המדבירים של פסט מאסטר מבצעים מגוון עבודות הדברה בבנימינה. אתם לא צריכים לבזבז זמן בחיפוש אחר מדביר בבנימינה – אנחנו עובדים בשבילכם ונשמח לשלוח אליכם מדבירים מורשים בזמינות מיידית, 24 שעות ביממה.

כל המדבירים שלנו הם מדבירים מוסמכים ומורשים בפיקוח המשרד להגנת הסביבה. אנחנו מתמחים בשירותי הדברה מכל הסוגים במחירים נוחים במיוחד, כולל הדברה ירוקה בבנימינה, הדברה אקולוגית ועוד.

 

חברת הדברה בבנימינה – מדביר מורשה (מחיר אטרקטיבי)

✔️ ביצוע כל סוגי ההדברות בבנימינה, חומרי הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה

✔️ אצלנו שירותי הדברה כוללים אחריות – אפשרויות לטיפול מנע בבית, בביוב ובחצר

✔️ התחייבות למחיר הטוב ביותר, עבודה יעילה ושירות קשוב ללקוח

✔️ הדברה בנימינה בשכונות: גבעת עדה, כרמי בנימינה, זרעוניה, גבעת חן,

המושבה, נחלת ז'בוטינסקי, גבעת הפועל, יפה נוף, ורבורג ונוספות!

✔️ להצעת מחיר עבור שירותי מדביר בבנימינה >>

צלצלו עכשיו, טלפון: 050-8303463

 

הדברה בבנימינה
מגוון סוגי הדברות בבנימינה: טיפול בכל סוגי המזיקים

 

 

הדברה בבנימינה מבצעים עם המדבירים המומחים של פסט מאסטר

זקוקים לשירותי הדברה בבנימינה והסביבה? אנחנו מתמחים בכל סוגי ההדברות. אנחנו מבצעים את עבודתנו תוך שימוש באמצעים הטכנולוגיים ובחומרים המתקדמים והבטוחים ביותר בעולם ההדברה. הנה כל מה שצריך לדעת על סוגי ההדברות הנפוצות בבנימינה:

✔️ הדברת תיקנים בבנימינה – תיקנים הם כבר מזמן בעיה לאומית, שמכה בכל חלקי המדינה, בעיקר בעונת הקיץ. תיקנים (או בשמם העממי – ג'וקים) הם חרקים נפוצים שמעוררים ברבים מאיתנו תחושת סלידה וגועל. מומלץ לבצע הדברה נגד ג'וקים פעם בשנה, לצורך מניעה. הדברת מניעה מתבצעת בעיקר כנגד תיקן אמריקאי, הנפוץ במיוחד בארץ. תיקן אמריקאי נמנה בין המינים הגדולים במשפחת התיקנים (אורכו כ-5 ס"מ), והוא מסוגל לעוף. הזמן הטוב ביותר לבצע הדברה נגד תיקנים הוא באביב או בתחילת הקיץ.
חוץ מהתיקן האמריקאי, תיקן נוסף שנפוץ מאד בארץ הוא התיקן הגרמני. הדברה נגד תיקן גרמני מבצעים רק כאשר רואים אותו, באמצעות חומרי הדברה המבוססים על פרטרואידים – תרכובת הרעילה לתיקנים, אך בטוחה יחסית עבור שאר לסביבה. מדביר מקצועי יידע להבדיל בין סוגי התיקנים ולהתאים את שיטת ההדברה האידאלית כנגדם.

✔️ הדברת צרעות בבנימינה – עקיצת צרעה היא כואבת ומאד לא נעימה, ובעבור אנשים אלרגיים היא מהווה סכנת חיים של ממש. בארץ נפוצים שני סוגים עיקריים של צרעות: הצרעה המזרחית והצרעה הגרמנית. שתיהן מסוכנות, ואת שתיהן מדבירים באותו האופן – ריסוס קן הצרעות בנוזל או בקצף, ריסוס הקן באמצעות אבקות רעל או פגיעה בקן באמצעות מלכודות עם בשר מורעל (תופתעו לגלות, אבל צרעות הן קרניבוריות).

✔️ הדברת חולדות בבנימינה – אחת הפוביות הנפוצות ביותר, היא פוביה מפני עכברים וחולדות. החולדה היא חיה אינטליגנטית מאד, ומעבר לחשש שהיא מעוררת, היא גם עלולה להעביר מחלות לבני אדם. ברור, אם כך, למה אנחנו לא רוצים חולדות בבית שלנו. הדברה כנגד חולדות מתבצעת באמצעות מלכודות מסוגים שונים. השימוש במלכודות עלול להיות מסוכן בידיים לא מיומנות, ולכן חשוב לוודא שהמדביר בו אתם בוחרים הוא מקצועי ואמין. מדבירי פסט מאסטר הם כולם עלי רישיון הדברה בתוקף, ותעודת הסמכה מקצועית.

✔️ הדברת נמלים – מחפשים מדביר נמלים בבנימינה? אתם יכולים להפסיק לחפש. המדבירים שלנו מתמחים גם בהדברת נמלים, באמצעות שיטות הדברה מתקדמות ומדויקות שמספקות תוצאות לאורך זמן. בדרך כלל הדברה נגד נמלים מתבצעת באמצעות שילוב של פיתיונות ג'ל בצורת גרגירים וריסוס בחומרים מתאימים. מטרת ההדברה היא לחסל את הקן כולו ובפרט את המלכה, ולא רק את הנמלים שעל פני השטח.

