הדברה משולבת – מתלבטים מהי ההדברה הנכונה עבורכם? שמעתם על מספר שיטות ולא יודעים במה לבחור? למה להתלבט אם אפשר לשלב.

אצלנו בפסט מאסטר מתמחים בכל סוגי ההדברות וגם בביצוע הדברה משולבת שכוללת כמה שיטות. הדבר מאפשר לנו להיפטר מכל סוגי המזיקים, תוך כדי גרימת נזק מינימלי לסביבה שבה מבוצעת ההדברה.

מהן הדברות משולבות, מתי משתמשים בה ואיך מתבצעת? כל אלה ותשובות לשאלות רבות נוספות. בואו נצלול פנימה.

 

הדברה בשיטה משולבת – זמינות מיידית, מחירים מנצחים!

✔️ מדבירים להדברה משולבת – שירות אמין ומקצועי עם המדבירים של פסט מאסטר

✔️ שימוש בחומרים בטוחים לטיפול מיידי בכל סוגי המזיקים, החרקים והמכרסמים!

✔️ הדברה משולבת למגזר הפרטי והעסקי בכל רחבי הארץ!

✔️ הדברה בשיטות מגוונות – הדברה כימית, ביולוגית, ירוקה…

✔️ הדברה משולבת לבית, לחצר, בגינה, בשדות ושטחים חקלאיים

✔️ צרו קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית להדברה משולבת >>

 לפרטים חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה משולבת
הדברה משולבת בפריסה ארצית, מדבירים מורשים! במחירים מעולים!


 

שילוב יעיל ומנצח של מספר שיטות הדברה

במקרים רבים ניתן לטפל במזיקים על ידי שיטת הדברה יחידה שפותרת את הבעיה. ניקח בתור דוגמא את המקרה הפשוט יחסית של הדברת תיקן אמריקאי, הלא הוא הג'וק. אנחנו יודעים בוודאות מהיכן הוא מגיע (מהביוב) ויודעים שהוא אינו מתרבה בתוך הבית אלא רק בתוך הביוב.

מסיבה זו, ההדברה הטובה ביותר כנגדו תהיה ריסוס כימי ישירות לתוך פתחי הביוב והבעיה תיפתר למשך שנה לפחות, אם לא יותר.

במקרים אחרים יש לבצע הדברה, שכוללת שילוב של מספר שיטות ואמצעים על מנת להיפטר מהמזיקים. בהתאם לסוג המזיק ומאפייני ההתפרצות שלו, כך ניתן לבחור מבין כמה שיטות – ניתן לבצע הדברה כימית משולבת עם הדברה ביולוגית, הדברה אורגנית משולבת עם הדברה ביולוגית ועוד.

 

באילו מקרים כדאי לבצע הדברה משולבת?

הדברת מזיקים משולבת היא דבר שכדאי לבצע במספר תרחישים:

# כאשר מדובר במזיק עיקש במיוחד – ישנם מזיקים שאינם ניתנים לטיפול באמצעות טיפול יחיד או שהם פשוט כוללים מספר גלגולי חיים שחלקם עמידים לשיטת הדברה יחידה.

# כאשר יש מספר סוגי מזיקים בו זמנית במתחם – כל סוג של מזיק רגיש לשיטות וחומרי הדברה שונים ולכן כאשר נוכחים מספר סוגי מזיקים במתחם, יש לטפל בהם באמצעות שילוב הדברתי מיטבי.

# כאשר יש מכת מזיקים במוקדים שונים  – הדברה משולבת יכולה לכלול שיטות שונות של הדברה נגד אותו המזיק, במידה ומוקדי ההתפרצות שלו נמצאים באזורים שונים. למשל, קיים הבדל בשיטת ההדברה הנדרשת כנגד מזיקים בתוך הבית לעומת הגינה.

היתרון הברור של הדברה משולבת הוא היכולת לטפל בכמה סוגי מזיקים בעת ובעונה אחת וזאת מבלי לגרום נזק לסביבה.

הרעיון הוא לבחור את השילוב המיטבי והיעיל ביותר בהתאם לסוגי המזיקים שהתגלו בשטח וזאת לאחר אבחון מסודר ולקיחה בחשבון של הצרכים שעומדים על הפרק.

למשל, ישנו הבדל בין הדברה משולבת בחקלאות, שבה צריך למנוע ככל שניתן שימוש בחומרים כימיים רעילים, לבין הדברה משולבת בבנייני מגורים, דירות ובתים פרטיים. מדביר מומחה ידע כיצד לבחור בשילוב השיטות המיטבי לכל מתחם ובכך לגרום לפעולות ההדברה להשיג את התוצאות המצופות.

