הדברה בביתר עילית נגד כל סוגי המזיקים – כבר מעל לעשור – מדבירים בביתר עילית והסביבה במחירים נוחים – פסט מאסטר!

אנחנו מציעים ללקוחות שלנו זמינות גבוהה, כך שניתן להזמין מאיתנו מדביר בביתר עילית 24 שעות ביממה והוא יגיע במהרה, וגם ידע כיצד לזהות באופן וודאי כל סוג של מזיק ולבחור עבורו את שיטת ההדברה המתאימה. בנוסף, המחירים שלנו מאוד נוחים והוגנים ואף כוללים אחריות על העבודה, מה שלא כל חברת הדברות בביתר עילית מציעה.

מדוע חשוב לבצע הדברה בביתר עילית עם מדביר מומלץ מטעם פסט מאסטר ולא עם כל אחד, נגד אילו סוגי מזיקים נוכל לבצע עבורכם הדברה מהירה ויעילה, באילו שיטות  נשתמש, כמה עולה הדברת דירה בביתר עילית וכמה עולה הדברה של בית פרטי עם גינה, בית כנסת, גן ילדים או כל מבנה ציבורי או עסק אחר? הנה התשובות.

 

חברת הדברה בביתר עילית במחיר נוח 24/7 בכל מקום בעיר!

✔️ מדביר מורשה בביתר עילית לכל שיטות ההדברה – ריסוס כימי, הדברה ירוקה בביתר עילית ועוד

✔️ המדבירים של פסט מאסר עושים שימוש בחומרי הדברה בטוחים בלבד

✔️ הרחקת מזיקים בביתר עילית – ג'וקים, רימות, זבובים, תולעים, פרעושים ועוד

✔️ הדברת כל סוגי המכרסמים: הדברת חולדות בביתר עילית, לוכד עכברים, חפרפרות

✔️ מדביר בכל שכונות העיר: שכונת הדקל, שכונת ההדס, שכונת האתרוג

גבעה א', גבעה ב', גבעה ג' וכל רחבי ביתר עילית

✔️ למידע על הדברות בביתר עילית במחירים ללא תחרות >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה בביתר עילית
הדברה בביתר עילית על ידי מדביר מוסמך 24/7

 

 

מדוע חשוב לבצע הדברה בביתר עילית לאורך השנה?

כמו בכל מקום אחר בארץ, ביצוע הדברה בדירות ובבתים פרטיים, גינות, מבנים ציבוריים ועסקים בביתר עלית הוא דבר חשוב מאוד, על מנת למנוע פלישה של מזיקים שונים לאותם מתחמים, מה שיגרום לבעיה אסתטית והיגיינית שעלולה להביא בסופו של דבר גם לבעיות בריאות ופגיעה ברכוש. חלק מהמזיקים מסוגלים לעקוץ ולנשוך ואף לכרסם ברהיטים, מוצרי חשמל, קירות, משקופים ועוד. מעבר לזאת, כאשר מדובר על הדברה בביתר עילית קיים גם היבט נוסף חשוב מאוד – זה הקשור לשמירה על כשרות.

בביתר עילית מרבית האוכלוסייה חרדית וישנה סכנה שמזיקים שונים יחדרו לתוך המזון. דבר זה לא רק בעייתי בריאותית אלא גם הופך את המזון ללא כשר. לכן חשוב להזמין אותנו לבצע הדברה מניעתית, במיוחד בכל הקשור למטבחים פרטיים או מוסדיים, אך גם לשאר חלקי הבית או העסק. אנחנו נקפיד להשתמש אך ורק עם חומרי הדברה בביתר עילית שלא יפגעו באורח החיים הדתי שלכם, למשל, באמצעות הקפדה על שימוש בפיתיונות מורעלים שכוללים מזונות חלביים במטבח חלבי, מזונות בשריים במטבחים בשריים וכו'.

 

הדברת בתי כנסת בביתר עילית

בביתר עילית ניתן למצוא הרבה מאוד בתי כנסת שגם אותם חשוב מאוד להדביר. בתי כנסת מלאים במקורות מזון רבים עבור המזיקים השונים, הם חשוכים ושקטים ורובם ממוקמים על הקרקע, כך שניתן לחדור אליהם בקלות. הדברה בביתר עילית של בתי כנסת היא המומחיות שלנו בפסט מאסטר והיא כוללת מספר היבטים נפוצים:

✔️ הדברת נמלים  – חרקים אלו אומנם לא גורמים לבעיה בריאותית אך כן לבעיה אסתטית. כאשר שיירות נמלים נמצאות בכל מקום זה ממש לא נעים וישנן גם כאלה שמסוגלות לעקוץ (נמלי האש). את הנמלים מקובל להדביר באמצעות פיתיונות מורעלים, לעיתים בשילוב ריסוס.

✔️ הדברת ג'וקים – גם הם גורמים לבעיה אסתטית, חלקם אף מסוגלים לעופף ולהבהיל את המתפללים והם גם מסוגלים לזהם את המזון שעימו הם באים במגע. ריסוס פתחי הביוב והחצר יפתור את הבעיה כאשר מדובר בתיקנים אמריקאים, ופיתיונות מורעלים יעלימו את הסוג הנוסף – התיקנים הגרמנים.

✔️ הדברת מזיקי עץ ונייר – חרקים דוגמת יקרוניות או טרמיטים מסוגלים לגרום נזק רב לרהיטים הרבים בבית הכנסת ולספרים שבו. ההדברה שלהם מתבצעת על ידי מלכודות, ריסוס או לחלופין, הוצאת הפרטים הנגועים וטיפול בהם מחוץ לבית הכנסת, בין אם על ידי איוד, הקפאה, הזרקת חומרי רעל ועוד.

