לוכד נחשים בירושלים 24 שעות ביממה – נתקלתם בנחש בבית, בגינה או במחסן? שמרו על קשר עין עם הנחש תוך שמירה על מרחק בטיחות של 2 מטר לפחות והתקשרו מיד למומחה ללכידת נחשים של פסט מאסטר ללכידה מהירה ובטוחה, במחירים נוחים.

הצורך לקרוא ללוכד נחשים בירושלים יכול לעלות אצל כל אחד מכם. תנאי השטח כמו גם האקלים בעיר הבירה, אהובים מאוד על נחשים מסוגים שונים ואסור לכם בשום אופן לנסות וללכוד אותם לבד.

אם אתם מחפשים לוכד נחשים מומלץ בירושלים, פסט מאסטר היא הכתובת ואנו נוכל להגיע אליכם במהירות 24 שעות ביממה, כולל בסופי שבוע ובימי חג. לכידת נחשים באזור ירושלים היא המומחיות שלנו, כמו גם של סוגי מזיקים אחרים ותוכלו להזמין מאיתנו לוכד מקצועי במחירים משתלמים מאוד.

אילו סוגי נחשים נפוצים בירושלים, איך לוכדים נחש בירושלים, כמה זה עולה ומדוע הבחירה בנו היא הנכונה ביותר עבורכם? הנה התשובות.

 

לוכד נחשים מומלץ בירושלים 24/7 – לכידה מקצועית במחיר הוגן!

✔️ לוכד נחשים בירושלים עם רישיון ללכידת נחשים מטעם רשות הטבע והגנים.

✔️ לכידת נחש בירושלים – איתור ולכידת הנחש בבית, במרפסת, בחצר, במרתף, במבנים ציבוריים ועוד..

 ✔️ לוכדי נחשים בירושלים – לכידת כל סוגי הנחשים 24 שעות ביממה!

זמינות מיידית והגעה מהירה לכל אזור בירושלים בכל יום ושעה!

✔️ לוכד נחשים מגיע מהר לכל הרובעים והשכונות בעיר הבירה

הרובע היהודי, הרובע הנוצרי, הרובע הארמני, שכונות העיר העתיקה, נחלאות, 

נווה יעקב, גילה, תלפיות מזרח, רמות-אלון, פסגת זאב, המושבה בגרמנית ועוד..

✔️ ליצירת קשר מהירה – צרו עימנו קשר! >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

לוכד נחשים בירושלים
לוכד נחשים בירושלים, 24 שעות ביממה, זמינות מיידית, מחירים נוחים!

 

 

למה נחשים נפוצים בירושלים ובאילו סוגי נחשים מדובר?

ירושלים היא עיר שממוקמת בהרי יהודה כך שתנאי השטח והאקלים בה נחשבים  לאידאליים עבור נחשים מסוגים שונים, במיוחד כאשר הטמפרטורות מתחממות. זו הסיבה שמרגע שהחורף מסתיים ומתחיל האביב, כך גדלות בצורה משמעותית מספר הקריאות במוקד שלנו להזמנת לוכד נחשים.

זה נכון שאין הרבה נחשים ארסיים בירושלים, אך עדיין המפגש עם כל סוג של נחש הוא מלחיץ ומפחיד מאוד. ישנם מספר סוגי נחשים בירושלים שנחשבים ליותר נפוצים, הנה כמה מהם:

✔️ צפע ארץ-ישראלי – מכונה גם נחש צפע מצוי ונפוץ בכל חלקי הארץ וגם בירושלים, במיוחד בתקופת הקיץ. נחש זה פעיל לאורך כל שעות היום והלילה, אורכו מגיע עד לכדי 1.5 מטרים, הוא כהה יחסית וראשו בעל צורה משולשת, בשל בלוטות הארס שממוקמות בין שני צדדיו. זהו נחש ארסי ומסוכן ביותר לאדם!

✔️ זעמן מטבעות – נחש זה עשוי להגיע עד לאורך של 3 מטרים וצבעו אפור-חום עם כתמים על גבו. מדובר בנחש שנראה מאוד מאיים ובעת סכנה הוא מרחיב את ראשו וגורם לבהלה לא מעטה. למרות הדמיון בינו לבין נחש הצפע, זעמן המטבעות אינו ארסי ולמעשה תורם לאדם בתור טורף טבעי של עכברים וחולדות.

✔️ זעמן שחור – זהו עוד סוג של נחש הזעמן, שמאופיין במראה די מפחיד בשל צבעו השחור ואורכו שמגיע עד לכדי 1.2 מטרים. נחש זה ניזון מבעלי חיים קטנים כגון מכרסמים ומסוגל לטרוף גם נחשים ארסיים כמו נחש הצפע. יחד עם זאת, הוא אינו ארסי כלל וכלל ולא מסוכן לאדם.

נחשים נוספים שניתן למצוא באזור ירושלים הם נחש עין חתול חברבר, שלוון כתמים ועוד. חלקם נחשבים תת-ארסיים (יש להם ארס אך הם אינם מסוכנים לאדם) ואחרים כלל אינם ארסיים. בכל מקרה, לוכד נחשים בירושלים מספיק מקצועי כמו שתמצאו אצלנו, תמיד ידע לזהות מייד באיזה סוג נחש מדובר ולפעול בהתאם.

על מנת שלא תיכנסו לפאניקה מיותרת, אם זה אפשרי, נסו לצלם עבורנו את הנחש שפלש למתחם שלכם (תוך שמירת מרחק, כמובן) ולשלוח אלינו את התמונה. במרבית המקרים נוכל להרגיע אתכם ולומר לכם שהנחש המדובר אינו ארסי.  

