הדברת חיפושית זבל היא שירות חיוני עבור רבים, אפילו שהיא איננה נחשבת למסוכנת לבני אדם. מחפשים מדביר מוסמך? פסט מאסטר תשמח לעזור.

אנחנו מסוגלים לבצע הדברה של חיפושית הזבל באמצעות מספר שיטות יעילות ולהיפטר מהן בצורה מהירה. מה זה חיפושית זבל, למה חשוב להדביר חיפושיות זבל, האם הן עוקצות, איך מדבירים אותן וכמה זה עולה? את כל התשובות תקבלו מיד.

 

הדברת חיפושית זבל במחיר אטרקטיבי (פריסה ארצית!)

✔️ הדברה נגד חיפושית זבל על ידי מדבירים מוסמכים בזמינות של 24/7

✔️  הדברה ירוקה נגד חיפושית זבל – ומגוון שיטות הדברה נוספות

✔️ פסט מאסטר מקצוענים בהדברת חיפושיות זבל במחירים נוחים במיוחד

✔️ הרחקת חיפושית זבל בבית, בגינה ובחצר עם אחריות בסיום פעולת ההדברה

✔️ צרו קשר עכשיו עם המוקד שלנו לייעוץ והצעת מחיר >>

חייגו אלינו: 050-8303463

 

הדברת חיפושית זבל 24/7 בכל רחבי הארץ
הדברת חיפושיות זבל 24/7 במגוון שיטות הדברה בפריסה ארצית רחבה

 

 

הכירו את חיפושית הזבל

חיפושית זבל היא למעשה חלק ממשפחה גדולה מאוד של חיפושיות ממשפחת הזבלתיים. בישראל ישנם מספר סוגי חיפושיות זבל (ירוקה, שחורה, אדומה) והן מגיעות בכמה גדלים (בין 1.3 ל- 6.0 ס"מ) וצורות (לנקבות למשל, ישנם מחושים).

חיפושית הזבל ניזונה מצואה של בעלי חיים אחרים ומרקב אורגני. היא שומרת אותם על ידי איסוף שלהם לצורה של כדורים גדולים, מחביאה אותם באדמה ואף נוהגת להטיל בהם את ביציה. כדורי הזבל הללו למעשה חשובים מאוד מבחינה אקולוגית והם כשלעצמם מהווים סוג של הדברה ביולוגית, מאחר והם מדשנים את האדמה ואף מונעים הגעת חרקים דוגמת זבובים שניזונים אף הם מהזבל הזה.

 

תעודת זהות: מי את חיפושית זבל? תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיזבלתיים – Scarabaeidae
שמות נוספים של חיפושיות זבל 

נחושתית הקוצים, זבלית פרעה

האם חיפושית זבל מסוכנת?

לא – חיפושיות זבל לא מזיקות לבני אדם
נזקים אפשריים להם גורמת חיפושית הזבלחיפושיות זבל במהלך ההתפתחות שלהן, ניזונות בין היתר גם משורשים וזה מזיק לחקלאות
מקומות בהם גדלות חיפושיות זבלבאיזורים בהם יש משק חי, בשטחי חקלאות ועוד מגוון של בתי גידול
צבעים של חיפושית הזבלחום כהה, ירוק, שחור, אדמדם
איך נפטרים מחיפושיות זבל בבית? (שיטות מובילות)ריסוס כימי נגד חיפושיות זבל, הדברה ירוקה
מחיר הדברת חיפושית זבלהחל מ-250 ₪

הדברת חיפושית זבל – למה זה חשוב?

מדוע אם כן הדברת חיפושית זבל היא דבר הכרחי? למרות היתרון החשוב הזה? הרי חיפושית זבל אינה מסוכנת לאדם ואינה מסוגלת לעקוץ אותו – ובכן, ישנן מספר סיבות לכך:

#1) פגיעה באדמות שאינן חקלאיות – כאשר מדובר בגינות פרטיות עם דשא, חיפושיות הזבל מסוגלות לגרום לו לנזק רב בשל העובדה שזחלי החיפושית הזאת מאוד אוהבים לאכול שורשים.

#2) העברת מחלות לבעלי חיים – חיפושית הזבל מאוד מסוכנת לחיות מחמד ובעיקר לכלבים. מאחר והחיפושית הזאת ניזונה מצואה, היא עשויה לשאת בגופה את תולעת הסרט הידועה לשמצה, שעשויה לגרום למוות של כלבים. הכלבים צדים את החיפושית ומכניסים אותה לפה ועשויים להידבק בתולעת זו. מלבד הדברה של חיפושיות זבל, גם הדברת תולעים היא שירות חיוני ואפקטיבי שניתן להזמין אצלנו בפסט מאסטר.

#3) זיהומים חיידקיים – אומנם חיפושית הזבל אינה מסוכנת לאדם, אך היא עדיין יכולה לגרום לזיהומים חיידקיים כאשר נוגעים בה בידיים. הדבר לא גורם למחלה מסוכנת אך כן לתחושה לא נעימה למספר ימים.

 

כיצד מדבירים את חיפושיות הזבל?

