זקוקים לשירותי הדברה אבל רוצים לשמור על בריאותכם ועל איכות הסביבה? הדברה אורגנית היא האפשרות שאתם צריכים להעדיף ואצלנו בפסט מאסטר היא זמינה עבורכם במחירים משתלמים ביותר ובפריסה ארצית רחבה. מהי הדברה אורגנית, אילו שיטות של הדברה אורגנית קיימות, כמה עולה הדברה אורגנית ולמה כדאי לכם להזמין דווקא אותנו? הנה כל התשובות.

 

הדברה אורגנית לבית נגד כל סוגי המזיקים – מדבירים מורשים

✔️ אחריות בכתב בסיום מתן שירותי הדברה אורגנית – מיטב אנשי המקצוע   

✔️ שירותי הדברת מזיקים אורגנית למטרת שמירה על סביבה בטוחה! מחירים נוחים

✔️ הדברה אורגנית לגינה, לירקות, לצמחי תבלין, לנמלים בבית ונגד מזיקים

✔️ יש בבית תינוק? חיות מחמד? פנו לנציגינו לקבלת ייעוץ על שיטות הדברה אורגניות

✔️ הדברות אורגניות ללא ריח וללא כימיקלים במחירים נוחים >>

צרו קשר במספר: 050-8303463

 

הדברה אורגנית
הדברה אורגנית לבית, לחצר או לסביבת הבניין – מחירים נוחים

 

 

הדברה אורגנית ללא רעלים – כל היתרונות של העניין

שיטת ההדברה הקלאסית (הדברה כימית) כוללת שימוש בכימיקלים שונים על מנת להשמיד את אוכלוסיית המזיקים במקום. אלא שחומרים אלו ידועים כבעלי רעילות כלשהי גם לאדם והסביבה ולכן הם בעלי פוטנציאל לפגיעה לא רק במזיקים. הדברה אורגנית נועדה למנוע את סכנת הרעילות לאדם ולסביבה והיא כוללת שימוש בחומרים טבעיים אשר מספקים גם יתרונות רבים נוספים:

#1 משך פעולה ארוך וממושך – חומרי הדברה אורגנית אינם מתפרקים מהר כמו בהדברה הכימית.

#2 לא צריך להתפנות מהבית – לעומת הדברה כימית שמחייבת יציאה למספר שעות מהבית, כאשר מזמינים הדברה אורגנית ביתית אין שום סיבה לצאת מהבית.

#3 גם החיות והצמחים נהנים – בין אם תזמינו הדברה אורגנית לבית ובין אם הדברה אורגנית לגינה, אתם יכולים להיות רגועים לגבי חיות המחמד שלכם או הירקות והתבלינים שאתם מגדלים, שכן הדברה אורגנית אינה רעילה גם עבורם.

 

אילו שיטות של הדברה אורגנית קיימות?

חברת הדברות אורגניות מקצועית כמונו, מסוגלת להציע לכם מספר שיטות לביצוע ההדברה. ישנן שיטות שבהן נעשה שימוש בחומרים שלא כוללים רעל בכלל, דוגמת תמציות צמחים או שמנים טבעיים שאמורים לפגוע בגלגול החיים של המזיק, או שימוש בפירומנים. יחד עם זאת, לעיתים אין ברירה מלבד שימוש בחומרים שמכילים רעל אך בכמות ממש מזערית שאינה פוגעת באדם ובסביבה אלא רק במזיקים עצמם.

השיטה היעילה ביותר היא פיתיונות ג'ל אשר כוללים מזונות אהובים על המזיקים שבתוכם רעל. פיתיונות מורעלים משמשים למקרים בהם המזיקים בנו לעצמם מושבה או קן שנסתרים מהעין וקשים לגישה. המזיק מעביר באמצעות גופו את הפיתיון לתוך המושבה ומרעיל את כולה. הדברה אורגנית לנמלים מבוצעת בשיטה זו וגם הדברה אורגנית נגד ג'וקים, טרמיטים ועוד מגוון רחב של מזיקים.

