טרמיטים במשקוף היא בעיה נפוצה בבתים רבים בישראל – מצאתם תעלות בוץ בסמוך למשקופי הבית? שומעים נקישות חלשות בקרבת המשקוף? הזמינו עכשיו מדביר מורשה לטיפול בטרמיטים במשקוף וחסכו נזק נוסף! 

בעיית טרמיטים היא דבר מאוד נפוץ בבתים רבים בישראל, במיוחד טרמיטים במשקוף של הדלת. אם התחלתם לשים לב כי המשקופים שבבית שלכם הפכו להיות חלולים ולהתפורר בקלות, שיש בהם חורים קטנים, בנוסף לכנפיים קטנות שנמצאות על הרצפה שליד המשקוף, סיכוי גבוה כי אותם מזיקים חדרו לתוכם ומכרסמים אותם מבפנים.

מה עושים כשמזהים טרמיטים במשקוף הדלת? איך זה מתבצע? כמה עולה טיפול בטרמיטים במשקופים? ומדוע חשוב שתצלצלו אלינו כמה שיותר מהר? הנה כל התשובות.

 

טרמיטים במשקוף – טיפול ע"י מדביר מורשה, מחירים נוחים!

✔️ ריסוס טרמיטים במשקופים היא עבודה למדביר מוסמך – פנו אלינו

✔️  נפטרים מטרמיטים במשקוף עם חומרים בטוחים לשימוש בלבד

✔️ מדבירים מורשים (כל הארץ) לטפל בבעיית טרמיטים במשקוף

✔️ חייגו עכשיו לבדיקת הימצאות טרמיטים במשקוף הדלת >>

להצעת מחיר: 050-8303463

 

טרמיטים במשקוף
טרמיטים במשקוף הבית או המשרד/ עסק – טיפול מקיף

 

 

מהם טרמיטים ואילו נזקים הם גורמים?

טרמיטים הם חרקים זעירים שמאוד דומים לנמלים במראה, אך בשונה מהן, מסוגלים לגרום נזק למבנה ורהיטים ולא מהווים רק בעיה אסתטית. הטרמיטים בישראל הם מסוג טרמיטי האדמה והעץ, מה שאומר שהם בונים לעצמם מושבות ענקיות בתוכם, לעיתים בעומק של מספר מטרים באדמה, ומשם הם מפתחים תעלות אל מחוז חפצם, למקום שיש בו מזון בשפע עבורם. סוג המזון האהוב עליהם הוא בעיקר מוצרי עץ, אך ישנם סוגי טרמיטים שמסוגלים גם לכרסם בבטון, מתכת ופלסטיק.

מכך ניתן להבין כי הנזק שהם יכולים לגרום למבנה, רהיטים ומוצרים שונים הוא פשוט עצום, והבעיה היא שהם גורמים זאת בצורה הדרגתית ונסתרת מהעין.

✔️ קריאה נוספת: טרמיטים בקיר

 

טרמיטים במשקופים – איך לזהות לפני שנגרם נזק?

סימן מזהה לטרמיטים במשקוףהסבר
קליקים או נקישות חלשות מתוך המשקוףאת צליל הנקישה מפיקים חיילי הטרמיטים – זוהי דרך להתריע את כל שאר הפריטים במושבה על סכנה אפשרית שמתקרבת
הופעתן של תעלות בוץ בקרבת המשקוףזהו הסימן המובהק ביותר להמצאות טרמיטים בקיר ובמצב כזה אין צל של ספק – מדובר בטרמיטים. יש ליצור קשר מידי עם מדביר טרמיטים על מנת למנוע את המשך הנזק
חורים זעירים על גבי המשקוףלעיתים מדובר בחורים קטנים כל כך שיתגלו רק בחיפוש אקטיבי ומקרוב. חורים על גבי משקוף או דלת עץ מחייבים פניה למדביר
שינוי בתפקוד משקוף החלון או הדלתסגירה לא תקינה וחלקה של דלתות כמו גם חלונות הבית עשויים להעיד על המצאות מושבת טרמיטים במשקוף הפגום
כנפיים קטנות שהצטברו ליד המשקופיםאמנם זהו סימן נדיר יחסית אך אם זיהיתם כנפיים קטנות באזור משקופי הדלת כנראה מדובר בטרמיטים מכונפים

 

טרמיטים במשקוף הדלת – למה דווקא שם?

