הדברה בגינה או בחצר בפריסה ארצית – המדבירים שלנו מבצעים את כל סוגי ההדברות: ירוקה, אורגנית, ביולוגית או כימית לגינות וחצרות ברחבי הארץ, עם אחריות מלאה על כל הדברה. והמחירים – טיל! 

הדברת גינה מהווה חלק בלתי נפרד מטיפוח חצר לתפארת, על מנת למנוע ממזיקים שונים להשתלט עליה ולגרום לנזקים. שירותי הדברה לגינה הם המומחיות שלנו בפסט מאסטר ואנו מציעים לכם אותם בפריסה ארצית רחבה ומסוגלים להדביר כל סוג מזיק שקיים. מדוע חשוב לבצע הדברה בגינה, אילו סוגי מזיקים עלולים לפלוש לגינה שלכם, אילו שיטות הדברה קיימות כנגדם, כמה תעלה הדברה בחצר ומדוע כדאי לכם להתקשר אלינו? תכף תבינו.

 

שירותי הדברה בגינה או בחצר – מדבירים מורשים! במחירים נוחים במיוחד!

✔️ ריסוס לגינה או לחצר הבית – ע"י מדביר מוסמך ומקצועי עם רישיון הדברה בתוקף.

 ✔️  מדבירים בחצר נגד כל המזיקים: יתושים, נמלים, זבובים, פרעושים ועוד

✔️ חומרי הדברה לחצר – שימוש בחומרים שקיבלו אישור של המשרד להגנת הסביבה! 

✔️ הדברת גינות עושים רק עם המומחים של פסט מאסטר, זמינים מיידית 24/7!

✔️ לייעוץ והזמנת מדביר לגינה ולחצר במחיר משתלם במיוחד >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה לגינה / לחצר
הדברה בגינה ע"י מדבירים מקצועיים ומורשים עם המלצות!

 

 

הדברת גינה – נגד אילו מזיקים? ומדוע זה כל כך חשוב?

מזיקים רבים עלולים לפלוש לגינה שלכם, לגרום בה לנזקים רבים ולמנוע ממנה להיראות יפה ופורחת. ניתן לחלק אותם ל-3 קטגוריות מרכזיות:

✔️ מזיקים  שנוכחים רק בחצר – אלו הם מזיקים שבית הגידול שלהם מתקיים אך ורק בטבע, הם אינם מעוניינים לחדור לביתכם ולא יעשו זאת. דוגמאות רבות ניתן למצוא לכך, בין היתר מזיקי דשא, צרעות, דבורים וכו'. ללא הדברה לחצר באופן תקופתי, הם יהרסו את הגידולים שלכם ולא יאפשרו לכם לשבת בנוחות במתחם.

✔️ מזיקים שנעים בין החצר לבית – הדברת חצר היא דבר הכרחי גם נגד סוגי מזיקים שהחצר אומנם מהווה עבורם מקום לאיתור מזון, התרבות והסתתרות, אך כאשר הם מזהים הזדמנות, הם בהחלט יחדרו לבית, יתרבו בתוכו ויגרמו לנזקים שונים. אלו יכולים להיות זבובים, יתושים, נמלים ואפילו מכרסמים שונים.

✔️ מזיקים אקראיים – הכוונה למזיקים שכלל לא התכוונו לחדור לתוך הבית ועשו זאת בטעות, לאחר שהגיעו לגינה שלכם. זה יכול להיות למשל נחש, שבהחלט יכול גם להיות גם ארסי ומסוכן.

ומהיכן יכולים אותם מזיקים להגיע אל הגינה שלכם? מהחצר של השכנים, מפתחי ביוב פרוצים, באמצעות צמחים שקניתם ממשתלה נגועה, על ידי הימשכות שלהם לרקב אורגני שנמצא בחצר שלכם, למקורות מים עומדים ועוד. 

 

שימוש בחומרי הדברה כימיים בגינה – לא בכל מצב

רבים סבורים כי משום שהגינה נמצאת מחוץ לבית, ניתן לבצע הדברה שלה בצורה אגרסיבית תוך שימוש בכימיקלים ורעלים שונים ללא הבחנה. בפועל, מדובר בטעות חמורה, שכן שימוש ברעלים מחוץ לבית עשוי לפגוע בכם עד לאין שיעור. כיצד?

