שירותי הדברה בערד והסביבה – ריסוס מהיר ובטוח עם אחריות בכתב! מדבירים מוסמכים עם רישיון הדברה מהמשרד להגנת הסביבה, במחירים מעולים.

תושבי ערד והסביבה? אתם בוודאי יודעים כי הצורך בשירותי הדברה בערד הוא כמעט בלתי נמנע, בשל היותה של העיר שוכנת ממש על גבול מדבר יהודה, מה שגורם למזיקים רבים להגיע לסביבת המגורים שלכם.

גם הטמפרטורות החמות, שכל כך אהובות על סוגי מזיקים רבים, גורמות לכך שכל אחד מכם צריך להחזיק מספר טלפון של חברת הדברות בערד שהוא סומך על שירותיה. ואם כבר אתם מחפשים חברה שכזאת, רצוי שתתקשרו אלינו – פסט מאסטר.

מתי כדאי לכם להזמין מדביר בערד , אילו סוגי מזיקים אנחנו מסוגלים להדביר, באילו שיטות הדברה אנחנו משתמשים וכמה תעלה לכם הדברה בעיר ערד באמצעותנו? הנה כל התשובות.

 

הדברה בערד – מדבירים מורשים, מחירים אטרקטיביים 24/7!

✔️ התחייבות להצלחה בכל סוגי ההדברות בערד והסביבה הקרובה!

✔️ ריסוס לבית בערד נגד נמלים, פשפשים, טרמיטים, ג'וקים וכל סוגי 

המזיקים בבית ובחצר בערד ע"י מדביר מורשה

✔️ מדביר בערד – שימוש בטכניקות הדברה חדישות ומתקדמות

✔️ מדבירים זמינים מיידית! בכל שעות היממה 24/7, הדברה ירוקה ומקצועית!

✔️ מגיעים להדביר בכל שכונות העיר: נופים, גבים, נעורים, לבאות, שקד, מעוף ועוד..

✔️ הדברה בערד במחיר נוח ואטרקטיבי, לקבלת להצעת מחיר >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה בערד
הדברה בערד במחירים מעולים – מדבירים מורשים בלבד! 

 


מתי כדאי לכם להזמין מדביר בערד?

בבואכם לחפש מדבירים בערד תמצאו הרבה מאוד אפשרויות, אך כיצד תדעו עם מי כדאי לכם להתקשר? ובכן, ישנם מספר קריטריונים שכל חברת הדברת מזיקים בערד חייבת לעמוד בהם, אך למרבה הצער, הדבר ממש לא כך במציאות. אצלנו בפסט מאסטר כן מקפידים על כך, דבר שיתבטא במספר היבטים:

✔️ רישיון הדברה כחוקעל מנת לבצע הדברות בישראל יש לעבור הסמכה מתאימה ולהיות מוגדר כמדביר מורשה. אצלנו מקפידים על העסקה של מדבירים מורשים בלבד, כאלה שגם עוברים הסמכות נוספות שמאפשרות להם לבצע הדברות מיוחדות, כגון הדברות במוסדות ציבוריים והדברות באיוד.

✔️ התמחות בכל סוגי המזיקים כל המדבירים שלנו יודעים כיצד לזהות במהירות ובוודאות כל סוג של מזיק ובהתאם לזאת לבחור נגדו את שיטת ההדברה המתאימה. הדבר מבטיח לכם תוצאות הדברה בטוחות ויעילות לטווח הזמן הארוך ביותר.

✔️ דאגה לבטיחות ולבריאות שלכם בכל הקשור לשימוש בחומרי הדברה כימיים, אנחנו תמיד מקפידים להשתמש אך ורק עם חומרי הדברה בטוחים אשר קיבלו את אישורי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. בנוסף, באפשרותנו להציע לכם שירותי הדברה ירוקה בערד, באמצעות חומרים טבעיים שאינם פוגעים בסביבה.

✔️ זמינות מלאה תוכלו להזמין מאיתנו הדברה בערד 24 שעות ביממה, כולל בסופי שבוע ובימי חג. לעולם אין לדעת מתי תיפגשו עם מזיק מבהיל או מסוכן ועל כן אנחנו תמיד דואגים להיות זמינים עבורכם.

מעבר לזאת, תמצאו אצלנו מחירים משתלמים ונוחים לאורך כל השנה, כאלה שאף כוללים אחריות ארוכה על העבודה שתבוצע. כך תוכלו להזמין אותנו שוב במידה והמזיקים יחזרו, ללא תוספת תשלום כלשהי.


סוגי מזיקים נפוצים בערד

כמו בכל אזור אחר בארץ, סוגי המזיקים הנפוצים ביותר בערד הם תיקנים מסוגים שונים (אמריקאיים בקיץ וגרמניים בכל השנה), נמלים (רגילות או נמלי אש), יתושים, זבובים וברחשים. יחד עם זאת, ישנם סוגי מזיקים ספציפיים אשר נפוצים בעיקר בערד, בשל הסביבה המדברית הקרובה אליה. הנה כמה דוגמאות לכך:

# נדלים או בשמם האחר, מרבה רגליים. מזיקים אלו נפוצים מאוד בערד ובכל אזור מדבר יהודה. רובם אינם מסוכנים לאדם אך אחד מהם, הקרוי "רבנדל ארסי", בהחלט יכול לגרום לנזק ולסכנת חיים כאשר הוא עוקץ, במיוחד אצל ילדים קטנים וחיות מחמד. את הנדלים מדבירים באמצעות חומר מיקרוקפסולרי שפוגע במערכת העצבים שלהם.

