שירותי הדברה בקרית חיים – המדבירים שלנו מטפלים בכל סוגי המזיקים, החרקים והמכרסמים בהצלחה רבה ועם אחריות מלאה, אז למה אתם מחכים? התקשרו ונגיע במהירות הבזק! ואל תדאגו לגבי המחירים הם הטובים בארץ!

אם הגעתם לקריאת השורות הבאות, כנראה שאתם זקוקים לשירותי מדביר בקרית חיים ורוצים לדעת האם כדאי לכם לעשות זאת עם חברת פסט מאסטר. כמו שתבינו מיד וכמו שרבים מתושבי קריית חיים כבר הבינו – כשמחפשים מדבירים בעיר אנחנו נחשבים לבחירה מצוינת.

מתי כדאי לכם להזמין את שירותי ההדברה שלנו, כמה עולות הדברות בקריית חיים, אילו סוגי מזיקים אנחנו מסוגלים להדביר ובאילו שיטות? הנה התשובות לכל השאלות הללו.

 

מדביר בקרית חיים – זמין מיידית 24/7 מסביב לשעון! במחירים טובים במיוחד!

✔️ הדברה ירוקה בקריית חיים – שימוש רק בחומרים בטוחים שקיבלו אישור של המשרד להגנת הסביבה

✔️ הדברות בקרית חיים – אנחנו מדבירים את כל סוגי המזיקים בעיר

הדברת ג'וקים בקריית חיים, פרעושים, תיקנים, נדלים, טרמיטים ועוד

✔️ לוכד נחשים, עכברים וחולדות בקרית חיים – לכידה מהירה ע"י לוכד מקצועי

✔️ מגיעים בזמן שנקבע להדברה בכל השכונות: קריית חיים מזרחית, קריית חיים מערבית, 

קריית חיים האדומה, קריית החשמל, עיר גנים

✔️ תוצאות מעולות ואחריות על העבודה – המחירים הזולים בארץ >>

לפרטים חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה בקרית חיים
הדברה בקריית חיים עם אחריות על כל הדברה – מדבירים מורשים במחירים נוחים!

 

 

הדברות בקרית חיים – מדוע דווקא איתנו?

הרבה חברות מספקות שירותי הדברה בקריית חיים, אך לא כולן עומדות בדגשים החשובים והמחייבים של התחום. אצלנו בפסט מאסטר מקפידים על כל הדגשים שאמורה להציע חברת הדברה מקצועית והנה החשובים שבהם:

✔️ העסקת מדבירים מורשים – כיום חל איסור על ביצוע עבודות הדברה על ידי מי שאינו מוסמך לכך, אך למרבה הצער לא כל החברות מקפידות על כך. הדברה מקצועית חייבת להתבצע על ידי מדבירים מורשים שעברו הסמכה מתאימה, אחרת קיימת סבירות גבוהה שההדברה לא תחזיק לטווח זמן ארוך וגם ישנה סכנת הרעלה בשל שימוש בחומרים שלא מתאימים.

רק מדבירים מורשים יכירו את כל שיטות ההדברה הקיימות וגם יהיו רשאים לרכוש חומרי הדברה שנחשבים ליעילים ובטוחים דיו.

✔️ הדברה ירוקה – אחד ההיבטים החשובים ביותר בעולם ההדברה של ימינו, הוא האפשרות לבצע הדברה ירוקה ולא רק באמצעים כימיים. הדבר מתבקש וחשוב במקרים רבים (הרחבה על כך תקבלו בהמשך) ולא כל חברה שמספקת שירותי הדברה בקרית חיים מתמחה בכך.

חברה רצינית תמיד תדאג להציע לכם את האפשרות הזאת, במידה ותחליט כי הדבר מתאים נגד סוג המזיק הספציפי.

✔️ זמינות 24/7 – חברת הדברה איכותית צריכה להיות זמינה עבורכם 24 שעות ביממה, כולל בסופי שבוע ובימי חג. מדוע זה חשוב? על מנת שתוכלו לקבל מענה מהיר במקרים דחופים, מסוכנים ומלחיצים (למשל עקרב שצץ אצלכם בבית) וגם על מנת שתוכלו לקבל גמישות מלאה באשר לשעות ולימים בהם תרצו להזמין את שירותי ההדברה.

