לכידת עכברים וחולדות בחיפה – זמינים לקריאתכם בכל שעה ומגיעים במהירות לכל מקום באזור חיפה והקריות. נתקלתם בעכבר? חייגו ונשלח אליכם לוכד מוסמך. מחירים נוחים!

מחפשים לוכד עכברים בחיפה בגלל עכבר שחדר לבית שלכם? פנו אלינו לפסט מאסטר ונגיע במהירות. לכידת עכברים וחולדות בחיפה היא המומחיות שלנו ואנו עומדים לשירותכם 24/7.

למה צריך ללכוד עכברים? איך לוכדים עכבר או חולדה בבית? כמה זה עולה ומדוע כדאי לכם לצלצל אלינו כאשר אתם מחפשים שירות לכידת עכברים בחיפה? מתחילים.

 

לוכד עכברים בחיפה במחירים ללא תחרות 24/7 (עם אחריות!)

✔️ לכידת עכבר בחיפה בשיטות יעילות, כולל מלכודות. צרו קשר לפרטים.

✔️ לכידת עכברים וחולדות בחיפה מסביב לשעון 24/7

✔️ לוכד עכברים בכל רחבי העיר חיפה: הדר, דניה,

תל עמל, שפרינצק, בת גלים, זיו, רמת הנשיא ועוד..

✔️ לכידת מכרסמים מכל סוג במקצועיות!

✔️ התקשרו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

לוכד עכברים בחיפה
לוכד עכברים בחיפה והקריות, זמינות מיידית 24/7, במחירים מעולים!

 

למה חשוב ללכוד עכברים וחולדות שחדרו לבית?

ישנם מספר סוגים של עכברים וחולדות נפוצים בישראל, כגון חולדת החוף, חולדה מצויה, עכבר מצוי ועכבר השדה.

הפנייה אלינו על מנת שנשלח אליכם לוכד עכברים בחיפה או לוכד חולדות היא דבר חשוב לא רק בשל הבהלה ותחושות הגועל שכל אחד מהסוגים הללו גורם, אלא גם בשל מספר נזקים חמורים שהם יכולים לגרום. לאילו נזקים גורמים עכברים וחולדות?

# העברת מחלות – מכרסמים דוגמת עכברים וחולדות נושאים על גבם חיידקים רבים ונשיכתם יכולה להעביר מחלות לאדם.

# נזק לרכוש – עכברים וחולדות הם אוכלי כל ומכרסמים בכל דבר, גם על מנת לשייף את שיניהם. נזקי הכרסום פוגעים ברהיטים, מכשירי חשמל, צנרת ביוב ומים ועוד.

# זיהומי מזון – במידה ואתם שומרים מזון במחסן או מזווה, כל מגע שלו עם מכרסם מחייב את השלכתו מפאת זיהום אפשרי.

# נזקים לגידולים חקלאיים – פירות, ירקות וצמחייה, מכרסמים יזללו כל מה שנחשב עבורם למקור מזון ויכולים להרוס יבולים שלמים בזמן קצר.

 

לכידת עכבר בחיפה – הפתרון המומלץ

הדברת עכברים בחיפה והדברת חולדות יכולה להתבצע בכמה אפשרויות שונות זו מזו. האחת, הרעלת המכרסמים באמצעות שימוש ברעלים שונים כגון אנטי-קואגולנטים או לחלופין, שיטות הרעלה ירוקות (שימוש בקלחי תירס ועמילן, שפוגעים במכרסמים ולא בבני אדם).

האפשרות השנייה היא פנייה אלינו על מנת שנשלח אליכם לוכד עכברים בחיפה או לוכד חולדות שידע כיצד לתפוס אותם מבלי להרוג אותם. זה נכון ששיטת ההרעלה מסוגלת לטפל במכת העכברים והחולדות בצורה מהירה, אך היא מאופיינת בכמה חסרונות:

1) גרימת סבל למכרסמים – עכברים וחולדות מורעלים אינם מתים במקום, הם מוצאים לעצמם פינה נסתרת וגוססים בה, לעיתים מספר ימים רב.

2) קושי בהגעה אל הפגרים – פגרי עכברים וחולדות לעיתים ממוקמים במקומות בעייתיים ביותר שאינם נגישים. מה שמעלה ריחות צחנה וריקבון ומושך מזיקים נוספים כגון זבובים, רימות וחרקים אחרים.

3) הרעלה משנית – עכברים וחולדות מורעלים יכולים להיטרף על ידי בעלי חיים אחרים, שמורעלים בעצמם. מה שיכול להיות מאוד בעייתי כאשר יש חיית מחמד.

בשל כל החסרונות הללו, פנייה אל חברה כמונו שמספקת שירותי לכידת עכברים בחיפה והקריות וגם של מכרסמים נוספים, היא הפתרון היותר מומלץ. הלוכד תופס את המכרסמים באמצעות מלכודת מתאימה ורק במקרים בהם ישנה מתקפת מכרסמים גדולה, ישתמש בשיטות ההרעלה, תוך העדפה של הדברה ירוקה.