נשאלת השאלה מדוע נפוץ מאוד למצוא טרמיטים במשקוף של דלת? ובכן, משקופים מהווים למעשה את נקודת המפגש הקרובה ביותר של הטרמיטים עם הבית לאחר שעברו את הקירות, והם נשארים בתוכם ומכרסמים אותם מבפנים, עד למעבר למקום הבא בבית. מדוע מלכתחילה הם הגיעו דווקא אל הבית שלכם? מספר סיבות יכולות לגרום לכך:

#1 נדידה משטח אדמה מרוחק – כאמור, הטרמיטים מסוגלים לחפור מחילות אדירות באדמה, כך שאין זו בעיה עבורם להגיע עד אליכם לבית ממושבה שנמצאת לעיתים עשרות מטרים מכם.

#2 מעוף הכלולות – בתחילת החורף, הטרמיטים מגדלים כנפיים ויוצאים להזדווג באוויר הפתוח. ייתכן בהחלט שבעקבות נדידת מעוף הכלולות הטרמיטים מצאו את דרכם אל מתחת למבנה שלכם ומשם הגיעו אל המשקופים.

#3 רהיטים – רכשתם פריט ריהוט עשוי עץ משוק הפשפשים? מצאתם ארון בגדים שנזרק והעמסתם אותו הביתה? במידה ובתוך הפריט כבר התפתחה מושבת טרמיטים ולא שמתם לב לכך, הרי שהם בקלות ימשיכו את התרבותם באין מפריע בביתכם.

#4 אדמה נגועה – פעמים רבות אנו מבחינים במבנים חדשים יחסית שנבנו על גבי אדמה שהייתה כבר נגועה בטרמיטים, מבלי שהקבלן היה מודע לכך.

תהיה הסיבה אשר תהיה, במקרה של בעיית טרמיטים בבית, בין אם מדובר על טרמיטים במשקופי הדלתות ובין אם בתוך הרהיטים, על מנת להיפטר מהם תהיו חייבים להזמין הדברת טרמיטים מקצועית ולהתקשר אלינו.

 

כיצד מזהים טרמיטים במשקוף?

קשה מאוד להבחין בנוכחותם של טרמיטים במשקוף הבית וזאת משום העובדה שבניגוד לנמלים, הטרמיטים אינם יוצאים מתוך המשקוף ללקט מזון, שכן המשקוף בעצמו הוא המזון שלהם. יחד עם זאת, חדי האבחנה יוכלו לשים לב לחורים קטנים שלפתע הופיעו על גבי המשקוף או לחלופין, הופעת תעלות בוץ עדינות, שלמעשה מסגירות את נוכחותם של הטרמיטים. לעיתים ניתן להבחין גם בכנפיים קטנות שהצטברו ליד המשקופים, אך נדיר שממש רואים את הטרמיטים בעין.

בכל מקרה, במידה והופיעו סימנים של טרמיטים במשקופים, הרי שככל הנראה שכל הבית הודבק וכבר התפתחה לה מושבה גדולה באדמה שמתחתיו.

למשל, טרמיטים במשקוף מטבח אינם מהווים סימן לאופטימיות, שכן מהמשקוף הם ככל הנראה כבר הדביקו את כל ארונות המטבח ואלמנטים אחרים עשויי עץ כגון פרקטים, רהיטים וכו'. כל עוד לא מבחינים בכך שטרמיטים פועלים בתוך המשקופים, הם ממשיכים לעכל את התוכן שלהם באין מפריע. בסופו של דבר, הדבר יגיע לכדי מצב בו מספיקה מכה קטנה ביותר על מנת לגרום להתפוררות המשקוף, וזהו למעשה המקרה הנפוץ בו לקוחות מזמינים אותנו – בשל משקופים מפוררים, שחושפים בתוכם תעלות מלאות בחרקים.

