ניסיתם לחסל את הטרמיטים בעצמכם ללא הצלחה? זה הזמן לפנות לפסט מאסטר! אנחנו הורגים את הטרמיטים בביתכם, נפטרים מהם לצמיתות ודואגים שלא יחזרו.

אז מה הורג טרמיטים? הטרמיטים נפוצים למדי בארץ, ולכן השאלה הזאת מטרידה אנשים רבים. הם ניזונים מהתאית שבעץ, וינשנשו בשמחה את רהיטי העץ שלכם, את הפרקט החדש שבדיוק התקנתם, את המשקופים והדלתות. לסיום, הם יקנחו ביסודות הבית.

חיסול טרמיטים נחשב לאחת ההדברות המורכבות ביותר, אבל עם אסטרטגיה נכונה זה בהחלט אפשרי. במדריך הבא נענה אחת ולתמיד על שאלת השאלות – איך הורגים טרמיטים ונפטרים מהם אחת ולתמיד.

 

מה הורג טרמיטים? איך נפטרים מהם? פסט מאסטר!

✔️ שימוש בשיטות וחומרי הדברה מיוחדים שהורגים טרמיטים כגון:

✔️ חומצה בורית, נחושת ארסניק, קצף לחיסול טרמיטים, פיתיונות ג'ל, ריסוס.

✔️ נפטרים מהטרמיטים המזיקים שפלשו אליכם הביתה!

✔️  חיסול בכל מקומות המסתור – בעץ וברהיטי העץ, בקירות, במשקופים,

בפרקט, במטבח, ברצפה, מתחת לבלטות, בתעלות באדמה ועוד..  

✔️ קטילה והרחקת טרמיטים עם אחריות! נסו אותנו ולא תתחרטו! >>

לפרטים חייגו לטלפון: 050-8303463

 

מה הורג טרמיטים
טרמיטים – איך הורגים אותם?

חיסול טרמיטים בפריסה ארצית, מדבירים מורשים, במחירים מעולים!

 

 

כמה מילים על טרמיטים

הטרמיטים הם תת-סדרה במשפחת התיקנאים. בדומה לנמלים, גם הטרמיטים ידועים במבנים חברתיים מורכבים. בכל מושבה חיים 50 אלף טרמיטים בממוצע, והמושבות הגדולות ביותר מגיעות למספרים מדהימים – עד 10 מיליון טרמיטים. החדשות הטובות? רק המלך והמלכה במושבה יכולים להתרבות. במידה ונחסל אותם – נחסל את הקן כולו.

 

טרמיטים: איך מחסלים אותם?

תכונה / מאפייןתשובה
האם חיסול טרמיטים מסוכן 
לבני אדם?
לא, הריגת טרמטים אינה רעילה ולא מסכנת
לא חיות מחמד ולא בני אדם
איך הורגים טרמיטים בבית?
ניתן לחסל טרמיטים בריסוס מקצועי,
ע"י מדביר מוסמך ומנוסה בהדברת טרמיטים. 
איך מחסלים טרמיטים בגינה?יש לשים חומרי הדברה באדמה ובעצים שמסביב לבית
ולהציב פיתיונות רעילים נגד טרמיטים בגינה.
מה הורג טרמיטים?חומצה בורית
כמה עולה להרוג טרמיטים?החל מ – 250 ₪

לאילו נזקים גורמים הטרמיטים?

לפני שניגש לשיטות היעילות ביותר לחיסול טרמיטים, כדאי שנעצור רגע כדי להבין מהו הנזק שטרמיטים מחוללים. הטרמיטים לא מעבירים מחלות לבני אדם, אך הם פוגעים ברכוש וגורמים לעוגמת נפש ולנזקים כלכליים משמעותיים.

הטרמיטים ניזונים מחומר שנמצא בתוך עץ יבש, ונקרא תאית. טרמיטים מסוגלים ללעוס עד הרס מוחלט מסמכים חשובים, רהיטי עץ, דלתות ומשקופים ותשתיות.

במקרים קיצוניים, הם יכולים להזיק לתשתיות הבאות באופן שמהווה סכנה בטיחותית. טרמיטים מתרבים מהר, ולכן חשוב לפעול במהירות ברגע שמבחינים בנוכחותם.

אז איך הורגים טרמיטים?

אחרי שהבנו מהם הנזקים הפוטנציאליים שהטרמיטים מחוללים, ברור למה חשוב להיפטר מהם בצורה יסודית. חומרי הדברה להריגת טרמיטים כמו חומצה בורית להריגת טרמיטים או נחושת ארסניק אמנם יעילים בחיסול הטרמיטים, אך בחירת החומר הנכון היא רק החלק הראשון בסיפור.

הטרמיטים מתחפרים בעומק הקרקע (5 מטרים בתוך האדמה). כל עוד קן הטרמיטים עומד על קינו, המלך והמלכה ימשיכו להתרבות והבעיה לא תיפתר.  לכן, אופן פיזור הרעל חשוב לא פחות. אז איך עושים את זה נכון? מיד נסביר.

 

איך נפטרים מטרמיטים לצמיתות?

