לוכד נחשים בראשון לציון – נתקלתם בנחש ברחבי העיר ראשל"צ? היזהרו, שימרו על מרחק והתקשרו אלינו לפסט מאסטר. לוכד מוסמך יגיע אליכם במהירות לטפל בנחש ולשחרר אותו בטבע. מחירים משתלמים במיוחד.

מחפשים לוכד נחשים בראשון לציון? אם נתקלתם בנחש בבית או בחצר, חשוב שתפנו ללוכד מקצועי שפועל עם היתר מטעם רשות הטבע והגנים. בשורות הבאות נסקור את סוגי הנחשים הנפוצים ביותר בעיר ראשון לציון והסביבה ונסביר לכם בדיוק מה לעשות בעת היתקלות עם נחש.

 

לוכד נחשים בראשון לציון במחיר מנצח – שירות 24/7!

✔️ לכידת נחש בראשון לציון בגינה או בחצר – נתקלתם בנחש? שימרו על מרחק למניעת הכשה!

✔️ צרו קשר ונשלח אליכם לוכדי נחשים מוסמכים לטיפול בסיטואציה.

✔️ נחש בבית בראשל"צ? נחש בבית/בדירה זה מסוכן! לכן נגיע אליכם במהירות הבזק!

✔️ לוכד נחשים בראשל"צ – במשרד, במפעל, בחנות, בשדות, בשטח פתוח או באזורים חקלאיים

זמין מיידית בכל עת, בלילות, סופי השבוע וגם בחגים!

✔️  לוכד נחשים בכל שכונות העיר – נווה הדרים, קרית ראשון, נווה חוף, רביבים, אשלים,

נווה ים, רמז, רמב"ם, נעורים, נרקיסים, רמת אליהו, נחלת יהודה ועוד.. 

✔️ לכידת נחש מהירה ובטוחה במחירים מנצחים! >>

לפרטים חייגו לטלפון: 050-8303463

 

לוכד נחשים בראשון-לציון
לוכד נחשים בראשון לציון, לכידת נחשים בראשל"צ ע"י לוכד מוסמך ומורשה, במחירים נוחים!

 

 

סוגי נחשים בראשון לציון

בעוד שבעולם ישנם אלפי סוגים של נחשים, בישראל יש 41 סוגים בסך הכל. מתוכם 9 סוגים הינם ארסיים או תת-ארסיים שמזיקים לבני אדם. שני הסוגים הנפוצים ביותר בראשון והסביבה הם נחש צפע ונחש זעמן:

✔️ נחש צפע: אורכו של הצפע הארצישראלי המצוי מגיע עד 135 ס"מ, צבעו אפור או שחור ועל גבו יש דוגמאות של מעוינים בצבע כהה. צורת ראשו משולשת. זהו הנחש הנפוץ ביותר בישראל, והוא שוכן בכל האזורים מצפון ישראל ועד לבאר שבע. נחש צפע הוא נחש ארסי, והכשתו עלולה לגרום לתופעות קשות ואפילו למוות.

✔️ נחש זעמן: הזעמנים הם משפחה של נחשים שאינם ארסיים. בארץ נפוץ במיוחד זעמן המטבעות. אורכו של זעמן המטבעות יכול להגיע עד מטר ושלושים. צבעו חום בהיר או אפרפר, ועל גבו יש כתמים בצורה של מטבעות. זעמן המטבעות אמנם אינו ארסי, אך אם הוא חש באיום הוא עלול לנשוך.

# קל להתבלבל בין נחש צפע ונחש זעמן – ההבדל העיקרי ביניהם הוא בדוגמת הכתמים שעל גבם: הכתמים של הצפע מחוברים זה לזה, לעומת זאת הכתמים של הזעמן אינם מחוברים.

 

איך להרחיק נחשים מחצר הבית?

לכידת נחש בחצר בית בראשון לציון זוהי פעולה מורכבת – לנחשים יש שפע של מקומות להסתתר בהם, כך שמלאכת איתור הנחש בחצר יכולה להימשך זמן מה. הדרך הטובה ביותר להיפטר מנחש בחצר היא למנוע את הופעתו מלכתחילה.

