לוכד נחשים מקצועי בחיפה – גרים בעיר חיפה ונתקלתם בנחש בבית, בגינה או בסביבתכם הקרובה? לפני שאתם נבהלים ומאבדים עשתונות, צרו קשר עם המומחים שלנו שיודעים בדיוק מה צריך לעשות.

מחפשים לוכד נחשים מומלץ בחיפה? יש לא מעט נחשים ארסיים בעיר והם עלולים להכיש אם הם חשים מותקפים. מדי שנה מתרחשות כחמישה מיליון הכשות ברחבי העולם, עם יותר ממאה אלף מקרי מוות. על פי נתוני מד"א, מספר ההכשות בארץ עומד על כמה מאות בכל שנה.

הכשת נחש היא לא אירוע נדיר, אבל עם התנהלות נכונה נוכל לצמצם את הסיכון למינימום. מהם סוגי הנחשים הנפוצים בחיפה, מה לעשות אם נחש נכנס אל תוך הבית וכמה עולה ללכוד נחש בחצר?

 

לוכד נחשים בחיפה במחיר מיוחד בכל שעה 24/7!

✔️ לכידת נחש בחיפה בזמינות מיידית, הגעה מהירה לכל כתובת ברחבי העיר!

✔️ לוכדים מורשים עם רישיון ללכידת נחש בפיקוח רשות שמורות הטבע והגנים!

✔️ לוכדים את כל סוגי הנחשים – נחש שחור ראש, נחש צפע מצוי, נחש נחשיל חד ראש, זעמן ועוד.

✔️ לוכדי נחשים בחיפה בכל שכונות העיר: הדר, דניה, תל עמל, שמבור, בת גלים,

כרמל, חליסה, זיו, נוה יוסף, אחוזה, קרית אליעזר, רמת אלון ונוספות.

✔️ צרו קשר להזמנת לוכד נחשים בחיפה ואזור הצפון

לפרטים חייגו לטלפון: 050-8303463

 

לוכד נחשים בחיפה
לוכד נחשים בחיפה בזמינות מיידית, לוכד מוסמך ומורשה, במחירים נוחים!

 

 

סוגי נחשים בעיר חיפה

במדינת ישראל ידועים 41 סוגים של נחשים, מתוכם 9 סוגים הם ארסיים. אלו הם הנחשים הנפוצים ביותר בחיפה והסביבה:

✔️ נחש שחור ראש: נחש שחור-ראש הוא נחש קטן (כ-50 ס"מ) שאינו ארסי. צבע הגוף שלו הוא חום-צהבהב או חום-כתום, ראשו שחור ומכאן גם שמו. הנחש שחור-הראש נפוץ מאד בכל רחבי הארץ.

עיקר הפעילות שלו מתרחשת בשעות הלילה. נחש שחור-ראש מסתתר מתחת לאבנים וחפצים, ובעת היתקלות מאיימת מפריש ריח רע כמנגנון הגנה.

✔️ נחש צפע מצוי: צפע מצוי הידוע גם בשם "צפע ארצישראלי" הוא נחש ארסי, והוא אחראי לרוב ההכשות הארסיות ומקרי המוות כתוצאה מהכשה בארץ. גודלו מגיע עד ל-1.35 מטרים, משקלו הממוצע הוא 1.5 קילוגרם. בעיר חיפה ובצפון הארץ הצבעים של הצפע נוטים להיות כהים.

צבע הגב של הצפע הוא צהוב-חום, עם פס כהה בדוגמת מעוינים שמחוברים ביניהם. נחש הצפע פעיל בעיקר בשעות הלילה, אך ניתן להיתקל בו גם בשעות היום.

✔️ נחש נחשיל חד ראש: נחש נחשיל-חד ראש חי רק במדינת ישראל, סוריה וירדן. הוא אינו ארסי ולא מזיק לבני אדם. אזור המחיה העיקרי שלו הוא העיר חיפה. הנחשיל-חד הראש הוא נחש קטן (כ-20 ס"מ) שמזכיר במראה שלו תולעת. צבע הגוף שלו ורדורד-אדמדם, כמעט שקוף.

