פסט מאסטר – הדברה ברמלה 24/7 לכל סוגי המזיקים, הזוחלים והמכרסמים במחירים נוחים

בתור עיר שממוקמת במחוז המרכז החם והלח, שירותי הדברה ברמלה הם עניין שבשגרה אצלנו בפסט מאסטר. כל כך הרבה סוגי מזיקים נפוצים באזור והם מסוגלים לפלוש לבתים, גינות, עסקים ומוסדות שונים ברחבי העיר. מרגע שתצלצלו אלינו על מנת להזמין מדביר ברמלה נגיע אליכם במהירות האפשרית, נזהה בוודאות את סוג המזיק ונבחר בשיטת ההדברה היעילה ביותר כנגדו. בנוסף גם תקבלו אחריות על העבודה ומחיר נוח והוגן.

אילו סוגי הדברות אנחנו מציעים לכם בעיר ובסביבתה? באילו שיטות וכנגד אילו מזיקים? מהו מחיר של הדברה בעיר ומדוע חשוב שתצלצלו אלינו כמה שיותר מהר? הנה התשובות.

 

חברת הדברה ברמלה 24 שעות ביממה במחיר אטרקטיבי

✔️ הדברה נגד כל סוגי המזיקים: נמלים, עכברים, ג'וקים, פשפשים ועוד

✔️ מדביר באזור רמלה? מדבירים מורשים, ולא פחות חשוב – מנוסים!

✔️ מדבירים עם חומרי הדברה מאושרים בלבד. בטיחות מקסימלית מובטחת

✔️ לא רק ריסוס ברמלה – מגוון אפשרויות: הדברה ירוקה ברמלה, אורגנית, אקולוגית, ביולוגית

✔️ הדברה בכל השכונות העיר: בן גוריון, קרית האמנים, גיורא, וייצמן, רמת דן,

ג'ואריש, נווה דוד, נווה יהונתן, קרית מנחם בגין, יפה נוף, יצחק רבין, השופטים

✔️ צרו קשר וקבלו הצעת מחיר משתלמת כולל אחריות >>

מדבירים ברמלה, טלפון: 050-8303463

 

הדברה ברמלה
פסט מאסטר – חברת הדברה ברמלה והסביבה, מחירים נוחים

 

 

שירותי הדברה ברמלה – בכל אזורי העיר

בעיר ניתן למצוא סוגי מזיקים רבים, שפולשים למתחמים שבהם ישנם מקורות מזון ותנאים שמאפשרים מסתור ותנאי התרבות נוחים. אלו יכולים להיות בתים פרטיים, מקלטים בבנייני מגורים, מחסנים של בתי עסק, חצרות של בתי ספר, גני ילדים, בתי כנסת ועוד.

הצורך לקרוא למדביר יכול להיות בשכונות הישנות של העיר אך גם בחדשות יותר כך שלמעשה אין הבדל גדול בביקושים. המדבירים שלנו מגיעים אל כל אזורי העיר, בעיקר בתקופת הקיץ החמה והלחה יותר, שבה הדברת המזיקים יותר נפוצים.

 

הדברות ברמלה לבתים ועסקים

אנו מספקים שירותי הדברה באזור רמלה לשני סוגי מתחמים מרכזיים – בתים ועסקים. כאשר מדובר בבתים, חשוב לבצע את ההדברה לשם מניעת חדירת המזיקים מלכתחילה, לפני תקופת הקיץ, וכמובן כאשר המזיקים כבר חדרו ומפרים את שלוות החיים בבית או בגינה.

כאשר מדובר בעסקים, חדירת מזיקים עשויה לפגוע בעסק בצורה משמעותית ובמקרים מסוימים אף להביא לשלילת הרישיון שלו, כמו במקרה של מטבחים מוסדיים להכנת מזון שנגועים במזיקים.

תוכלו לדבר איתנו כדי שנבוא לבצע ריסוס לעסק כאשר המזיקים כבר פלשו וגם לצרכי מניעה, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, גם לאחר שעות העבודה המקובלות, על מנת שלא תצטרכו להשבית את העסק במהלך היום.

 

הסימנים שמעידים על הצורך להזמין מדביר ברמלה

ישנם סוגי מזיקים נפוצים שקל מאוד לראות בעיניים ולדעת שהגיע העת להזמין מדביר, למשל כאשר מדובר על הדברת נמלים או ג'וקים. אך הצורך בשירותי הדברת מזיקים ברמלה יכולה לעלות גם כנגד סוגי מזיקים אחרים שיותר קשה לשים לב שהם פועלים בשטח, ולכן חשוב להכיר את הסימנים שמעידים על קיומם.

