יתוש הנמר האסייתי (הטיגריס האסייתי) – הדברה בכל אזורי הארץ ע"י מדבירים מורשים – פסט מאסטר

הדברת יתוש הנמר האסייתי היא פעולה שחשוב לבצע באופן מידי כאשר הוא מופיע במתחם כלשהו. מדובר ביתוש מהיר ועוקצני ביותר, שמסוגל להעביר מחלות לאדם, כך שמרגע שהוא הופיע בבית, בגינה, בעסק או במתחם ציבורי כלשהו כמו בית ספר או גן ילדים, חשוב מאוד לסלקו מהמקום במהירות באמצעות הדברה מקצועית.

אצלנו בפסט מאסטר מתמחים בהדברת כל סוגי היתושים, כולל יתוש הנמר האסייתי, ואנו מציעים לכם את השירותים שלנו בכל רחבי הארץ, 24 שעות ביממה, במחירים משתלמים במיוחד. מדוע חשוב לבצע הדברה נגד יתוש הנמר האסייתי, מה עושים נגדו, כמה עולה ומדוע חשוב שתתקשרו אלינו עוד היום אם נתקלתם בו? הנה כל התשובות.

 

הדברת יתוש הנמר האסייתי עוד היום – כי יש מזיקים שלא מחכים איתם

✔️ זיהיתם יתוש טיגריס אסייתי? הימנעו מסיכונים מיותרים וצרו איתנו קשר

✔️ מדביר בעל רישיון והסמכה רשמית להדברה וטיפול ביתוש הנמר האסייתי

✔️ מבחר שיטות הדברה נגד יתוש הנמר האסייתי, כולל מלכודות

✔️ חומרי הדברה נגד יתוש הנמר האסייתי ברישיון המשרד להגנת הסביבה

✔️ ראיתם יתוש שמזכיר את זה שבתמונות המופיעות בדף זה?

אל תחכו, צרו קשר וקבלו הצעת להרחקת היתוש מסביבתכם >>

להזמנת מדביר: 050-8303463

 

הדברת יתוש הנמר האסייתי
הדברה נגד יתוש הטיגריס האסייתי בכל הארץ – מדביר בזמינות מהיום להיום

 

 

מהו יתוש הנמר האסייתי ומדוע חשוב להדבירו?

יתוש הנמר האסייתי הגיע אלינו מארצות אסיה הרחוקות, ככל הנראה בתוך צמיגים משומשים, והוא נקרא כך בשל מראה הפסים שלו, שמזכיר במעט נמר. הבעיה עם יתוש הנמר האסייתי היא בכך שלעומת סוגי יתושים אחרים, הוא פעיל לא רק בשעות הערב והלילה אלא לאורך כל שעות היום, כך שהסבל שהוא גורם רב יותר. קיראו עוד על הדברה נגד יתושים אחרים.

כמו כל יתוש, גם במקרה זה, הנקבה היא זו שעוקצת והיא עושה זאת במומחיות רבה, תוך כדי שהיא מסוגלת לעקוץ מספר רב של פעמים תוך זמן קצר, כך שאם לא תתקשרו להזמין מאיתנו מדביר עבור הדברת יתוש הנמר האסייתי, תסבלו מעקיצות ללא הפסקה ולתקופה ארוכה. אותן עקיצות אף יכולות להדביק אתכם במחלות, במיוחד בקדחת הנילוס הים תיכונית, שיכולה לגרום לדלקת קרום המוח ומחלות נוספות, ביניהן הצ'יקונגוניה ונגיף הדנגה.

 

תעודת זהות: מי אתה יתוש הנמר האסייתי? תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעייתוש הטיגריס האסייתי – Aedes albopictus
שמות נוספיםאדס מפוספס, יתוש הנמר האסייתי
האם מסוכן לאדם?כן, עשוי להעביר מחלות
נזקים אפשריים להם גורםיתוש הטיגריס האסייתי עשוי להעביר נגיפים בדמות קדחות שונות לאדם. נקבות מסוגלות לעקוץ מספר פעמים בפרק זמן קצר.
באילו מקומות נפוץ?מישור החוף, גוש דן, גליל עליון, הנגב, מדבר יהודה וירושלים. נפוץ בעיקר במקומות בקרבת מקורות מים עומדים לצורך הטלת רבייה
צבע המזיק

גוף שחור  עם פספוס לבן באזורי הרגליים והחזה.

