הדברה בפרדסיה עם המדבירים המקצועיים של פסט פאסטר אתם יכולים רגועים ובטוחים! שירותי הדברה עם אחריות בכתב במחירים ללא תחרות.

אם אתם מחפשים שירותי הדברה בפרדסיה שבאמת יספקו לכם תוצאות ויעלימו את כל המזיקים מהבית או העסק שלכם לתקופה ארוכה, התקשרו אלינו לפסט מאסטר ולא תתאכזבו.

כל המדבירים שלנו הם בעלי הסמכה שמאפשרת להם לדעת כיצד להדביר כל סוג של מזיק בצורה בטוחה ויעילה. בנוסף המחירים שלנו מאוד נוחים והוגנים וכוללים גם אחריות על העבודה. כך שיש לכם את כל הסיבות להתקשר דווקא אלינו כשאתם זקוקים לשירותיו של מדביר בפרדסיה.

אילו שיטות הדברה אנחנו יכולים להציע לכם, נגד אילו סוגי מזיקים הן יעילות, כמה עולה הדברה בפרדסיה ומדוע כדאי לכם לצלצל אלינו בהקדם? הנה התשובות.

 

חברת הדברה בפרדסיה – מדבירים מורשים, מחירים ללא תחרות!

✔️ מדבירים בפרדסיה בשיטות הדברה מהירות ויעילות עם חומרי הדברה מאושרים

✔️ ריסוס לבית בפרדסיה נגד כל סוגי החרקים: ג'וקים, נמלים, טרמיטים ועוד..

✔️ הדברה ביישוב פרדסיה – יעילה ובטוחה ללא רעלים סימנים וריח 

✔️ מדביר בפרדסיה – זמין מיידית להגעה בכל שעה משעות היממה

✔️ הדברה ירוקה בפרדסיה בכל רחובות היישוב: השושן, האלון, הברוש, החרוב, הצבר, הכרמל ועוד..

✔️ מדבירים ביישוב פרדסיה במחירים הטובים ביותר בארץ >>

לפרטים חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה בפרדסיה
הדברה בישוב פרדסיה במחירים מעולים – מדבירים מורשים בלבד!ריסוס לבית בפרדסיה

השיטה הקלאסית לביצוע הדברת חרקים בפרדסיה ובכל מקום אחר עדיין כוללת ריסוס של חומרים שמסוגלים להשמיד או להרחיק אותם. ההבדל הוא שבימינו תוכלו לבחור מבין שני סוגי ריסוס, שאת שניהם אנחנו מציעים לכם אצלנו בפסט מאסטר:

✔️ ריסוס כימי – זוהי השיטה הוותיקה והאגרסיבית אשר כוללת ריסוס של חומרים כימיים שהורגים באופן מהיר מאוד את רוב סוגי המזיקים. כאשר אנחנו נדרשים לבצע הדברה בפרדסיה נגד יתושים או תיקנים אמריקאיים, זוהי בדרך כלל שיטת ההדברה הראשונה שנבחר בה. הדבר מחייב כמובן את פינוי השטח למספר שעות, שכן מדובר בהדברה באמצעות חומרים רעילים.

✔️ ריסוס ירוק – זוהי כבר שיטת ריסוס מתקדמת יותר, שלא כל חברת הדברות בפרדסיה מציעה אך אנחנו כן מתמחים בה. שיטה זו כוללת יישום של ריסוס אשר מורכב מחומרים טבעיים ואורגניים, כאלה שאינם פוגעים באדם ובסביבה אלא רק במזיקים עצמם.

הדברה ירוקה מתאימה למקרים בהם מתגוררים במתחם אנשים שלא יכולים לעזוב אותו במהלך ההדברה, למשל נכים וקשישים.

לא משנה באיזה סוג של ריסוס נבחר, אנחנו תמיד נשתמש אך ורק עם חומרי הדברה בפרדסיה אשר קיבלו את אישורי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה, כך שתוכלו להיות בטוחים הן לגבי היעילות שלהם והן לגבי הבטיחות שלהם.

 

הדברה בפרדסיה באמצעות פיתיונות מורעלים

הכי פשוט לרסס את כל השטח כאשר רוצים לבצע הדברה, אך רק חברה הדברה מקצועית כמונו יודעת כי לא תמיד הדבר יעיל. בהתאם לזאת, לעיתים נציע לכם גם אפשרות הדברה נוספת, באמצעות פיתיונות מורעלים.

