אנשים רבים מתקשרים אלינו בבהלה בשל החשש כי עקרב פלש לגינה שלהם, ומהר מאוד הם נרגעים ומגלים שכל מה שהם צריכים זה שירותי הדברת צבתן נקוד. לסוג חרק זה אומנם יש צבת שמאוד דומה לכזאת של עקרב, אך למעשה הוא אינו מסוכן לאדם והבעיה היחידה היא בנזק הרב שהוא יכול לגרום לפרחים ולצמחים שמגדלים בגינה.

אצלנו בפסט מאסטר יודעים כיצד לבצע הדברה נגד צבתן נקוד בצורה מהירה ויעילה ומציעים לכם שירות של מדביר מוסמך בכל הארץ, 24 שעות ביממה. המחירים שלנו מאוד נוחים והוגנים וכוללים גם אחריות ארוכה בכתב. מה זה צבתן נקוד, אילו שיטות קיימות עבור הדברת צבתן, כמה זה עולה ולמה חשוב שתצלצלו אלינו עוד היום? הנה כל התשובות.

 

הדברת צבתן נקוד (חרק מספריים) בכל יעד בישראל במחיר טיל!

✔️ ריסוס נגד צבתן נקוד במבחר שיטות הדברה מתקדמות וחומרי הדברה בטוחים

✔️ אצלנו בפסט מאסטר מחירי הדברת צבתן נקוד כוללים אחריות ללקוח בסיום העבודה

✔️ כל שירותי ההדברה בפריסה ארצית מלאה – הדברת מזיקים בכל הארץ

✔️ מדבירינו מבצעים הדברה נגד צבתן נקוד עם חומרים ברישיון המשרד להגנה"ס!

✔️ צריכים להדביר חרק מספריים? צרו קשר להצעת מחיר משתלמת >>

לשיחה עם מדביר: 050-8303463

 

הדברת צבתן נקוד
הדברה נגד צבתן (נקוד) – חרק מספריים – בכל הארץ – מדבירים מורשים בלבד

 

 

הכירו את הצבתן הנקוד

כאשר מופיע צבתן נקוד בגינה, מרבית האנשים כלל לא יודעים לזהות אותו, נבהלים וחוששים שאולי מדובר בעקרב מסוכן. מדביר מזיקים מומלץ ידע לזהות את סוג המזיק ואת מקום מושבו. על מנת שתדעו האם אכן מדובר בצבתן ותוכלו להירגע עד שהמדביר שלנו יגיע ויזהה אותו באופן וודאי, ריכזנו עבורכם מספר עובדות לגביו:

 הצבתן הנקוד הוא בעל חלק אחורי שדומה מאוד ללהבי מספריים (לכן הוא גם קרוי ג'וק מספריים), אורכו עד 26 מ"מ והוא מאופיין בגוף כהה, עם מספר נקודות לבנות על גבו, כשבקצהו האחד מחושים ובקצהו האחר צבת גדול. כאשר הוא חש סכנה הוא מעגל את הצבת כלפי מעלה, מה שגורם לרבים לחשוב שמדובר בעקרב.

✔️ הדברת צבתן נקוד נחשבת לשירות מבוקש אצלנו בפסט מאסטר כל השנה ובכל אזורי הארץ, אך במיוחד בתקופת החורף. המקומות האהובים על חרק זה הם חצרות וגינות, שם הוא ניזון מפרחים ושורשים אך לעיתים גם מחרקים אחרים דוגמת כנימות מסוגים שונים. הוא מסתתר במהלך היום בחריצים שונים ומתחת לעלים ואבנים.

✔️ במרבית המקרים אנו מוזמנים לבצע הדברת צבתן נקוד בגינה, אך גם גילוי של צבתן נקוד בבית הוא בהחלט דבר שיכול לקרות. הסיבה לכך היא שבמהלך היום הוא מחפש מקומות חשוכים ולחים ולכן נכנס למבנים, שם הוא מתחבא בפינות חשוכות ולחות. זוהי גם הסיבה שבתוך הבית צבתן נקוד בכביסה זה דבר נפוץ מאוד.

הדברת ג'וק מספריים היא דבר חשוב לא בגלל שהוא מסוכן. אומנם כשהוא חש סכנה הוא מפעיל את הצבת שלו אך הצביטה שלו לא באמת כואבת או מסוגלת לגרום לכם לנזק. הבעיה היא שהוא מסוגל להרוס את הגינה הפורחת שלכם לגמרי בתוך זמן קצר ביותר.

