צריכים לוכד עכברים באשדוד? הלוכדים המקצועיים שלנו בפסט מאסטר עומדים לשירותכם וישמחו להגיע לכל כתובת בעיר אשדוד ללכידת עכבר באופן מהיר ובטוח 24/7.

מחפשים לוכד עכברים באשדוד? הגעתם למקום הנכון! אנחנו מתמחים בלכידת מכרסמים מכל הסוגים. אנחנו מגיעים במהירות לכל שכונה באשדוד ולהחזיר אתכם לשגרת חייכם הרגילה מבלי שתצטרכו להתמודד בעצמכם עם העכבר שחדר אל הבית או העסק שלכם ולהסתכן.

אילו סוגי מכרסמים נפוצים בעיר אשדוד, מתי צריך להזמין לוכד עכברים, איך זה מתבצע, למה יש חולדות בבית וכיצד לוכדים גם אותן? מהו ההבדל בין עכברים לחולדות וכמה זה אמור לעלות לכם? מתחילים…

 

לכידת עכברים באשדוד – זמינים 24/7 במחירים ללא תחרות!

✔️ לכידת כל סוגי המכרסמים באשדוד – על המקום תוך זמן קצר…

✔️ לכידת עכבר, עכברוש או חולדות באשדוד – בדרך הומנית, היגיינית ובריאה 

✔️ זיהוי סימני עכברים דרך הוואטסאפ – שלחו לנו תמונה ותקבלו מענה מיידי

 ✔️ הדברת עכברים באשדוד לבתים, מבנים, משרדים ומחסנים עם אחריות

✔️ להזמנת לוכד באשדוד במחיר מעולה! צרו קשר >>

לפרטים חייגו לטלפון: 050-8303463

 

לוכד עכברים באשדוד
 לוכד עכברים באשדוד והסביבה, זמינות מיידית 24/7, במחירים מעולים!

 


סוגי מכרסמים נפוצים באשדוד

בעיר אשדוד ניתן למצוא סוגי מכרסמים רבים שעלולים לחדור לבית, לגינה או לעסק שלכם, כך שמלבד שירות של לוכד עכברים באשדוד, אתם יכולים לפנות אלינו גם במקרים נוספים. המכרסמים הנפוצים ביותר באשדוד הם:

✔️ עכברים – נחלקים לעכברי הבית ועכברי השדה. עכבר השדה מצוי בעיקר מחוץ למבנים אך בהחלט יכולים להיכנס לתוכם בשוגג תוך חיפוש אחר מקורות מזון. לעומתו, עכבר הבית תמיד יחפש לעצמו פינות מסתור בתוך מבנים, שם הוא מטיל את צואתו, מתרבה ומחפש לעצמו מקורות מזון מגוונים.

✔️ חולדות – מכרסמים גדולי ממדים, חכמים ואינטליגנטים ובעלי כושר הישרדות יוצא דופן. החולדות חודרות לתוך מבנים, בין היתר דרך פתחי הביוב, שם הן משגשגות. כל לוכד חולדות באשדוד בעל ניסיון יוכל לומר לכם עד כמה מדובר בחיה ערמומית וחזקה – החולדה יכולה להגיח מתוך האסלה שלכם, לחיות ימים ושבועות ללא מזון, לחמוק ממלכודות ולהזהיר את שאר החולדות מפני סכנה.

✔️ חולד – אם החלו לצוץ מעין גבעות קטנות של אדמה לצד פתחים בתוך האדמה בגינה שלכם, ייתכן מאוד שמדובר בחולד. מכרסם זה חי בעיקר מתחת לאדמה, ניזון מצמחייה וגורם נזק לגינות, מדשאות וגידולים חקלאיים. החולד הוא עיוור וחירש כמעט לחלוטין ולכן אינו חודר לתוך מבנים אלא נשאר תמיד בסביבת המחיה המוכרת לו.       

לוכד מכרסמים מקצועי ומנוסה יכול לזהות בקלות באיזה מכרסם מדובר לפי גודל וצורת הצואה וסימני כפות הרגליים וגם באיזו כמות הוא קיים בשטח ובהתאם לכך לפעול במהירות לסילוקו. כל הלוכדים שלנו הם בעלי הידע המקצועי והניסיון הדרוש למשימה זאת.


למה יש עכברים וחולדות בבית?

משחר ההיסטוריה, מכרסמים דוגמת עכברים וחולדות חיים לצד האדם. הם מגיעים אל מבני מגורים ועסקים בחיפושיהם אחר מקורות מזון וגם במטרה למצוא מקומות מסתור בהם יוכלו להתרבות ולחיות מבלי שיצטרכו להתמודד עם אויבים כמו חתולים ונחשים שניזונים מהם.

הם חודרים לבתים ומבני עסקים דרך דלתות או חלונות פתוחים, חריצים קטנים מתחת לדלתות ולעיתים רבות אף מסוגלים להגיח מתוך פתחי הביוב. בהתאם לזאת, שירות לכידת עכברים ניתן על ידינו במקומות מגוונים, דוגמת מחסני מזון של עסקים, מקלטים של בנייני מגורים, גינות של בתים פרטיים ופעמים רבות גם בתוך הבית עצמו.


