צריכים הדברה בקריית מלאכי? המדבירים שלנו בפסט מאסטר מספקים מגוון פתרונות הדברה בעיר במחירים נוחים.

למומחים שלנו בפסט מאסטר יש את היכולת להגיע במהירות לכל שכונה בעיר, 24 שעות ביממה, כולל בסופי שבוע ובימי חג. אנחנו מציעים לכם מחירים משתלמים במיוחד אשר כוללים גם אחריות על העבודה שתבוצע.

על חשיבות ההתקשרות עם חברה מקצועית לקבלת שירותי הדברה בקרית מלאכי, על סוגי המזיקים הנפוצים בעיר ועל טווח המחירים הממוצע של מדביר בקריית מלאכי, תוכלו ללמוד מיד.

 

חברת הדברה בקרית מלאכי במחירים ששוברים את השוק!

✔️ מדביר בקריית מלאכי 24 שעות ביממה – נגד כל סוגי המזיקים

✔️ הדברה אפקטיבית לאורך זמן – תעודת אחריות בסיום פעולת ההדברה

✔️ מחפשים חברת הדברות מקצועית בקרית מלאכי? פסט מאסטר!  

✔️ ריסוס לבית או דירה בכל השכונות בקרית מלאכי: המחנה, כרמי הנדיב,

גני שמואל, נחלת הר חב"ד ובכל אזורי בעיר

✔️ מדבירים מורשים במחיר מעולה >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה בקרית מלאכי
הדברה בקרית מלאכי 24/7 נגד כל סוגי המזיקים

 

 

מדבירים בקרית מלאכי רק עם מדביר מוסמך

בבואכם לחפש חברת הדברה בקרית מלאכי תגלו אינספור חברות שמציעות את שירותיהן בתחום, אך חשוב מאוד כי לא תבחרו באופן אוטומטי בזאת שמציעה לכם את המחיר הזול ביותר, אלא תוודאו כי אכן מדובר פה על מדביר מקצועי, מנוסה ובעל המלצות. 

מדביר מומלץ בקרית מלאכי הוא כזה שחייב לעמוד בכמה קריטריונים:

✔️ עמידה בתנאי החוק – מדביר מומלץ הוא קודם כל מדביר מורשה ועל פי החוק רק לו מותר לבצע עבודות הדברה שונות בהתאם לדרגת ההסמכה שלו.

✔️ יכולת לבחור בשיטה הדברה מתאימה – קיימות שיטות רבות של הדברה ורק מדביר מקצועי ומומלץ יהיה בעל הניסיון והידע לאבחן בדיוק באיזה מזיק מדובר ובהתאם לכך לבחור בשיטת ההדברה המתאימה עבורו.

✔️ חומרי הדברה בעלי אישור – מדביר מומלץ תמיד יקפיד להשתמש אך ורק עם חומרי הדברה בקריית מלאכי בעלי אישורים של משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה, כך שלא תיגרם סכנה סביבתית כלשהי.

✔️ אפשרות להדברה ירוקה – מלבד שימוש בחומרי הדברה כימיים, הדברה יכולה להתבצע גם בשיטות ירוקות. כמובן שרק מדביר מספיק מקצועי יציע זאת.

✔️ זמינות 24/7 – הצורך בהזמנת מדביר בקריית מלאכי יכול לעלות בכל שעה ולכן כדאי להתקשר עם חברה שמסוגלת להציע שירותי הדברה 24/7. הרי לא הייתם רוצים לחכות יותר מיום כשעכבר, נחש או צרעות נמצאים בסביבתכם.

✔️ אחריות על העבודה – הדברת מזיקים בקרית מלאכי צריכה להסתיים עם הבטחה של המדביר לחזור ולבצע הדברה חוזרת ללא עלות במידה והמזיקים יחזרו, וזאת באמצעות קבלת אחריות בכתב ממנו.

אצלנו בפסט מאסטר עומדים באופן מלא בכל הקריטריונים הללו, כך שתוכלו להיות בטוחים באשר לתוצאות ההדברה המקצועיות שתקבלו, בכל שעה שתצטרכו.