✔️ אחריות על העבודה – זה ממש לא משנה אם מדובר בהדברה פשוטה של נמלים או תיקנים או בהדברה מורכבת יותר של פשפשים או טרמיטים, חשוב כי תוודאו מראש כי החברה מציעה לכם אחריות ארוכת טווח ככל שניתן על העבודה שתבוצע ושתקבלו אותה בכתב. הדבר מעיד על מקצועיות חברת ההדברה ולא כל חברה אכן מציעה זאת. כמובן שאנחנו כן.

 

הדברה ירוקה בקרית חיים – יעילה ובטוחה מתמיד

כאמור, כיום יותר מתמיד ישנה מודעות לשימוש בחומרים ירוקים שיפגעו כמה שפחות באדם ובסביבה. הדבר הגיע גם לתחום ההדברה ובהתאם לזאת תמיד תוכלו להזמין מאיתנו גם הדברה ירוקה בקריית חיים.

סוג הדברה זה כולל מספר שיטות שאינן מבוססות על חומרים כימיים ואנחנו תמיד נעדיף להשתמש בהן, במיוחד כאשר מתגוררים בבית תינוקות וילדים קטנים שאוהבים להכניס כל דבר לפה, נשים בהיריון שיותר רגישות לריחות (מרבית השיטות הירוקות הן ללא ריח) או קשישים ונכים שקשה להם לעזוב את המתחם למספר שעות.

הדברה בקרית חיים בשיטות ירוקות יכולה לכלול הדברה אורגנית באמצעות חומרים טבעיים לחלוטין שמסוגלים להרחיק מזיקים, הדברה ביולוגית באמצעות אויבים טבעיים של מזיקים ספציפיים וגם הדברה אלקטרונית באמצעות מנורות או מכשירים שמפיקים גלי קול.

יחד עם זאת, חשוב לדעת כי עדיין ישנם מספר סוגי מזיקים שכנגדם אין ברירה מלבד שימוש בחומרים כימיים. למשל, נגד ג'וקים (אמריקאיים) חייבים להזמין ריסוס כימי – כל שיטה אחרת פשוט תיכשל. כך גם לגבי זבובים בחצר או באזור פחי הזבל שכנגדם פשוט חייבים לרסס.

 

הדברה בקריית חיים – בעיקר בעונות החמות

הקיץ הוא העונה המבוקשת ביותר להזמנת שירותי הדברה בקרית חיים. זוהי העונה בה מרבית המזיקים מתחילים להיות פעילים ולפלוש לבתים, גינות ועסקים.

ההמלצה שלנו עבורכם היא להזמין אותנו לבצע הדברה מניעתית עוד באביב, על מנת למנוע את מכת המזיקים ככל שניתן. ישנם כמה סוגי מזיקים שחשוב להדביר מבעוד מועד לקראת הקיץ:

✔️ פרעושים – לעומת הפשפשים שפעילים מאוד לאורך כל ימות השנה, הפרעושים פעילים במיוחד בקיץ, מוצצים לנו את הדם, גורמים לעקיצות מטרידות (במיוחד ברגליים) ומסוגלים להעביר לנו מחלות שונות.

הדברה נגד פרעושים בקרית חיים צריכה להתבצע אצל כל מי מכם שמגדל חיות מחמד בביתו, אך כמו כן גם במתחמים ציבוריים כגון בתי ספר, גני ילדים ועוד.

✔️ תיקנים (אמריקאים) – כמו בכל מקום אחר בארץ, גם בקרית חיים ברגע שהטמפרטורות מתחממות, הג'וקים מתחילים לפרוץ מכל פתחי הביוב ולהכניס את כל בני הבית לפאניקה.

אומנם עיריית חיפה תמיד מקפידה לבצע הדברת תיקנים בקריית חיים, אך המציאות מראה שזה פשוט לא מספיק ושהג'וקים ממשיכים להגיע ולהפתיע אותנו במקלחת ובמטבח שבבית וגם בבתי העסקים. מאחר והג'וקים האמריקאים מגיעים מהביוב, הם מעבירים מחלות ולכן חשוב להדבירם בהקדם.

✔️ יתושים – ישנם סוגים שונים של יתושים, כאשר הנפוץ שבהם הוא יתוש הבית המזמזם, העוקצני והמטריד, שגם כן יכול להעביר מחלות. ללא ביצוע הדברה, הקיץ שלכם יהפוך לסיוט, עם עקיצות, גירודים וחוסר יכולת לישון. רק התקשרות עם מדביר יתושים בקרית חיים מספיק מקצועי כמו שתמצאו אצלנו, תמנע מכם את הסבל הזה.

