הדברה בקריית ים עושים רק עם פסט מאסטר, טיפול בכל סוגי המזיקים בשיטות הדברה מתקדמות ומחירים נוחים!

בין אם אתם מתגוררים בשכונת סביוני ים ובין אם בשכונת האלמוגים, שכונת פסגות ים או ברובעים א', ב', ג' או ד' – הדברה בקריית ים כדאי לכם לבצע רק עם פסט מאסטר. אנחנו יודעים כיצד לבצע הדברה יעילה נגד כל סוגי המזיקים הקיימים, מסוגלים להגיע אליכם בכל שעה ביממה, כולל סופי שבוע וימי חג – וכל זאת במחירים משתלמים במיוחד.

אילו סוגי הדברות בקריית ים תוכלו להזמין מאיתנו, באילו שיטות הדברה אנחנו משתמשים, איך מרחיקים מכרסמים בעיר, כמה עולה מדביר בקריית ים ומדוע כדאי לכם להתקשר דווקא אלינו?

 

חברת הדבר בקריית ים במחירים נוחים – מדבירים מורשים (ואחריות!)

✔️ הדברות בקרית ים: הדברת ג'וקים, הדברת פשפשים, הדברת נמלים ועוד

✔️ מבחר שיטות הדברה ירוקה בקרית ים, כולל הדברה אקולוגית, אורגנית ועוד

✔️ הדברה נגד מזיקים מכל סוג בקריית ים – כולל עכברים, חולדות ומכרסמים נוספים

✔️  שירותי הדברה בכל השכונות בעיר: סביוני ים, פסגות ים, גלי ים, בנה ביתך

רובעים א', ב', ג' ד', שכונת תבור, אלמוגים ובכל רחבי העיר

✔️ מדביר בקריית ים זמין 24/7, אמין ומקצועי >>

לפרטים והזמנת שירות: 050-8303463

 

הדברה בקרית ים
הדברה בקרית ים 24 שעות ביממה, מדבירים לטיפול בכל סוגי המזיקים

 

 

מדביר בקרית ים – בתים, דירות וגם למקלטים ומרחבים מוגנים

מרבית האנשים אשר מזמינים מאיתנו שירותי הדברה בקרית ים, עושים זאת עבור הדירות והבתים הפרטיים שלהם ומתעניינים בנוסף גם בהדברה בבנייני מגורים ועסקים שונים. אך ישנו עוד שירות חשוב שאנחנו מציעים – הדברה למקלטים ומרחבים מוגנים. העיר ממוקמת באזור הצפון, שלעולם אין לדעת מתי יתחמם מבחינה ביטחונית. בהתאם לזאת, חשוב מאוד שהמקלטים והמרחבים המוגנים באזור יהיו תמיד מוכנים ולא יכללו בתוכם מזיקים.

כיוון שמקלטים מהווים מקומות חשוכים ולחים שבהם לא מבקרים אנשים לעיתים תכופות, הרי שמדובר במקומות אטרקטיביים ביותר עבור מזיקים שמחפשים היכן יוכלו לחיות בשקט ולהתרבות ללא הפרעה. הדברה מניעתית ותקופתית יכולה למנוע למשל את הופעתם של תיקנים, עכבישים, פרעושים, פשפשים ועוד. לא אחת אנחנו מוזמנים גם על מנת ללכוד נחש, עכבר או חולדה שנראו בתוך המקלט או בקרבת מקום, או על מנת להציב מלכודות מראש שימנעו מהם לחדור לשם.

 

שירותי הדברה בקריית ים בגני ילדים ובתי ספר 

חברת הדברה בקריית ים מקצועית ומנוסה כמונו, תדע גם כיצד לבצע הדברה בתוך גני ילדים ובתי ספר בצורה הבטוחה והיעילה ביותר. בכל מה שקשור לגני ילדים, בתי ספר ומוסדות חינוך אחרים, חופש הפעולה שניתן למדבירים מצומצם למדי וזאת על מנת לשמור על הבריאות של השוהים במקום. למעשה, הדברת גן ילדים בקרית ים והדברה של בית ספר, אסור לבצע בעת שעות הפעילות אלא רק כאשר המוסד החינוכי ריק מאנשים ויישאר ככה למשך 4 שעות לפחות. לכן אנו מקפידים לבצע את ההדברה שלא בשעות הלימודים אלא רק לאחר מכן, בשעות הערב והלילה, בסופי שבוע ובחגים.

הדבר נכון לא רק כאשר מדובר על סוגי מזיקים שמודברים באמצעות ריסוס כימי רעיל, למשל כאשר מזמינים אותנו לבצע הדברה נגד ג'וקים בקרית ים, אלא גם במקרה של סוגי חרקים שבימינו כבר מדבירים בשיטת הפיתיונות, כמו במקרה של הדברת נמלים בקרית ים. לעיתים ניתן להשתמש בשיטות הדברה ירוקות (נרחיב על כך מייד), מה שפותר את הבעייתיות של שעות ההדברה.

 

הדברה ירוקה בקריית ים – מתי היא עדיפה?

הדברה ירוקה היא שיטה שבה נעשה שימוש בחומרים ושיטות שכלל אינם יכולים לגרום נזק לאדם והסביבה, אלא רק למזיקים עצמם. למשל, הדברה אורגנית, שכוללת שימוש בחומרים טבעיים שמסוגלים להרחיק מזיקים מהאזור, הדברה ביולוגית באמצעות אויבים טבעיים של סוג המזיק הספציפי, הדברה אלקטרונית ועוד. הדברה ירוקה בקרית ים יכולה להתאים במספר תרחישים:

✔️ הדברה מניעתית – כאשר מדבירים מבעוד מועד לצרכי מניעה, ממש לא חייבים להשתמש בחומרים כימיים רבי עוצמה וניתן בהחלט לבחור בדרך הירוקה.