 

הדברת ג'וקים, יתושים ונמלים בקריית מלאכי

כמו בכל מקום אחר בארץ, גם בקריית מלאכי ג'וקים ויתושים נחשבים לחרקים הנפוצים ביותר, במיוחד בתקופת הקיץ. הדברת ג'וקים בקרית מלאכי קל מאוד לבצע באמצעות ריסוס כימי פשוט וכך גם במקרה של הדברת יתושים. לעיתים גם נמליץ על פיזור של פיתיונות ג'ל מורעלים וייבוש מקורות מים.

מדביר חרקים מתעסק רבות גם בהדברה של נמלים. הדברת נמלים בקרית מלאכי מתבצעת על ידי שימוש בפיתיונות מורעלים ולאחר מספר ימים כל המושבה מושמדת. הדבר נכון גם לגבי נמלת האש שקיימת בקרית מלאכי, רק שכנגדה משתמשים גם בריסוס לתוך הקן.

 

הדברת טרמיטים בקרית מלאכי

סוג חרקים נוסף שמתחיל להיות נפוץ בשנים האחרונות בקריית מלאכי הוא טרמיטים. חרקים אלו דומים מאוד מבחינה חיצונית לנמלים אך מדובר במזיקים שונים לגמרי והרבה יותר הרסניים מבחינת נזקים.

בעוד נמלים אינן גורמות נזקים משמעותיים בחיפושיהן אחר מזון, הטרמיטים חוצבים את דרכם אל מקורות המזון דרך הקירות ובדרך גורמים הרס רב. הם אוהבים במיוחד מוצרי עץ אך מסוגלים לעכל גם בטון, פלסטיק וגבס. מדביר טרמיטים מספיק מקצועי, כמו שתמצאו אצלנו, יידע כיצד להיפטר מהם בצורה יעילה.

הדברה נגד טרמיטים תכלול שימוש בפיתיונות מורעלים כאשר מדובר בהדבקה מקומית, כגון במשקופי דלתות שנגועים בטרמיטים. אם המדביר מגלה כי המושבה של הטרמיטים מבוססת רחוק יותר, יהיה צורך בהדברה יותר מורכבת שכוללת החדרת חומרי רעל דרך קידוחים, שאותם אוטמים בסיום הפעולה.

ניתן גם לשחרר נמטודות בסביבת המבנה = תולעים אלו מתבייתות על הטרמיטים במעמקי האדמה ותורמות להדברת הקן.

 

הדברת פשפשים, פרעושים וקרציות בקריית מלאכי

יש לכם חיית מחמד? או אולי ילדים קטנים שאוהבים לשחק בארגז החול שבגן? יונים אוהבות לנוח להן במרפסת שלכם או על אדן החלון של חדר השינה?

דעו לכם כי אתם חשופים לנזקיהם של טפילים מוצצי דם שאותם יש להדביר מרגע הופעת התסמינים שכוללים גירוד, אודם בעור ועקיצות. לא הרבה מדבירים בקרית מלאכי יודעים כיצד לטפל גם בסוגי המזיקים הללו, אך אנחנו כן.

הנה כמה דוגמאות לשירותים השונים שלנו בהקשר זה:

#1) הדברת פשפשים בקרית מלאכי – הפשפשים הם חרקים טפיליים שאוהבים מקומות שקרובים ביותר אל האובייקט שממנו הם שואבים דם. במקרה של האדם זו המיטה שלו, המצעים וארון הבגדים.

לפשפשים מספר גלגולים עד להפיכתם לבוגרים, כאשר בשלבים המוקדמים בהתפתחות שלהם הם עמידים בפני חומרי הדברה. מסיבה זו הדברת פשפשים מתבצעת על ידי שילוב של שאיבה חזקה, שימוש בקיטור אדים חמים בלחץ גבוה וריסוס ממוקד.