מתי כדאי לפנות ל
לוכד עכברים בעיר אשדוד?

זיהיתם עכבר בבית, בגינה או בעסק שלכם? שומעים רעשים של כרסום בלילות? גיליתם נסורת ליד הרהיטים שלכם או צואה צמודה לקירות? פנו אלינו מיד על מנת שנשלח אליכם לוכד מקצועי שיתפוס אותו.

במקום להתחיל לחפש לוכד עכברים באשדוד באתרי מידרג למיניהם כאשר אתם כל כך לחוצים, פנו אלינו ונוכל להגיע אליכם במהירות האפשרית.

אנחנו מציעים לכם שירות לכידת עכבר באשדוד 24/7 ולכן חשוב שלא תחכו יותר מידי או תהיו אדישים לעניין מתוך מחשבה שהמכרסם בטח יצא החוצה כבר לבד.

עליכם לקחת בחשבון כי מכרסמים מתרבים במהירות ועשויים לגרום לכם ללא מעט נזקים לרכוש אך גם לפגוע בבריאות שלכם, שכן הם מעבירים מחלות שונות לאדם באמצעות נשיכה או מגע עם הצואה שלהם.

 

שיטות ללכידת עכברים

לכידת עכברים בעיר אשדוד מבוצעת על ידינו באמצעות מספר סוגי מלכודות, כשהבחירה בסוג המלכודת מתבצעת על פי האבחון המקדים שלנו בשטח. אנחנו מציעים לכם כמה סוגי מלכודות עכברים:

# מלכודת דבק – מכילה חומרי מזון לפיתוי מכרסמים, שנדבקים אליה בחוזקה כאשר הם דורכים עליה. מלכודת זו גורמת למותם של המכרסמים שמנסים לשחרר את עצמם עד לכדי התשה.

יש לציין כי מלכודות דבק אינן תמיד יעילות, כמו במקרה של חולדות, שחזקות מאוד ועל כן מסוגלות להשתחרר או אפילו לכרסם לעצמן את הזרועות או הרגליים בכדי לצאת לחופשי.

# מלכודת כלוב – קרויה גם מלכודת רשת ומכילה חומרי מאכל שמחוברים לקפיץ. ברגע שהעכבר או החולדה נכנסים לתוך המלכודת ומושכים את הפיתיון, הדלת נסגרת מאחוריהם והם נלכדים.

# מלכודת קפיץ – פועלת על בסיס מנגנון שדומה מאוד למלכודת הכלוב, אלא שבמקרה זה הקפיץ גורם לשחרור של מוט מתכת קטן שנסגר על המכרסם ולמעשה מוחץ אותו.

הדברת עכברים באשדוד יכולה להתבצע גם על ידי סוגי מלכודות נוספים, כגון מלכודות חשמליות ואמצעי הברחה אלקטרוניים על בסיס גלי קול, שאמורים להבריח את אוכלוסיית המכרסמים מן המקום.

מדביר עכברים באשדוד יכול להשתמש גם ברעלים כאשר ישנה כמות עכברים גדולה מידי במקום והדבר יכול להתבצע על ידי פיזור רעל או שימוש בתיבות האכלה מורעלות.

 

מחיר לוכד עכברים באשדוד – כמה עולה?

מחיר לוכד עכברים באשדוד או לוכד חולדות הוא דבר שתלוי במורכבות המשימה ובשיטה שבה בוחרים על מנת ללכוד את העכבר או חולדה.

כמובן שגם כמות המכרסמים שקיימת בשטח משפיעה על המחיר, כמו גם הדחיפות והשעה שבה תזדקקו לשירותים שלנו. פנייה אלינו על מנת שנשלח אליכם לוכד עכברים באשדוד או לוכד של כל סוג מכרסם אחר באמצע הלילה, בסוף השבוע או בימי חג, תעלה לכם יותר מהרגיל.

הנה טווחי המחירים שחברה אמינה ומקצועית אמורה להציע לכם עבור שירותי לכידת עכברים באשדוד:

מחיר לוכד עכברים באשדוד – לפי סוג שירותלכידת עכבר באשדוד – עלויות
עלות הדברה של עכברים וחולדות בחנות או בית עסק 350-800 ₪
מחיר ממוצע להדברת חולדות ומכרסמים בעיר300-800 ₪
מהי עלות הדברת עכברים בבית באשדוד?300-700 ₪
כמה עולה להזמין לוכד עכברים וחולדות בעיר אשדוד?300-700 ₪
מחיר הדברת עכברים וחולדות בבית קפה300-700 ₪
כמה תעלה הדברת חפרפרות בגינת בית פרטי באשדוד?350-800 ₪

 חוששים שמא עכבר או מכרסם אחר חדר לבית, לגינה או לעסק שלכם? צלצלו אלינו ולוכד מקצועי כבר יהיה בדרך אליכם.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.