הדברה בבית שאן – זמינים מסביב לשעון, מגיעים לכל מקום בעיר במהירות הבזק! הדברה מקצועית ויסודית עם אחריות מלאה על כל הדברה במחירים נוחים והוגנים!

הדברה בבית שאן מבוצעת על ידינו בפסט מאסטר בצורה מקצועית ובלתי מתפשרת. תוכלו להזמין מאיתנו מדביר בבית שאן 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ולהיפטר מכל מזיק – חרק, זוחל או מכרסם.

באילו מתחמים אנחנו יכולים לבצע עבורכם הדברה? מהם סוגי המזיקים הנפוצים בעיר וכיצד באפשרותנו להדביר אותם? כמה עולה ריסוס לבית בבית שאן וכמה עולה הדברה בשיטות ירוקות? ומדוע כדאי לכם לצלצל דווקא אלינו? בואו נתחיל.

 

שירותי הדברה בבית שאן – מדבירים מורשים, מחירים ללא תחרות!

✔️ ריסוס לבית בבית שאן – שימוש בהדברה ירוקה שהיא בטיחותית לסביבה ללא כל ריח או סיכון בריאותי!

 ✔️  מדבירים בבית שאן נגד כל סוגי החרקים והמזיקים הקיימים

✔️ טיפול בצרעות, עכבישים, פשפשים, ג'וקים, נמלים, עכברים, חולדות ועוד…

✔️ מדביר בבית שאן עם רישיון הדברה בתוקף, זמין באופן מיידי!

✔️ הדברה בבית שאן בכל שכונות העיר: נוף הגלעד, צמרת,

שפרינצק, טירת צבי, גורדון, נוף הירדן, נוף הגלבוע ועוד..

✔️ להזמנת הדברה בבית שאן במחיר אטרקטיבי >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה בבית שאן
הדברה בבית שאן בזמינות מיידית ע"י מדבירים מורשים עם המלצות!

 

 

הדברות בבית שאן לבניינים ודירות מגורים

בית שאן היא עיר שמאופיינת באקלים חם מאוד, כך שעבור מזיקים רבים, מדובר בחגיגה של ממש. הם אוהבים חום ולכן מגיעים לאזור לאורך כל השנה, אך בעיקר בתקופת הקיץ. ניתן למצוא אותם מחוץ למבנים אך גם בתוכם, מאחר והם מחפשים לעצמם מקומות מסתור ומקורות מזון.

ניתן לציין מספר סוגי מזיקים שמאוד נפוצים בבניינים ודירות מגורים ושגורמים לאנשים להזמין מאיתנו שירותי הדברה בבית שאן:

✔️ ג'וקים – מזיקים אלו פעילים מאוד בימות הקיץ, במיוחד אלו מהסוג האמריקאי. ברגע שהטמפרטורות מתחממות, הם מגיחים מתוך פתחי הביוב לתוך הבתים ונוכחים גם בחזית המבנים, מתעופפים ומטילים אימה ופחד. בנוסף הם גם פוגעים מאוד בהיגיינה של הבית ועלולים לגרום למחלות. את הג'וקים מדבירים  על ידי ריסוס חומרי רעל לתך פתחי הביוב.

הצורך בהזמנת שירות הדברת ג'וקים בבית שאן עולה גם במקרה של הסוג הגרמני. סוג זה של תיקן נפוץ כל השנה ואוהב להסתתר בתוך מוצרי חשמל ושקעים. הוא חודר לבית דרך קרטונים כאשר מזמינים משלוחים הביתה.

✔️ יתושים – גם הדברה של יתושים היא דבר הכרחי בבית שאן בתקופת הקיץ. חרקים מעופפים אלו מהווים מטרד בלתי נסבל וחשוב מאוד להדביר אותם על מנת לשמור על איכות השינה ולהימנע ממחלות כגון קדחת ים תיכונית ואפילו לישמניה (שושנת יריחו).

בדומה לג'וקים, גם הדברת יתושים מבצעים על ידי ריסוס, בעיקר בשעות הערב כאשר הם פעילים. הדברת יתושים בבית שאן ניתנת לביצוע גם על ידי שיטות הדברה ירוקות, למשל הדברה ביולוגית באמצעות חיידקי בצילוס או הדברה אלקטרונית על ידי מנורות שואבות.

✔️ פשפשים – זהו עוד סוג מזיקים אשר עלול לחדור למבני מגורים, לא רק בקיץ אלא כל השנה. חרקים קטנטנים אלו מגיעים לבית על גבי חיות המחמד או סוליות הנעליים ובגדיהם של ילדים. במקרה של פשפש המיטה הם יכולים להגיע לאחר שחוזרים מחופשה במלון או בצימר, על גבי המזוודה, המצעים או הבגדים שלכם.

הפשפשים עוקצים ומטרידים אך נדיר שהם מעבירים מחלות. על מנת לבצע הדברה של פשפשים יש צורך בשילוב של כמה אמצעים – שאיבה, קיטור חם וריסוס, מה שמבטיח חיסול של כל הפשפשים הבוגרים וגם של הביצים שלהם.

* שירותי הדברה בבית שאן הם דבר נדרש בבניינים ודירות מגורים גם במקרה של זבובים שאוהבים מאוד לפלוש בהמוניהם לחדרי האשפה או למרפסות השמש וגם במקרה של מכרסמים, שאוהבים להתחבא במקלטים, מחסנים, חדרי משאבות וחדרי אופניים. בכל מקרה, אין זה משנה באיזה סוג של מזיק מדובר – אנחנו נדע כיצד להדביר אותו במהירות ובצורה בטוחה, שלא תפגע באף אחד מדיירי הדירה והבניין.

