טרמיטים בגינה הם מטרד לא פשוט. הם יתחילו בהרס הגינה והצמחייה ולפני תשימו לב הם יכנסו אליכם הביתה, יהרסו את הרהיטים ויגרמו לנזק רב. חושבים שיש לכם טרמיטים בתוך הגינה? כדאי לבצע טיפול מהיר ולהיפטר מהם במהירות! 

אנחנו בפסט מאסטר מנוסים בטיפול בטרמיטים בסביבת הבית ומציעים את השירות בכל חלקי הארץ. התקשרו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית. אם התגלו אצלכם טרמיטים בחצר או שאתם חוששים שהבחנתם בסימנים לקיומם, כדאי מאוד לטפל בעניין בהקדם האפשרי.

הסיבה לכך היא הנזק האדיר שעלול להיגרם על ידי טרמיטים, כאשר מהגינה הם יכולים לחדור גם לתוך הבית ולכרסם מכל הבא ליד. איך נפטרים מטרמיטים בגינות? אנחנו בפסט מאסטר עושים זאת במגוון שיטות יעילות.

מהם הסימנים לכך שיש טרמיטים בגינה, מה ההבדלים בינם לבין נמלים? איך מרחיקים אותם וכמה עולה? על כל השאלות הללו נענה בשורות הבאות…

 

טרמיטים בגינה – טיפול מקצועי במחירים ללא תחרות!

✔️ איך להיפטר מטרמיטים באזור הגינה? עם פסט מאסטר! אחריות מלאה על העבודה

✔️ טרמיטים בחצר – ריסוס מלא וטיפול מקיף, כולל בעצים ובצמחייה

✔️ טיפול בטרמיטים בגינה עם מדבירים מורשים בלבד!

✔️ לקבלת ייעוץ להרחקת טרמיטים ואפשרויות הדברה

צרו קשר (מחירים נוחים) >>

לפרטים חייגו לטלפון: 050-8303463

 

טרמיטים בגינה
הדברת טרמיטים בגינה, ע"י מדביר מוסמך בזמינות מיידית 24/7 מחירים טובים!

נמלים או טרמיטים בחצר – ההבדלים

אנשים רבים אינם מבדילים בין נמלים לטרמיטים, מה שגורם להם לחכות יותר מידי לפני שהם פונים אלינו. נמלים לא גורמות נזקים רבים מידי לאדם, אך לא כך לגבי טרמיטים ולכן חשוב שתכירו את ההבדלים ביניהם וגם תדעו לזהות אותם:

#) נזקים – זהו ההבדל המשמעותי בין שני סוגי המזיקים. נמלים מהוות בעיקר מפגע אסתטי. הטרמיטים לעומת זאת ניזונים מעץ ואפילו מגבס, פלסטיק ובטון, מכרסמים בהם וגורמים לנזקים רבים לרכוש. כאשר יש טרמיטים בגינה הם יחסלו לכם את ריהוט הגן, המחסן, הדק והפרגולה ומשם יחדרו הטרמיטים לבית ויפגעו במשקופים, בקירות, ארונות המטבח, הרהיטים ולעיתים גם ביסודות המבנה.

#) צבע וצורה – צבען של הנמלים הוא כהה ואילו של טרמיטים צהוב ולעיתים הם אף די שקופים. קיים הבדל גם מבחינת המחושים שלהם, שבעוד אצל הטרמיטים הם ישרים, אצל הנמלים הם גמישים יותר ומכופפים.

#) רגישות לאור – הטרמיטים אינם סובלים אור שמש ולכן חיים במחילות מתחת לאדמה ובתוך הקירות. נדיר למצוא טרמיטים באוויר הפתוח בעוד נמלים מתהלכות בצורה חופשית גם בלילה וגם ביום.

#) עונת פעילות – נמלים פעילות בקיץ ורדומות בחורף. הטרמיטים לעומת זאת פעילים בכל ימות השנה.מהם הסימנים לכך שיש טרמיטים בגינה שלכם?