#2) הדברת פרעושים בקרית מלאכי – הפרעושים הם חרקים הרבה יותר קטנים מפשפשים, הם נעים במרחב על ידי קפיצות והם כהים יותר. גם הם מסוגלים להעביר מחלות לאדם אך לעומת הפשפשים הם רגישים מאוד למים כך שניתן למעשה להטביע אותם. הדברת פרעושים מתבצעת על ידי שטיפה מקצועית של הבית וביצוע ריסוס לאחר מכן.

#3) הדברת קרציות – הקרציות נחלקות לשני סוגים: קרציות קשות (קטנות יותר) וקרציות רכות (גדולות יותר). כולן מסוגלות להעביר מחלות קשות לאדם. הדברת קרציות מתבצעת מחוץ לבית על ידי תכשירים כמו למבדה ואחרים ואילו בתוך הבית משתמשים בריסוס של  חומרי הדברה מווסתי גדילה.

בקטגוריה זו ניתן למצוא גם את כיני היונים, שהם יצורים מאוד קטנים, שגורמים לעקיצות ועשויים להעביר מחלות. את כיני היונים מדבירים על ידי חיטוי צואת היונים בקרבת המבנה וביצוע ריסוס ייעודי.

 

מחיר הדברה בקרית מלאכי – כמה עולה?

מחירי הדברה בקרית מלאכי נקבעים על פי מספר גורמים:

✔️ הדברה כימית או הדברה ירוקה – כאשר מדובר בהדברה כימית רגילה, מחיר ההדברה יתחיל לרוב מ-250 שקלים. לעומת זאת, ההעדפה של ביצוע הדברה ירוקה בקרית מלאכי תגרור תוספת מחיר במרבית המקרים.

✔️ סוג המזיק ומורכבות ההדברה שלו – סוגי מזיקים מסוימים מחייבים שילוב של כמה שיטות הדברה (למשל פשפשים), מה שהופך את ההדברה שלהם להרבה יותר יקרה ומורכבת לעומת הדברת תיקנים או נמלים הנחשבות פשוטות יותר.

✔️  גודל השטח שצריך להדביר – משפיע אף הוא במידה רבה על המחיר. ריסוס לבית בקריית מלאכי יהיה מן הסתם נמוך יותר מהדברה של בניין שלם או של בית ספר או גן ילדים.

✔️ מועד ההדברה – הזמנת הדברה תהיה תמיד זולה יותר כאשר היא מבוצעת בשעות שגרתיות. למשל, ריסוס בקרית מלאכי שמבוצע בשעות הבוקר יהיה זול יותר לעומת הזמנת מדביר באופן דחוף באמצע הלילה.

הנה ריכוז המחירים המומלצים לצרכן עבור שירותי הדברה בקרית מלאכי:

הדברה בקרית מלאכי מחיר לשירותמחיר מומלץ לצרכן – מדביר מורשה
מחיר ריסוס לדירה ממוצעת בקרית מלאכי250-450 ₪
מחיר ריסוס בדירת קרקע עם חצר300-500 ₪
עלות הדברת נמלים בעיר250-400 ₪
עלויות הדברת פשפשים בקרית מלאכי1000-6000 ₪
מחיר הדברת מכרסמים בחצר250-600 ₪
כמה עולה פינוי פגר בקרית מלאכי?350-700 ₪
עלות מדביר עכבישים250-300 ₪
מחיר הדברת טרמיטים בבית בקרית מלאכי350-1500 ₪

פסט מאסטר – אצלנו המחירים שווים יותר

כאשר תתקשרו אל פסט מאסטר תגלו כי המחירים שלנו לא רק נוחים והוגנים, אלא גם כוללים אחריות בכתב לתקופת זמן של כמה חודשים. זהו יתרון חשוב שלא כל חברת הדברה מציעה.

,בנוסף אנחנו מציעים לכם גם שירותי הדברה שלא קשורים דווקא לחרקים, כגון שירות הדברת מכרסמים, שירות לכידת נחשים, פינוי פגרים ועוד. אז למה אתם מחכים? צלצלו אלינו ותקבלו את כל הפרטים.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.