 

ריסוס בבנימינה – בתים, בניינים ושטחים ציבוריים

לעיתים קרובות, מקורה של בעיית המזיקים היא לא בבית אלא בשטחים הציבוריים שסביבנו. הדברה בבית לא תספיק במקרה שיש לכם בעיה של תיקנים בבניין, למשל. במצב כזה, צריך להזמין מדביר שמתמחה בריסוס בניינים.

ריסוס כזה יתמקד באזורים מועדים לפורענות, כמו חדר האשפה, מרזבי הביוב, חדר המדרגות ואפילו ארונות החשמל. אנחנו מתמחים לא רק בשירותי ריסוס לבית בבנימינה, אלא גם בהדברת בניינים וגם בהדברת גינות וחצרות, באופן שלא מזיק לצמחייה ולחיות מחמד שעלולות להסתובב באזור.

 

הדברה ירוקה בבנימינה – העתיד של עולם ההדברה

הדברה ירוקה היא הרבה מעבר לטרנד חולף, היא העתיד של עולם ההדברות. הדברה ירוקה הוא שם כולל למגוון שיטות הדברה שנעשות באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה. הדברה אורגנית או אקולוגית, היא הדברה ידידותית שלא פוגעת בבני אדם ובבעלי חיים. נוסף על כך, הדברה ירוקה אינה פוגעת בכדור הארץ, זאת בניגוד לחומרי ההדברה הכימיים מסוג DDT שהיו נפוצים בעבר, ואינם חוקיים כיום.

אלו הן ההדברות הירוקות הנפוצות כיום:

✔️ חומרי הדברה ירוקים – הדברה באמצעות חומרי הדברה ירוקים ובלתי-רעילים. המדבירים שלנו מוסמכים להשתמש במגוון סוגים של חומרי הדברה בבנימינה, ירוקים וטבעיים.

✔️ הדברה אלקטרונית – הדברה הנעשית באמצעות מכשירים המפיקים צלילים שמרחיקים מזיקים, שימושי במיוחד לצורך הרחקת יונים ועטלפים.

✔️ הדברה אקולוגית – הדברה אקולוגית בבנימינה נעשית באמצעות שינוי התנאים הסביבתיים של המזיק כך שלא יתאימו לתנאי המחייה הדרושים לו, למשל באמצעות שינויי טמפרטורה ולחות.

נשמח לתאם לכם הגעה של מדביר בבנימינה המתמחה בכל סוגי ההדברות הירוקות, במחירים משתלמים במיוחד.

 

כמה עולה? מחיר הדברה בבנימינה

מחפשים שירותי הדברה, אבל רוצים לדעת כמה זה הולך לעלות לכם? טוב מאד! זה אומר שאתם צרכנים נבונים ומודעים. לנו בפסט מאסטר חשוב להיות גלויים עם הלקוחות שלנו, ולכן אנחנו מפרסמים מחירון הדברות מומלץ ומפורט.

המחירון מבוסס על סקר שוק שביצענו, ואנחנו מקפידים להציע מחירים זולים, מהמשתלמים ביותר בשוק. טווח המחירים של שירותי הדברה בבנימינה הוא רחב ומושפע בעיקר מסוג המזיק שצריך להדביר ומגודל השטח שצריך להדביר. את כל הפרמטרים האלה שיקללנו במחירון שלנו, לנוחיותכם.

הדברה בבנימינה מחיר לפי שירותמחירים מומלצים – מדביר בבנימינה
כמה עולה הדברה נגד נמלים בחצר בית פרטי?250-600 ₪
מחיר הדברת נמלים בבית בבנימינה250-400 ₪
הדברת ג'וקים בבנימינה מחיר להדברה בחצר250-350 ₪
מה העלות של הדברת תיקן גרמני בבנימינה?300-400 ₪
הדברה נגד עכברים בבית בבנימינה מחיר350-750 ₪
עלות הדברות בית ספר בבנימינה400-800 ₪
מחיר הדברת טרמיטים בבית בבנימינה350-1500 ₪
הדברת יתושים בחצר בית פרטי או בניין250-400 ₪
הסרת קן צרעות בחצר בית פרטי או מרפסת בבנימינה250-400 ₪

 

למה לבצע הדברות בבנימינה עם פסט מאסטר?

אם מה שאתם צריכים זה שירותי הדברה בבנימינה, כדאי ללכת עם המקצוענים, ולא להתפשר על פחות מזה. אנחנו מציעים לכם אחריות מלאה על כל עבודה – כן, אנחנו עד כדי כך בטוחים במקצועיות שלנו.

ערך נוסף שאנחנו מקפידים עליו הוא זמינות מסביב לשעון, ולכן אנחנו מציעים הדברה 24 שעות בבנימינה. זקוקים לעזרתו של מדביר בבנימינה היום ולא מחר? אל תהססו להתקשר, ולקבל הצעת מחיר משתלמת שלא תמצאו במקומות אחרים.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.