הנה כמה סימנים נפוצים שאמורים לגרום לכם להתקשר אלינו מיד:

✔️ כתמים שחורים על הקירות – סימנים אלו עשויים להצביע על הצורך הדחוף שלכם לקרוא לנו כדי להדביר טרמיטים ברמלה. מזיקים אלו דומים לנמלים אך בשונה מהן, עשויים לגרום לנזקים קשים לרהיטים וליסודות המבנה שלכם. הטרמיטים מפרישים אנזימי עיכול וצואה שצובעים את הקירות בשחור וגורמים לריחות צחנה קשים. ברגע ששמתם לב לסימנים שכאלו, הזמינו אותנו מייד, לפני שיהיה מאוחר מידי.

✔️ נשלים על המיטה ובחדר השינה – שמתם לב לסימנים מוזרים של מעין פירורים על המיטה ועל רצפת חדר השינה שלכם? סיכוי גבוה שמדובר בנשלים וצואה של פשפשים שחדרו אל הבית שלכם. בנוסף אתם גם קמים בכל בוקר עם עקיצות ברגליים ומתגרדים ללא הרף? רצוי שתזמינו אותנו בהקדם מאחר ופשפש המיטה ככל הנראה פלש לביתכם ולא יעזוב כל כך מהר.

✔️ קורים מוזרים בתוך המגירות – קורים אלו עשויים להצביע על הימצאותם של עכבישים בבית או בעסק שלכם, אך כאשר מדובר בסימני קורים שמופיעים גם במגירות של מזון, הדבר יכול גם לרמז על עשים מסוגים שונים. אם לא תתקשרו אלינו במהירות, הם יתחילו להתרבות בכל המתחם ויהיה קשה מאוד להיפטר מהם.

קריאה נוספת: הדברת עש

✔️ נסורת ליד רהיטים – זהו עוד סימן נפוץ מאוד שאמור לגרום לכם להתקשר עם חברה כמונו שמדבירה בכל אזור המרכז. סימני נסורת שמופיעים ללא סיבה נראית לעין יכולים להעיד על כך שחיפושית יקרונית העץ מתרבה בתוך הרהיטים שלכם ויכולה להרוס אותם לגמרי.

 

לכידת והדברת מכרסמים ברמלה

ישנם גם סימנים נוספים, שיכולים להעיד חדירת מזיקים גדולים לתוך הבית או העסק שלכם. למשל, גללי צואה גדולים או סימני כרסום על רהיטים וחוטי חשמל, יכולים להעיד על מכרסם כלשהו שנמצא במתחם. במקרים שכאלה תמיד תוכלו להתקשר אלינו ולהזמין לוכד עכברים או לוכד חולדות וחפרפרות, 24 שעות ביממה.

במקרה של לכידה של מכרסמים בודדים, אנו משתמשים במגוון רחב של סוגי מלכודות, וכאשר מדובר בכמות גדולה של מכרסמים, אנו מסוגלים ללכוד עכברים והדברת חולדות וחפרפרות באמצעים כימיים שונים, או באמצעים ביולוגיים או אלקטרוניים מסוגים שונים.

 

מדבירים ברמלה – שיטות כימיות וירוקות לפי הצורך

אם תחפשו מדבירים בעיר ובסביבתה, נציע לכם לבחור מבין שתי שיטות מרכזיות – הדברה כימית או הדברה ירוקה. הדברה באמצעות רעלים כימיים נחשבת למאוד יעילה ומתאימה כנגד מגוון רחב של סוגי מזיקים, למשל כאשר תצטרכו ריסוס נגד ג'וקים ברמלה או הדברה נגד נמלים באמצעות פיתיונות רעילים.

למרות יעילות השיטה הכימית, אנחנו תמיד נעדיף להציע לכם שיטות הדברה ירוקות וטבעיות שאינן רעילות ופוגעות בסביבה, במיוחד אם בבית ישנם חיות מחמד, ילדים קטנים, נשים בהריון, קשישים או מוגבלי תנועה, שלא יכולים לעזוב את הבית למספר שעות.

הדברה טבעית ברמלה יכולה להיות מבוססת על כמה שיטות, הנה המרכזיות שבהן:

✔️ הדברה אורגנית – כוללת שימוש בחומרים טבעיים לחלוטין כגון אדמה די-אטומית לטיפול והרחקה של מזיקים רבים, פרומונים שמרחיקים מזיקים באמצעות הפצת ריח ופרתרואידים על בסיס חומרים טבעיים.

