מצאתם גו'קים במזגן? כן הם מגיעים גם לשם! אנחנו בצוות המדבירים של פסט מאסטר יכולים לסייע לכם להיפטר לצמיתות מהמקקים במזגן.

ג'וקים במזגן הם צרה צרורה וחשוב לטפל בכך כמה שיותר מהר. כיצד? באמצעות פנייה אלינו. אנחנו יכולים להגיע אליכם במהירות בכל שעה ולבצע הדברה יעילה שתשמיד אותם.

רוצים לדעת איך לטפל בג'וקים במזגן? למה יש תיקנים במזגן שלכם, איך הם מגיעים לשם ומה מושך אותם דווקא לשם? המשיכו לקרוא.

 

 הדברת ג'וקים במזגן – טיפול ע"י מדביר מוסמך במחירים ללא תחרות!

✔️ מדבירים ג'וקים במזגן בשיטות הדברה יעילות ומוצלחות לפתרון מהיר

✔️ ריסוס נגד תיקנים במזגן – המדבירים שלנו זמינים 24/7 בפריסה ארצית

✔️ נפטרים מהג'וקים עם חומרי הדברה בטוחים לשימוש

✔️ להדברה נגד ג'וקים במערכת האוורור, צרו קשר >>

להזמנת מדביר: 050-8303463

 

הדברת ג'וקים במזגן
הדברת ג'וקים במזגן, מדביר מורשה, זמינות מיידית 24/7, מחירים מעולים!

 

 

ג'וקים במזגן – בעיה מאוד נפוצה…

ג'וקים (מקקים, תיקנים) הם חרקים מאוד נפוצים בישראל והם מאופיינים ביכולת הישרדות גבוהה מאוד ועמידות לתנאי אקלים קשים.

ברגע שהם חודרים למקום מסוים קשה מאוד להיפטר מהם ללא הדברה מקצועית, מאחר והם מתרבים במהירות.

מה מושך ג'וקים למזגן של הבית ומדוע ג'וקים במזגן הם דבר כל כך נפוץ? ישנן מספר סיבות לכך:

#) אקלים נוח – בתוך המזגן קיימים תנאי אקלים נוחים שהתיקנים מאוד אוהבים, הן מבחינת לחות גבוהה והן מבחינת טמפרטורה חמה יחסית. 

#) מקורות מזון – לאורך הזמן מצטברים בתוך המזגן חלקיקי אבק שנחשבים למקור מזון שאהוב מאוד על ג'וקים. גם חלקי הגומי של המזגן אהובים עליהם מאוד.

#) מקום מסתור – קשה מאוד לזהות כי ישנם מקקים במזגן ולוקח זמן רב עד שמזהים את הבעיה. הדבר מאפשר להם להסתתר בתוך המזגן לאורך זמן ולהתרבות ללא הפרעה.

בשל כל הסיבות הללו, הג'וקים אוהבים מאוד מזגנים והם יכולים למצוא את עצמם בתוך המנוע של המזגן, בצנרת הניקוז ואפילו בתוך היחידה הפנימית של מזגנים מפוצלים ובתעלות הגבס של מזגנים מיני-מרכזיים. ואיך הם מצליחים לחדור לתוך המזגן? במרבית המקרים דרך צינור הניקוז שלו.

אותו צינור אמור להיות בנוי בצורה שמונעת כניסה שלהם לתוך המזגן, כך שאם בכל זאת גיליתם ג'וקים בתוך המזגן בבית, ראשית כל וודאו שאין בעיה בצינור ובמידה וכן חיסמו אותו.

 

אילו סוגי תיקנים נפוצים במזגנים?

אם הבחנתם כי קיימים תיקנים במזגן שלכם, ככל הנראה מדובר באחד משני סוגים שנחשבים למאוד נפוצים בישראל:

הראשון הוא התיקן האמריקאי הגדול והמעופף, שמגיע מפתחי הביוב ונפוץ במיוחד בקיץ.

הסוג השני הוא התיקן הגרמני הקטן יותר, שאוהב מאוד להסתתר במקומות קטנים וחשוכים ובמגוון רחב של מכשירי חשמל, ביניהם מזגנים. הוא חודר לבית בדרך כלל דרך קרטוני משלוחים שהזמנתם ונפוץ כל השנה.

 

מדוע חשוב שתיפנו אלינו כאשר יש מקקים במזגן שלכם?