אצלנו בפסט מאסטר מציעים לכם מספר שיטות הדברה נגד חיפושית זבל:

✔️ הדברה ירוקה – קיים תכשיר הדברה שמורכב מחומרים טבעיים בלבד על בסיס צמח האדוניס. תכשיר זה מסוגל לטפל בחיפושיות הזבל על ידי הרחקתן מהמקום. היתרונות שבשימוש בחומר זה עבור הדברת חיפושית זבל הם משך השפעה די ממושך (עד 3 חודשים) ובכך שאין צורך לפנות את המקום במשך ביצוע ההדברה, מאחר והתכשיר אינו פוגע באדם או בסביבה.

✔️ ריסוס כימי – שיטה זו מתאימה כאשר מדובר במתקפה גדולה במיוחד של חיפושיות זבל והיא מתבצעת על ידי שימוש בחומרים כימיים שמיועדים נגד חיפושיות באופן כללי, לרבות חיפושית יפנית (צבעה נחושת וראש ירוק) וחיפושית מלדרה (קטנה ובעלת צבע חום-אדום, ידועה גם תחת השם חומייני). החומר הפעיל הנפוץ בריסוס מהסוג הזה קרוי דורסן.

הבחירה באחת מהשיטות מתבצעת בהתאם לסוג המתחם שרוצים להדביר. כאשר מדובר על צורך לבצע הדברת חיפושיות זבל בגינה או הדברה חיפושית זבל בבית, תועדף השיטה הירוקה. כאשר מדובר על הדברת חיפושיות זבל בשטחים חקלאיים, שיטת הריסוס הכימי יותר תתאים. הריסוס מתבצע לפני הזריעה ולכן הגידולים אינם מורעלים.

 

מחיר הדברת חיפושית זבל

מחיר הדברת חיפושית זבל נקבע על פי מספר גורמים:

#1) שטח ההדברה – הדברה של שטח חקלאי גדול תהיה יקרה יותר מהדברה של גינה פרטית שזוכה לביקורים של חיפושיות זבל מפעם לפעם.

#2) שיטת ההדברה – התכשיר הירוק אדוניס נחשב ליקר יותר מהתכשיר הכימי דורסן כך שההדברה הכימית זולה יותר פר יחידת שטח, בהשוואה להדברה ירוקה.

#3) שעת ההדברה – ישנם מקרים שבהם לא ניתן לבצע את ההדברה בשעות המקובלות, כגון המקרה של הדברה בגני ילדים ובבתי ספר. עבור הזמנת מדביר חיפושיות זבל בימים ובשעות שאינם שגרתיים תיגבה תוספת תשלום.

 

טיפול בחיפושיות זבל רק עם פסט מאסטר

ומה אנחנו מציעים לכם בפסט מאסטר? התחייבות למחירים משתלמים במיוחד, אשר כוללים גם אחריות ארוכת טווח – אנו מעניקים שירות מקצועי ויעיל! בפסט מאסטר תקבלו זמינות 24 שעות ביממה, ביצוע ההדברה על ידי מדבירים מורשים בלבד, תוך הקפדה על שימוש בחומרי הדברה שקיבלו את אישורי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. צלצלו אלינו עוד היום ותקבלו את כל הפרטים.

הדברת חיפושית זבל - תשובות לשאלות נפוצות

חיפושית זבל, אמנם, איננה מסוכנת לבני אדם וגם לא לבעלי חיים באופן ישיר – אך הדברה של חיפושית זבל חיונית במיוחד לטווח הרחוק. חיפושיות זבל ניזונות מצואת בעלי חיים ובמהלך ההתפתחות שלהן, הן ניזונות גם משורשים של צמחים. בשל כך, התרבות של חיפושיות זבל באזורים חקלאיים וגם בגינות פרטיות, עלולה לייצר הרס לצמחים ולגידולים.

כמו במקרה של הדברת נמלים, הדברת ג'וקים או הדברה של כל מזיק אחר – גם הדברה של חיפושית הזבל אפשר לבצע במגוון דרכים. ניתן להשתמש בהדברה ירוקה נגד חיפושיות זבל, או בריסוס כימי, בהתאם לצורך בשטח, למאפיינים שונים של המקום ולרצון האישי של הלקוח. חשוב להתייעץ עם מדביר מומחה, על מנת שיתאים את חומרי ההדברה נגד חיפושיות הזבל באופן המדויק, הנכון והבטיחותי ביותר.

כאשר משתמשים בשיטות הדברה נגד חיפושיות זבל, חומרי ההדברה ישפיעו על מזיקים אחרים, אך לא בהכרח על כולם. זוהי הסיבה שאם קיימים מספר מזיקים במתחם מסוים, חשוב למצוא את השילוב הנכון בין שיטות ההדברה וחומרי ההדברה השונים – ולהדביר את המזיקים באמצעות התכשירים המתאימים בלבד. המטרה היא, כמובן, להרחיק חיפושיות זבל ובנוסף גם את המזיקים האחרים, כאשר הפעולה עצמה צריכה להיעשות באופן שלא יזיק לסביבה, לרבות בני האדם ובעלי החיים המתגוררים במקום.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.