✔️ נמלים – עם בוא הקיץ, גם הנמלים מתחילות לצוץ בהמוניהן. רובן אומנם אינן מזיקות (אלא אם מדובר בנמלי האש האדומות) אך עדיין לא נעים לחיות לצידן. אנחנו יודעים כיצד לבצע הדברת נמלים בקריית חיים בצורה מקצועית וכך גם לגבי הדברת נמלי אש, כך שאין שום סיבה שתסבלו.

כמובן שאנחנו יודעים גם כיצד להדביר עוד סוגי מזיקים רבים נוספים ותוכלו להזמין אותנו גם עבור הדברת נדלים בקרית חיים, הדברת ברחשים בקריית חיים, הדברת תולעים בקרית חיים או הדברה של כל סוג מזיק אחר שפלש למתחם שלכם, לא רק בקיץ אלא בכל חודשי השנה.

 

לכידת מכרסמים וזוחלים בקרית חיים

קריית חיים עמוסה במבנים ישנים שאינם מתוחזקים, זאת בנוסף לתהליכי התחדשות עירונית שזה עתה החלו וציר מרכזי עמוס בבתי קפה ומסעדות. בחלק הצפוני של קריית חיים גם קיים חורש טבעי שגובל עם אזור התעשייה המקומי.

אלו בדיוק התנאים שגורמים לבעלי חיים כמו עכברים וחולדות להגיע לאזורי המחיה של התושבים, במטרה למצוא מקורות מזון ומקומות מסתור. סובל מכך במיוחד כל מי שגר ליד מוקדים של התחדשות עירונית (המכרסמים בורחים מהביבים של אזורי הבנייה למבנים סמוכים), אזורים מיוערים ושדרת אחי אילת המלאה בבתי קפה ומסעדות.

הבעיה הנוספת עם מכרסמים היא שהם מהווים בעצמם מקור מזון עבור נחשים, חלקם ארסיים ומסוכנים לאדם, כך שגם אותם ניתן למצוא בקריית חיים והסביבה. אז מה עושים? לא מתמודדים עם יצורים מזיקים ומסוכנים אלו לבד! אלא מתקשרים אלינו ומזמינים שירותי לכידה מקצועיים.

בין אם תצטרכו מאיתנו שירות של לוכד חולדות בקרית חיים, לוכד עכברים בקריית חיים או לוכד נחשים בקרית חיים, אנו נגיע אליכם במהירות האפשרית 24 שעות ביממה, גם בסופי שבוע ובימי חג.

 

מחיר הדברה בקרית חיים

אנחנו בטוחים שמחיר משתלם ונוח מהווה שיקול מרכזי מבחינתכם כאשר אתם מחפשים שירותי הדברה בקרית חיים, וגם במישור הזה אתם יכולים להיות בטוחים אם תבחרו בנו. מחיר הדברה בקרית חיים אומנם תלוי בסוג המזיק וגודל השטח שרוצים להדביר, אך אצלנו תמיד הולכים לקראתכם.

לדוגמא, הדברה נגד ג'וקים בקרית חיים תעלה לכם החל מ-200 שקלים בלבד וכך גם לגבי ריסוס לבית בקריית חיים נגד נמלים ויתושים. הדברה של מזיקים שיותר קשה להדביר תעלה מעט יותר, כמו גם בחירה בשיטות הדברה ירוקות.

הנה טבלה שמרכזת עבורכם את טווחי המחירים הממוצעים עבור הדברה בקרית חיים:

מחיר הדברה בקרית חייםמדביר בקרית חיים – מחירון מומלץ
מחיר ביקור מדביר לצורך ייעוץ 200 – 100 ₪
כמה עולה הדברת יתושים בדירה בקרית חיים460 – 230 ₪
מחיר הדברת נמלי אש במטבח בקרית חיים450 – 220 ₪
כמה תעלה הדברת ג'וקים בבית בקריית חיים500 – 200 ₪
מדביר תולעים בקרית חיים בגינה או בחצר450 – 230 ₪
כמה יעלה לוכד עכברים בקריית חיים660 – 320 ₪
מחיר של לוכד נחשים בקרית חיים700 – 350 ₪

 מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.צוות פסט מאסטר.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.