✔️ הרעלת גידולי גינה – הדברת גינה שבה גדלים פירות, ירקות או צמחי תבלין שונים צריכה להתבצע באופן זהיר ביותר וללא שימוש בכימיקלים. מדוע? על מנת שחומרים רעילים לא יחדרו לאדמה, יגיעו בסופו של דבר לשורשי הצמחים וירעילו את הגידולים שלכם.

✔️ פגיעה בבעלי חיים – כלבים, חתולים ושאר חיות המחמד נוטים להכניס לפיהם כל דבר שהם מוצאים בחצר ואף לכרסם צמחים שונים, כך שאם אם תבצעו הדברה בגינה על ידי כימיקלים רעילים, חיית המחמד שלכם עשויה להיפגע קשות.

✔️ הפרת האיזון האקולוגי – הדברת חצר באמצעים כימיים עשויה בסופו של דבר לפגוע גם בחרקים ובעלי חיים אחרים שאינם מזיקים לגינה שלכם ושלמעשה אמורים לתרום לאיזון האקולוגי שבה. 

אז מתי כן משתמשים בחומרים כימיים רעילים לצרכי הדברת מזיקים בגינה? עושים זאת רק כאשר אין ברירה ומדובר בהדבקה קשה מאוד של מזיק מסויים, לצרכי מיגור והשפעה מידיים וכאשר מדובר בשטח גדול יחסית שאליו פלש המזיק.

הדברת תיקנים בחצר, למשל, מתמקדת בפתחי הביוב ומחויבת לביצוע על ידי ריסוס, כנ"ל לגבי הדברת קרציות בגינה. יש לציין כי במקרה של נמלים בחצר אין הכרח לבצע ריסוס בחצר, אלא אפשר להשתמש בשיטת פיתיונות הג'ל אשר אומנם כוללים רעלים, אך בכמות קטנה שפוגעת רק במזיקים ולא באדם ובסביבה.

 

הדברת חצר בשיטות אורגניות

במרבית המקרים, אנו נמליץ לכם לבצע הדברה ירוקה לגינה ולא להשתמש בחומרים כימיים, כשאחת השיטות היעילות ביותר היא הדברה אורגנית. לעומת הדברה כימית, הדברה אורגנית בחצר כוללת שימוש בחומרים שמקורם מן הצומח ושלהם היכולת לפגוע ולהרחיק מזיקים שונים מבלי לפגוע באדם והסביבה. קיימים כמה חומרי הדברה לחצר מהסוג הזה והנה כמה דוגמאות לכך:

#1) אדמה דיאטומית – מדובר בתערובת של מינרלים בעלי תכונות הדברה מעולות. ניתן להשתמש בה כנגד מגוון רחב של מזיקים דוגמת נדלים, חשופיות, תולעים (כולל תולעים שחורות אחרי הגשם) ואפילו לבצע באמצעותה הדברה נגד פרעושים בחצר שמטרידים אתכם ואת חיית המחמד שלכם.

#2) שמן נים – שמן שמופק מזרעי עץ האזדרכת. התכשירי יכול להיות מרוסס בגינה ללא חשש מרעילות סביבתית כלשהי וניתן להשתמש בו לצרכי מניעה וטיפול גם יחד. ניתן לנצלו עבור הדברת גינה כנגד כנימות עלים, אקריות ועוד מזיקים שפוגעים בצמחייה שבה.

#3) פירטרין – תרכובת אורגנית המופקת מזרעי חרצית ושנחשבת לבעלת יכולת גבוהה ביותר נגד מגוון רחב של מזיקים. היא מתאימה בעיקר עבור הדברה נגד נמלים בגינה, הדברת פשפשים בגינה והדברת זחלים מסוגים שונים.

#4) לימונן – חומר שמופק מתוך תמצית קליפות הדרים ושנחשב ליעיל מאוד עבור הדברת מעופפים בגינה. החומר נדבק על גבי גופם של המזיקים השונים ומחבל בתהליכי הנשימה שלהם עד לחנק. ניתן להשתמש בו עבור הדברת זבובים בגינה, הדברת ברחשים, יתושים, צרעות ועוד.  

