זקוקים לשירותי הדברה במיתר? סובלים ממזיקים בבית ולא יודעים למי לפנות? הגעתם למקום הנכון! אנחנו בפסט מאסטר מדבירים את כל סוגי החרקים והמכרסמים, עם אחריות מלאה במחירים נוחים לכל כיס.

הקיץ הלוהט של אזור הדרום שוב הגיע ואתם זקוקים לשירותיו של מדביר במיתר בשל המזיקים הרבים שהוא הביא עימו? או שאולי אתם זקוקים באופן דחוף למדביר בשל פלישה של מזיק כלשהו אצלכם במתחם בכל עונה אחרת? התקשרו אלינו לפסט מאסטר ונגיע לטפל בבעיה במהירות.

גיליתם מזיק מסוים בבית, בגינה או בעסק? אנחנו כאן. אילו שיטות הדברה קיימות? כמה עולה ריסוס לבית במיתר ותשובות לשאלות רבות נפוצות. בואו נתחיל.

 

שירותי הדברה במיתר – מדבירים מורשים במחירים ללא תחרות!

✔️ הדברה וריסוס לבית במיתר עושים רק עם פסט מאסטר! מדבירים בכל רחבי היישוב

הגעה מהירה לטיפול בכל סוגי המזיקים בכל יום ושעה 24/7!

✔️ הדברה במיתר נגד פשפשים, נמלים, ג'וקים, טרמיטים,

יתושים, עקרבים, נדלים, קרציות, זבובים ועוד…

✔️ לכידת נחשים חולדות ועכברים במיתר – ע"י לוכדים מיומנים ומנוסים

✔️ מדביר במיתר שמגיע מהר לכל שכונות היישוב: השכונה הצפונית, הדרומית,

שלב ב', שכונת רבין, הכלניות, נווה יעלים, שכונת הכלניות החדשה ועוד..  

✔️ מדבירים ביישוב מיתר במקצועיות. לייעוץ והצעת מחיר >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

הדברה במיתר
הדברה במיתר במחירים מעולים – מדבירים מורשים בלבד!

 

 

הדברות במיתר – לעיתים מדובר בהכרח בריאותי

ישנן סיבות רבות שבגללן חשוב כי תתקשרו אלינו על מנת להזמין הדברה, כשניתן לומר שהחשובה שבהן היא סיבה בריאותית, שכן חלק מהמזיקים הנפוצים במיתר יכולים לא רק לפגוע באיכות החיים אלא גם לגרום למחלות לאדם. ביצוע הדברה במיתר מההיבט הזה קשור למספר סוגי מזיקים:

✔️ יתושים – מעבירים מחלות שונות לאדם וביניהן קדחת הנילוס, זיקה וגם את שושנת יריחו שמועברת על ידי זבוב החול, שהוא למעשה סוג של יתוש. הדברת יתושים נעשית על ידי ריסוס בשעות הפעילות שלהם בערב. במידה וזוהה מקור הופעתם (מים עומדים), ניתן לפזר בתוכם גם חיידקי בצילוס לחיסול הביצים.

✔️ תיקנים אמריקאיים – מגיחים מהביוב כאשר הטמפרטורות מתחממות בחיפושיהם אחר מקורות מזון. ג'וק אמריקאי הוא לא רק גדול ומאיים אלא גם מזהם את הבית ועשוי לגרום למחלות שונות בעיקר עקב חשיפה לחיידקים צואתיים. רק ריסוס רעל לתוך פתחי הביוב יפתור את הבעיה למשך כל השנה.

✔️ מכרסמים – עכברים וחולדות מפזרים צואה רבה ברחבי המבנה ויכולים לגרום למחלות קשות אצל האדם, כשגם הנשיכה שלהם יכולה לגרום לזיהומים כאלו ואחרים. על מנת לבצע הדברת מכרסמים במיתר אנחנו משתמשים במלכודות מיוחדות או ברעל, כאשר אין ברירה.

# עוד מזיקים שעלולים לגרום לבעיות בריאותיות ושאותם אנחנו מסוגלים להדביר הם:
כיני יונים, קרציות, פרעושים, פשפשים ועוד. תוכלו להתקשר אלינו בכל שעה ואנחנו נגיע אליכם במהירות, 24/7 על מנת לטפל בבעיה. גם נחשים מסוגלים לגרום לבעיה בריאותית ואפילו לסכנת חיים של ממש במידה והם ארסיים וכך גם לגבי עקרבים.

כמובן שגם במקרים הללו תוכלו להזמין מאיתנו שירותי לכידה והדברה מהירים. תוכלו להזמין מאיתנו לוכד נחשים במיתר בכל שעה וגם לקבל מאיתנו שירותי הדברה נגד עקרבים במיתר מתי שתזדקקו לכך.

