המדבירים של פסט מאסטר מתמחים בהדברה נגד חדקונית האורז בפריסה ארצית. מחירים נוחים (מאד!) – נסו אותנו

פתחתם את המזווה על מנת להכין ארוחה טעימה וגיליתם כי בתוך אריזת האורז נמצאים חרקים? יתכן מאוד שאתם זקוקים לשירותי הדברת חדקונית האורז. חיפושית זו אוהבת מאוד להתרבות בתוך אריזות של אורז וסוגי מזון נוספים, כך שאם לא תזמינו מאיתנו שירותי הדברה במהירות, יהיה יותר קשה לכם להיפטר ממנה. אצלנו בפסט מאסטר תוכלו להזמין שירות של מדביר חדקונית האורז 24 שעות ביממה, בפריסה ארצית רחבה, עם מחירים נוחים שכוללים גם אחריות ארוכה.

מה זה חדקונית האורז, מהן שיטות ההדברה נגד חדקונית האורז, כמה עולה ריסוס חדקונית האורז ומדוע חשוב שתצלצלו אלינו כאשר אתם רוצים להדביר את החיפושית המטרידה הזאת? הנה התשובות.

 

הדברת חדקונית האורז בכל הארץ, מדבירים מורשים (מחיר מיוחד)!

✔️ מגוון שיטות הדברה נגד חדקונית האורז, הדברה ירוקה, אורגנית, ביולוגית ועוד

✔️ מדביר חדקונית האורז מורשה ומוסמך זמין 24 שעות ביממה לביצוע הדברה 

✔️ הדברת חדקונית האורז במחירים ללא תחרות – והמחיר, כולל אחריות! 

✔️ לא רק ריסוס להרחקת חדקוניות – שאלו את המדביר על טיפול מנע

✔️ זיהיתם את חדקונית האורז במטבח? צרו קשר לקבלת הצעת מחיר >>

טלפון שלנו: 050-8303463

 

הדברת חדקונית האורז
הדברה נגד חדקונית האורז בכל הארץ – מדבירים מורשים, מחיר מעולה

 

 

מהי חדקונית האורז?

חדקונית האורז היא סוג של חיפושית שתזונתה מגוונת ביותר וכוללת קמחים מסוגים שונים, מוצרי פסטה, עוגיות, קטניות ובמיוחד אורז וחיטה. נפוץ למצוא את חדקונית האורז בבית בתוך המזווה, אליו היא מגיעה כטרמפיסטית בתוך מוצרים שונים שאנו רוכשים בסופרמרקט. היא ניזונה מאותם מוצרי מזון ואף מאוד נוח לה להתרבות שם במהירות וללא הפרעה.

הדברת חדקונית האורז היא דבר הכרחי לא רק בבתים אלא גם בעסקים מתחום המזון, דוגמת מטבחים תעשייתיים של מסעדות, אולמות אירועים ובתי מלון, במפעלי מזון וכאמור, גם בסופרמרקטים, כשרצוי להזמין אותנו גם לצרכי מניעה לפני תחילת הקיץ, אז החיפושית הזאת יותר פעילה.

 

תעודת זהות: מי את חדקונית האורז? תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיחדקונית – Curculionidae
שם נוסףSitophilus oryzae
משפחת המזיקחדקוניתיים
האם מזיק חדקונית האורז מסוכן?לא
נזקים אפשריים להם גורםפגיעה במוצרי מזון או בצמחיה – אורז, חיטה, סלק, דקלים ועוד
באילו מקומות נפוץ?המזיק חי לרוב על עצים או צמחיה הנמצאת באזור. לרוב יימשך אל מקומות סגורים אשר מאוחסן בהם מזון המהווה קרקע טובה להטלת ביצים: אורז, שעורה, תירס, חיטה, דגנים וכו'. חדקוניות שכיחות מאוד גם בעסקים המחזיקים מחסני מלאי של מזון ארוז. במקרה של חדקונית האורז בבית לרוב יימצא בסביבת המזווה, ובארונות בהם מאוחסנות אריזות אוכל יבש.
ממה ניזונה החדקונית?בכל מה שנוגע לבית, תזונת החדקונית עשויה לכלול: עוגיות, פסטות למיניהן, קמח, סולת, פירות יבשים, ביסקוויטים ועוד
איך להפטר מחדקונית האורז?פינוי הכלים או האריזות הנגועות, ניקוי יסודי של המטבח עם דגש על ארונות אחסון המזון, שאיבת חריצים זעירים שבהם האהובים במיוחד על מזיקי מזון. שיטות ההדברה כוללות ריסוס (כימי או הדברה ירוקה), הדברת איוד, פיזור מלכודות בסיום הריסוס
מחיר הדברת חדקונית האורזהחל מ-250 ₪

 

חדקונית האורז מתאפיינת במספר מחזורי חיים – ביצים שהופכים לזחלים, שמהם מתפתחות החיפושיות הבוגרות, שצבען אדום עד שחור, עם חדק וזוג מחושים עבים. החדקונית הבוגרת היא גם בעלת כנפיים ומסוגלת לעוף, כך שהיא לא נשארת במקום אחד על מנת להטיל את ביציה ומסוגלת להדביק את המטבח כולו תוך פרק זמן קצר ביותר. אומנם חדקונית האורז אינה עוקצת ואינה ארסית, אך היא אינה אסתטית וגם מזהמת עם גללי הצואה שלה מזונות יבשים והופכת אותם לבלתי ראויים לאכילה.

