבר שמתחיל ב-250 עד 300 שקלים בדרך כלל, כשהמחיר עולה ככל שמדובר במספר לטאות רב יותר ובשטח גדול יותר שרוצים להרחיק ממנו את הלטאות. אצלנו תוכלו למצוא את המחירים המשתלמים ביותר. הנה טווחי המחירים המומלצים עבור שירותי הרחקת לטאות:

הרחקת לטאות מחיר לפי שטחמחירון מומלץ – מדביר לטאות
הרחקת לטאות מחיר ממוצע250-600 ₪
מחיר הרחקת זיקית בבית או בחצר250-400 ₪
כמה עולה טיפול נגד שממיות במרפסת?250-400 ₪
מה העלות של הרחקת לטאה בבית פרטי?250-600 ₪

הרחקת לטאות – תשובות לשאלות נפוצות:

ניתן להרחיק לטאות מהבית באמצעות התקנת רשתות על פתחי חלונות ודלתות, פיזור של חומרים דוגמת מלח וביצים שהלטאות לא אוהבות, שמירה על טמפרטורה נמוכה בבית ועל סביבה יבשה ואף שימוש בחומרי ריסוס ביתיים נגד יתושים.

קיימות לטאות שיכולות להיות מסוכנות אך הן לא נפוצות בארץ. על מנת שלא להסתכן בלי שום סיבה בנשיכה מסוכנת, אם פלשה לטאה כלשהי אל הבית שלכם, עדיף שתתקשרו אל פסט מאסטר ולא תנסו לתפוס אותה לבד, על מנת שנשלח אליכם לוכד מקצועי מטעמנו.

לוכד לטאות מקצועי יעשה שימוש במלכודות או לוכדן, שהוא מעין מוט שמאפשר לתפוס את הלטאה מבלי להרוג אותה, כך שניתן יהיה לשחרר אותה במקום מבטחים בטבע. אם תרצו לתפוס אותה לבד, הקפידו שלא לתפוס אותה מהזנב שייתלש, שיפכו עליה מים קרים שיאטו אותה והשתמשו במטאטא על מנת לטאטא אותה לתוך קופסא או דלי הפוך.