כדי לחסל את הטרמיטים אחת ולתמיד נשתמש בטכניקה מיוחדת של קידוח חורים והזרקת רעל. את החורים יש לקדוח במרחקים קבועים ברצפה, במרחק של חצי מטר זה מזה. אל תוך החורים נחדיר חומר רעיל לחיסול הטרמיטים.

באופן הזה אנחנו מייצרים חוצץ תת-קרקעי ביניכם לבין הטרמיטים. בתום העבודה המדביר ידאג לאיטום של החורים, כך שלא תחושו בהבדל מבחינה אסתטית.

 

רגע, חורים ברצפה? אין דרך אחרת?

אם הרעיון של קידוחים ברצפה נשמע לכם כמו בלגן שלם, אתם לא לגמרי טועים. זוהי עבודה יקרה ומורכבת, וחשוב מאד שתיעשה על-ידי מדביר טרמיטים מקצועי. אדם שאינו מנוסה מספיק עלול לפגוע בתשתיות הבית, משהו שאתם ממש לא מעוניינים בו. קידוח והזרקה של רעל מתאימים במקרים שבהם הטרמיטים הספיקו להתפשט בצורה משמעותית.

אם הבעיה נקודתית, יש פתרון פשוט יותר – פיזור של פיתיונות ג'ל רעילים בנקודות אסטרטגיות. במידת האפשר, המדביר יאתר את התעלה בחצר שממנה מגיעים הטרמיטים ויפזר בתוכה ג'ל רעיל. הפתרון הזה לא תמיד עובד בניסיון הראשון, אז קחו בחשבון כי ייתכן שידרשו מספר ניסיונות. במידה והניסיונות לחסל את הטרמיטים באמצעות פיתיונות ג'ל כשלו, אין ברירה אלא לעבור לשיטת קידוח החורים.

 

האם ניתן לחסל טרמיטים באופן עצמאי?

בניגוד למזיקים אחרים, טרמיטים קשה מאד לחסל לבד. הטרמיטים עמידים כנגד רוב חומרי ההדברה, כך שריסוס של K300 הוא כמו כוסות רוח למת במקרה הזה. אמנם תצליחו להרוג את הטרמיטים שנמצאים על פני השטח, אבל לא תצליחו להשמיד את המושבה כולה. 

אם אתם בכל זאת מעוניינים לנסות בעצמכם, עליכם לרכוש ג'ל נגד טרמיטים. את הג'ל יש למרוח באזורים שבהם הבחנתם בטרמיטים. עם קצת מזל, הטרמיטים יישאו את הג'ל איתם אל המושבה – ואם המלכה תאכל מהג'ל, כל המושבה תחוסל.

 

טיפים להיפטר מטרמיטים לפי מיקומם בבית

✔️ קטילת טרמיטים על רצפת פרקט: אם יש לכם רצפת פרקט עץ בבית, הטרמיטים עלולים להרוס אותו במהירות מדהימה. אז איך להרוג טרמיטים בבית מתחת לרצפות? כדי להציל את הפרקט יש לקדוח חורים בין הפנלים של הפרקט, להחדיר לתוכם חומר ייעודי ולאטום את החורים.

✔️ קטילת טרמיטים בקירות ובמשקופים: הטרמיטים מסוגלים לחדור לכל אזור בבית, והם ממש לא נעצרים על הקרקע. אם הטרמיטים הגיעו לקירות ולמשקופים, סימן שהבעיה נרחבת ועלינו להשתמש בשיטת הקידוח.

חיסול טרמיטים במשקוף הבית יתבצע באמצעות קידוח חור במשקוף, אליו נחדיר חומר ייעודי – במקרה של קירות ומשקופים רצוי להשתמש בחומר בצורת קצף. במקביל, נאתר את המושבה וניצור אזור חיץ רעיל בינה לבין הבית שלכם.

✔️ קטילת טרמיטים במטבח: טרמיטים יודעים לעשות את דרכם גם אל המטבח, שם הם משמידים במהירות את ארונות העץ. במטבח נמצא המזון שלכם, ולכן נמנע מריסוס של חומרים רעילים. במקום זאת, נשתמש בפיתיונות ג'ל שאינם מהווים סכנה לבני הבית.

✔️ קטילת טרמיטים על רהיטים: טרמיטים חדרו אל רהיטי העץ שלכם? הבעיה הזאת נפוצה במיוחד בחצרות וגינות, אבל עלולה להתפשט גם אל תוך הבית. כדי להציל את הרהיט נפעל בשתי דרכים – קודם כל, נפזר פיתיונות ג'ל מסביב לרהיט עצמו. לאחר מכן נחדיר אל תוך הרהיט קצף לחיסול טרמיטים בעץ וברהיטי עץ.

 

הורגים טרמיטים עם מדבירים מורשים

מדובר בעבודה מורכבת שקשה מאד לבצע לבד. אם איתרתם טרמיטים בבית, פנו אלינו בהקדם האפשרי ונשלח אליכם מדביר בהקדם!

ברוב המקרים נשלב בין מספר שיטות לקטילת טרמיטים כדי לוודא שהבעיה נפתרת באופן יסודי.

מעבר לעבודה מקצועית ובטיחותית, אנחנו מספקים אחריות על כל עבודה שאנחנו מבצעים, כך שאם יידרש ביקור נוסף – הוא יהיה על חשבוננו.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.