 

איך לוכדים עכברים וחולדות?

ישנם מספר סוגי מלכודות לעכברים וחולדות שהלוכדים שלנו יכולים להשתמש בהם:

# מלכודת כלוב – מלכודת זו נחשבת להומאנית יותר. היא אינה פוגעת בעכבר או בחולדה ואינה מכאיבה להם. בתוך המלכודת מוצב מזון שמושך את המכרסם, שנכנס לתוך המלכודת וננעל בתוכה. את המכרסם ניתן לשחרר לחופשי לאחר מכן.

# מלכודת קפיץ – גורמת למוות של המכרסם וזאת לאחר ניסיון אכילה מהפיתיון, מה שמביא לנעילה עוצמתית של קפיץ על גופו. למרבה הצער לעיתים המלכודת נסגרת על הזנב או הרגל של המכרסם, שמשתחרר לחופשי אך בסבל רב.

# מלכודת דבק – בסוג זה של מלכודת המכרסם נדבק על גבי המלכודת ללא יכולת לזוז. לוכד חולדות מקצועי יימנע משימוש במלכודות אלו נגד חולדות, שבשל חוזקן מסוגלות לברוח עם המלכודות עליהן.

# מלכודת דלי – בשיטה זו דלי עמוק מוצב מתחת לקרש או דלפק, כשבתוכו מקור מזון או פרומון שמושך את העכבר או החולדה. המכרסם קופץ לתוך הדלי העמוק ואינו יכול לצאת מתוכו.

את המלכודות מציבים ליד פינות המסתור של העכברים והחולדות ותוואי ההליכה שלהם ובכך מבטיחים שלאחר פרק זמן קצר המכרסמים יילכדו.

 

לוכד עכברים מומלץ בעיר חיפה – היתרונות של פסט מאסטר

בין אם תזדקקו לשירות של לוכד עכברים בחיפה ובין אם לשירות של לוכד חולדות, הפנייה אלינו לפסט מאסטר תספק לכם מספר
יתרונות חשובים:

✔️ לכידה בשיטות הומניות – אנחנו ממש מקפידים על כך ולא רוצים לגרום לכאב לשום מכרסם.

✔️ לוכד עכברים באזור חיפה 24/7 – כך שתוכלו לפנות אלינו תמיד ולדעת כי תקבלו מענה מהיר.

✔️ הרחקת עכברים בחיפה – על ידי איטום פתחים וחריצים ושימוש במכשירי הרחקה אלקטרוניים (על בסיס גלי קול).

✔️ פינוי פגרי עכברים וחולדות בחיפה – כולל שירותי חיטוי וטיפול במקרי זיהום וריח.

 

מחיר לוכד עכברים בחיפה – כמה עולה?

מחיר לוכד עכברים בחיפה נקבע על פי מספר גורמים:

✔️ כמות המכרסמים – ככל שיש יותר עכברים וחולדות במקום, כך יש להציב הרבה יותר מלכודות והמחיר יעלה בהתאם. יוצא דופן הוא המקרה בו ישנם מכרסמים רבים ביותר ויש להשתמש בהרעלה, שהיא שיטה בעייתית ולא הומאנית אך הרבה יותר זולה.

✔️ מועד ההדברה – לכידת עכברים בחיפה זולה יותר בימי חול ובשעות העבודה המקובלות, בהשוואה לסופי שבוע, חגים והשעות המאוחרות של הלילה.

✔️ שירותים נוספים – המחיר מתייקר ככל שיש לבצע יותר פעולות. למשל, האם מדובר רק בלכידה  או שמא גם בפינוי פגרים, ביצוע הדברה וחיטוי או ביקורים חוזרים לריקון המלכודות.

המחיר עבור לכידת חולדות בחיפה נקבע על פי אותם קריטריונים ואצלנו בפסט מאסטר תמצאו מחירים משתלמים והוגנים עבור לכידה של כל סוגי המכרסמים הקיימים. הנה טווחי המחירים עבור שירותי לכידת עכברים ושל מכרסמים אחרים:

 לוכד עכברים בחיפה מחיר לפי סוג שירותלכידת עכברים וחולדות – מחיר מומלץ
עלות לכידת עכבר בודד בחיפההחל מ-350 ש"ח 
כמה יעלה להדביר עכבר באמצעות רעל?החל מ-450 ש"ח 
כמה עולה ללכוד מספר עכברים והקריות?החל מ-550 ש"ח 
עלות הזמנת לוכד עכברים וחולדות לבית או למשרד בחיפה 650 – 350 ₪
מחיר הדברת עכברים וחולדות במסעדה/בית קפה בחיפה650 – 300 ₪

עכבר או חולדה חדרו לביתכם? צלצלו אלינו עכשיו ונשלח אליכם לוכד מקצועי בהקדם. צריכים הדברה בחיפה מסוג אחר? גם בזה אנחנו יכולים לסייע.