יש לכם חולדה בשירותים? שימרו על קור רוח, סיגרו את כל פתחי היציאה והתקשרו אלינו מיד. לוכד חולדות מקצועי יגיע במהרה ללכידת חולדה באסלה או במקלחת בצורה יעילה ובטוחה ובמחירים נוחים במיוחד.

הרגע הזה בו מוצאים חולדה באסלה הוא אחד מהמפחידים והמגעילים ביותר שניתן לחוות בבית. אותו מכרסם ידוע לשמצה יכול לגרום לכם לא רק לבהלה רבה אלא גם לפציעה ולעיתים גם למחלה זיהומית במידה וינשך אתכם.

לכן, אם גיליתם חולדה בשירותים או במקלחת שלכם, חשוב מאוד כי תתרחקו ותצלצלו אלינו – חברת פסט מאסטר. לכידת חולדות באסלה ובחדרי שירותים ומקלחות זו המומחיות שלנו ונוכל להגיע אליכם במהירות 24/7, גם בסופי שבוע ובימי חג.

איך מגיעות חולדות לאסלה שלכם, מה עושים כשמזהים אחת כזאת, איך מונעים הגעה חוזרת, האם זה מסוכן וכמה עולה להדביר אותה? – מיד תקבלו את כל התשובות.

 

 לכידת חולדה באסלה ע"י לוכד מוסמך במחיר מנצח! (כל הארץ)

✔️ הדברת חולדות באסלה בזמינות 24 שעות ביממה, בפריסה ארצית מלאה

✔️ הרחקת חולדות מהשירותים ע"י טיפול מונע בדירות, משרדים ובתי עסק

✔️ חולדה באסלה – טיפול עם 100% אחוזי הצלחה (ואחריות)

✔️ להדברת חולדות ועכברים בשירותים או במקלחת – צרו קשר >>

להזמנת מדביר: 050-8303463

 

הדברת חולדה באסלה, במקלחת או בשירותים
הדברת חולדה באסלה או בשירותים – לוכד חולדות בשירותים בפריסה ארצית, מחירים נוחים!

 

 

איך מגיעות חולדות לאסלה ולשירותים שלכם?

האסלה שלנו מחוברת על ידי צינור מים למערכת הביוב, בה חיים להם כל מיני בעלי חיים שניזונים מהרקב ומהמים שנמצאים שם בשפע ונהנים ממחסה בטוח מפני אויבים. בעלי חיים אלו כוללים ג'וקים, נחשים, תולעים, צפרדעים וגם מכרסמים כגון עכברים וחולדות.

איך חולדה מגיעה מהביוב לאסלה? מצב זה מתרחש בדרך כלל כאשר היא מחפשת אחר מזון ומוצאת את עצמה בתוך צינור הביוב שמוביל אל האסלה שלכם. ישנם מספר מאפיינים אנטומיים שמאפשרים את המצב הזה בכל הקשור לחולדות:

#) חוזק וגמישות – מאחר והחולדה היא בעל חיים מאוד חזק וגמיש, היא מסוגלת לנוע במעלה הצינור בקלות, צר ככל שיהיה, להגיע לתוך האסלה ובמקרים מסוימים אף לדחוף את המכסה שלה כלפי מעלה במידה והוא סגור.

#) יכולת לשחות ולעצור את נשימה – דבר נוסף שמאפשר לחולדה להגיע אל השירותים שלכם ולתוך האסלה הוא יכולת השחייה המצוינת שלה, תוך שהיא מסוגלת לעצור את נשימתה לכמה דקות.

 

האם חולדה באסלה זה מסוכן?

באופן כללי, חולדות אינן מסוכנות לאדם ואינן יכולות לגרום לנו לסכנת חיים כלשהי. הן אינן ארסיות ונשיכתן אינה יכולה להרוג.

יחד עם זאת, במקרה של חולדה באסלה, ציינו שהיא מגיעה לשם מהביוב המזוהם, כך שמדובר בבעלי חיים שאינו נקי ומלא במחלות, כך שהיא כן יכולה להזיק.

מעבר לזאת, גם אם לא תיתקלו בה והיא לא תנשך אתכם, במידה והיא תצא מהאסלה מבלי שתשימו לב, היא תתחיל לחפש אחר מקורות מזון בבית וברגע שתמצא את מבוקשה היא תזהם אותם בחיידקים וצואה.

 

איך מדבירים חולדה בשירותים, במקלחת או באסלה?