 

הדברת מזיקים במיתר שגורמים לנזק לרכוש

לעיתים הזמנת הדברה במיתר הכרחית בשל היותם של מזיקים מסויימים כאלה שמסוגלים לגרום לנזק לרכוש, בשל היכולת שלהם להרוס יסודות של מבנים ופריטי ריהוט.

במקרה שכזה חשוב להזמין את ההדברה כמה שיותר מהר על מנת למזער נזקים. בין המזיקים שעלולים לגרום לנזקים לרכוש ניתן לציין את הבאים:

✔️ טרמיטים –  אם שמתם לב לפירורי נסורת ליד הקירות או לכתמים שחורים שלפתע הופיעו, ייתכן ומדובר בטרמיטים שעתידים לפגוע לכם בכל פריטי העץ בבית ולעיתים גם ביסודות המבנה. הדברת טרמיטים מתבצעת על ידי הזרקת חומרי רעל דרך קידוחים לתוך האדמה ולעיתים דרך הריצוף.

ניתן להשלים את המלאכה על ידי פיזור נמטודות בתוך הקידוחים, על מנת שיגיעו עמוק לתוך קיני הטרמיטים ויאכלו בתיאבון רב את המלכה.

✔️ תיקנים גרמניים – הדברה נגד ג'וקים במיתר היא דבר חשוב לא רק מבחינה בריאותית אלא גם מבחינת נזקים לרכוש, כאשר מדובר בתיקנים גרמניים. מזיקים אלו חיים ומתרבים בתוך מקומות צרים ונסתרים מהעין, דוגמת שקעים ומכשירים חשמליים.

ההתרבות שלהם יוצרת צואה רבה ורטיבות עד לכדי הרס של המכשירים וקצרים חשמליים שגורמים לנזק רב. את התיקן הגרמני מדבירים על ידי פיתיונות ג'ל מורעלים, ללא ריסוס כלל.

✔️ מזיקים נוספים – עוד סוגי מזיקים שעלולים לגרום לנזקים לרכוש ושנגדם תוכלו להזמין מאיתנו הדברה במיתר הם תולעים למיניהן שמסוגלות לחסל עצים וצמחייה, חומרי גלם מתחום המזון ועוד. גם מכרסמים יכולים לגרום לנזקים בהיבט הזה, בין אם בשל כרסום של חוטי חשמל ותקשורת ובין אם בשל זלילה של מזון במחסנים.

 

מחירי מדביר במיתר 

אצלנו בפסט מאסטר מקפידים להציע ללקוחות שלנו מחירי הדברות כמה שיותר נוחים והוגנים וכך גם לגבי מחיר הדברה במיתר. במרבית המקרים נוכל לבצע את ההדברה באמצעות אמצעים כימיים פשוטים, כך שמחיר ההדברה לא יעלה לכם הרבה.

למשל, הדברת נמלים במיתר, כמו גם הדברת תיקנים, שמתבצעות באמצעות ריסוס או פיתיונות ג'ל, יתחילו בדרך כלל ב-250 שקלים בלבד, כתלות בגודל המתחם. הדברה לבית במיתר בגודל של 4-5 חדרים תהיה מן הסתם יקרה יותר מבית של 2-3 חדרים, במיוחד אם הוא כולל גם גינה.

כאשר מדובר בסוגי מזיקים שיותר מורכב להדביר ושיש צורך לשלב כנגדם מספר שיטות הדברה, הדבר יעלה יותר. ישנן מספר דוגמאות לכך, כמו המקרה בו תזמינו אותנו על מנת לבצע הדברת טרמיטים במיתר או ריסוס נגד פשפשים במיתר.

עוד חשוב לדעת כי שירותי הדברה ירוקה במיתר בדרך כלל יהיו יקרים יותר מהדברה באמצעים כימיים רגילים, בעיקר בשל העובדה שלהדברה שכזאת לוקח יותר זמן להתחיל לעבוד ולרוב היא גם דורשת מספר ביקורים של המדביר.

הדברה במיתר  – עלות לפי סוג מזיקמדביר במיתר – מחיר מומלץ
עלות ביקור מדביר במיתר ליעוץ הדברה200 ₪
כמה תעלה לכידת נחש בישוב מיתר?700 – 400 ₪
עלות הדברת מכרסמים בחצר הבית במיתר620 – 300 ₪
כמה עולה ללכוד עכבר בבית במיתר?600 – 350 ₪
עלות ריסוס ג'וקים / תיקן גרמני בדירה במיתר 450 – 300 ₪
כמה עולה ריסוס לבית בישוב מיתר? החל מ-250 ₪
מחיר מומלץ להדברת בית פרטי עם חצר במיתר650 – 400 ₪


 
מלבד מחירים הוגנים עבור הדברה במיתר, תקבלו מאיתנו גם אחריות ארוכה, כך שלא תצטרכו לשלם עבור הזמנת מדביר פעם נוספת. מוזמנים לצלצל אלינו, לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד ולשמוע את כל הפרטים.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.