מאחר ובית כנסת הוא מקום עם הרבה מאוד אנשים, אנו תמיד נשתדל לבצע את ההדברה בשעות שבהן בית הכנסת אינו פעיל, ובמידה והדבר יתאפשר, אף נציע לכם אפשרות נוספת – הדברה ירוקה. בשיטה זה נשתמש בחומרים טבעיים שאינם רעילים לאדם ולסביבה ואף בשיטות מיוחדות דוגמת הדברה אלקטרונית או ביולוגית.

 

הדברת מכרסמים וזוחלים בביתר עילית

עוד סוגי מזיקים שאוהבים מאוד לחפש להם פינות נסתרות במבנים שונים בביתר עילית או בחצרות הבתים, הם מכרסמים וזוחלים, דוגמת עכברים, חולדות ונחשים. ללא הדברה, המכרסמים יתרבו במקום ויפגעו בספרים, בריהוט ובמערכת החשמל. נשיכתם אף עשויה להעביר מחלות וכך גם הצואה שלהם.

במקרה של נחשים, הכשה אף עשויה להסתיים במוות. מכרסמים ונחשים מדבירים על ידי לכידה ולצורך העניין יש להזמין לוכד נחשים מקצועי. הדברת נחשים בביתר עילית, כמו גם הדברת חולדות ועכברים, היא דבר שתוכלו להזמין מאיתנו באופן דחוף, בכל שעה שתצטרכו.

 

הדברה משולבת נגד פשפשים בביתר עילית

ישנם חרקים שהדברתם מאוד קלה ופשוטה יחסית. בתור דוגמא ניתן לציין את המקרה של הדברת ג'וקים בביתר עילית או הדברת נמלים, שאותם מדבירים על ידי ריסוס כימי או פיזור של פיתיונות ג'ל מורעלים. אך ישנם גם מקרים הרבה יותר מורכבים, כמו המקרה של פשפשים שפלשו לבית. ישנם סוגי פשפשים שחודרים לבית דרך חיות המחמד וישנם כאלה שמגיעים לאחר שתפסו "טרמפ" על הבגדים, המזוודות או המצעים שלכם, לאחר שהתארחתם בבתי מלון למשל.

איך מדבירים פשפשים בבית ונפטרים מהם? ובכן, הדברת פשפש המיטה בביתר עילית ושל סוגי פשפשים נוספים מחייבת ביצוע של מספר פעולות משולבות:

#1) שאיבה חזקה של החדרים – וזאת על ידי שואב תעשייתי עוצמתי. השואב מאפשר להיפטר מרוב אוכלוסיית הפשפשים, אך לא לגמרי.

#2) במכשיר קיטור – זהו השלב הבא, שנועד לחסל את כל ביצי הפשפשים, שמהן אמורים להתפתח בהמשך פשפשים בוגרים ועוקצניים.

#3) ריסוס – רק בשלב הסופי מבוצע הריסוס, שנועד לחסל את הפשפשים האחרונים שנותרו במקום.

כמובן שאם ישנה חיית מחמד בבית כגון כלב או חתול, חשוב מאוד להעביר אותה טיפול מיוחד נגד פשפשים, על מנת שהם לא יחזרו להטריד אתכם. במקרה של נסיעה לחופשה, חשוב מאוד לדאוג להפריד את כל הכביסה ולא לערבב אותה עם שאר הבגדים במזוודה, ולכבס אותה מייד עם חזרתכם לבית.

 

מחיר הדברה בביתר עלית – כמה עולה?

מחיר הדברות בביתר עילית הוא דבר שמשתנה בהתאם למספר פרמטרים, אך בכל מקרה יהיה זול יחסית, כל עוד תתקשרו עם פסט מאסטר. ניתן לומר כי ריסוס כימי בביתר עילית נחשב לזול ביותר, ובמקרה ויש צורך בשילוב של שיטות נוספות כגון פיתיונות מורעלים או העדפה של ביצוע הדברה ירוקה בביתר עילית, ההדברה תתייקר. בנוסף, ככל שמדובר על שטח הדברה גדול יותר או במידה ותרצו להזמין מדביר באופן דחוף, למשל, עבור הדברת חולדות בביתר עילית ביום שבת, ההדברה תעלה לכם יותר.

אצלנו תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר וגם תקבלו אחריות בכתב על העבודה שתבוצע. הנה המחירים הממוצעים עבור שירותי הדברה בביתר עילית, כפי שריכזנו עבורכם:

 

הדברה בביתר עילית מחיר לפי סוג שירותמחיר מומלץ (מדבירים מורשים)
כמה עולה להדביר נמלים בבית בביתר עילית?250-400 ₪
מה מחיר הדברת תיקנים בביתר עילית?250-350 ₪
כמה עולה להדביר פשפשי מיטה בביתר עילית?500-1000 ₪
מחיר הדברת בית כנסת בביתר עילית300-600 ₪
עלות הדברת דג הכסף בחצר בביתר עילית250-500 ₪
מחיר הדברת תולעי עץ ברהיטים בביתר עילית250-400 ₪
הזמנת לוכד נחשים בביתר עילית – כמה עולה?300-700 ₪
מחיר של הדברה ירוקה בביתר עילית300-700 ₪

 

ריסוס בביתר עילית עם פסט מאסטר – לא רק המחיר משתלם

התקשרו אלינו בהקדם כדי להזמין מדביר בביתר עילית – וכך תוכלו ליהנות מהדברה בטוחה ומקצועית במחירים משתלמים ועם אחריות מלאה! אנחנו כאן עבורכם ונשמח להעניק שירותי הדברה בביתר עילית 24 שעות ביממה, נגד כל סוגי המזיקים. צרו קשר לייעוץ ולהזמנת השירות של המדבירים המומחים שלנו, מצוות פסט מאסטר.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.