הדברת חולדות בשירותים ובשאר חדרי הבית אינה מתבצעת באמצעות שיטות הדברה רגילות. אז איך נפטרים מחולדה באסלה, בחדר השירותים או במקלחת?

ובכן, במידה וראיתם חולדה באסלה שלכם והיא עדיין לא יצאה ממנה, הורידו במהירות את המים וצלצלו אלינו. היא תיעלם לזמן מה, מה שייתן לכם זמן עד שנגיע לחלץ אתכם מהצרה.

אל תנסו ללכוד את החולדה בעצמכם, שכן היא תעשה ככל שביכולתה על מנת לשרוד ועשויה לנשוך אתכם. לכידה של חולדה בשירותים או באסלה מתבצעת על ידינו באופן הבא:

✔️ מוט לכידה – אלמנט זה מאוד דומה להתקן שבאמצעותו לוכדים נחשים. מדובר במוט מתארך אשר מסוגל להיכנס לתוך האסלה, כשבקצה המוט ישנה צבת שמאפשרת ללוכד לתפוס את החולדה מבלי לפגוע בה.

✔️ מלכודת כלוב – במידה והדבר אינו מצליח, לוכד חולדה בשירותים יכול להשתמש גם במלכודת כלוב מיוחדת. הוא ישאיר את המכסה של האסלה פתוח, יציב את המלכודת בתוך חדר השירותים או המקלחת וימתין עד ללכידתה של החולדה. 

✔️ הזרמת אקונומיקה לתוך האסלה – האקונומיקה תגרום לחולדה לברוח בחזרה לכיוון הביוב. אם מספר ימים לאחר ביצוע הפעולה ישנם ריחות צחנה של פגר, ייתכן  שהחולדה נחנקה למוות מהאקונומיקה ומתחילה להירקב ממש קרוב לפתח הצינור של האסלה. במקרה זה צלצלו אלינו שוב על מנת שנגיע לפנות את הפגר בצורה בטוחה ומהירה.

 

האם יש דרך למנוע הגעת חולדות לאסלה?

התופעה של חולדות בתוך האסלה בשירותים נפוצה ביותר בדירות ומבנים אחרים שיושבים על הקרקע, מפאת הקרבה למקומות המחיה של החולדות בתוך צינורות הביוב.

יחד עם זאת, גם בבניינים גבוהים חולדות עדיין מסוגלות לצוץ מהאסלה ולגרום לנזק ובהלה.

על מנת להפחית את הסיכויים למצב הזה, ניתן לבקש מהמדביר ליישם אמצעי יעיל שימנע את המעבר של החולדות מהביוב אל תוך האסלה. אמצעי זה נקרא התקן אל חזור והוא מאפשר תנועה של מים או כל דבר אחר דרך הצינורות רק בכיוון אחד.

את ההתקן ניתן ליישם גם בצינורות הביוב במקלחת, שגם דרך פתחי הביוב שם החולדות בהחלט יכולות להופיע.

 

חולדה באסלה ובחדר השירותים – כמה עולה טיפול?

מחיר הדברת חולדה באסלה, בחדר השירותים או במקלחת אינו גבוה במיוחד, כך שאין שום סיבה שתתמודדו עם הבעיה לבד ותסכנו את עצמכם או שתיפגעו בחולדה שלא לצורך. תוכלו לפנות אלינו בכל שעה, 24/7 ואנו נשלח אליכם לוכד מקצועי מטעמנו.

מה שעליכם לדעת הוא שבמקרה של טיפול בחולדה בתוך האסלה בשעות שאינן שגרתיות, למשל באמצע הלילה, בסופי שבוע או בימי חג, המחיר יהיה מעט יקר יותר.

הנה טווחי המחירים שאמורים להיגבות מכם עבור הדברה של חולדה בחדרי שירותים ומקלחות:

הדברת חולדה בשירותים  – עלות לפי סוג שירותחולדות באסלה – מחיר מומלץ
עלות הדברת חולדה באסלההחל מ-250 ₪
המחיר ללכידת חולדה בשירותי הבית250-450 ₪
מחיר הדברת חולדות בביובהחל מ-600 ₪
מחיר הדברת חולדות בבית העסקהחל מ-250 ₪

 גיליתם חולדה בשירותים, באסלה או במקלחת שלכם? צלצלו אלינו בכל שעה ואנו נגיע אליכם הכי מהר שרק אפשר. צוות פסט מאסטר.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.