איך מדבירים יתוש טיגריס אסייתי? (שיטות מובילות)ריסוס כימי או הדברה ירוקה: הדברה בשיטות טבעית באמצעות תרסיס המכיל בצילוס ארצישראלי (Bti). מדובר למעשה בקבוצה של חיידקים (בקטריה) המסייעים בהדברה ביולוגית נגד יתושים בעיקר, ובנוסף לכך גם במקרה שמדובר בטיפול נגד פטריות. את ההדברה יש לבצע ברדיוס נרחב יחסית ביחס לאזור הנגוע ויש למגר כל מקור מים עומדים בו עשויים לבקוע ביצים של היתוש. 
מחיר הדברת יתוש הנמר האסייתיהחל מ-250 ₪

היכן נפוץ למצוא את יתוש הנמר האסייתי?

יתוש הנמר האסייתי כבר הספיק להתפשט לכל רחבי הארץ, וכיום ניתן למצוא אותו במישור החוף, הגליל העליון, אזור באר שבע, גוש דן, מדבר יהודה וירושלים. הוא נפוץ בעיקר במקומות בהם קיימים מקורות מים עומדים, בהם הנקבה אוהבת להטיל את ביציה ולהתרבות. ניתן לחלק את שירותי ההדברה שלנו נגד יתוש הנמר האסייתי לשניים:

#1 הדברת יתוש הנמר האסייתי בחצרות וגינות – זהו למעשה השירות הנפוץ ביותר שלנו בכל הקשור ליתוש הנמר האסייתי והוא מיועד לבתים ובניינים שאליהם נמשכו היתושים בשל מקורות מים עומדים כלשהם. למשל, נזילות מים שאינן מתייבשות, מי ביוב, בריכות דגים או בריכות נוי אחרות עם מים.

#2 הדברה נגד יתוש הנמר האסייתי בתוך הבית – למשל, במקרה של יתוש שפלש למטבח בעקבות נזילת מים מתחת לכיור שלא תוקנה בזמן, או שהתנחל במרפסת שבה עומדים אגרטלים ועציצים שמושקים במים.

יש לציין כי הביצים של היתוש הנמר האסייתי יכולות לשרוד גם בתנאי יובש קיצוניים, אך מספיקה הרטבה קלה במים והן בוקעות להמשך הגלגול עד ליתושים בוגרים.

 

הדברת יתוש הנמר האסייתי – אילו שיטות קיימות?

מדביר יתושי נמר אסייתי מקצועי כמו שתמצאו אצלנו, יוכל להציע לכם מספר שיטות מאוד יעילות עבור הדברת יתוש הנמר האסייתי. הנה המרכזיות שבהן:

✔️ ייבוש מקורות מים – זהו השלב הראשוני שחייבים לבצע, על מנת להבטיח שאוכלוסיית היתושים לא תגדל מעבר למה שהיא כבר קיימת כעת. יש לייבש שלוליות מים וביוב שמקורן מנזילות, ובמקרה של בריכות נוי ודגים, רצוי לכסות אותן ברשתות שימנעו מהיתושים להימשך אליהן.

✔️ ריסוס נגד יתוש הנמר האסייתי – שיטה שלמעשה מהווה סוג של הדברה ביולוגית, מאחר והיא לא כוללת שימוש בחומרי הדברה כימיים רעילים כמו בריסוס רגיל, אלא תכשירים שכוללים בתוכם חיידקי בצילוס שמסוגלים להשמיד את ביצי היתושים ובכך למנוע את התרבותם. חשוב מאוד ליישם את הריסוס ברדיוס כמה שיותר גדול ובכל מקור מים עומדים שקיים בקרבת מקום.

✔️ מלכודות נגד יתוש הנמר האסייתי – עד לא מזמן, מרבית מלכודות היתושים לא היו מספיק יעילות עבור הדברת יתוש הנמר האסייתי. כיום כבר קיימות מלכודות חדשניות שכן מאפשרות זאת, במיוחד אלה החשמליות. מלכודות אלו משחררות תערובת של גזים שמדמים ריח של אדם ובכך מושכות את יתוש הנמר האסייתי.

