מחפשים הדברה בסביון? אנחנו בפסט מאסטר מספקים שירותי הדברה לבית בסביון ביום ובלילה, בימי חול ובסופי שבוע.

נשמח לשלוח אליכם מדביר בסביון עם התמחות וניסיון בכל סוגי ההדברה: הדברה ירוקה, אקולוגית, ריסוס לגינה ועוד. ביצענו אינספור הדברות בסביון והסביבה, ואנחנו מזמינים אתכם להצטרף לקהל הלקוחות הקבוע שלנו בעיר. צרו קשר לקבלת מידע נוסף.

 

חברת הדברה בסביון – מדבירים במחיר ללא תחרות (באחריות!)

✔️ ריסוס לבית בסביון לא עושים כל יום, אל תתפשרו על פחות ממדבירים מורשים. 

✔️ הדברת עכברים וחולדות בסביון, מזיקים חרקים, זוחלים, מעופפים

✔️ הדברות בסביון בשיטות מתקדמות בהתאם לסוג המזיק: הדברה כימית, טבעית או משולבות 

✔️ מדביר בסביון זמין 24 שעות ביממה להדברת בית, משרדים, מוסדות חינוך ועוד 

✔️ מעוניינים בשירותי הדברה ביישוב סביון? פנו אלינו >>

לקבלת הצעת מחיר: 050-8303463

 

הדברה בסביון
הדברה בסביון עם מדביר מורשה ובעל הסמכות

 

 

הדברה ירוקה בסביון – מבחר אפשרויות הדברה מתקדמות

יותר ויותר לקוחות מתקשרים ומבקשים לדעת עוד על הדברה ירוקה בסביון. בואו נתחיל מלענות על השאלה הפשוטה ביותר: מה זה בכלל הדברה ירוקה? בניגוד להדברה כימית הכוללת שימוש בחומרים רעילים – הדברה ירוקה מתבססת על אך ורק על חומרים טבעיים שאינם מזיקים לסביבה, לבני אדם ולחיות מחמד. בהדברה ירוקה אנחנו משתמשים בחומרים אורגניים שמקורם בטבע. הדברה ירוקה היא הדברה בטוחה לשימוש והיא מתאימה לשימוש גם בבית וגם בגינה. יתרון נוסף של הדברה ירוקה נעוץ בעובדה שהיא לא מותירה אחריה ריח לוואי. אם חשוב לכם לבצע ריסוס ללא ריח בסביון – הדברה ירוקה היא פתרון נהדר עבורכם.

 

ריסוס לבית בסביון

אז למה כולם מדברים פתאום על הדברה אקולוגית? מכיוון שהצורך בהדברה אקולוגית הולך וגובר, ככל שאנחנו למדים על ההשפעה המזיקה של ריסוס כימיקלי על כדור הארץ. בהדברה אקולוגית אנחנו מתערבים באופן יזום במערכת האקולוגית, כדי לשלוט בהתפשטות של מזיק מסוים באמצעים ביולוגיים. אפשר להסביר זאת בפשטות: אנחנו משתמשים בטבע כדי לשלוט בטבע, בדרכים טבעיות.

דוגמה להדברה אקולוגית היא מלכודת חרקים אקולוגית. מלכודת כזאת מבוססת על פרומונים: פרומונים הם הורמונים שיצורים חיים (במקרה הזה חרקים) מפרישים באופן טבעי, כדי להשפיע על התנהגות החברתית של חרקים אחרים בני מינם. למעשה, אנחנו משתמשים בריח הפרומונים כדי למשוך את החרקים אל תוך המלכודות. כך נחסך מאיתנו הצורך להשתמש בחומרי הדברה רעילים. תודו שזה גאוני.

החיסרון העיקרי בהדברה אקולוגית הוא שלעיתים האפקט לא מיידי: לוקח זמן להשיג תוצאות, ונדרשת סבלנות. בנוסף, הדברה אקולוגית דורשת ידע מקצועי שרבים מהמדבירים חסרים. אנחנו בפסט מאסטר מאמינים בחשיבותם של פתרונות הדברה טבעיים ומתקדמים, ואנחנו שמחים להציע לכם מגוון פתרונות של הדברה טבעית בסביון, כולל ריסוס אקולוגי.

 

ריסוס עשבייה בסביון

ריסוס עשבייה מתבצע כשצריך לטפל בעשבים שוטים שצומחים פרא ללא שליטה באזורים חקלאיים ובגינות. עשבים שוטים הם לא סתם מפגע אסתטי, הם פוגעים בגינה שלנו בכמה צורות:

#1 עשבים שוטים מתחרים עם שאר הצמחים בגינה שלנו על מים, אור ודשן ופוגעים בהם בצורה משמעותית.

#2 עשבים שוטים מושכים חרקים, מחלות ומזיקים שמתפשטים לשאר הצמחים.

#3 עשבים שוטים מגבירים את הסיכון לשריפות.