נחשים מחפשים מקום להסתתר בו, ומזון לאכול ממנו. לכן קיימת סבירות גבוהה שנחשים יימשכו לבתים וחצרות שיש בקרבתם טרף פוטנציאלי – עכברים, חולדות, צפרדעים, שבלולים, רכיכות וחגבים. נחשים מעדיפים אזורים עם צמחיה רבה כמו עשב גבוה או ערמות של עלים יבשים, והם נמשכים גם למקורות מים.

כדי להרחיק נחשים מחצר הבית הקפידו על כיסוח הדשא וניקוש העשבים. דאגו לנקות את החצר מפסולת ועלים יבשים, לייבש מקורות מים עומדים, להדביר וללכוד מכרסמים וזוחלים קטנים.

 

מה לעשות במקרה של הכשת נחש?

יש לא מעט נחשים ארסיים ברחבי הארץ ולכן חשוב להזעיק את מד"א בכל מקרה של הכשה. חשוב להישאר במנוחה מוחלטת ולמנוע תזוזה של האזור המוכש. יש להסיר בגדים ואביזרים מאזור ההכשה.

בשום פנים ואופן אל תנסו למצוץ את הארס, להניח חוסם עורקים או לקרר את אזור ההכשה. כמו כן, אין לתת לאדם הנפגע מזון או שתייה.

 

איך לוכדים נחשים?

נחשים הם בעלי חיים מוגנים בארץ והריגתם מהווה עבירה על החוק. מעבר לכך, כל עימות עם נחש הוא מסוכן ומיותר.

לוכד נחשים יכול לעסוק במקצוע רק במידה שיש לו היתר תקף מרשות הטבע והגנים ולאחר קורס מקיף. במידה וזיהיתם נחש בבית בראשון לציון, אל תנסו ללכוד אותו בעצמכם. פנו אל שירותי לכידת נחשים בראשון לציון, והמתינו עד שהלוכד יגיע לזירה.

במידת האפשר, כדאי לצלם את הנחש ממרחק בטוח ולשלוח את התמונה ללוכד. בהגיעו לזירה לוכד הנחשים ישתמש במוט מיוחד ללכידת הנחש, וישחרר אותו באזור פתוח הרחק מבתי מגורים.

 

מחיר לכידת נחש בראשון לציון – כמה עולה?

מחיר לוכד נחשים בראשון לציון תלוי במספר גורמים:

# איתור הנחש: במידה ויש צורך בחיפושים נרחבים לאיתור הנחש, מחיר הלכידה יהיה יקר יותר.

# שעת הלכידה: קריאות חירום באמצע הלילה יקרות יותר מאשר לכידה בשעות היום.

# שבתות וחגים: רוב הלוכדים גובים תשלום נוסף במועדים מיוחדים.

 לוכד נחשים בראשון לציון – עלויותלכידת נחש בראשל"צ – מחיר מומלץ
מחיר ממוצע של לכידת נחש בראשון לציון780 – 300 ₪
כמה תעלה לכידת נחש בראשל"צ במיקום ידוע כמו בחדר בדירה או בבית, במחסן, במרתף?720 – 360 ₪
עלות לכידת נחש בראשון לציון כאשר יש צורך באיתור מיקום הנחש?1,000 – 630 ₪
מחיר הגעת לוכד נחשים מוסמך בראשל"צ ליעוץ בלבד!350 – 250 ₪
תוספת למחיר ללכידת נחש בראשל"צ בסופי שבוע/חגיםעד 200%

לוכד נחשים בראשון לציון 24 שעות ביממה במחירים נוחים

מחפשים לוכד נחשים בראשון לציון? כל הלוכדים מטעם פסט מאסטר עובדים בהיתר של רשות הטבע והגנים. הלוכדים שלנו צברו ניסיון רב בלכידת נחשים בראשון והסביבה, מה שמסייע להם לאתר את מיקום הנחש בזריזות ובלי לבזבז זמן מיותר בחיפושי סרק. לא משנה איזה יום היום או מה השעה.

 נשמח לתת לכם מענה מהיר, מדויק ומקצועי במחירים הוגנים ומשתלמים.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.