כאמור, נדיר לראות טרמיטים מגיחים מתוך הקן שכן בתוכו שוררים תנאים אופטימאליים למחייתם. יחד עם זאת, ניתן להבחין בנוכחותם באופן עקיף, בדרך כלל על ידי סימנים שמסגירים אותם,

בין היתר סימני נסורת מוזרים שמופיעים סביב רהיטים ופריטי עץ בגינה, תעלות בוץ שחורות על גבי קירות, חומות וגדרות וכמו כן, הימצאות של כנפיים שקופות על האדמה והריצוף החל מחודש פברואר ועד סוף האביב. בתקופה זו הקרויה 'מעוף הכלולות', טרמיטים בעלי כנפיים מגיחים מן הקן במטרה להזדווג.

 

טרמיטים שחדרו לגינה – שיטות טיפול

ראשית כל, חשוב לדעת כי אם זיהיתם סימנים כלשהם המעידים על כך שיש טרמיטים בגינה שלכם, הבעיה לא תיפתר בעצמה אלא רק תחמיר, במידה ולא תיפנו אלינו על מנת שנבצע אצלכם הדברה מקצועית. איך מרחיקים טרמיטים מהגינה? באמצעות אחת או יותר מהשיטות הבאות:

✔️ ריסוס – שיטת הריסוס שמורה למקרי הדבקה קלים של טרמיטים. משתמשים באפשרות הזו כאשר מדובר באירוע ראשון של טרמיטים במקום, בדרך כלל כאשר קן חדש נוצר לאחר מעוף הכלולות. הריסוס מיושם על הפריטים הראשונים שבתוכם מתגלים הטרמיטים, כגון פריטי ריהוט בגינה, פרגולות, גדרות עץ וכו'.

✔️ פיתיונות ג'ל נגד טרמיטים בגינה – שיטה שמיושמת במקביל לריסוס. הפיתיונות מושכים את הטרמיטים לצאת מהקן. הם נוגסים בהם ומעבירים את חומרי הרעל הלאה לתוך הקן ומרעילים בסופו של דבר את כולו.

✔️ הדברה נגד טרמיטים בחצר באמצעות הזרקה – בשיטה זו המדביר מבצע קידוחים שונים באדמה ומזריק לתוכם חומר רעיל נגד טרמיטים. באופן זה הטרמיטים אינם יכולים להגיח עוד ממעמקי האדמה אל הגינה ונמנעת ההתקדמות שלהם לתוך הבית.

✔️ הדברה ירוקה – עוד אפשרות טיפול נגד טרמיטים בחצר, אך כזאת שהינה הדברה ירוקה ולא כוללת שימוש בחומרים כימיים, היא ניצול של אויבים טבעיים של הטרמיטים -נמטודות. אלו מעין תולעים שמתבייתות על קן הטרמיטים במעמקי האדמה ומשמידות חלק ניכר ממנו.

 

כמה עולה להיפטר מטרמיטים בגינה?

מחיר טיפול בטרמיטים בגינה תלוי ברמת ההדבקה וכמות הטרמיטים בשטח. מדביר בודק האם מדובר בהדבקה מקומית בלבד או שיש קן עמוק מאוד באדמה שעלול לגרום בהמשך להדבקה של שטחים נרחבים מאוד, ובהתאם לכך בוחר את שיטת ההדברה הרצויה.

ככל שמדובר בכמות גדולה יותר של טרמיטים ובשטח הדברה נרחב יותר, כך יהיה צורך בטיפול יותר יסודי שיעלה יותר.

אצלנו בפסט מאסטר מציעים לכם מחירים נוחים ומשתלמים עבור הדברת טרמיטים בגינות וחצרות, כאלה שגם כוללים אחריות ארוכת טווח על העבודה שתבוצע. הנה טבלה שמרכזת עבורכם את המחירים הממוצעים בתחום:

טרמיטים בחצר – מחיר השירותמחירים מומלצים לטיפול
מחיר הדברת טרמיטים בגינה קטנההחל מ – 450 ₪
עלות ריסוס נגד טרמיטים בחצרהחל מ-20 ₪ למ”ר
מחיר הדברת טרמיטים טבעיתהחל מ-500 ₪
כמה עולה להדביר טרמיטים מכונפים בחצר או גינת הבית?500-1500 ₪
מה המחיר של הדברת טרמיטים עם כנפיים בגינה? (מחיר ממוצע)500-1500 ₪

 גיליתם סימנים כלשהם שמעידים על כך שייתכן ויש טרמיטים בגינה שלכם? פנו אלינו מיד ואנו נזהה אותם עבורכם באופן וודאי וניתן לכם פתרון הדברה מהיר ויעיל.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.