באופן כללי, כדאי למנוע את צמיחת העשבים השוטים מראש ולטפל בהם מהר ככל האפשר, עוד לפני שלב הנביטה. את זה נעשה באמצעות ריסוס חומר שקוטל את הזרעים ומונע נביטה. במידה וכבר התפתחו עשבים שוטים בגינה, עלינו לזהות תחילה את סוג העשבים ולהתאים אליהם את חומר ההדברה. כל סוג עשב דורש חומר הדברה ייעודי.

תהליך של ריסוס עשבייה בסביון יתחיל בהגעה של מדביר מטעמנו. המדביר יבצע איתור עשבייה לא רצויה באזור המבוקש, יזהה את סוג העשבים ויתאים להם חומר הדברה אפקטיבי. לאחר מכן יתבצע הריסוס עצמו. בדרך כלל נעדיף לבצע ריסוס עשבייה בשעות אחר הצהריים המאוחרות או הערב, מכיוון שחשיפה לשמש בפוגעת ביעילות ההדברה של התכשיר.

 

מחיר הדברה בסביון – כמה עולה?

התשובה לשאלה כמה עולה הדברה באזור סביון מושפעת ממספר גורמים, ובפרט מסוג המזיק שצריך להדביר. חלק מהמזיקים דורשים תהליך הדברה יקר יותר, משום שהם מצריכים זמן עבודה רב יותר, ושימוש בחומרים יקרים.

כך למשל, הדברת טרמיטים בסביון או הדברה של פשפש המיטה נחשבת ליקרה יותר בהשוואה להדברת נמלים או הדברת תיקנים פשוטה.

אלמנטים נוספים המשפיעים על המחיר הסופי הם שטח הבית שצריך להדביר. עבור ריסוס ביתי בסביון תשלמו בממוצע פחות מ-400 ש"ח. המחיר הזול ביותר להדברה מתחיל מ-250 ש"ח.

להלן מחירון מומלץ לצרכן להדברה באזור סביון:

הדברה בסביון מחיר לפי מזיקמדבירים בסביון – מחיר מומלץ לצרכן
ריסוס בית בסביון נגד נמלים ומזיקים פשוטים250-350 ₪
עלות הדברת זבובים וחרקים מעופפים בחצר בית בסביון250-350 ₪
מחיר הדברה נגד ג'וקים בסביון והסביבה250-550 ₪
לוכד עכברים באזור סביון מחיר ממוצע350-750 ₪
מחיר הדברת מכרסמים בגינה פרטית או סביבת מבנה300-500 ₪
כמה עולה טיפול נגד תולעי עץ ברהיטים בסביון?250-400 ₪
מה עלות הדברת עכבישים בבית בסביון250-300 ₪
מחיר ריסוס לפרעושים בסביון450-700 ₪
לוכד נחשים בסביון מחיר ממוצע300-700 ₪
ריסוס לתולעים ו/או זחלים בחצר בית בסביון250-500 ₪

רוצים לדעת יותר? אתם מוזמנים לעיין במחירון שלנו הכולל את כל המזיקים הנפוצים בעיר, או פשוט צרו קשר.

איך למצוא מדביר בסביון במחיר הוגן?

✔️ הזמינו הדברה בחודשים לא עמוסים – פנו אל חברת ההדברה בחודשים שקטים יותר, כלומר לא בשיא הקיץ. האביב זאת הזדמנות נפלאה לדאוג להדברת מניעה, במחירים משתלמים שלא ישובו בעונת הביקוש.

✔️ השוו מחירים – לרשותכם עומד מחירון עם כל סוגי המזיקים הנפוצים והמחיר להדברה ממוצעת. המחירון מתבסס על סקר שוק מעמיק שביצענו, ועדיין אנחנו מקפידים להציע מחירים משתלמים יותר מהמתחרים שלנו.

✔️ פנו לחברת הדברה מנוסה ולא למדביר פרטי – שנים של ניסיון בתחום הביאו לכך שצברנו קהל לקוחות מבוסס ורחב, מה שאומר שאנחנו תמיד עסוקים. זה מה שמאפשר לנו לגבות מחירים זולים ועדיין להרוויח יפה.

 

מדבירים בסביון עם אחריות מלאה על כל עבודה

אם קרה לכם בעבר שהזמנתם מדביר והמזיק חזר להטריד אתכם לאחר ההדברה, אתם לא לבד. לצערנו, אלה דברים שעלולים לקרות, ולכן חשוב לוודא שאתם מזמינים חברת הדברה בסביון שמספקת אחריות על העבודה. מבחינתנו בפסט מאסטר, לקוח מרוצה הוא לוקח חוזר, ולכן אנחנו מספקים אחריות מלאה על כל כל עבודה. זאת אומרת שאם יידרש ביקור חוזר, הוא יהיה על חשבוננו – ללא שום עלות מצידכם.

אנחנו נוודא שהמזיקים לא ימשיכו להטריד אתכם ולפגוע באיכות החיים שלכם. חוץ מאחריות על כל עבודה, אנחנו מבטיחים עבודה מקצועית ובטוחה. כל המדבירים שלנו הם מדבירים עם רישיון בתוקף ואנחנו משתמשים אך ורק בחומרי הדברה מאושרים בפיקוח המשרד להגנת הסביבה.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.