גם נחש קטן בבית יכול להיות ארסי ומסוכן. אם מצאתם נחש בביתכם, התקשרו מיד ונגיע במהירות אליכם, הלוכדים המיומנים שלנו ילכדו את הנחש הקטן וירחיקו אותו מאזורכם ללא פגע במחיר אטרקטיבי.

זה ממש לא משנה מה הגודל שלו ואם גיליתם נחש קטן בסביבת הבית או נחש גדול. בכל מקרה מדובר בעניין מלחיץ שמחייב אתכם לפנות ללוכד נחשים מקצועי.

אנחנו מתמחים בלכידת נחשים מכל הסוגים והגדלים ויכולים להגיע אליכם 24 שעות ביממה לכל מקום בארץ. בשורות הבאות נתמקד בקטגוריית הנחשים הקטנים.

נסביר לכם אילו סוגי נחשים קטנים יכולים לחדור לבית שלכם, אילו מהם ארסיים ואילו לא, איך לוכדים אותם וכמה זה צפוי לעלות לכם.

 

נחש קטן בבית – לכידת נחשים קטנים במחירים נוחים (מאד!)

✔️ לוכד נחשים קטנים מכל סוג: נחש קטן שחור, חום, צהוב, נחש צפע קטן ועוד.

✔️ נתקלתם בנחש קטן בבית בגינה או בחצר? צרו קשר ונגיע מהר!

✔️ לכידת נחשים קטנים עושים רק עם פסט מאסטר. מקצוענים בלכידות נחשים!

✔️ הרחקת נחש קטן מאזורכם במחיר אטרקטיבי >>

צרו קשר בטלפון: 050-8303463 

 

נחש קטן בבית
נחשים קטנים באזור הבית? צרו קשר ונגיע לבצע לכידה 24/7, במחירים מעולים!

 

 

אילו סוגי נחשים קטנים נפוצים בישראל?

אם גיליתם נחש קטן בבית, סביר להניח שהוא מאחד הסוגים הבאים:

# שחור ראש שלווני – אם ראיתם נחש קטן עם ראש שחור בבית וגוף בצבע צהוב, הרי שבסבירות גבוהה מדובר בנחש זה, שאינו ארסי.

# נחש כיפה – במקרים רבים הימצאות של נחש קטן בגינה קשורה לנחש הכיפה. זהו נחש ממשפחת הזעמנים, בעל כתם שחור על הראש וגוף בצבע אדמדם. הארס שלו חלש מאוד ולא משפיע על בני אדם.

# נחשיל חד ראש – זהו נחש קטנטן בעל צבע ורדרד שאורכו עד כ – 20 ס"מ בלבד. הוא נפוץ ביותר באזור חיפה והסביבה ואיננו ארסי.

# נחשיל מצוי – נחש זה ארוך יותר מנחשיל חד ראש ונפוץ באזורים הרריים. הוא דק מאוד ונראה כמו תולעת ארוכה וגם הוא איננו ארסי.

# עין חתול אדמדם – זהו נחש בצבע חום אדמדם עם כתמים בהירים. הוא מגיע עד לאורך של 25 ס"מ, נפוץ באזורים המדבריים של ישראל ועד הגלבוע והוא תת-ארסי, מה שאומר שהוא מסוכן לחיות מחמד וילדים אך לא למבוגרים.

# אכן קטן – זהו נחש צפע קטן שבהחלט יכול למצוא את עצמו בבתים וגינות והוא ארסי ומסוכן מאוד. הצבע שלו חיוור והוא עשוי לכלול נקודות חומות לאורך כל גופו וכתם שחור על הזנב כאשר מדובר בנקבה.

# שלוון קווים – אם ראיתם נחש קטן צהוב בבית ייתכן מאוד שמדובר בנחש זה, שנפוץ מאוד באזור המרכז. הוא זריז ביותר וקשה מאוד לתפוס אותו אך הוא אינו ארסי כלל.

נחשים קטנים בבית יכולים גם להיות כאלה שרק בקעו מהביצה ושאמורים בסופו של דבר להגיע לממדים גדולים יחסית. דוגמא נפוצה לכך היא המקרה של נחש קטן שחור בבית שיכול להיות מסוג זעמן שחור, שנפוץ ביותר בישראל, אך אינו נחשב לארסי.

עוד אפשרות לנחש שחור קטן שרק יצא מהביצה היא כזה מסוג הפתן השחור או שרף עין גדי, אך במקרה הזה כבר מדובר בנחש ארסי ומסוכן.