✔️ הדברה של מוסדות חינוך – על מנת שלא לפגוע בילדים שרגישים מאוד לחומרי הדברה כימיים, מומלץ ביותר להשתמש בבתי ספר ובגני ילדים בשיטות ההדברה הירוקה כאשר ניתן.

✔️ כאשר לא ניתן לפנות את הבית – ריסוס לבית בקריית ים בשיטות ירוקות, מועדף כאשר לא ניתן להשתמש בחומרי ריסוס כימיים שמחייבים את פינוי המבנה למשך מספר שעות שעות. למשל, כאשר מתגוררים קשישים בבית, נכים מרותקים למיטה וכו'.

✔️ הדברת גינה עם צמחי מאכל – כאשר מדובר על מזיקים שפלשו לגינה שבה מגדלים תבלינים ופירות וירקות למאכל, רק הדברה ירוקה תוכל להיפטר מהם מבלי לפגוע בתוצרת.

כמובן שלעיתים אין ברירה ורק הדברה כימית יכולה לסייע להעלים את המזיקים. למשל, כאשר רוצים להדביר תיקנים אמריקאיים, מה שניתן לביצוע רק באמצעות החדרת ריסוס כימי לפתחי הביוב, או במקרה ורוצים לבצע הדברת זבובים בקרית ים או הדברת יתושים באמצעות ריסוס. גם ביצוע ריסוס נגד פשפשים בקרית ים מחייבת שימוש בחומרים כימיים, בשילוב שימוש במכשירי קיטור ושאיבה עוצמתיים.

 

הדברת מכרסמים בקריית ים

העיר עברה תהליכי בנייה מואצים בשנים האחרונות, מה שגרם לכך שכבר אין יותר מידי מקומות מחייה טבעיים למכרסמים דוגמת עכברים, חולדות וחפרפרות. התוצאה? הם מחפשים מקומות מסתור בגינות פרטיות, בתים בני קומה אחת, מקלטים, מרתפים ועוד. לא כל חברה שמספקת שירותי הדברה בקריית ים תוכל לעזור לכם גם במקרה ומכרסם כלשהו חדר למתחם שלכם, אך אנחנו כן. הדבר מתבצע על ידינו באמצעות מספר אפשרויות:

#1) הדברה אלקטרונית – בשיטה זו מוצבים בשטח מכשירים שפולטים גלי קול שפשוט בלתי נסבלים לאוזניי המכרסמים ועל כן הם מתרחקים מהמקום.

#2) מלכודות – אנחנו לעולם לא נרצה להרוג מכרסם כלשהו ועל כן נשתמש במלכודות שונות שילכדו אותו ולאחר מכן נשחרר אותו במקומות רחוקים מהמבנה.

#3) טיפול בפתחים וחריצים – אם הגינה או המבנה שלכם כוללים חריצים ופתחים שונים שדרכם המכרסמים יכולים להיכנס, אנו נדאג לטפל גם בהם ולאטום אותם.

ניתן גם להרעיל את המכרסמים, אך מאחר ומדובר בבעלי חיים גדולים שיכולים לחוש כאב, אפשרות זו מבוצעת רק כאשר אין ברירה וכשמספר המכרסמים במקום רב והשימוש במלכודות ואמצעים אחרים פשוט אינו יעיל.

בכל מקרה, מדביר בקריית ים מספיק מקצועי כמו שתמצאו אצלנו, ידע לבצע הדברת מכרסמים בצורה בטוחה על מנת שילדים וחיות מחמד לא יורעלו גם כן. בנוסף אנו נדאג לפינוי הפגרים לאחר מכן.

 

מחיר הדברה בקרית ים – כמה עולה?

מחירי הדברה בקרית ים ובכלל נחשבים לזולים יחסית, אך הם אינם קבועים ותלויים בפרמטרים שונים דוגמת סוג המזיק והמורכבות הנדרשת להדביר אותו, סוג שיטת ההדברה שנבחר בה וגודל השטח שתירצו להדביר. חשוב מאוד שלא לבחור באופן אוטומטי בחברה שתציע לכם את המחיר הזול ביותר, שכן הדבר עלול לבוא על חשבון האפקטיביות של ההדברה.

הנה טווח המחירים המומלץ לצרכן עבור מדבירים בקריית ים והסביבה:

הדברה בקריית ים מחיר לפי סוג שירותמחיר מומלץ של מדביר בקרית ים
מחיר הדברה בדירת חדר בקרית ים200-250 ₪
עלות הדברה בדירת 3 חדרים בעיר250-350 ₪
כמה עולה הדברה בבית פרטי בקריית ים עם גינה?300-500 ₪
עלות הדברת קן צרעות250-400 ₪
הדברת בית ספר בקרית ים כמה תעלה?400-800 ₪
הדברת פשפשים בבית בקריית ים עלות ממוצעת1000-6000 ₪
כמה תעלה הדברת מכרסמים בבניין בעיר?250-600 ₪
מחיר הדברה במפעל בקרית ים350-800 ₪

ריסוס בקרית ים או הדברה מכל סוג – רק עם פסט מאסטר

כאשר אתם בוחרים בפסט מאסטר על מנת לבצע עבורכם הדברה בקרית ים, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו גם את המחיר המשתלם ביותר וגם את המדבירים המקצועיים ביותר שצברו ניסיון רב שנים בתחומם.

בנוסף, תקבלו מאיתנו גם אחריות בכתב, שתאפשר לכם להזמין אותנו שוב ללא תוספת תשלום, במידה והמזיקים יחזרו. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד!


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.