אם מצאתם בבית או בעסק חרק קטן וכסוף אשר דומה לדג קטן, אל תיבהלו – אפשר ליצור קשר ונגיע במהרה לבצע הדברת דג הכסף אצלכם. אנו מדבירים דגי כסף וחרקים אחרים בפריסה ארצית רחבה ובמחירים משתלמים במיוחד, אשר כוללים גם אחריות מלאה על העבודה.

מה זה דג הכסף, באילו חומרים משתמשים להדברה נגד דגיג הכסף, מהן השיטות הקיימות, כמה עולה טיפול בזנבזיף הכסף וגם למה כדאי לעשות זאת רק עם פסט מאסטר? את כל התשובות תקבלו מיד.

 

הדברת דג הכסף במחיר אטרקטיבי (כל הארץ) כולל אחריות!

✔️ שירותי הדברה נגד דגיג הכסף במחירים אטרקטיביים, פריסה ארצית ושירות אדיב

✔️ כל החומרים להדברת דג הכסף באישור המשרד להגנת הסביבה

✔️ מדבירים דגי כסף בבית, במסעדה, בעסק או בכל מקום אחר שתרצו

✔️ מבחר שיטות להדברה ירוקה או הדברה ביולוגית (מתאים לבעלי חיות מחמד)

✔️ הדברה של דג הכסף הקטן – נפטרים אחת ולתמיד מהחרק שעושה חורים בבגדים

✔️ בסיום כל הדברה ירוקה של דג הכסף, נמסור ללקוח אחריות על העבודה שבוצעה

✔️ לשיחה עם מדביר 24 שעות או קבלת מידע >>

חייגו למוקד פסט מאסטר: 050-8303463

 

הדברת דג הכסף מחיר
הדברה נגד דג הכסף בכל הארץ – 24 שעות ביממה

 

 

מהו דג הכסף? ומדוע חשוב לבצע הדברה שלו?

מידי שנה, כאשר הטמפרטורות עולות והלחות נעשית גבוהה, דג הכסף, שקרוי גם זנבזיף כספי, דג הכסף הקטן או חרק זנבזיף הבתים, משגשג ומתרבה והמפגש איתו לא נעים בכלל מהבחינה האסתטית, מלחיץ את הילדים ועלול לגרום גם לנזקים רבים לרכוש.

זהו חרק זעיר שאורכו מגיע עד לכדי 1 ס"מ בלבד והוא מאופיין במחושים ארוכים ועדינים ושכבת קשקשים אפורה-כסופה שמעניקה לו מראה דמוי דג קטן ומכאן שמו.

המזיק ניזון בעיקר מסוכר ועמילן ומסוגל לחיות בין שנתיים לשמונה שנים, כאשר נקבת החרק מסוגלת להתרבות בצורה מהירה עם מחזור של עד 100 ביצים להטלה יחידה, מה שאומר שקשה מאוד להיפטר ממנו כאשר הוא פולש לבית או לעסק, ללא הזמנה של מדביר מקצועי.

מדובר במזיק שאוהב מאוד מקומות חשוכים, טמפרטורות של מעל 20 מעלות ולחות גבוהה ולכן הוא מהווה דייר קבע בבתי ישראל. המקומות האהובים עליו הם סדקים או פינות בקיר, ארונות וספריות אך ניתן למצוא אותו גם בחדרי שינה, חדרי רחצה ולמעשה בכל חדרי הבית.

האם דג הכסף מסוכן? הוא אומנם אינו מעביר מחלות לאדם, לא עוקץ וגם לא מסוגל לעוף, אך הדברת דג הכסף בבית או בעסק היא דבר הכרחי בעיקר בשל הנזק הרב לרכוש שהוא מסוגל לגרום, למשל לבגדים, ספרים, אלבומי תמונות ואפילו רהיטים.

 

תעודת זהות: מי אתה דג הכסף? תכונות ומאפיינים בולטים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעידג הכסף – Lepisma saccharina
שמות נוספים זנבזיף כספי, דגיג כסף הסוכר, דג הכסף הקטן
האם מסוכן?לא מסוכן לבני אדם, אך כן לרכוש
נזקים אפשריים להם גורםחורים בבגדים, נזק לספרים ואלבומי תמונות, נזק לריהוט
באילו מקומות נפוץ?מקום חשוך – ארונות בגדים, ספריות, חדרי שינה, פתחי מזגן, מקלחת
צבע המזיקאפור כסוף
איך נפטרים מדג הכסף? (שיטות מובילות)ריסוס (כימי או הדברה ירוקה), פתיונות, הדברה ביולוגית
מחיר הדברת דגיג הכסףהחל מ-250 ₪

איך להיפטר מדג הכסף בבית? ריסוס

איך להיפטר מדג הכסף בבית? ריסוס של מדביר מורשה

איך להיפטר מדג הכסף – השיטות היעילות ביותר

אז איך נפטרים מהחרק הזה? כמו ברוב המקרים של הדברת מזיקים, הדברה נגד המזיק מתבצעת על ידנו באמצעות מספר אפשרויות, כאשר בעבר התבצע שימוש בעיקר בחומרי ריסוס כימיים וכיום מועדפות שיטות ירוקות וידידותיות יותר לסביבה ולאדם.