 

מה עושים כשמגלים נחש קטן בבית?

מכיוון שמי שאינו איש מקצוע בתחום לא ממש יכול להבדיל בין סוגי נחשים ולדעת בוודאות האם יש נחש קטן ארסי בבית או לא,

בכל מקרה שבו מגלים נחש קטן בבית (ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בנחש גדול), יש לפעול באופן הבא:

✔️ לשמור מרחק – הרחיקו את כל מי שנמצא בסביבה – מבוגרים, ילדים וגם חיות מחמד. נחשים אינם ממהרים לתקוף אך הם יעשו כן אם יחושו שהם בסכנה. אם זה אפשרי נסו לצלם את הנחש מרחוק, על מנת שנוכל לזהות אותו באופן וודאי ולהרגיע אתכם באשר לארסיותו.

✔️ לחייג אלינו – לאחר שנבחן את התמונה שצילמתם או נקשיב לתיאור שלכם, אנו נדאג לשלוח אליכם לוכד נחשים מקצועי מטעמנו, על מנת שילכוד את הנחש במהירות וירחיק אותו מהמתחם שלכם. הלוכד שלנו יגיע עם כל הציוד הנדרש וגם עם ביגוד מגן מיוחד.

 

איך לוכדים נחשים קטנים וגדולים?

לעומת מזיקים אחרים שאותם אנחנו מדבירים, במקרה של נחש קטן או גדול מדובר בבעל חיים מוגן על פי חוק ולכן אסור לנו להרוג אותו או לפגוע בו.

מה בכל זאת ניתן לעשות? ללכוד אותו כמובן ואז להרחיק אותו מהמתחם שלכם ולשחרר אותו במקום מבטחים.

הרחקת נחשים קטנים מהבית (וגם של נחשים גדולים) באמצעות לכידה היא דבר שצריך להתבצע אך ורק על ידי לוכד נחשים בעל הסמכה, כזה שפועל בהיתר של רשות הטבע והגנים.

הלוכדים שלנו מחזיקים בכל ההיתרים הנדרשים ומסוגלים ללכוד נחשים קטנים וגדולים באמצעות מספר שיטות, שכוללות שימוש במוט מיוחד (מלחציים) כאשר מדובר בנחש ארסי גדול, במעין פינצטה גדולה כאשר מדובר בנחש ארסי קטן ולכידה פיזית עם הידיים כאשר מדובר בנחש שאינו ארסי.

במקרים מסוימים ניתן גם לנסות לפתות את הנחש להיכנס לתוך תא לכידה מיוחד. בכל מקרה אסור להשתמש במלכודות דבק נגד נחשים או לרסס אותם בחומרי רעל.

 

לכידת נחש קטן בבית – כמה עולה?

מחיר לכידת נחש קטן בבית צפוי להסתכם בכמה מאות שקלים בלבד והוא תלוי בעיקר במספר הנחשים שיש ללכוד, מורכבות העבודה (עלות לכידת נחש קטן בבית פרטי יכולה להיות יקרה מהרגיל כאשר הוא מסתתר בגינה סבוכה וזאת לעומת לכידה בו הנחש חשוף לגמרי בדירת מגורים רגילה).

האם מדובר בקריאה בשעות הפעילות? או מחוץ לשעות העבודה המקובלות. במקרה ותרצו לקרוא ללוכד נחשים באמצע הלילה, בסוף השבוע או בימי חג באופן דחוף, המחיר יתייקר במעט.

בכל מקרה, אצלנו תמצאו תמיד מחירים משתלמים במיוחד. הנה המחירים הממוצעים שיגבו מכם כאשר תצטרכו לוכד נחשים קטנים:

לוכד נחשים קטנים – מחיר לפי סוג שירותעלות הרחקת נחש קטן מהבית – מחירון מומלץ 
מחיר לכידת נחש קטן שמיקומו לא ידוע וצריך לאתרוהחל מ – 600 ₪
עלות לכידת נחש קטן בבית, בגינה או בחצר כשהמיקום
המדויק ידוע
החל מ – 300 ₪
עלות נוספת לקריאה ללוכד נחשים קטנים
בשבתות וחגים
עד 200%
טווח מחירים ממוצע ללכידת נחש קטן 800 – 300 ₪

   גיליתם נחש קטן בבית? צלצלנו אלינו מיד ואנו כבר נהיה בדרך אליכם. צוות פסט מאסטר.