 

כיצד מדבירים טרמיטים במשקוף?

מדביר טרמיטים במשקוף מקצועי, כמו שתמצאו אצלנו, יבחר בשיטת ההדברה המתאימה ביותר על פי כמותם בשטח, וזאת לאחר שיבצע אבחון מקדים לגבי מיקום המושבות שלהם במבנה. הנה אפשרויות הפעולה המרכזיות שלו:

✔️ טיפול בטרמיטים במשקוף בודד – במקרה שכזה, ההדברה תתבצע על ידי פיזור פיתיונות ג'ל רעילים שמכילים פרומון ריח. הפרומון ימשוך את הטרמיטים לצאת ממקום מחבואם, הם ינגסו בו ויעבירו את המזון המורעל אל המלך והמלכה ומשם הדרך לחיסול המושבה קצרה.

✔️ הדברת טרמיטים יותר נרחבת – כאשר מדובר במכת טרמיטים בכל רחבי הבית, הדברה נגד טרמיטים במשקוף עצמו לא תספיק ויש לטפל בבעיה מן השורש שלה, כלומר, לחסל את המושבה כולה שנמצאת עמוק בתוך האדמה. זאת מבצעים באמצעות קידוחים שאליהם מוזרמים חומרי רעל שמחסלים את כל הטרמיטים ביעילות גבוהה.

✔️ הדברה טבעית לטרמיטים במשקוף – כאשר מתגלה שהטרמיטים שבתוך המשקוף הם כתוצאה ממושבת טרמיטים אשר חפורה עמוק מאוד באדמה ולא ניתן להגיע אליה באמצעות חפירה, ניתן לבצע הדברה טבעית תוך שימוש בנמטודות, שמהוות אויב טבעי של הטרמיטים וניזונות מהם. הנמטודות חופרות את דרכן באדמה עד למושבה ומחסלות את כל הטרמיטים תוך כמה ימים.

 

מחיר הדברת טרמיטים במשקופי הבית?

מחיר טיפול טרמיטים במשקוף בודד הוא נמוך יחסית ומסתכם במאות שקלים בלבד. אם מדובר במספר משקופים שיש לטפל בהם או במושבת טרמיטים גדולה מאוד שנמצאת מתחת לבית או במקומות רבים בתוכו, יש להשקיע יותר מאמץ על מנת להיפטר מהם והדבר יותר מורכב, מה שמייקר את מחיר ההדברה. בנוסף, יש לקחת בחשבון כי כאשר מדובר במבני ציבור ובמקומות עבודה, לעיתים יש צורך לבצע את ההדברה בשעות שאינן שגרתיות, מה שגם כן יגרור תוספת מחיר.

בכל מקרה, אצלנו בפסט מאסטר תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר עבור טרמיטים במשקוף ובכלל. הנה טווח המחירים הממוצע המומלץ לצרכן לקבלת השירות המבוקש:

טרמיטים במשקוף מחיר טיפול לפי סוג שירותטרמיטים במשקוף – מחירון מומלץ
הדברת בטרמיטים במשקופי הבית או הדירה – טווח מחירים250-2000 ₪
מה עלות הדברת טרמיטים משקוף הבית350-850 ₪
מחיר טיפול בטרמיטים במשקוף משרד או בית עסק350-750 ₪

הדברת טרמיטים במשקוף עם אחריות מלאה

טרמיטים הם מזיקים עקשנים מאוד ותמיד קיים הסיכוי שיחזרו לביתכם, אך אנו מבטיחים לכם שנעשה את הכל על מנת למנוע זאת ככל שניתן, ועל כן מציעים לכם גם אחריות ארוכת טווח על העבודה שלנו.

את האחריות תקבלו בכתב, כך שתמיד תוכלו לפנות אלינו בעת הצורך ולהזמין מדביר פעם נוספת על מנת שיטפל בבעיה. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.