המלכודות גם שואבות את תכולת האוויר שסביבן, כך שיתושים שמתקרבים אליהן נלכדים בתוך מיכל איסוף ואינם מסוגלים לצאת.

קריאה נוספת: ריסוס לבית | הדברת דירה | הדברה ירוקה | הדברה אורגנית

 

מחיר הדברת יתוש הנמר האסייתי – כמה עולה?

מחיר הדברת יתוש אסייתי הוא דבר שתלוי בכמות היתושים שהתגלתה בשטח, מספר מקורות המים שיש לטפל בהם וגודל השטח שרוצים להדביר. ניתן לומר כי הדברה באמצעות ריסוס של שטח קטן יחסית, תתחיל במחיר של החל מ-250 שקלים, והמחיר יכול לעלות גם לכיוון ה- 600, כתלות במורכבות העבודה.

✔️ היתרון של הדברת יתוש הנמר האסייתי הוא בכך שלעומת הדברה של סוגי יתושים אחרים, לא חייבים לבצע את העבודה בשעות הערב והלילה, כך שהמחיר לא מתייקר בשל שעות עבודה לא שגרתיות. בכל מקרה, אצלנו בפסט מאסטר תמצאו מחירים נוחים והוגנים עבור הדברת יתוש הנמר האסייתי, והנה המחירון המפורט שלנו:

 

הדברת יתוש נמר אסייתי מחיר מחירון מומלץ
כמה עולה הדברת יתושי נמר אסייתי בבניין מגורים?250-650 ₪
מחיר הדברת יתושי הנמר האסייתי בגן אירועים250-400 ₪
העלות של הדברת יתושי טיגריס אסייתי בחצר בית או בניין250-400 ₪
מחירי הדברת יתוש נמר אסייתי בגני ילדים ובתי ספר250-500 ₪
הדברת יתוש נמר אסייתי מחיר במפעל350-800 ₪

יתרון ההתקשרות איתנו הוא לא רק במחיר המשתלם שתקבלו, אלא גם באחריות ארוכת טווח שניתן לכם בכתב, שמבטיחה לכם ביקור נוסף של מדביר, במידה והיתושים יחזרו. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

הרחקת יתוש הנמר האסייתי - שאלות נפוצות ותשובות עליהן

כאשר נעקצים על ידי יתוש הנמר האסייתי, אין לגרד את המקום, אלא יש למרוח תכשירים מקומיים נגד עקיצות, ובמידה והעקיצה מזדהמת, לפנות לטיפול רפואי. מומלץ מאוד עד להגעת המדביר להשתמש בתכשירים טבעיים דוחי יתושים ולהפעיל מאווררים על עוצמה חזקה, מה שגם כן יכול להבטיח הימנעות מעקיצות.

יתוש הנמר האסייתי הוא אגרסיבי מאוד, עוקץ במהירות מספר פעמים ויש שיגידו שעקיצותיו כואבות ומגרדות במיוחד. הסכנה בעקיצותיו של היתוש היא במחוללי המחלות שיכולים להיכנס לתוך הגוף בעת העקיצה, במיוחד כאשר מדובר בילדים, קשישים ובעלי מערכת חיסונית מוחלשת. המחלות שיכולות לעבור מהיתוש לאדם הן קדחת הנילוס הים תיכוני, מחלת הדנגה, הצ'יקונגוניה ועוד. מחלות אלו הן נגיפיות, גורמות לדלקות במוח ובחוט השדרה ויכולות לגרום אף למוות.

מלכודות יתושים רגילות בדרך כלל אינן יעילות כנגד יתוש הנמר האסייתי, אך בשנים האחרונות פותחו מלכודות ייעודיות כנגדו. המלכודות המיוחדות האלה משחררות גזים שמדמים ריח של אדם, מושכות את היתושים להגיע לסביבתן ושואבות אותם לתוך כלי קיבול. המלכודות הללו מסוגלות ללכוד גם סוגי יתושים אחרים, אך פותחו במיוחד לצרכי טיפול ביתוש הנמר האסייתי.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.