אחת השיטות היעילות והנפוצות ביותר להיפטר ממזיקים שונים היא באמצעות הדברה כימית. בשיטה זו מבוצע שימוש בחומרים כימיים שונים שמרעילים את המזיקים וגורמים להיעלמותם המהירה מהשטח. אצלנו בפסט מאסטר אנו מציעים הדברת מזיקים כימית בפריסה ארצית רחבה ובמחירים משתלמים במיוחד.

מהי הדברה כימית וכיצד היא מתבצעת, יתרונות וחסרונות של הדברה כימית, מתי כדאי לשלב הדברה כימית עם שיטות הדברה נוספות וגם למה הדברה כימית עושים עם פסט מאסטר ולא עם חברות אחרות? הנה כל התשובות.

 

נמאס לכם מהמזיקים? אין בעיה! הדברה כימית – קוטלת בצ'יק כל מזיק

✔️ אחריות בכתב ללקוח בסיום הדברה כימית – מחויבות לשירות ולמקצועיות  

✔️ שירותי הדברת מזיקים כימית בפריסה ארצית מלאה ובמחירים נוחים!

✔️ חומרי הדברה כימית וביולוגית באישור המשרד להגנה"ס – הדברה כימית לחקלאות

✔️ מתלבטים אם לבצע הדברה כימית או ביולוגית? פנו לנציגינו לקבלת ייעוץ

✔️ למידע נוסף אודות הדברה כימית במחירים הוגנים לכל כיס >>

צרו קשר כבר עכשיו: 050-8303463

 

הדברה כימית
שירותי הדברה כימית בפריסה ארצית מלאה – מחירים נוחים

 

 

מהי בעצם הדברה כימית?

הדברה כימית כוללת שימוש בחומרים אשר מוגדרים כרעילים עבור מזיקים שונים, כך שניתן להעלים אותם מכל מקום אליו הם פלשו. מדביר מקצועי ומנוסה יודע להתאים חומרי הדברה כימית לכל סוג מזיק שקיים, כשהבסיס של החומרים הללו הוא החומר הפעיל שבהם, שפוגע במזיק במנגנונים שונים כגון פגיעה עצבית, שיתוק מערכת הנשימה, פגיעה ביכולת התזוזה, פגיעה במנגנון ההתרבות, הגדילה או ההתפתחות ועוד.

 

כיצד מבוצעת ההדברה?

חלק מהחומרים מגיעים בצורה של ריסוס, אחרים באבקות, גרגירים, ג'לים וצורות נוספות. ככל שהחומר פחות ספציפי וממוקד בטיפול בסוג מסוים של מזיק, כך הוא עשוי לפגוע ביצורים חיים נוספים, מה שלא תמיד רצוי ועל כן מחייב מקצועיות ברמה גבוהה ביותר של המדביר.

✔️ חומרים כגון Thiamethoxam נגד זבובים – פוגעים אך ורק במזיקים מאוד ספציפיים

✔️ חומרים כגון Tebuconazole כנגד טרמיטים ונמלים – משמשים להדברת מספר מזיקים בו זמנית .

כל המדבירים שלנו יודעים כיצד לבחור את חומר ההדברה הכימי המתאים ביותר לסוג המזיק וזאת לאחר אבחון מקדים, ובכל מקרה אנו מקפידים להשתמש אך ורק בחומרי הדברה אשר קיבלו את אישור משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. אנו גם נדאג לומר לכם לכמה זמן תצטרכו לצאת מהבית שלכם במהלך פעולת ההדברה.

 

מהם היתרונות והחסרונות של הדברה כימית?

ישנם מספר יתרונות וחסרונות להדברה כימית:

✔️ יעילות בזמן קצר – זהו בעצם היתרון הגדול ביותר של השיטה, היעילות הגבוהה שלה בטיפול במזיקים בפרק הזמן הקצר ביותר, גם כאשר מדובר בהתפרצויות חמורות מאוד של מזיקים עיקשים במיוחד (טרמיטים, פשפשים, תולעי עץ וכו'). הדברות באמצעות כימיקלים הן גם זולות יותר ולכן ניתן להשתמש בהן לטיפול במזיקים בשטחים גדולים מבלי לחשוש ממחירים גבוהים מידי

✔️ הדברה כימית בחקלאות מהווה פתרון מצוין בשל כך, כל עוד עובדים על פי הנהלים ומשתמשים בחומרים מתאימים ומאושרים בלבד.

החסרונות של הדברה כימית הם רעילות לאדם והסביבה (מה שאינו רלוונטי כל עוד פועלים על פי ההנחיות של משרד הבריאות), חובת ההתפנות מהמקום בזמן הפעולה ולאחריה וכמו כן, אפקט שהולך ודועך עם הזמן בשל התפרקות החומר הכימי.

 

כמה עולה הדברה כימית נגד מזיקים?

מחיר הדברה כימית מתחיל ב- 250 שקלים בלבד ולמעשה זוהי שיטת ההדברה הזולה ביותר כנגד כל סוגי המזיקים. העלות של הדברות כימיות יכולה להתייקר כתלות בגודל השטח המודבר, כמות המזיקים, שעת ביצוע פעולת ההדברה (ישנם סוגי מזיקים שנגדם יש להשתמש עם כימיקלים לריסוס בשעות החשיכה), האם בוחרים בהדברה משולבת של מספר שיטות ומספר הפעמים שיש לבקר במקום על מנת להשלים את המשימה ב- 100% יעילות.

 

הדברה כימית מחיר לפי סוג ההדברהמחירים מומלצים להדברה כימית (ממוצע)
מחיר הדברה כימית לג'וקים250-350 ₪
כמה עולה הדברת נמלים כימית250-400 ₪
מחיר מדביר עכבישים בהדברה כימית250-300 ₪
הדברה כימית נגד חרקים מעופפים מחיר ממוצע250-350 ₪
הדברת נמלי אש כימית מחיר250-400 ₪
מה מחיר הדברה כימית נגד טרמיטים 350-1500 ₪
מה עלות הדברת חיפושיות כימית בחצר הבית או הבניין250-350 ₪

אצלנו בפסט מאסטר תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר, אשר כוללים גם אחריות ארוכת טווח על העבודה, כך שאם המזיקים חזרו למתחם שלכם תוך זמן קצר מכל סיבה שהיא, אנו נשלח אליכם את המדביר פעם נוספת, ללא תוספת תשלום.

 

הדברה ביולוגית – עוד אפשרות שכדאי להכיר

על מנת להתגבר על חסרונות ההדברה הכימית (רעילות לאדם ולסביבה, התפוגגות החומר עם הזמן) קיימת אפשרות נוספת שביכולתנו להציע לכם – הדברה ביולוגית. הדברה כימית וביולוגית שונות אלו מאלו בכך שהביולוגית היא מאוד ספציפית כנגד סוג המזיק שפלש למתחם שלכם והיא גם אינה פוגעת בסביבה כלל וכלל.

הדברה כימית לעומת ביולוגית אומנם נחשבת למהירה יותר מבחינת תוצאות, אך מאחר והיא פחות בטוחה לשימוש, לא תמיד נמליץ ישר עליה, או שנחליט על שילוב של שתי האפשרויות. דוגמאות להדברה ביולוגית הן – שימוש בדגים שניזונים מביצים של יתושים, טיפוח חיפושיות מזן מסוים בגינה על מנת להיפטר ממזיק כזה או אחר, שימוש בחיידקי בצילוס נגד תולעים ועוד.

צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים על הדברה כימית והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.