# זבוב החול הזמנת הדברה בערד היא דבר חשוב מאוד גם נגד סוג זה של יתוש, שנושא בגופו טפיל בשם לישמניה, שיכול לגרום לזיהומים שונים אצל בני אדם. למשל, זיהומי עור ואפילו זיהום של איברים פנימיים. זבוב זה נפוץ מאוד באזור הדרום ומדבירים אותו על ידי ריסוס וייבוש מקורות מים עומדים.

# עקרבים גם מזיקים אלו מאוד אוהבים סביבה מדברית, ובישראל ניתן למצוא יותר מ-20 מינים שלהם. אומנם רק 3 מהם מסוכנים, אך כיצד תדעו על איזה סוג של עקרב "נפלתם"? התקשרו אלינו ואנו נדאג לתפוס אותו או לבצע ריסוס, כאשר מדובר בכמות גדולה של עקרבים בשטח שלכם.

כמובן שגם סוגי חרקים נוספים יכולים להופיע בכל בית, גינה או עסק בערד, דוגמת חרקי גינה, תולעים, חיפושיות, צרעות, דבורים, פשפשים, פרעושים, קרציות ועוד, וגם בכך נדע לטפל על הצד הטוב ביותר.

גם האפשרות שמכרסמים שונים יפלשו למתחם שלכם קיימת בערד בכל חודשי השנה, וגם במישור הזה אנחנו מתמחים. יש ברשותנו את כל סוגי המלכודות ותוכלו להזמין מאיתנו שירות של לוכד עכברים בערד או לוכד חולדות, בכל שעה שתצטרכו.


הדברת טרמיטים בערד – כיום יותר מתמיד

עוד סוג של מזיק שבשנים האחרונות מתחיל להיות יותר ויותר נפוץ בערד הוא הטרמיטים. מדובר בחרקים זוללי עץ אשר דומים מאוד לנמלים, אך בשונה מהן גורמים לנזק רב לרכוש. הקן שלהם נמצא עמוק מתחת לאדמה ומשם הם יוצרים תעלות בתוך הקירות אל עבר מקורות מזון.

באזורים מדבריים שבהם אין כמעט צמחייה לא אמורים להימצא טרמיטים, אך בשנים האחרונות אנו שמים לב ליותר ויותר קריאות של לקוחות שלנו שמזמינים אותנו לבצע הדברת טרמיטים בערד. הסיבה לכך היא הגידול באוכלוסייה, שמביא איתו יותר ויותר מוצרי עץ (רהיטים, ארונות, משקופי דלתות וכו") לאזור, מה שמושך יותר ויותר טרמיטים שניזונים מהם.  

את הטרמיטים אנו מדבירים באמצעות ריסוס לתוך קידוחים באדמה.


לכידת נחשים בערד – עוד התמחות שלנו

גם נחשים נחשבים למאוד נפוצים בערד בשל היותה קרובה לסביבה מדברית, וגם בכך אנחנו מסוגלים לטפל. בערד ניתן למצוא מספר רב של מיני נחשים, רובם אינם ארסיים או מסוכנים לאדם אך אלו שכן, יכולים להיות קטלניים, ביניהם הפתן השחור והצפע הארץ-ישראלי.

לעומת ביצוע של הדברת חרקים בערד, הדברת נחשים אינה מתבצעת תוך הרג של בעל חיים זה, שמוגן בישראל על פי חוק, אלא באמצעות לכידה שלהם ושחרורם במקום מבטחים. אם זיהיתם נחש בגינה, בתוך הבית או במחסן של העסק שלכם, תוכלו להזמין מאיתנו לוכד נחשים בערד 24 שעות ביממה ולא לסכן את עצמכם.


מחיר הדברה בערד

עלות מדביר בערד תלויה בכמה דברים, אך בכל מקרה לא אמורה להיות יקרה מידי עבורכם אצלנו בפסט מאסטר. פרמטר חשוב הוא באיזה סוג מזיק מדובר.

למשל, כאשר מזמינים אותנו לבצע הדברת ג'וקים בערד או הדברת נמלים בערד, בדרך כלל ניתן לטפל בכך עם ריסוס פשוט או באמצעות פיזור של פיתיונות ג'ל מאוד יעילים, כך שההדברה תהיה זולה מאוד.

הדברת פשפשים בערד או הדברת טרמיטים כבר נחשבות ליותר מורכבות ועל כן יעלו יותר. גם גודל השטח משפיע על מחיר ההדברה. למשל, ריסוס לבית בערד עם גינה יהיה יקר יותר מהזמנת ריסוס בערד לדירת מגורים רגילה. גם הדברת מזיקים בערד בשיטות ירוקות, תהיה יקרה יותר מהדברה בשיטות רגילות.

ריכזנו עבורכם לטבלה מפורטת את המחירים הממוצעים עבור שירותי הדברה בערד וסביבתה הקרובה:

עלות הדברה בערד לפי מזיקמדביר בערד – מחיר מומלץ 
כמה עולה להדביר פשפשים בערד?1500 – 550 ₪
מחיר ריסוס נגד עקרבים בערד550 – 250 ₪
לוכד עכברים בערד מחיר ממוצע750 – 350 ₪
הדברת נגד נמלים בבית בערד 480 – 250 ₪
עלות הדברה של טרמיטים בערד 2000 – 550 ₪
הדברת נגד ג'וקים בבית בערד 500 – 250 ₪
כמה עולה לוכד נחשים בערד?740 – 350 ₪
מחיר של הדברת חרקים בערד 490 – 250 ₪


חברת הדברות בערד – למה דווקא פסט מאסטר?

כאמור, אצלנו תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר וגם תקבלו אחריות עבור העבודה שתבוצע. כך שלא אמורה להיות לכם התלבטות בכלל.
מוזמנים ליצור איתנו קשר ולשמוע את כל הפרטים. צוות פסט מאסטר.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.