 

שיטות לכידת נחש בירושלים

לקוחות רבים מתקשרים אלינו על מנת להזמין מדביר נחשים בירושלים, אך למעשה הפעולה המדויקת שאנו מבצעים היא לכידה. הסיבה לכך היא מאחר שעל פי החוק, חל איסור מוחלט לבצע הדברה של נחשים בישראל, כך שאסור להרוג אותם, גם אם מדובר בנחש ארסי ומסוכן.

חשוב גם לציין כי לא כל אדם רשאי לבצע לכידה של נחש ולמעשה עליכם להתקשר אך ורק עם חברה כמונו שמאפשרת לכם להזמין לוכדי נחשים בירושלים בעלי הסמכה. הם ידעו כיצד ללכוד אותו בצורה בטוחה, ידאגו לשחרר אותו במקום מרוחק ואף לדווח לרשויות על הלכידה שבוצעה, דרך הפעולה, באיזה סוג נחש מדובר והיכן הוא שוחרר בדיוק.

אז איך מרחיקים נחשים מהחצר? ואיך ממקלט, מחסן או כל מתחם אחר? ובכן, לצורך העניין ניתן לבחור מבין מספר שיטות לכידה, בהתאם לסוג הנחש המדובר:

✔️ זינוב – בשיטה זו תופסים את הנחש בזנב ומרחיקים את ראשו באמצעות מוט עם וו. שיטה זו מתאימה למצבים בהם מדובר בנחשים ארסיים.

✔️ צינור – בשיטה זו מכניסים את ראש הנחש לתוך צינור ומרחיקים אותו מהמקום. גם שיטה זו מתאימה למקרים בהם מדובר בנחשים ארסיים ומעוניינים להימנע מהכשה.

✔️ מלקחיים – בשיטה זו משתמשים במוט ארוך שבקצהו מלקחיים. מכשיר זה אינו פוגע בנחש וגם אינו מכאיב לו ומאפשר ללוכד להרחיקו מהמקום בקלות. השיטה מתאימה עבור נחשים שאינם ארסיים.

במקרה שמתגלה שהנחש אינו ארסי, ניתן להכניסו לשק מיוחד, בדרך לשחרורו במקום מבטחים. את הנחשים הארסיים בדרך כלל כולאים בתוך כלוב זכוכית עד לשחרורם. לוכדי נחשים משתמשים בעת הלכידה גם בביגוד מגן מתאים ובכך אינם מסתכנים.

 

מה עושים (ומה לא  עושים) לאחר הכשת נחש?

ומה אם בכל זאת נחש הכיש אתכם? ובכן, כמובן שהדבר עלול לסכן את חייכם, בהתאם לסוג הנחש, ועל כן עליכם לפעול במהירות. כיצד ניתן לטפל במקרה של הכשת נחש? על ידי הזמנת אמבולנס בהקדם האפשרי ובנוסף התקשרות אל חברה כמונו שיכולה לשלוח אליכם לוכד נחשים מוסמך בירושלים בכל שעה שתצטרכו. אנו נדאג לתשאל אתכם לגבי מראה הנחש ובהתאם לזאת נוכל גם לסייע לצוות הרפואי לבחור את הטיפול המתאים ביותר עבורכם.

בנוסף עליכם לשתות הרבה מים, לשכב על הגב ולנסות להירגע ככל שניתן ולא לזוז, שכן רצוי שלא להזיז את האיבר שהוכש. חשוב מאוד גם לא לנסות לבצע פעולות למיניהן שראיתם בסרטים, כגון חיתוך העור עם אולר, מציצת אזור ההכשה, שימוש בקרח או חסימת העורקים באמצעים שונים, שכן פעולות אלו לא באמת יעילות ורק יכולות להזיק.

 

מחיר לוכד נחשים בירושלים

מחיר לוכד נחשים בירושלים נקבע בהתאם למספר גורמים – סוג הנחש (מה שמשפיע על שיטת הלכידה), מספר הנחשים שיש ללכוד, מועד הלכידה וכמו כן, האם מיקומו של הנחש ידוע או שעל הלוכד לאתר אותו.

יתרון ההתקשרות שלכם איתנו הוא לא רק במחירים המשתלמים והנוחים שאנו מציעים לכם, אלא גם באפשרות להזמין מאיתנו שירות של לוכד נחשים בירושלים גם במקרים דחופים באמצע הלילה, בסופי שבוע ובימי חג, בידיעה שתמיד נגיע במהירות ונגבה מכם מחיר הוגן. הנה טווחי המחירים הממוצעים עבור הזמנת לוכד נחשים מוסמך בירושלים וסביבתה:

לוכד נחשים בירושלים מחיר לפי סוג שירותלכידת נחשים בירושלים – מחירון מומלץ 
מחיר של לוכד נחשים בירושלים300-720 ₪
כמה עולה איתור ולכידת נחש בודד בשטחי העיר ירושלים 
שהמיקום אינו ידוע? 
1,100 – 580 ₪
עלות לכידת נחש ממיקום ידוע בעיר ירושלים
(בחדר בתוך הבית /במחסן בחצר וכו’)
670 – 340 ₪
תוספת לוכד נחשים בשבתות וחגיםעד 200%
כמה עולה הגעה של לוכד נחשים בירושלים?
(ללא לכידה, לצורך ייעוץ בלבד) 
350 – 230 ₪

כעת כשאתם יודעים כיצד לפעול במקרה של נחש שפלש לבית, לגינה או לעסק שלכם – כל שעליכם לעשות הוא לצלצל אלינו לפסט מאסטר ואנו כבר נטפל בכל השאר.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.