אם מסתכלים היטב, ניתן אפילו לראות את האיברים הפנימיים שלו מבעד לעורו. הנחשיל מסוגל להתחפר באדמה, שם הוא ניזון מטרמיטים ונמלים.

✔️ נחש זעמן: משפחת הזעמניים היא משפחה של נחשים לא ארסיים. מבנה גופו של הזעמן דק וארוך (עד 3 מטר) מה שהופך אותו לנחש הארוך ביותר בישראל. הזעמן מחליף צבעים במהלך חייו והם נעים בין חום לאפור עם נקודות כהות.

נחש הזעמן זריז מאד (עד 9 קמ"ש!) ויש לו חוש ראייה מפותח. נחש זעמן אמנם אינו ארסי, אבל אם הוא חש בסכנה הוא עלול לנשוך בחוזקה ולגרום לפציעה מדממת.

 

איך מרחיקים נחש מהבית?

אם נתקלתם בנחש במרחב הציבורי (למשל בגינה ציבורית) התקשרו אל המוקד העירוני.

אם הנחש נמצא אצלכם בבית או בחצר, הפניה אל לוכד נחשים היא באחריותכם. אל תנסו לתפוס את הנחש בעצמכם – נחשים הם חיות בר מוגנות בישראל, וכל פגיעה בהם מהווה עבירה על החוק.

מעבר לכך, היתקלות עם נחש עלולה להיות מסוכנת. נחש שמרגיש מאוים – תוקף ומכיש. לוכד נחשים מורשה יגיע עם ציוד מתאים, כולל כפפות מגן ומוט לכידה מיוחד. הלוכד תופס את הנחש באמצעות המוט, ומשחרר אותו בשטח פתוח הרחק ממגורי אדם.

 

מחיר לוכד נחש בחיפה – כמה עולה?

מחיר לוכד נחשים בחיפה נע בין 350-700 ₪ בממוצע. המחיר מושפע משעת הלכידה – לכידת חירום באמצע הלילה יקרה יותר מאשר לכידה ביום. מורכבות הלכידה והיקף החיפושים הנדרש משפיעים גם הם על המחיר.

במידה והלוכד נאלץ לבזבז זמן רב על איתור הנחש, זה ישתקף במחיר הסופי. כדי להוזיל עלויות, רצוי לשמור על קשר עין ממרחק בטוח עם הנחש עד שהלוכד מגיע לזירה. אם הנחש נמצא בתוך הבית, רצוי לסגור אותו בחדר ולהניח מגבת ברווח שבין הרצפה והדלת כדי שלא יברח.

מחיר לוכד נחשים בחיפה  – לפי סוג שירותלכידת נחש בחיפה – עלויות
עלות ביקור לוכד נחשים ליעוץ ללא לכידה 340 – 250 ₪
כמה עולה ללכוד נחש בחיפה בבית או בחצר? 680 – 340 ₪
לכידת נחש בחיפה מחיר מומלץ790 – 280 ₪
כמה תעלה לכידת נחש שמיקום הנחש
אינו ידוע? 
1,100 – 620 ₪

לכידת נחש בחיפה – למה דווקא אנחנו?

נתקלתם בנחש בחצר או בבית? לוכדי הנחשים שלנו בפסט מאסטר צברו ניסיון רב בלכידת נחשים בחיפה וסביבתה. היתקלות עם נחש יכולה להתרחש בכל רגע ביום או בלילה, ולכן אנחנו פועלים בזמינות מלאה מסביב לשעון.

כל הלוכדים שלנו פועלים עם רישיון מטעם רשות הטבע והגנים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. מעבר למקצועיות וזמינות גבוהה, אנחנו מציעים מחירים זולים והוגנים לכל כיס.

צלצלו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

 

מגיעים ללכוד גם באזורים נוספים: לוכד נחשים בתל אביב | לוכדי נחשים בירושלים | לוכד נחשים בראשל"צ | לוכד נחשים בצפון


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.