 

הדברות אורגניות בשילוב סוגי הדברה נוספים

ישנם סוגי מזיקים מאוד עיקשים וקשוחים, כדוגמת פשפשים ונמלי אש, שעבורם השימוש בחומרי הדברה אורגנית בלבד פשוט אינו מספיק. במקרים שכאלו כדאי מאוד לבצע הדברה משולבת, כלומר, הדברה שכוללת שימוש במספר אמצעים. לדוגמא, ביצוע הדברה אורגנית של פשפש המיטה באמצעות שילוב של אדמה דיאטומית, שאיבה, שימוש בחום וריסוס כימי קל בלבד.

עבור נמלי האש ניתן להשתמש בפיתיונות ג'ל מורעלים בריכוז גבוה בשילוב ריסוס כימי קל סביב פתח הכניסה לקן, על מנת למנוע אליו חדירה של מושבה שכנה. בנוסף, בין אם תזמינו מאיתנו הדברה אורגנית ובין אם הדברה כימית רגילה, אנו תמיד נדאג לבצע גם פעולות משלימות כגון איטום פתחים, איטום פתחי קינים ומושבות, ייבוש מקורות מים עומדים ועוד.

 

הדברה אורגנית בבית ובגינה – עשה זאת בעצמך

לצרכי מניעה או טיפול ראשוני במזיקים, ניתן גם לבצע הדברה אורגנית ביתית באמצעים שניתן לרכוש או להכין באופן עצמי. בין האפשרויות היעילות ביותר:

✔️ שמנים טבעיים – דוגמת שמן אקליפטוס שמתאים במיוחד נגד חרקים מעופפים או שמן הצינטרונלה שמתאים נגד מגוון רחב של חרקים, כשכל שיש לעשות זה לטפטף מהם באיזור שאליו המזיקים נמשכים.

✔️ בצל ושום – מרתיחים מים ומוסיפים אליהם בצל ושום קצוצים. לאחר שהתערובת מתקררת, מפזרים אותה באיזור שבו המזיקים נמצאים.

✔️ סבון כלים – לוקחים ליטר מים ומוסיפים אליהם סבון כלים ושמן תפוזים. את התערובת שופכים בגינה במקומות בהם ישנה כמות גדולה של תיקנים או נדלים.

✔️ אדמה דיאטומית – חומר שניתן לרכוש בכל חנות ולפזר בגינה. שיטה זו יעילה במיוחד כאשר רוצים לבצע הדברה טבעית לנמלי אש אך גם כנגד מגוון סוגי חרקים נוספים

כמובן שיש לקחת בחשבון כי כל השיטות הביתיות הללו יעילות רק לטווח קצר ולכן חשוב כי תתקשרו איתנו לשם ביצוע הדברה מקצועית ורצינית יותר.

 

מחיר הדברה אורגנית – כמה עולה הדברה עם חומרים טבעיים?

מחיר הדברה אורגנית מתחיל ב- 250 שקלים עבור משימות הדברה פשוטות יחסית,  והמחיר הולך ועולה בהתאם למורכבות העבודה, גודל השטח שצריך להדביר ובמידה ויש צורך לשלב מלבד הדברה אורגנית גם הדברה כימית. אצלנו בפסט מאסטר מציעים לכם את המחירים המשתלמים ביותר ואף דואגים להשתמש אך ורק בחומרים שמאושרים על ידי משרד הבריאות, כך שאין לכם שום סיבה לדאוג.

אנו מציעים לכם גם אחריות ארוכת טווח עבור העבודה, כך שתקבלו מאיתנו ביקור נוסף של מדביר ללא תוספת תשלום, במקרה הצורך. צריכים הדברה אורגנית? פסט מאסטר היא הכתובת. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

לקריאה נוספת: הדברה ירוקה


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.