✔️ הדברה אלקטרונית – מרחיקה את המזיקים באמצעות מכשירים שפולטים גלי קול (מה שמתאים במיוחד עבור הרחקת עכברים וחולדות), שימוש במנורות אור ושואבים ללכידה והשמדה של חרקים מעופפים ועוד.

✔️ הדברה ביולוגית – מתבססת על שימוש באויבים טבעיים של סוגי מזיקים ספציפיים. למשל, תנשמות נגד מכרסמים, דגים נגד יתושים, סוגי מזיקים עקרים שמחסלים מזיקים שמתרבים במהירות וכו'.

✔️ הדברה באמצעות מלכודות – לוכד מכרסמים מקצועי ישתמש במגוון מלכודות (קפיץ, דבק, כלוב) וידע להציב אותן במקומות הנכונים להגברת סיכויי הלכידה, ללא שימוש ברעל. ישנן מלכודות שמשמשות גם לאבחון זהות המזיקים והדברתם (מלכודות דבק עם או ללא פרומונים).

✔️ טיפול סביבתי – הדברה טבעית יכולה להתבצע גם באמצעות ביצוע של מספר פעולות יזומות, כגון ייבוש של מקורות מים עומדים, גידור, ניקוי גינות, איטום חריצים וסדקים.

קריאה נוספת: הדברה אורגנית | הדברה ביולוגית | הדברה אקולוגית

 

מחיר הדברה ברמלה – כמה עולה?

המחיר של שירותי הדברה הוא אינו דבר יקר ובדרך כלל מתחיל ב-250 שקלים עבור ריסוס לבית קטן יחסית, של 2-3 חדרים וללא גינה. כאשר מדובר בבית גדול יותר, כזה עם גינה, או בבניין מגורים, המחיר יהיה יקר יותר ויקבע על פי מספר החדרים ומספר הקומות בבית או בבניין.

בנוסף, יש לקחת בחשבון כי הדברה ירוקה ברמלה תמיד תתומחר גבוה יותר מאשר הדברה כימית רגילה וכי בתקופת הקיץ המחירים גבוהים יותר משאר עונות השנה, שבהן הביקושים להדברה יותר נמוכים.

ריכזנו עבורכם את טווח המחירים המומלץ לצרכן, כך שתוכלו לקבל הערכה מדויקת לגבי ההוצאה הכספית שלכם, כאשר תזמינו מדביר מאיתנו:

הדברה ברמלה מחיר לשירותמדביר ברמלה – מחיר מומלץ לצרכן
מחיר לוכד עכברים ברמלה350-750 ₪
כמה עולה הדברת פרעושים בדירה עם גינה?450-700 ₪
הדברת ג'וקים ברמלה מחיר ממוצע250-500 ₪
מה מחיר של טיפול בכיני יונים במרפסת?300-500 ₪
מחיר הדברה נגד נמלים בעיר רמלה (בבניין מגורים)300-500 ₪
הדברת טרמיטים מחיר לטיפול במשקופים350-550 ₪
הדברת חולדות בבניין מגורים משותף ברמלה250-400 ₪
העלות של הדברת קרדית האבק בדירה ברמלה250-500 ₪
כמה עולה הדברת זבובים וחרקים מעופפים בחצר?250-350 ₪

 

פסט מאסטר הדברה ברמלה – היתרונות שעושים את ההבדל

הדברה ברמלה בזול היא דבר שהרבה חברות בישראל מציעות, אך חשוב שתשימו לב מה המחיר כולל בדיוק, על מנת שלא תופתעו בהמשך. כאשר אתם בוחרים להזמין אותנו לבצע הדברה בדירה ברמלה או בבית, אתם יכולים להיות בטוחים ששום הפתעה לא נעימה, לא תגרום לכם להוציא כסף נוסף מהכיס. הסיבה? המחירים שלנו כוללים אחריות ארוכת טווח שתקבלו בכתב, כך שתוכלו להזמין ביקור נוסף של מדביר ללא תוספת תשלום, במידה והמזיקים יחזרו.

תוסיפו לכך את העובדה שכל המדבירים שלנו הם מדבירים מורשים אשר עברו את כל ההסמכות הנדרשות ואת ההקפדה שלנו לעבוד אך ורק מול חברות שמספקות לנו חומרי הדברה איכותיים, באישור משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה, ותבינו מדוע אנחנו נחשבים לחברת ההדברה המובילה בכל האזור. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.