את ההדברה האורגנית ניתן ליישם בצורה של ריסוס, מריחה או פיזור, בהתאם לסוג התכשיר וסוג המזיק.

 

הדברה ביולוגית לגינה

עוד שיטה ירוקה לביצוע הדברה בחצר הבית היא הדברה ביולוגית. אם הדברה אורגנית כוללת שימוש בחומרים שמקורם מהצומח, הרי שההדברה הביולוגית כוללת שימוש ביצורים חיים שמסוגלים להרחיק או לחסל מזיקים שונים. הדברה ביולוגית בגינה יכולה להתבצע על ידי:

✔️ חיידקי בצילוס – מה שמתאים כשרוצים לבצע הדברה לחצר נגד יתושים. חיידקי הבצילוס מפוזרים בתוך מקורות המים שבהם נמצאו ביצי יתושים ולמעשה מונעים מהם להפוך ליתושים בוגרים.

✔️ מושית  – זוהי חיפושית פרת משה רבנו החביבה, שמעבר לחינניותה, היא גם האויב המושבע של כנימות שפוגעות בצמחים בגינה.

✔️ נמטודות – סוג של תולעים שניזון מחרקים שונים ובעיקר מנמלים וטרמיטים.

חרקים זכרים עקרים – פיזור של חרקים שכאלה נחשב ליעיל מאוד עבור הדברת זבובים בגינה, בעיקר נגד זבוב הים תיכוני.

 

הדברת מכרסמים וזוחלים בחצר

הדברת חצר היא דבר מתבקש גם נגד מכרסמים וזוחלים שונים. הדברה נגד חולדות בחצר, כמו גם נגד חפרפרות ועכברים, אינה חייבת לכלול בהכרח שימוש בתיבות האכלה מורעלות או פיזור רעל באופן חשוף, שיכול לקטול גם יצורים אחרים שלא לצורך.

תוכלו להזמין מאיתנו לוכד מקצועי שיבצע הדברה בצורה הומאנית באמצעות מלכודות. הדבר מתאים גם במקרה של נחשים, שכן מדובר בחיה מוגנת על פי חוק שאסור בשום אופן להרעיל. על מנת להקטין את הסיכוי לחדירת מכרסם או זוחל לחצר שלכם, רצוי גם שתטפלו בגינה ככל שניתן ותמנעו ממנה להיות סבוכה ועמוסה, שכן מזיקים מהסוג הזה מאוד אוהבים להסתתר במקומות שכאלה.

 

מחיר הדברה לגינה

עלות הדברה בגינה נקבעת על פי מספר פרמטרים, ביניהם סוג המזיק, שטח הגינה, סוג ההדברה, שעת ההדברה, קריאה דחופה או מתואמת מראש ומורכבות העבודה. לעיתים עולה הצורך לבחור במספר שיטות הדברה גם יחד או לבצע את ההדברה לא רק בגינה אלא גם בתוך הבית, מה שגם כן משפיע על המחיר. הנה טבלה שמפרטת לכם את המחירים המומלצים והממוצעים עבור שירותי הדברת גינה נגד מזיקים:

הדברה לגינה מחיר לפי מזיקהדברת חצר – מחיר מומלץ 
כמה עולה הדברת ג'וקים בחצר?החל מ-250 ₪
מחיר הדברה ירוקה בגינה החל מ-280 ₪
מחיר להדברת יתושים בחצר החל מ-260 ₪
מחיר ריסוס נגד נמלים בחצר (ריסוס כללי)החל מ-270 ₪
המחיר להדברת קרציות בחצר290-850 ₪
כמה תעלה הדברת תולעים בחצר בית פרטי260-520 ₪
הדברת זבובים בחצר הביתהחל מ-270 ₪
עלות יעוץ של מדביר להדברה בחצר או בגינה150-200 ₪

כאשר תתקשרו אלינו תגלו כי מחיר הדברה בגינה אינו חייב להיות יקר ושאצלנו הוא משתלם במיוחד, בעיקר בגלל שהוא כולל גם אחריות על העבודה שתבוצע. אז בין אם אתם צריכים הדברה נגד יתושים בגינה או נגד כל מזיק אחר, התקשרו אלינו לפסט מאסטר ונשמח לעמוד לשירותכם!


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.