בשיטה זו אנו מפזרים פיתיונות שכוללים בתוכם חומרי מזון שהמזיק הספציפי אוהב, עם רעל בתוכם. המזיק אוכל את הפיתיון, מוביל אותו לתוך מקום המסתור ומרעיל את כל המושבה. ביצוע הדברה בפרדסיה באמצעות פיתיונות מורעלים מתאים בכמה תרחישים:

#1 לא ידוע מקור המושבה – כאשר לא ברור היכן מקור המושבה, הפיתיונות עושים את העבודה מצויין. דוגמא טובה לכך היא כאשר מזמינים אותנו לבצע הדברת נמלים בפרדסיה.

#2 מושבת החרקים אינה נגישה – למשל, כאשר מדובר בתיקנים גרמניים, אשר מסוגלים לפתח מושבות במקומות ממש צרים וקטנים (שקעי חשמל, מתקני מים וכו') שהריסוס לא יכול לחדור אליהם.

#3 למניעת פגיעה ברכוש – אם התנחלו לכם טרמיטים במשקופים ובקירות הבית, ניתן לחסל אותם על ידי פיתיונות מורעלים, במקום להוציא את המשקופים ממקומם ולשבור קירות.

כמובן שהתאמת הפיתיונות לטיפול בסוג המזיק הספציפי, כמו גם מיקום הפיתיונות במקומות המתאימים, מחייבים ידע רב של המדביר וגם במישור הזה אתם יכולים להיות רגועים אם תתקשרו איתנו.

 

הדברת עשבייה בפרדסיה – הכרחית בכל גינה באזור

בפרדסיה בתים פרטיים רבים עם גינה, וכמו בכל גינה, מתפתחים בה לאורך הזמן גם עשבים שוטים למיניהם. עשבייה זו מושכת מזיקים רבים, כך שבלי הדברה תקופתית, אתם מסכנים את הגידולים שלכם, מה גם שהדבר גם ימשוך נחשים ומכרסמים לגינה שלכם ולא רק חרקים.

גם במישור הזה באפשרותנו לעזור לכם. הדברת עשבייה בפרדסיה מתבצעת על ידינו באמצעות מספר תכשירים, חלקם מסוגלים לקטול כל סוג של עשבייה ואחרים רק סוגי עשבים מסויימים. את העשבייה ניתן לקטול על ידי חומרים שפוגעים בה במגע או לחלופין, פוגעים בה לאחר השקיה.

כמובן שכל מקרה לגופו בהתאם לסוג העשבייה והאם קיימים גם משטחי דשא במקום או צמחי ועצי מאכל, שכן במקרה הזה ההדברה צריכה להתבצע בחומרים ירוקים שלא יפגעו בסביבה.

 

מחיר הדברה ביישוב פרדסיה

מחיר ממוצע התחלתי של הדברה בפרדסיה הוא 250 שקלים כאשר מדובר בסוגי מזיקים שקל להדביר באמצעות ריסוס כימי פשוט, למשל תיקנים. הזמנה של מדביר פרעושים בפרדסיה מאיתנו או הזמנה שלנו לשם ביצוע הדברת טרמיטים בפרדסיה כבר תעלה לכם יותר, בשל המורכבות הרבה של ההדברה שלהם.

קריאה למדביר בפרדסיה יכולה להיות יקרה יותר גם בהתאם לגודל השטח שתרצו להדביר וגם לשעת ההזמנה, שכן קריאה באופן דחוף בשעות הלילה או בסוף השבוע, תמיד תהיה יקרה יותר. דוגמא נפוצה לכך היא הגעה של מדביר צרעות בפרדסיה או לוכד חולדות, שאלו שני שירותים פופולריים שאנחנו מציעים לכם.

גם הדברה ירוקה בפרדסיה תהיה בדרך כלל יקרה יותר לעומת הדברה כימית ועליכם לקחת זאת בחשבון. בכל מקרה, כל עוד תתקשרו איתנו תוכלו להיות בטוחים כי הזמנת הדברה בפרדסיה לא תעלה לכם יותר מידי, מה גם שהיא תהיה משתלמת במיוחד בזכות האחריות הארוכה שתקבלו מאיתנו.

הנה מחירון מומלץ לצרכן שהכנו עבורכם ואשר מפרט את המחירים הממוצעים עבור הזמנת הדברה בפרדסיה:

מחיר הדברה בפרדסיה לפי סוג מזיקמדביר בפרדסיה – מחיר מומלץ לצרכן
מחיר ביקור מדביר לצורך ייעוץ 220 – 150 ₪
מחיר הדברת נמלים בפרדסיה בבית או בדירה420 – 240 ₪
כמה עולה הדברת תיקנים בפרדסיה 400 – 250 ₪ 
עלות הדברה נגד דבורים בפדסיה 500 – 250 ₪
כמה עולה לוכד נחשים בפרדסיה?700 – 320 ₪
מחיר הדברת טרמיטים בבית בפרדסיה340-1450 ₪

צלצלו אלינו עבור קבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד. צוות פסט מאסטר.!


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.