כאשר ישנם ג'וקים במזגן, הדבר לא רק דוחה ומגעיל אלא גם עלול לגרום לנזקים חמורים למזגן שלכם. הם מטילים את צואתם בתוך המזגן ופוגעים ברמת התברואה שלו ושל המבנה כולו. הם יוצרים מפגע של ריחות רעים והצואה החומצית שלהם יכולה לפגוע גם בצנרת והחיווט החשמלי ולגרום להרס המזגן ולנזקים נוספים בבית שיגרמו לכם להוצאות כספיות רבות.

בשורה התחתונה, עליכם לפנות אלינו ברגע הראשון שעולה אצלכם החשד כי ג'וקים נמצאים במזגן שלכם ואנחנו נגיע במהירות ונטפל בבעיה.

 

ג'וקים במזגן – איך נפטרים?

כמו במקרה של מזיקים אחרים, גם כאשר יש ג'וקים במזגן, הדרך היחידה להיפטר מהם היא באמצעות פנייה אל חברת הדברה מקצועית שמספקת שירותי הדברה.

איך מדבירים ג'וקים במזגן? באמצעות מספר אפשרויות:

✔️ ריסוס – שיטת הריסוס מאפשרת לקטול באופן מיידי כל תיקן שבא במגע עם החומר הכימי שמרוסס. החיסרון של השיטה הוא הצורך לפנות את הבית לכמה שעות במידה והוא מבוצע על היחידה הפנימית או בתעלות הגבס.

✔️ פיתיונות ג'ל – הדברה נגד ג'וקים במזגן יכולה להתבצע גם בשיטות ירוקות. בשיטה זו המדביר שלנו מפזר בקרבת המזגן פיתיונות ג'ל שמכילים חומרי רעל שייעודיים עבור התיקנים וגורמים לחיסול המושבה כולה, אך כאלה שאינם מסוכנים לאדם.

✔️ ניקיון פנימי – מדביר נגד ג'וקים במזגן אמור לבצע גם מספר פעולות חיטוי על ידי פתיחת המזגן וניקוי שלו מכל התיקנים שבכל זאת שרדו ומכל הביצים שלהם.

פעולה נוספת שמומלץ לבצע היא "לשחק" מידי פעם עם הטמפרטורות של המזגן ולבצע שינויים קיצוניים בטמפרטורות. פעמים רבות הדבר גורם לחלק מהג'וקים לעזוב את המקום.

 

ג'וקים במזגן – מחיר טיפול

אז כמה עולה להדביר ג'וקים במערכת האוורור של הבית? ובכן, הדבר תלוי בסוג שיטת ההדברה שנשתמש בה, כשניתן לומר כי מחיר ריסוס נגד ג'וקים במזגן זול יותר משיטת פיתיונות הג'ל, אך כאמור, מחייב את פינוי המבנה ולכן אין אנו עושים זאת שלא לצורך.

מעבר לכך, ישנם שיקולים נוספים שקובעים את העלויות, כגון האם מתגלים במקום גם מזיקים נוספים (דבורים, צרעות), מורכבות העבודה (עבודה בגובה, למשל), מועד ההדברה ומספר יחידות המזגן שבהם רוצים לבצע הדברה.

הדברת מקקים במזגן מוצעת לכם אצלנו בפסט מאסטר במחירים נוחים ומשתלמים ובנוסף תקבלו גם אחריות עבור העבודה שתבוצע.

הנה טווחי המחירים המומלצים לצרכן עבור הדברה של ג'וקים במזגן:

הדברת ג'וקים במזגן – מחיריםמחירון מומלץ
מהי עלות הדברת תיקן אמריקאי במזגן?החל מ-250 ₪
מחיר הדברת תיקן גרמני במזגן בבית החל מ-250 ₪
עלות ריסוס נגד תיקן גרמני במזגן גדול במסעדה או בית קפה החל מ-250 ₪
עלות הדברת מקק אמריקאי במזגנים גדולים / תעשייתייםהחל מ-280 ₪

 כעת כשאתם יודעים איך להיפטר מג'וקים במערכת האוורור ושהדרך הטובה ביותר לכך היא באמצעות חברת הדברה מקצועית כמונו כל שנותר לכם הוא לצלצל אלינו ונגיע במהירות.

 

לקריאה מורחבת: תיקנים בביתג'וקים בתמי 4