 

תעודת זהות: מי אתה צבתן נקוד? תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיצבתן נקוד – Forficula smyrnensis
שמות נוספיםחרק מספריים – Earwig
האם מסוכן?על אף העובדה שאחדים ירגישו מאוימים למראה המזיק, הצבתן אינו פוגע בבני אדם. הכשתו (או במקרה זה הצביטה) לא מספיק חזקה על מנת לגרום לפציעה של רקמות העור ובנוסף, אינו יכול להעביר מחלות
נזקים אפשריים להם גורםעשוי לגרום לנזקים לצמחייה בחצרות או גינות, עם דגש על מיני הפרחים
ממה עוד ניזון?חשוב לקחת בחשבון שהצבתן ידוע גם כטורף חרקים אשר אולי גם מהם רציתם להפטר, כדוגמת דג הכסף וכנימות
צבע המזיקגוף בגווני החום. הראש, הרגליים והחזה בהירים יותר
צבתן נקוד טיפול? (שיטות מובילות)דורסבן גרגירי – רעל אשר פוגע באופן שיטתי במערכות הנשימה והעיכול של המזיק כאשר הוא בא במגע איתו. שחרור החומרים בתכשיר הינו הדרגתי על מנת להצליח להדביר ביעילות את כלל הפריטים הקיימים בסביבה. נדרשת המתנה של כ-12 שעות לפני כניסה לאזור הריסוס.
הדברת צבתן נקוד מחירהחל מ-250 ₪

 

הדברה נגד חרק מספריים – כיצד היא מבוצעת (וכיצד לא)?

אם חשבתם לגשת לחנות ההדברה הקרובה לביתכם על מנת לרכוש תרסיס קוטל חרקים, חשוב שתדעו כי ריסוס נגד צבתן לא באמת יוכל לעזור לכם להיפטר ממנו. ריסוס צבתן נקוד בשיטה שכזאת אולי יהיה יעיל על מנת לחסל צבתן אחד או שניים בתוך הבית, אך בכל הקשור לגינה ולחצר ששם הם יותר נפוצים, השמש לא תאפשר לריסוס להיות אפקטיבי. בנוסף, קשה מאוד לזהות את כל הצבתנים בגינה, מאחר והם יודעים להתחבא מצוין ולא תדעו היכן בדיוק לרסס.

אז כיצד כן מבצעים הדברה יעילה של צבתן נקוד? באמצעות חומרי רעל שמגיעים במצב מוצק ומתפזרים לאיטם בקרקע למשך מספר שעות. מדובר בתכשירים כגון "דורסבן גרגירי" ואחרים, שיעילים גם נגד סוגי מזיקים נוספים כגון נמלים, פרודניה ועוד, כך שלעיתים ניתן לטפל במספר מזיקים בו זמנית. הרעל שנמצא בתכשירים הגרגיריים תוקף את מערכת העיכול והנשימה של החרקים ולאחר מספר שעות מסיים את פעולתו, כך שניתן לשוב ולאכלס את החצר. רצוי גם לבצע מספר פעולות של הדברה ירוקה נגד צבתן נקוד, כגון איטום הסדקים והפתחים דרכם הוא מסוגל לחדור לתוך הבית.

 

מחיר הדברה של צבתן נקוד – כמה עולה?

מחיר הדברה נגד צבתנים הוא דבר שתלוי במספר גורמים:

✔️ שטח ההדברה – ככל שמדובר בגינה גדולה יותר, כך יש להשתמש ביותר חומר גרגרי ועלות ההדברה תתייקר בהתאם.

✔️ פעולות הדברה ירוקות – הדברת צבתן נקוד בבית אינה כוללת שימוש ברעלים אלא מתמקדת בעיקר באיתור פתחי הכניסה דרכם נכנס הצבתן לתוך הבית וטיפול בהם באמצעות איטום. פעולות אלו הן יקרות יותר.

✔️ הדברה משולבת – במידה ומספר רק של צבתנים פועלים ומתרבים בגינתכם, יש להשתמש בשילובי תכשירים על מנת להשמיד ולהרחיק אותם, מה שיגרור תוספת מחיר.

✔️ שעות ההדברה – לעיתים יש צורך בהזמנת שירותי ההדברה באופן דחוף, למשל בשעות הערב והלילה, בסופי שבוע או ימי חג, ואז מחיר ההדברה יכול להתייקר.

הנה טווח המחירים המומלץ עבור שירותי הדברת צבתן נקוד וחרקי מספריים:

הדברת צבתן נקוד מחיר לשירותמחירון הדברה מומלץ
מחיר הדברת צבתן בדירת 3 חדרים250-450 ₪
כמה עולה להדביר צבתן נקוד בדירה 4 חדרים ומעלה?280-470 ₪
הדברת צבתן נקוד מחיר להדברה במפעל350-800 ₪
מחיר הדברת צבתנים וחרקי מספריים בבתי ספר400-800 ₪
הדברת גן ילדים נגד צבתן נקוד250-650 ₪
מחיר הדברת צבתנים בבית ספר400-800 ₪
הדברת צבתנים בבניין מגורים (כולל לובי וחדר מדרגות)300-600 ₪

יתרון ההתקשרות איתנו הוא בכך שכל שירותי ההדברה שלנו, כולל הדברה נגד צבתן נקוד, כוללים מלבד מחירים משתלמים ונוחים גם אחריות ארוכה שתקבלו בכתב, מה שלא כל חברת הדברה מציעה. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.