לכן, בכל מצב שאתם נתקלים בחדקונית האורז, התקשרו אלינו והזמינו שירותי הדברה נגד החיפושית.

 

הדברה נגד חדקונית האורז – כל השיטות הקיימות

טיפול בחדקונית האורז יכול להתבצע בכמה שיטות הדברה:

✔️ ריסוס נגד חדקונית האורז – פעולת הריסוס מיועדת בעיקר לטיפול במטבחים ביתיים ומוסדיים. הריסוס מכיל חומר רעל כנגד החיפושית הבוגרת, הזחלים והביצים ואותו מבצעים בסביבת המחיה של החיפושית ובמקומות המסתור שלה. על חומרי הריסוס להיות מאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד הגנת הסביבה ואצלנו בפסט מאסטר מקפידים על כך. קריאה נוספת על ריסוס לבית.

✔️ הדברת חדקונית האורז באיוד – כאשר מדובר במקומות בהם ההדבקה חמורה ביותר או שתנאי השטח מחייבים זאת (למשל, במחסנים לוגיסטיים גדולים, בבתי אריזה או כשהחיפושיות חדרו לתוך מכונות הייצור) המדביר עשוי להמליץ על הדברה באיוד. החומר הרעיל במקרה זה נישא על ידי גז ומגיע לכל מקום בו נמצאות החדקוניות.

✔️ הדברת חדקונית האורז ביולוגית – אפשרות נוספת לטפל בחדקונית האורז ושנחשבת לסוג של הדברה ירוקה, היא באמצעות הצבת מלכודות באזורים שונים בהם היא חיה. למשל, בגינה, מאחר והיא אוהבת לחיות על עצים וצמחים ויורדת מהם בשביל להתרבות ולאכול את מוצרי המזון. מלכודת לחדקונית האורז יכולה להיות מלכודת דבק שבתוכה פרומונים ביולוגיים שמושכים את החיפושיות, שנדבקות אליה ומתות בלי שמבוצע שימוש ברעלים שפוגעים באדם ובסביבה.

 

חדקונית האורז – טיפים להדברה באופן עצמאי

חדקונית האורז רגישה מאוד לקור ולכן היא כמעט ואינה קיימת בחורף. ניתן לנצל את הרגישות הזאת גם לביצוע של מספר פעולות הדברה עצמאיות, למשל, שמירת אריזות המזון בטמפרטורה קרירה. אם מתעורר החשד לאריזה נגועה (חורים) אך לא רואים את החדקונית בעיניים, ניתן להכניס את האריזה למקפיא למשך מספר שעות. אם רואים באופן וודאי את החיפושית באריזת המזון, יש לזרוק אותה לפח אשפה חיצוני ולפזר מלח במזווה על מנת לייבש את הלחות שמשכה את החדקונית למקום.

 

מחיר הדברת חדקונית האורז – כמה עולה?

כאשר תזמינו מאיתנו שירותי הדברה נגד חדקונית האורז, תגלו שיש מספר היבטים שעל פיהם יקבע מחיר ההדברה:

#1 שיטת ההדברה – הדברה באיוד נחשבת ליקרה לעומת האפשרויות האחרות וזאת משום פעולות הבטיחות המקדימות שיש לבצע טרם הביצוע, כמו גם המיומנות וההסמכה הנדרשות מהמדביר.

#2 מורכבות העבודה – הדברת חדקונית האורז במזווה של מטבח ביתי תהיה פשוטה יותר מהדברה שצריכה להתבצע במחסן לוגיסטי או בתוך מכונת ייצור ולכן זולה יותר.

#3 שטח ההדברה – ההבדל במחיר הוא גם בהתאם לגודל השטח שרוצים להדביר. למשל, הדברת מחסנים של מטבח מוסדי בבית מלון, אולם אירועים או מסעדה תהיה יקרה יותר מהדברה של ארונות במטבח הביתי.

#4 מידת ההדבקה – ככל שההדבקה חמורה יותר, כך יש להשתמש ביותר אמצעים על מנת להשמיד את החדקונית והמחיר יעלה בהתאם.

באופן כללי, מחירי הדברה נגד חדקונית האורז מתחילה ממחיר בסיסי של כ-250 ש"ח ותעלה בהתאם לסוג הריסוס וההדברה הנחוצים ולמאפייני העבודה הספציפיים.

 

מדבירים חדקונית האורז עם פסט מאסטר – לא רק המחיר מצוין

אצלנו בפסט מאסטר תמצאו מחירים משתלמים ונוחים עבור שירותי הדברת חדקונית האורז, אבל מעבר לכך, תקבלו גם אחריות ארוכה על העבודה, כך שתמיד תדעו שיש לכם למי לפנות עם החיפושיות יחזרו מסיבה כלשהי, וזאת ללא תוספת תשלום כלשהי. צלצלנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.