 

טכניקות בהדברה משולבת – הדרך למנוע סיכונים

לא כל חברת הדברה יודעת כיצד לשלב מספר שיטות הדברה בצורה יעילה, מה שעלול לגרום גם לסיכונים שונים. סיכונים בהדברה משולבת יכולים להיות למשל הרעלה של גידולים חקלאיים.

לכן כל כך חשוב שתפנו אל חברת הדברה מקצועית שיודעת כיצד ליישם טכניקות בהתאמה מושלמת לתנאי השטח וסוג המזיקים הספציפי.

למשל, נוכל לבצע הדברה ביולוגית אשר משולבת יחד עם הדברה אורגנית ובכך למנוע ככל שניתן שימוש בחומרים כימיים.

אילו שתי שיטות הדברה ירוקות שנחשבות ליעילות מאוד כנגד מגוון רחב של סוגי מזיקים ושניתן לנצלן גם בבתים בהם ישנם ילדים, נשים בהיריון, קשישים וחיות מחמד.

 

הדברות משולבות – דוגמאות מהשטח

הדברה משולבת יכולה להתאים נגד מספר רב של סוגי מזיקים, אך עדיין ישנם מספר סוגי מזיקים שנחשבים ליותר נפוצים:

✔️ פשפשים – אלו הם מזיקים עיקשים ביותר שאותם יש להדביר באמצעות שילוב של מספר שיטות שמבטיחות שהביצים, הנימפות והפשפשים הבוגרים יחוסלו. ההדברה המשולבת נגד פשפשים כוללת שימוש באמצעים פיזיקליים (שאיבה, שימוש בקיטור חם) וגם הדברה כימית באמצעות ריסוס בשלב הסופי.

✔️ יתושים – הדברה של יתושים כוללת ביצוע של ריסוס כימי, לצד שימוש באמצעים אלקטרוניים (מנורה שואבת) וביצוע הדברה ביולוגית שכוללת שימוש בחיידקי בצילוס לחיסול ביצי היתושים שעדיין לא בקעו.

✔️ עש הטבק – זהו מזיק שפוגע בצמחים ובגידולים רבים וניתן לבצע הדברה יעילה כנגדו באמצעות אמצעים פיזיקליים (רשתות, שטיפות מים), בשילוב הדברה ביולוגית (באמצעות אויבים טבעיים כגון מושית, צרעת המונדוס) ובמקרים מסוימים גם בשילוב הדברה כימית.

✔️ מכרסמים – גם במקרה הזה ניתן להשתמש בשיטות הדברה משולבות, שכוללות מלכודות יחד עם שימוש בתיבות האכלה מורעלות.

 

מחיר הדברה משולבת – כמה עולה?

מחיר הדברה משולבת תלוי בשיטות ההדברה שנבחרו, היקף ההדברה, מידת  החומרה של נוכחות המזיקים בשטח וסוג המזיקים הספציפי. הדברה משולבת בבית תהיה זולה משמעותית מאשר הדברה משולבת בשדה חקלאי, ובדרך כלל הדברה ביולוגית (אין זה משנה עם איזו שיטה) תהיה גם כן יקרה יותר.

הדברה ביולוגית נחשבת לשיטה ירוקה ושיטות מהסוג הזה תמיד יקרות יותר מהדברות כימיות. אין זה משנה באיזה סוג של הדברה תבחרו בסופו של דבר, אצלנו בפסט מאסטר תמצאו מחירים משתלמים במיוחד, שכוללים בתוכם גם אחריות, כמובן.

הנה טבלה שמרכזת עבורכם את המחירים הממוצעים עבור הדברה משולבת:

מחיר הדברה משולבת – לפי סוג השירותמחירון מומלץ
עלות הדברה משולבת בבנייני מגוריםמ – 300 ש"ח ואילך
מחיר לארגונים ומוסדות חינוכיים מ- 350 ש"ח ואילך
כמה עולה הדברה משולבת בשדה חקלאי?מ – 250 ש"ח ואילך
עלות הדברה משולבת לבתי עסק, משרדים, חניות, בתי מלון ועוד..מ – 370 ש"ח ואילך
שילוב שיטות הדברה בבית או בחצר?מ – 250 ש"ח ואילך

 פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר ומידע נוסף. פסט מאסטר


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.