 

ריסוס לבית בבית שאן

בבית שאן שכונות רבות שמאופיינות בבתים פרטיים צמודי קרקע. שטחים אלו סובלים מכל המזיקים שתוארו לעיל ומכאלו נוספים, עקב הקרבה הרבה לקרקע:

✔️ נמלים – מהוות מפגע אסתטי, מסוגלות להרוס את הצמחייה בגינה ולחדור גם אל תוך הבית לחפש מזון במטבח. חלקן אף מסוגלות לעקוץ ואפילו חזק (כגון נמלי האש) וממש לא נעים לחיות לצידן, כאשר רוצים לשבת בנחת בגינה. נמלים לא מדבירים על ידי ריסוס כי אם אלא על ידי פיתיונות ג'ל מורעלים, בתוך ומחוץ לבית.

✔️ עכבישים הדברה נגד עכבישים בבית שאן היא גם כן דבר שרבים מזמינים מאיתנו. אומנם רוב רובם של העכבישים אינם מסוכנים לאדם אך ישנם כמה מהם שנחשבים לארסיים כגון אלמנה שחורה וארסן חום. 

כאשר מזמינים אותנו לבצע הדברה בבית שאן נגד עכבישים, אנחנו משתמשים בדרך כלל באמצעים שאינם כימיים, כגון מלכודות דבק, שואבים חזקים או מכשירי קיטור של מים חמים וגם באדמה די-אטומית, מה שיכול לסייע גם בהרחקה של מזיקים נוספים כגון נדלים ועקרבים.

✔️ צרעות ודבורים – חרקים מעופפים אלו פולשים פעמים רבות לגינות ומקימים שם את הקן שלהם. כאשר דבר כזה קורה הדבר מאוד מסוכן מאחר והן מסוגלות לעקוץ וישנם גם כאלה שאלרגיים לעקיצה שלהן.

במקרה של צרעות ניתן להשתמש בפיתיונות מורעלים או לרסס את הקן ואילו במקרה של דבורים, אשר נחשבות לחיה מוגנת, אנו נדאג להזיז את הקן למקום אחר מבלי לפגוע בו.

בנוסף תוכלו להזמין אותנו גם להדברה של מזיקי גינה למיניהם, כגון כנימות, חיפושיות, תולעים ועוד. אנו מתמחים בביצוע הדברה של מזיקי דשא, הדברה של עצי נוי ופרי והדברה של עשבים שוטים. מעבר לזאת, תוכלו להזמין מאיתנו גם לוכד נחשים בבית שאן, במקרה שבו זוחל מפחיד זה חדר לגינה או לתוך הבית שלכם.

 

מדביר בבית שאן מחירים

מחיר הדברה בבית שאן תלוי במספר גורמים עיקריים, אך בכל מקרה תמיד יהיה נוח ומשתלם אצלנו בפסט מאסטר:

✔️ גודל שטח ההדברה – ככל ששטח ההדברה יהיה גדול יותר, כך מחיר ההדברה יתייקר. למשל, הדברה בבית שאן של דירה בת 2-3 חדרים תמיד תהיה זולה יותר מהדברה של דירה בת 4-5 חדרים, וכך גם לגבי דירה בלי גינה לעומת בית פרטי עם גינה.

✔️ שיטת ההדברה – כאשר מדובר על ביצוע ריסוס לבית בבית שאן באמצעים כימיים, הדבר יהיה זול מאוד ובדרך כלל יתחיל במחיר של 200 שקלים בלבד. במקרה ותעדיפו להזמין מאיתנו הדברה ירוקה בבית שאן, הדבר יעלה לכם יותר.

✔️ סוג המזיק – הזמנת הדברת חרקים בבית שאן תלויה גם בסוג המזיק. ישנם סוגי מזיקים שקל מאוד להדביר באמצעות ריסוס פשוט, כמו המקרה של הדברת יתושים או הדברת תיקנים, ואילו סוגי מזיקים אחרים מחייבים שימוש במספר שיטות הדברה, למשל כאשר רוצים לבצע הדברת פשפשים בבית שאן, מה שמייקר את המחיר.

✔️ זמן ההדברה – הזמנת הדברה בבית שאן תמידשים זולה יותר בשעות שגרתיות או בתיאום מראש. כאשר מדובר בצורך דחוף בהזמנת השירותים שלנו, למשל מדביר לשם סילוק של קן צרעות או דבורים בסוף השבוע, המחיר יהיה יקר יותר. הדבר נכון גם לגבי הזמנת לוכד עכברים בבית שאן או לוכד נחשים באמצע הלילה, מה שיעלה יותר מהרגיל.

מחיר הדברה בבית שאן – לפי מזיקמדביר בבית שאן – מחיר ממוצע
עלות הדברת יתושים בבית פרטי בבית שאן200-420 ₪
מחיר ריסוס נגד ג'וקים בחצר בבית שאןהחל מ-250
מחיר הדברת פשפשים בדירה בבית שאן1000-5800 ₪
מחיר הדברת נמלים בדירה/בית פרטי בבית שאן240-630 ₪
עלות הדברת צרעות ודבורים בחצר בבית שאן250-520 ₪
כמה תעלה הדברת עכבישים בבית בבית שאן?250-300 ₪
עלות יעוץ של מדביר להדברה בבית שאן150-200 ₪

 מחפשים מדבירים בבית שאן שניתן לסמוך על שירותיהם?

התקשרו אלינו לפסט מאסטר ואנו נדאג לשלוח אליכם מדביר מקצועי בכל שעה שתצטרכו ולהציע לכם מחירים נוחים שכוללים גם אחריות על העבודה. מחכים לשיחתכם. צוות פסט מאסטר.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.