הנה כמה משיטות ההדברה שבאפשרותנו להציע לכם:

✔️ ריסוס דג הכסף (כימי) – בשיטה זו אנו משתמשים בחומרים כימיים שמחסלים את המזיק. חומרים אלו משמשים גם לצרכי הדברת חרקים נוספים ונעדיף להשתמש בהם כאשר מדובר במבנים שסובלים מהתרבות בלי נשלטת של מספר סוגים של חרקים בו זמנית.

✔️ פתיונות ומלכודות – באמצעות שיטות אלו ניתן למשוך את המזיק אל מקורות המזון האהובים עליו ובכך ללכוד או להרעיל אותו. השיטה כוללת שימוש בפתיונות ג'ל מורעלים או אמצעים ביתיים כגון תפוחי אדמה מרוחים בשכבת טיט לח.

✔️ הדברה ביולוגית – הדברה מהסוג הזה כוללת שימוש באויבים טבעיים כנגד החרק על מנת להרחיקו מהמקום. המדביר יכול לבחור בין שימוש בחרקים שניזונים מדג הכסף (בעיקר צבתנים) ובין תכשירים שמכילים חיידקים שפוגעים בו. שתי השיטות הללו מתאימות במיוחד לחצרות וגינות גדולות.

✔️ הדברה ביתית נגד דג הכסף – הדברת זנבזיף הבית יכולה להתבצע ביעילות רבה גם באמצעים שניתן להכין באופן עצמי, כגון שימוש בעלי דפנה או שמנים ארומאטיים שונים. קירור הבית ואוורור ארונות יעזרו אף הם להדביר את החרק ולגרום להרחקתו. במידה ואמצעים אלו לא עבדו, יש להזמין מדביר מקצועי לצורך פעולת הדברה יותר מקצועית וממוקדת.

ריסוס נגד דג הכסף (ירוק) – במקרה זה מבוצעת הדברה ירוקה באמצעות שימוש במספר אמצעים טבעיים וידידותיים לסביבה. זוהי למעשה הדברה ירוקה אשר כוללת שימוש בתמיסת מלחי אמוניה, תמיסת בור וסוכר או תמיסה המופקת מצמח החרצית, שמכילה פירתרואידים (קוטלי חרקים) טבעיים שנמצאים בחלקים שונים בצמח.

 

צפו במדבירים שלנו מבצעים הדברה של דג הכסף בדירה בת"א

 

מחיר הדברת דג הכסף – כמה עולה?

המחיר לריסוס נגד דג הכסף אינו גבוה ומתחיל ב-250 שקלים בלבד. כמו במרבית שירותי ההדברות, גם כאן המחיר תלוי במורכבות העבודה, החומרים שבהם משתמשים, סוג ההדברה ומידת ההתפשטות של החרק בבית וסביבתו.

למשל, מחיר הדברה של בית קטן יחסית יהיה נמוך יותר מהדברה של בית פרטי גדול אשר כולל גם גינה שהחרק הזה פלש אליה. בנוסף, מאחר ודג הכסף אוהב מאוד להסתתר מאחורי ארונות ובסדקים בקירות, הדברתו לצמיתות עשויה להתבצע במספר שלבים, מה שמאריך את משכה ומייקר מעט את העלויות.

פרמטרים נוספים שמשפיעים על המחיר הם:

ישנם עוד מספר פרמטרים שמשפיעים על המחיר של הדברת דג הכסף. למשל, הדברת דג כסף בשיטה ירוקה תעלה בדרך כלל יותר מאשר הדברה בשיטה רגילה. מעבר לזאת, מאחר והדגיג מתחיל להתרבות בעיקר בתקופת הקיץ, המחירים בתקופה הזאת יהיו יותר יקרים מאשר בתקופת החורף.

לכן רצוי להזמין את השירות כבר בתקופת האביב לשם מניעה והשגת מחירים זולים יותר. בכל מקרה, אצלנו תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר, לאורך כל חודשי השנה.

✔️ למעבר לעמוד מחירון הדברות

 

דג הכסף הדברה עם פסט מאסטר
דג הכסף הדברה עם פסט מאסטר

 

מדוע כדאי לכם לקבל שירות מחברת פסט מאסטר?

כאשר אתם בוחרים להדביר דגי כסף עם פסט מאסטר, אתם יכולים להיות בטוחים שהתוצאות בשטח יהיו מעולות ויעלימו את החרק המציק הזה במהירות. מדבירי דג הכסף של חברתנו הם כולם בעלי רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה ויודעים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

גם אם בכל זאת יחזרו החרקים לאחר תקופה קצרה מסיבה מסוימת, המחירים שלנו כוללים גם אחריות על העבודה, כך שנחזור אליכם לביקורים נוספים ללא תוספת תשלום כלשהי. חייגו אלינו טלפונית או צרו איתנו קשר דרך האתר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.